Opinie o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków w Kraków

Magda Nowy wpis

A gdzie są inne oddziały ?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy wiecie coś o pracy w firmie? Rzadko piszecie , szkoda.

Tomasz Nowy wpis
@Zainteresowany

zawsze możesz zadzwonić 224275050 lub mail:pomoc@easycall.pl, Przyjęcia są na przedstawiciela handlowego i informatyka.

Iza

Mobbing uznaje się za terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie. Czy właśnie to miałeś na myśli pisząc o pracy w EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków?

Paul
@Iza

Iza dokładnie to zjawisko które opisujesz jest szeroko i bezkarnie stosowane w firmie Easycall...

Gość Nowy wpis
@Iza

Tak Iza, Pan dyrektor oraz prezes potrafi Cie zmieszać z błotem kilka razy dziennie przy reszcie pracowników. Nie mówiąc o korespondencji email w której robi masą błędów ortograficznych i stylistycznych. Mowa tutaj o Warszawie - Easycall.pl przeniósł się do Warszawy jakiś czas temu.

Iza

No właśnie @Marek już dawno nikt się nie udzielał. Może zamiast pytań niech aktualni pracownicy opowiedzą o swojej pracy. Jak im się współpracuje z firmą EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA w Krakowie. Czy jest jakaś rekrutacja? Wszystkie informacje będą przydatne w tym wątku.

@Iza

Teraz siedziba mieści się na Pianistów 2 w Warszawie. To jest jedyna dobra informacja. Bardzo niskie zarobki, więcej zarobisz w biedronce lub lidlu na kasie. Atmosfera jest fajna wśród pracowników, lecz zarząd wprowadza bardzo nerwową atmosferę, niekompetencja dyrektora rzuca się w oczy. Jak chcesz poczuć się jak koszt, popracować na starym i łatanym sprzęcie i sprawdzić co to jest mobbing to w tej firmie tego doświadczysz.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ej, straszna tutaj cisza, nikt nie ma pytań jakichś?

domi

Jedno z lepszych miejsc w jakich miałam okazję pracować! Tu właśnie w 2011 roku zaczynałam swoją rekruterską przygodę. Niestety oddział został rozwiązany. Na szczęście kontakty i zawarte tam znajomości pozostały do dzisiaj. Pozdrawiam "kurnik" i "chlewnik" czyli call center i bok :)

Frank

Call centrum hahaha :)

maja

Najlepiej po studiach iść od razu na dyrektora. Ha! Każdy by tak chciał. Dla większości jednak call center to etap przejściowy w karierze.

Jurek

W call center też da się zarobić a jak się wyróżniasz to można i awansować.

dsadsa

pracowałem w dziale obsługi klienta, swietna atmosfera, ale szanse na awans praktycznie zerowe. Od roku juz tam nie pracuje, jesli macie pytania odnosnie firmy to piszcie

henia

A dlaczego martwi Cię, że to call center? Generalnie warunki pracy w takim profilu firmy też bywają różne. W jednych jest lepiej w innych nie ma czego szukać.

Zakochany

Pracować nie pracowałem, ale usługi mają spoko.

Wert

A jak się pracuje w innych działach a nie na słuchawce?

asnadasy

Firma ok. Da się pracować.

Niewykluczone :)

Adrian

Albo chociaż jakieś premie by dali.. :)

obol

Myślicie, że jak Easy Call ma teraz dobre zyski, to podwyższy pensje?

dario

No może niekoniecznie nowy oddział, ale może to równie dobrze oznaczać wzrost liczby pracowników :)

Koman

Czytałem gdzieś, że planują rozszerzyć ofertę o inne miasta. Myślicie, że wiąże się to z otwarciem nowego oddziału?

niezależna

Jeżeli chodzi o pracę to nie wiem, za to oferty dla klientów mają rzeczywiście dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków - Kraków

EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków
4.1/5 Na podstawie 53 ocen.

EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków