Opinie o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków w Kraków

poldek

Musisz sprawdzić na ich stronie, ewentualnie popatrzeć na portalach ogłoszeniowych. Ja osobiście odszedłem jakieś pół roku temu, bo mi się znudziło siedzenie w call center, ale pracę wspominam miło.

Klint

Jako klient jestem zadowolony z pracowników/ obsługi. Pozdrawiam Łukasz Dreczyk z Miłaszewa

Renata3x

Jedna z porządniejszych firm

Pracowałam w easyCALL od 2011 roku. Miło wspominam pracę w zespole. Pozdrawiam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Krystek

Polecam usługi. Pracować nie pracowałem

Nic dziwnego, Easycall się bardzo dynamicznie rozwija, ostatnio czytałem artykuł, że zamierzają poszerzyć działalność o kolejne horyzonty. Oznacza to dodatkowe miejsca pracy w naprawdę wyjątkowym miejscu. Ja osobiście bardzo chciałbym pracować w miejscu, gdzie nie stoi się w miejscu a firma cały czas się rozwija.

Szukam pracy w tego typu miejscu. Zrobiłem małe rozpoznanie i widzę, że firma ma dobre opinie jako pracodawca.

Kilka miesięcy.

Fabianek

A ile czasu już tam pracujesz?

Mich

Pracuję tam na obsłudze klienta, bardzo fajny klimat.

Mich

Pracuję tam na obsłudze klienta, bardzo fajny klimat.

Dedi

A na jakie stanowisko byś chciała mieć robotę?

Jośka

W internecie widze dobre opinie to oznacza ze waro tam starac sie tam o prace?

hermes

Fakt :P Ja właśnie czekam na premię przed świętami : )

gringo

Mi się podobało, sektor komunikacyjny ma to do siębie, że się ciągle rozwija więc jest co robić. Warunki są dobre, bo firma notuje ciągle wzrosty, to i może sobie na to pozwolić .

hermes

Socjal rzeczywiście daje radę u nich. Zarobki ujdą :p ja np. dostałem multi sporta.

Andrej

Atmosfera w porządku, zarobki okej. Podsumowując było dość przyjemnie.

Bubek

Pracowałem jako telemarketer, generalnie warunki były przyzwoite. Płaca jak w innych firmach tej branzy.

Frolo

Firma przyjazna, ogólnie atmosfera jeśli chodzi o klienta to jest w porządku.

polo

W połączeniu z LTE plusowskim jakość jest mega.

Zostaw merytoryczną opinię o EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków - Kraków

EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków
4.1/5 Na podstawie 53 ocen.

EASYCALL.PL SPÓŁKA AKCYJNA - oddział Kraków