Opinie o Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat w Kraków

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
ND Nowy wpis
Inne

Słuchajcie, gdzie są opinie? Całkiem poważnie od 10ciu już lat nikt niczego nie napisał? widziałam, że chociażby ze dwa lata temu była poszukiwana księgowa. nie mam teraz pewności czy to nie była ostatnia z ofert? Kancelaria to stabilne miejsce pracy? chcę się dowiedzieć czy młodsze księgowe maja teraz szanse na pracę? a jeśli tak to w jaki sposób oceniają rozwój?

obiektywna Nowy wpis

powiem tak, polecam, przede wszystkim ze względu na atmosferę, chyba niewiele osób jest w stanie powiedzieć, że z przyjemnością odwiedza miejsce, w którym kiedyś pracowało :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wyzysk Nowy wpis

To fakt,totalny (usunięte przez administratora)w tym biurze. Jak ktoś lubi pracować za (usunięte przez administratora)to proszę bardzo. Bo przyznam że zarobki to kompletna porażka.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
potwierdzam Nowy wpis

Przeczytajcie sobie ostatnie zdanie opini *zdegustowanej* Jak dla mnie ta opinia brzmi jak opinia wystawiona przez panią ...... Bo tylko taki komentarz o klientach może wystawić sobie właściciel.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
potwierdzam

Potwierdzam to co napisał/a *pracownik_krak* - bo też tam kiedyś pracowałam - ja tez stamtąd szybko odeszłam - ma jedną pracownice \"koleżankę \" z którą jest \"za pan brat\", z resztą pracowników się nie liczy. Z zarobkami to też prawda - zarobki niskie i nieadekwatne do ilości pracy. A wiem z własnego doświadczenia, że bywają solidne firmy rachunkowe, które potrafią docenić pracownika i odpowiednio wynagrodzić jego pracę. A nie tak jak pani (usunięte przez administratora), która daje ludziom jakies marne grosze i uwaza się za jedynego i najlepszego pracodawce na świecie. Pani (usunięte przez administratora) stosuje taka taktykę - jest milutka ale zakłamana.Jak już osiągnie swój cel, to przestaje być wtedy miła i wychodzi \"szydło z worka \" Ja osobiscie nie mam szacunku do takich ludzi i unikam ludzi z takim płytkim myśleniem i zachowaniem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zdegustowana

Ktoś kto wyraża taką opinię o Kancelarii VAT i Pani (usunięte przez administratora) musi być bardzo zakłamaną osobą i chyba nigdy nie pracował w tej kancelarii. Pani(usunięte przez administratora) jest bardzo dobrym pracodawcą i ma uczciwe podejście do pracowników. Zarobki na pewno nie są na minimalnym poziomie. Można polecić tą kancelarię nie tylko przyszłym pracownikom ale także wszystkim potencjalnym klientom.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik_krak

Przestrzegam przed praca w tej firmie. Właścicielka jest zakłamana i patrzy tylko jak wykorzystać pracownika, uważa się za chlebodawcę i nie liczy się z pracownikami,(usunięte przez administratora) A do tego zarobki fatalne.(usunięte przez administratora). Jak najwięcej pracy przy minimalnych dochodach.Wiem to bo kiedyś przyszło mi niestety tam pracować.Z tego co wiem to sporo ludzi stamtąd odeszło. Mam nadzieje, że komuś w ten sposób pomogę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Św. Filipa 16 lok. 5-5A
    31-540 Kraków
  • NIP: 6761024891 REGON: 350860830
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Katarzyna Sadurska Kancelaria Podatkowa Vat
Przejdź do nowych opinii