Dominowska Joanna Adwokat

Opinie o Dominowska Joanna Adwokat

Warszawa2018

Szczerze NIE POLECAM współpracy z kancelarią pani Dominowskiej i jej „wspólniczką” panią Misztal. Panie obiecują umowę o pracę, zatrudniają na okres próbny a następnie zwalniają by uniknąć kosztów. Odradzam współpracę z panią Dominowską i Misztal gdyż jest to strata czasu a przy zaburzeniach emocjonalnych pani Misztal jest to również strata zdrowia. Moje sugestie dla Dominowska Joanna Adwokat: Proponuję: zastanowić się nad tym, czy w życiu warto być ślepo zaopatrzonym w osoby trzecie i powierzać im swój majątek w postaci dostępu do przychodów kancelarii jak także zastanowić się nad tym czy opłaca się niszczyć swoją karierę zawodową dla przekrętów powziętych z panią Misztal zwaną dalej wspólniczką kancelarii. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć być uczciwym pracodawcą i mieć swoje zdanie.

Kamil T

Bardzo dobry mecenas, skuteczna i szybka!

Zostaw opinię o Dominowska Joanna Adwokat - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominowska Joanna Adwokat