EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków

Kraków

Opinie o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków

Iza

Mobbing uznaje się za terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie. Czy właśnie to miałeś na myśli pisząc o pracy w EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków?

Iza

No właśnie @Marek już dawno nikt się nie udzielał. Może zamiast pytań niech aktualni pracownicy opowiedzą o swojej pracy. Jak im się współpracuje z firmą EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA w Krakowie. Czy jest jakaś rekrutacja? Wszystkie informacje będą przydatne w tym wątku.

Gość
@Iza 17.08.2017 14:56

Teraz siedziba mieści się na Pianistów 2 w Warszawie. To jest jedyna dobra informacja. Bardzo niskie zarobki, więcej zarobisz w biedronce lub lidlu na kasie. Atmosfera jest fajna wśród pracowników, lecz zarząd wprowadza bardzo nerwową atmosferę, niekompetencja dyrektora rzuca się w oczy. Jak chcesz poczuć się jak koszt, popracować na starym i łatanym sprzęcie i sprawdzić co to jest mobbing to w tej firmie tego doświadczysz.

Marek

Ej, straszna tutaj cisza, nikt nie ma pytań jakichś?

domi

Jedno z lepszych miejsc w jakich miałam okazję pracować! Tu właśnie w 2011 roku zaczynałam swoją rekruterską przygodę. Niestety oddział został rozwiązany. Na szczęście kontakty i zawarte tam znajomości pozostały do dzisiaj. Pozdrawiam "kurnik" i "chlewnik" czyli call center i bok :)

Frank

Call centrum hahaha :)

maja

Najlepiej po studiach iść od razu na dyrektora. Ha! Każdy by tak chciał. Dla większości jednak call center to etap przejściowy w karierze.

Jurek

W call center też da się zarobić a jak się wyróżniasz to można i awansować.

dsadsa

pracowałem w dziale obsługi klienta, swietna atmosfera, ale szanse na awans praktycznie zerowe. Od roku juz tam nie pracuje, jesli macie pytania odnosnie firmy to piszcie

henia

A dlaczego martwi Cię, że to call center? Generalnie warunki pracy w takim profilu firmy też bywają różne. W jednych jest lepiej w innych nie ma czego szukać.

Zakochany

Pracować nie pracowałem, ale usługi mają spoko.

Wert

A jak się pracuje w innych działach a nie na słuchawce?

asnadasy

Firma ok. Da się pracować.

Piotr

Niewykluczone :)

Adrian

Albo chociaż jakieś premie by dali.. :)

obol

Myślicie, że jak Easy Call ma teraz dobre zyski, to podwyższy pensje?

dario

No może niekoniecznie nowy oddział, ale może to równie dobrze oznaczać wzrost liczby pracowników :)

Koman

Czytałem gdzieś, że planują rozszerzyć ofertę o inne miasta. Myślicie, że wiąże się to z otwarciem nowego oddziału?

niezależna

Jeżeli chodzi o pracę to nie wiem, za to oferty dla klientów mają rzeczywiście dobre.

poldek

Musisz sprawdzić na ich stronie, ewentualnie popatrzeć na portalach ogłoszeniowych. Ja osobiście odszedłem jakieś pół roku temu, bo mi się znudziło siedzenie w call center, ale pracę wspominam miło.

Klint

Jako klient jestem zadowolony z pracowników/ obsługi. Pozdrawiam Łukasz Dreczyk z Miłaszewa

Renata3x

Jedna z porządniejszych firm

Kasia

Pracowałam w easyCALL od 2011 roku. Miło wspominam pracę w zespole. Pozdrawiam!

Krystek

Polecam usługi. Pracować nie pracowałem

Tomek

Nic dziwnego, Easycall się bardzo dynamicznie rozwija, ostatnio czytałem artykuł, że zamierzają poszerzyć działalność o kolejne horyzonty. Oznacza to dodatkowe miejsca pracy w naprawdę wyjątkowym miejscu. Ja osobiście bardzo chciałbym pracować w miejscu, gdzie nie stoi się w miejscu a firma cały czas się rozwija.

Tomek

Szukam pracy w tego typu miejscu. Zrobiłem małe rozpoznanie i widzę, że firma ma dobre opinie jako pracodawca.

Kilka miesięcy.

Fabianek

A ile czasu już tam pracujesz?

Mich

Pracuję tam na obsłudze klienta, bardzo fajny klimat.

Mich

Pracuję tam na obsłudze klienta, bardzo fajny klimat.

Dedi

A na jakie stanowisko byś chciała mieć robotę?

Jośka

W internecie widze dobre opinie to oznacza ze waro tam starac sie tam o prace?

hermes

Fakt :P Ja właśnie czekam na premię przed świętami : )

gringo

Mi się podobało, sektor komunikacyjny ma to do siębie, że się ciągle rozwija więc jest co robić. Warunki są dobre, bo firma notuje ciągle wzrosty, to i może sobie na to pozwolić .

hermes

Socjal rzeczywiście daje radę u nich. Zarobki ujdą :p ja np. dostałem multi sporta.

Andrej

Atmosfera w porządku, zarobki okej. Podsumowując było dość przyjemnie.

Bubek

Pracowałem jako telemarketer, generalnie warunki były przyzwoite. Płaca jak w innych firmach tej branzy.

Frolo

Firma przyjazna, ogólnie atmosfera jeśli chodzi o klienta to jest w porządku.

polo

W połączeniu z LTE plusowskim jakość jest mega.

Biniek

Bardzo konkurencyjne pakiety według mnie. Opłaca się

Junak

Easy call jak dla mnie ok :D

Randy

Fajna firma, dobry socjal i znizki pracownicze, (gadanie prawie za darmo)

Rooney

Dla firmy dobra rzecz, współpraca układała się dobrze. Polecam, jak ktoś potrzebuje infolinii taniej w utrzymaniu.

Zostaw opinię o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków