Pędzący Królik Restauracja

Opinie o Pędzący Królik Restauracja

Txc

Marne zarobki, wszyscy na smieciowkach, szefowa wiecznie nie zadowolona. Nie polecam.

kuchnia

witam. obecnie pracuje w p.ędzącym i co do atmosfery w pracy świetna ale nie samą atmosfera człowiek żyje zarobki dość marne jak na takie miejsce marne szanse na podwyżce szefowa wiecznie niezadowolona jesli chodzi o godziny pracy to w kuchni 2 na 2 po około 13 godzin

wojtek

A jakie zarobki, ile godzin trzeba pracować, dużo ludzi przychodzi do tej knajpy?

tom

Od kuchni po sale to lipa. A pani[usunięte przez admina] non stop ma odpały bo jest stara i po menopauzie!!!!! FU

Zostaw opinię o Pędzący Królik Restauracja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pędzący Królik Restauracja