Apeiro Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Apeiro Sp. z o.o.

artek :P

co tu dużo mówić dramat.

stop

szkoda gadać .... brak pieniędzy, rotacja ludzi a projekty prowadzone tragicznie. Trzymać się z daleka

Bonifacy

Ciężko coś dobrego powiedzieć o tej agencji. Straszny bałagan, chaos, wypłaty w małych ratach, marne zarobki. To najlepsze miejsce, jeśli szukasz problemów albo lubisz pracować za darmo. Nie polecam!!!

klientela

firma gorzej niż zła

jurek

Dzięki za komentarz, szkoda że kolejna firma dostaje taką opinię, bardzo dużo tego typu firm w krakowie. Szkoda.

chybazgłupiałaś

ani solidną, ani na wyższym poziomie, ani nie płacą dobrze. marna ta próba podniesienia wlasnej renomy, marniutka.

Zostaw opinię o Apeiro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apeiro Sp. z o.o.