Pędzący Królik Restauracja

Opinie o Pędzący Królik Restauracja

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

kamilkadze

Zgadzam sie z opinią { tom} non stop coś szefowej nie pasuje , czepia sie do wszystkiego. Zarobki niskie, zero szans na podwyżke..Wiekszośc pracowników na śmieciówkach, jak ktoś ma umowe to na krótki okres czasu. Codziennie brakuje jakiś surowców do produkcji .Współprcownicy milli , pomocni, ale nie samą atmosferą żyje człowiek. Nie polecam nikomu nawet najwiekszemu wrogowi.

wojtek

A jakie zarobki, ile godzin trzeba pracować, dużo ludzi przychodzi do tej knajpy?

kuch
@wojtek 10.01.2013 16:08

Mało ludzi przychodzi, szefowa wiecznie niezadowolna, marne pieniądze, praca od 9 do nawet 24, zero szans na podwyżke. nikomu nie polecam

Txc

Marne zarobki, wszyscy na smieciowkach, szefowa wiecznie nie zadowolona. Nie polecam.

kuchnia

witam. obecnie pracuje w p.ędzącym i co do atmosfery w pracy świetna ale nie samą atmosfera człowiek żyje zarobki dość marne jak na takie miejsce marne szanse na podwyżce szefowa wiecznie niezadowolona jesli chodzi o godziny pracy to w kuchni 2 na 2 po około 13 godzin

tom

Od kuchni po sale to lipa. A pani[usunięte przez admina] non stop ma odpały bo jest stara i po menopauzie!!!!! FU

Zostaw opinię o Pędzący Królik Restauracja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pędzący Królik Restauracja