Vat Kancelaria Podatkowa Katarzyna Sadurska

Kraków

Opinie o Vat Kancelaria Podatkowa Katarzyna Sadurska

obiektywna

powiem tak, polecam, przede wszystkim ze względu na atmosferę, chyba niewiele osób jest w stanie powiedzieć, że z przyjemnością odwiedza miejsce, w którym kiedyś pracowało :)

wyzysk

To fakt,totalny (usunięte przez administratora)w tym biurze. Jak ktoś lubi pracować za (usunięte przez administratora)to proszę bardzo. Bo przyznam że zarobki to kompletna porażka.

potwierdzam

Przeczytajcie sobie ostatnie zdanie opini *zdegustowanej* Jak dla mnie ta opinia brzmi jak opinia wystawiona przez panią ...... Bo tylko taki komentarz o klientach może wystawić sobie właściciel.

potwierdzam

Potwierdzam to co napisał/a *pracownik_krak* - bo też tam kiedyś pracowałam - ja tez stamtąd szybko odeszłam - ma jedną pracownice \"koleżankę \" z którą jest \"za pan brat\", z resztą pracowników się nie liczy. Z zarobkami to też prawda - zarobki niskie i nieadekwatne do ilości pracy. A wiem z własnego doświadczenia, że bywają solidne firmy rachunkowe, które potrafią docenić pracownika i odpowiednio wynagrodzić jego pracę. A nie tak jak pani (usunięte przez administratora), która daje ludziom jakies marne grosze i uwaza się za jedynego i najlepszego pracodawce na świecie. Pani (usunięte przez administratora) stosuje taka taktykę - jest milutka ale zakłamana.Jak już osiągnie swój cel, to przestaje być wtedy miła i wychodzi \"szydło z worka \" Ja osobiscie nie mam szacunku do takich ludzi i unikam ludzi z takim płytkim myśleniem i zachowaniem.

zdegustowana

Ktoś kto wyraża taką opinię o Kancelarii VAT i Pani (usunięte przez administratora) musi być bardzo zakłamaną osobą i chyba nigdy nie pracował w tej kancelarii. Pani(usunięte przez administratora) jest bardzo dobrym pracodawcą i ma uczciwe podejście do pracowników. Zarobki na pewno nie są na minimalnym poziomie. Można polecić tą kancelarię nie tylko przyszłym pracownikom ale także wszystkim potencjalnym klientom.

pracownik_krak

Przestrzegam przed praca w tej firmie. Właścicielka jest zakłamana i patrzy tylko jak wykorzystać pracownika, uważa się za chlebodawcę i nie liczy się z pracownikami,(usunięte przez administratora) A do tego zarobki fatalne.(usunięte przez administratora). Jak najwięcej pracy przy minimalnych dochodach.Wiem to bo kiedyś przyszło mi niestety tam pracować.Z tego co wiem to sporo ludzi stamtąd odeszło. Mam nadzieje, że komuś w ten sposób pomogę.

Zostaw opinię o Vat Kancelaria Podatkowa Katarzyna Sadurska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vat Kancelaria Podatkowa Katarzyna Sadurska