Partenaire Pologne

Kraków

Opinie o Partenaire Pologne

berta

@blud no pierwsze słyszę, by prawo jazdy było aż takim wyznacznikiem. Rozumiem, że do wielu stanowisk pracy jest ono przydatne i warto mieć to w CV wpisane. Jednak nie uznaję tego, że pracownik bez prawka nie znalazłby tu pracy, to wręcz niemożliwe :)

mesange

Nieprofesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Jedna osoba pyta, a druga wchodzi w połowę zdania. Jedyna sprawdzana umiejętność, to poziom języka francuskiego. Jak nie jest on na poziomie biegłym; jeśli kandydat nie jest dwujęzyczny, to od razu się dowie, że jest poniżej oczekiwań.

Zostaw opinię o Partenaire Pologne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partenaire Pologne