Opinie o autopunkt.pl - AUTOPUNKT NS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Robson

Zakupiłem od nich auto a raczej firma lizingowa kupiła je dla mnie.Po 2 miesiącach jak zszedł śnieg można było autem szybciej pojeździć. No i wyszło szydło z worka. Auto zakupione z przebiegiem ok 132 tys. Przez rok walka z nimi kto ma naprawić auto bo niby jest gwarancja a tak naprawdę można sobie nią podetrzeć (usunięte przez administratora) Po zdiagnozowaniu usterek występujących od czasu gdy dostałem to auto serwis wycenił części na ponad 40 tys zł. Wartość auta to 120 tys. Auto podczas jazdy myszkowalo po drodze. Szum z przednich kół. Stuki z przedniej przekładni. Ściąganie auta na prawo. Po serwisie wyszło: Uszkodzona przednia przekładnia Amortyzatory do wymiany Czujnik poziomowanie świateł zgnił. Koszt ok 6 tys Tylna oś skrętna nie działa. Przekładnia tył do wymiany Przednie łożyska szrot. Firma próbuje mi wmówić że ma wyłączoną rękojmie na auto a firma która zakupiła to auto twierdzi że rękojmia nie jest z nimi wyłączona. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Tylko tyle mogę powiedzieć o tym AutoPunkcie Auta nie naprawiane. Wymieniony był olej i tyle. O ile był. Jeżeli był by serwis to jakim prawem w aucie takie usterki. Zapieczony tylny prawy zacisk. I tego nie było widać na serwisie gdy niby sprzedawali sprawdzone auto?????? Sprawa jest skierowana do Sądu. Brak słów na tych oszustów.jezeli ktoś ma pytania zapraszam do kontaktu 697 186 164 robert-dabski@wp.pl

Perła w koronie polskich firm

Szczerze odradzam zarobki na poziomie pracy w biedronce , za sprzedany samochód 100 brutto … i oczywiście podstawa czyli najniższa krajowa … polecam jeśli jesteś frustratem ; )

@Najki

Ile czasu ma się tą minimalną? Żeby zaliczyć staż to trzy miesiące wystarczą czy dłużej?Tobie ile zajęło zanim dostałeś pierwszą prowizje za sprzedaż auta?

Jakie są preferencyjne warunki zakupu auta dla pracownika (akurat w ogłoszeniu dla sprzedawcy samochodów używanych sprzed trzech lat)?? I jakie w końcu te zarobki, bo kwota pada tylko u kogoś, kogo zaraz zakrzyczeliście, że frustrat i że zarabia się i prowizji ma więcej. Ale ile?

@Miłosz

Postawa to minimalna krajowa czy więcej? Zdarza się tak że nic się nie sprzeda w danym miesiącu czy zwykle ten jeden samochód zawsze wpadnie? Jak ty oceniasz? Jak procentowo liczy się prowizje?

Majku98 Nowy wpis

Cześć, raz w roku można skorzystać z zakupy auta na korzystnych warunkach. Z premii wyrabiasz druga podstawę.

@Majku98

To nieźle, jak z premii drugą podstawę można zrobić. Pytanie jeszcze, ile wynosi taka podstawa teraz? Te premie to zawsze mniej więcej takie same, czy są miesiące że jest inaczej?

Miłosz Nowy wpis

Na stanowisku handlowca zarabiasz tak, jak w większości firm. Podstawa najczęściej jest niska. To ile zarobisz na prowizji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kasę za sprzedany samochód dostajesz przy kolejnym wynagrodzeniu (więc szybko). Ile się zarabia finalnie? To zależy jak jesteś dobry jesteś. Nie ma czegoś takiego jak limit górny. Możesz spokojnie zarobić 5 cyfrową kwotę na rękę. Tylko to wymaga trochę wiedzy i doświadczenia.

