Reblok Firma Małgorzata Kolber

Kraków

Opinie o Reblok Firma Małgorzata Kolber

Tomek

Fantastyczny sklep, korzystne ceny, miła obsługa, znakomity sklep w którym oferują doskonałe produkty. Polecam

Kasia...

Polecam jak najbardziej, ceny atrakcyjne. Jak się patrzy w sklepach, to nawet tańsze a taki sam sprzęt, czasami nawet lepszy. Zależy, kto czego szuka. Jakość bardzo dobra.

IrkaM

Kupuje tam caly czas sprzet AGD jest on rewelacyjny nigdy jeszcze nie reklamowalam Polecam

iga

Urzadzenie cisnieniowe do filtracji wody marki BRITA zakupione w sklepie REBLOK spełnia swoje zadanie Polecam

Krystian

Profesjonalne doradztwo w kwestii aranżacji i samego sprzętu AGD. Polecam też kompleksowe systemy wspomagające segregację śmieci- przydaje się.

Olesława

Znakomity sklep, oferują produkty znanych marek w dobrych cenach, nie szkodzi że są one z wystawy, wszystko działa jak należy, posiada gwarancję rozruchową, nie jest uszkodzony.

tymio

Danusia

Zakupiłam ostatnio zlewozmywak,jestem z nigo bardzo zadowolona nie ma na nim zadnych zaciekow. Super cena Polecam

Zostaw opinię o Reblok Firma Małgorzata Kolber - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reblok Firma Małgorzata Kolber