ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ANG Wentylacja Sp. z o.o.

albert

ang katowice nie istnieje

Luka

Potwornie nie przyjemni ludzi ....nie polecam

Zainteresowany

A tak z ciekawości bo widzę ze szukają PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Ile można u nich zarobić na tym stanowisku? W ogłoszeniu nie pisze nic o aucie firmowym - czyżby go nie dawali? Napiszcie proszę co i jak :) pozdr Zainteresowany

Tom

od razu widać albo wazelina z ciebie albo gawronek to pisał hihih

Derek

Tom daj już spokój. Dostałeś szanse, ale niestety nie nadajesz się do tej pracy. Ilość błędów, które popełniałeś wołała o pomstę do nieba. Koledzy nie będą za Ciebie świecić oczami i kryć Twoich wpadek, pomyłek i niechlujności. Sam z resztą podsumowałeś negatywnie swoją pracę. Aha i popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem, bo masz z tym duży problem. Powodzenia w pracy ochroniarza.

Tom

co chwilka jest ogłoszenia tej firmy czyli ANG ,że przyjmą Magazyniera ,trzeba się zastanowić czemu co chwila dają ogłoszenie szukając pracownika, poprostu ,ludzie którzy zajmują stanowiska jak dyrektorek Sroka czy Gawron , czy kierowniczek są do D..y hihi plus zarobek i tu jest cała prawda .

tytus

Wymagania mają ale zarobki jak już wspomniane - 1500 za 9,5 godz. dziennie.

Piotrek

Tylko zarobki 1500 zł :/ a taka firma

Zostaw opinię o ANG Wentylacja Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANG Wentylacja Sp. z o.o.