@Miłosz

Czy firma Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mignęło mi w sieci ogłoszenie na sprzedawce samochodów używanych. Trzeb mieć wcześniejsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej żeby się zatrudnić? Na mechanice też trzeba się znać czy od sprawdzania stanu technicznego pojazdów jest inny pracownik?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Sprzedawcy Samochodów Używanych. Istotnie, wymagamy doświadczenia w sprzedaży samochodów (nowe/używane), a także wiedzy o rynku motoryzacyjnym. Wiedza techniczna/mechaniczna do oceny stanu pojazdów jest zawsze mile widziana, natomiast nie jest to wymóg obligatoryjny. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Robson

Czy po rozmowie w Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Perła w koronie polskich firm

Lidia
@Perła w koronie polskich firm

Rozumiem Ciebie, ale z drugiej strony czy nie emocje Cię ponoszą. W B nie zarabia się najniższej krajowej 3010 PLN, tylko na dzień dobry 3460 PLN. Możesz to jeszcze raz porównać do płacy tutaj? A ile aut udaje się miesięcznie średnio sprzedać?

@Perła w koronie polskich firm

Ponieważ chcemy, aby potencjalni kandydaci, będący wśród czytelników tego forum, mieli dostęp do rzetelnych informacji o zasadach wynagrodzenia w naszej firmie, poniżej odnosimy się do wpisu. Wynagrodzenie podstawowe na stanowisku Sprzedawcy samochodów kształtuje się na poziomie wyższym niż najniższa krajowa; jego wysokość zależna jest od stażu pracy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego Sprzedawca otrzymuje również prowizję związaną z przeprowadzonymi transakcjami sprzedaży, która – oprócz ustalonej kwoty za sprzedany samochód, zawiera też kilka innych elementów, między innymi prowizję od sprzedaży komplementarnych produktów i usług, takich jak m.in. finansowanie, akcesoria, ubezpieczenie. Suma tych prowizji jest kwotą zdecydowanie wyższą od wspomnianej w poście. Warunki wynagradzania w naszej firmie są skonstruowane w oparciu o przejrzyste zasady uwzględniające realia rynkowe i stanowiskowe. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy do aplikowania i sprawdzenia naszej oferty, również finansowej, której szczegóły przedstawimy i dokładnie omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Rafał
@Perła w koronie polskich firm

Z tym frustratem, to mówisz o sobie? Zaznaczyłeś, że jesteś pracownikiem. Czy te warunki nie były przedstawione przed rozpoczęciem pracy? Zanim rozpoczynam pracę analizuję warunki. Jeśli mi nie odpowiadają, to nie rozpoczynam jej. A jeśli miałyby mi nie odpowiadać, a pracowałbym to byłbym masochistą. A tak btw, to czy za sprzedaż każdego auta jest te 100zł? nie ma innych premii? za marżę? za produkty? Pytam tak z ciekawości, żeby ocenić, czy jesteś uczciwą osobą? czy jako frustrat zatraciłeś już obiektywizm

Najki
@Perła w koronie polskich firm

Smutna opinia, pracuję tu od połowy 2022 i jestem pozytywnie zaskoczony. Sprostujmy, że wspomniany przez Ciebie bonus jest za sprzedaż samego auta bez innych produktów ( tak raczej się nie zdarza chyba ze nie umiesz sprzedawać). Podstawa na poziomie ciut wyżej niz najniższa tyczy sie pracowników nowych bez stażu. Korzystny system premiowy pozwala na zbudowanie wypłaty na minimalnym poziomie ok 5000 brutto ( zakładając, że wiesz jak handlować)

@Najki

Wanda

Jak pracuje się w krakowskim oddziale na Jasnogórskiej ? przyjazna atmosfera w takim salonie czy jednak nastawienie tylko na sprzedaż i dużo stresu ? piszecie dużo pytań tutaj ale nikt nie odpowiada konkretnie, czemu ?

MONOKL

OPINIA DOTYCZY JAKOŚCI SPRZEDAWANYCH AUT UŻYWANYCH!!!KUPIŁEM MAŁE AUTO, ROCZNIK 2006, WG MNIE CENA NIE ADEKWATNA DO JAKOŚCI, MAM AUTO, WIĘCEJ NIŻ ROK I JUŻ NA NAPRAWY WYDAŁEM PRAWIE 1000 ZŁ, CZEKAJĄ MNIE KOLEJNE!!!JESTEM KIEROWCĄ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, NIE PIRATUJĘ, AUTO GŁÓWNIE NA MIASTO, WOŻĘ RODZINĘ!!!AUTA SĄ TAK PODPICOWANE, BY PRZEZ ROK DAWANEJ GWARANCJI DOBRZE CHODZIĆ, POTEM ZACZYNA SIĘ SYPAĆ!!JESTEM KOSMICZNIE ZAWIEDZIONY!!OBSŁUGA OWSZEM POZYTYWNA, ALE DUŻO PICU!!MIMO,MAŁEGO PRZEBIEGU, MECHANICZNIE FATALNIE!! WRĘCZ NIEBEZPIECZNY DO JAZDY!NIE POLECĘ TEGO PUNKTU NIKOMU,WRĘCZ BĘDĘ ODRADZAŁ,KUPNO AUTA!

@MONOKL

A co konkretnie z nim nie tak, że nie nadaje się niby do jazdy?

@MONOKL

@Monkol, przykro nam, że podczas ponad rocznej eksploatacji samochodu pojawiły się jakieś usterki, które wymagały naprawy. Czy kontaktował się Pan z oddziałem, w którym zakupiony został samochód? Cały czas jesteśmy dostępni w dogodnych godzinach i staramy się pomóc w ustaleniu ewentualnej usterki i usprawnieniu samochodu. Kupiony u nas samochód był wolny od wad ukrytych. Czekamy na informację od Pana i oczywiście zrobimy wszystko, aby czuł Pan naszą opiekę w tym temacie.

Łukasz

Wszedłem na stronę firmy autopunkt.pl bo szukam używanego samochodu do wzięcia w leasing. Ktoś korzystał już z tej opcji w firmie i ma jakieś doświadczenia? Zastanawiam się jak jest z ubezpieczeniem kiedy auto nie jest nowe? Czekam na rady :)

@Łukasz

Panie Łukaszu, chętnie odpowiemy na Pana pytania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę: https://autopunkt.pl/p/kredyt-leasing-wynajem-ubezpieczenia

Jonas
@Łukasz

Z ubezpieczeniem pomoże ci firma. Wszystko ci podpowiedzą.

Czy Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, spółka o nazwie podanej w tym wątku już nie istnieje. Pozdrawiam.

Antek

Czy dużo obostrzeń wprowadziła firma w związku z pandemią?

@Antek

Dzień dobry, spółka o nazwie podanej w tym wątku już nie istnieje. Pozdrawiam.

Wiecie może czy w Autopunkt Express Sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

Aktualne oferty pracy oraz praktyk i staży znajdują się na naszej stronie www.autopunkt.pl Dział Rekrutacji

Maja

A jeśli chodzi o Chorzów Zielony zaułek, to czy warto się tam pchać?

Od dosyć dawna nikt nie wypowiedział się w tym wątku, a na stronie internetowej firmy nie znalazłem żadnych aktywnych ofert pracy.Czy posiada ktoś informacje na temat nadchodzącego naboru? Jeżeli tak, to potraficie powiedzieć na m.in. jakie stanowiska? Jak oceniacie pracę w Autopunkt Express Sp. z o.o. sp.k. i co można powiedzieć o pracodawcy?

@Michał

Hej, od niedawna(styczeń) Autopunkt nie należy już do Expressu, tylko do PGD. Co za tym idzie zmieniło się kierownictwo oraz sposób zarządzania wszystkimi punktami. Moim zdaniem zmiana na plus, ale ja nie pracuję tutaj długo. Faktycznie jako osoba bez większego doświadczenia mogłem się tutaj wiele nauczyć, ale nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie.

Grażyna
@Anonim

@Anonim Dziękuję Ci za informację. Świetnie, że otrzymałeś szansę na złapanie doświadczenia zawodowego. Jaka umowę otrzymałeś na początku?

Jasiek

Nie bardzo rozumiem skąd te negatywne opinie. Firma dobra nieźle się pracuje!

Zenon
@Jasiek

Jak nie rozumiesz i nie posiadasz wiedzy w konkretnym temacie to po co się wypowiadasz. Opinie tu przedstawione są prawdziwe i jeżeli chodzi o masową ucieczkę pracowników w latach 2017-2018 (szczególnie oddział w Katowicach i we Wrocławiu gdzie "zachęcano" różnymi metodami pracowników do odejścia) i jeżeli chodzi o słabe zarządzanie i jeżeli chodzi o naganną politykę kolesiostwa uprawianą przez kierownictwo i jeżeli chodzi o pszenno-buraczany stosunek do pracowników (szczególnie handlowców i asystentów) z którego znany był bezwłosy "koordynator" katowicki "wypromowany" na to stanowisko przez swojego kolegę od kieliszka i jeżeli chodzi o zmniejszającą się wysokość płac i jeżeli chodzi o nieuczciwą politykę w kwestii przyznawania podwyżek i otrzymywania awansów nie opartą na kwalifikacjach zawodowych, osiąganych w pracy wynikach czy długości (stażu) pracy ( od 2015 roku). Takie są niestety fakty.

Brunhilda

Główne minusy AP to słabe zarządzanie i zgubna w dalszej perspektywie polityka kolesiostwa. W konsekwencji tego małe znaczenie dla awansu i/lub podwyżki mają kwalifikacje zawodowe, osiągane wyniki i staż pracy. W wyniku takiej polityki obrodziły w latach 2015-2016 „autopunktowe kwiatki” w rodzaju opisywanego już tu koordynatora działu handlowego w Katowicach i specjalisty ds. wyceny i wykupu samochodów (który już zresztą nie pracuje w AP). Od 2017 roku rozpoczął się eksodus pracowników, w tym pracowników najcenniejszych dla firmy (szczególnie w oddziale katowickim). Pracownicy odchodzili zniesmaczeni w/w polityką kolesiostwa, z powodu obniżenia zarobków w porównaniu do lat poprzednich, brakiem możliwości rozwoju zawodowego i pogorszeniem się atmosfery w pracy (działalność koordynatora). Generalnie obecnie preferuje się handlowców z mniejszym stażem pracy, młodszych, którzy nie będą oczekiwać zbyt wiele i w kwestii zarobków i w kwestii rozwoju zawodowego. Ze szkoleniem nowych handlowców bywa różnie, bo pani (doświadczony handlowiec) która zajmowała się dłuższym szkoleniem wstępnym pracowników odeszła z pracy w 2017 roku. Podsumowując dla osób bez doświadczenia może to być firma atrakcyjna (zdobycie doświadczenia) dla ambitnych z kwalifikacjami, którzy chcą się rozwijać - niekoniecznie.

Autopunkt Express prowadzi sprzedaż detaliczną samochodów Klientom indywidualnym, odbiorcom hurtowym (komisy samochodowe, dealerstwa). Firma w chwili obecnej chce zasilić swój zespół i w związku z tym poszukuje na przykład specjalisty ds. eksportu samochodów używanych. Umieszczają swoje ogłoszenia na jednym z bardziej popularnych portali. Może ktoś zechce aplikować?

LuKKK

Pracowalem w firmie blisko 5 miesiecy. Samochody w Autopunkt sa najczesciej z wypozyczalni Express, ktora z nimi wspolpracuje. Samochody sa myte do takiego stopnia, by zniwelowac kazdy maly defekt w srodku i zewnatrz, sa lakierowane i wyciagane wgniotki itd. Nie sa wogole testowane na drogach, jedynie na parkingu firmy, gdzie mozna jechac 50m prosta droga i spowrotem. Praca przez caly okres bez umowy o prace, mimo robienia tyle, ile bylo trzeba. Po 3-4 miesiacach przyjmuje nowe osoby, by zwolnic te stare - nie dawajac im umowy o prace. Szef cwany, tak jak kierownik. Bez wogole pojecia na temat motoryzacji. Awans jest nie mozliwy, a placa na poziomie 1200-1300zl miesiac, z czego trzeba placic za ciuchy robocze, ktore oni kupuja ( odliczaja z wyplaty ). Nie polecam ani samochodow tam sprzedawanych, a tymbardziej pracy ... Dobre jedynie by poznac jak oszukuja klientow. Moje sugestie dla Autopunkt Express Sp. z o.o. sp.k.:

Rekrutacja na sprzedawce samochodów uzywanych: 3 etapy, na 2 assesment na 3 dopiero mówią jakie są zarobki: max 2500 netto podstawa + premia 500zl brutto za kazde sprzedane auto powyzej 6 szt. Czyli sprzedajesz 5 w miesiacu to dostaniesz gołą podstawe. Umowa o prace na rok. Szkoleń nie ma, rozwój czy awans raczej marne szanse. Lokalizacja: Wroclaw

@Anonim

@Anonim Dosyć szczegółowo opisałeś warunki, jakie oferuje się nowo zatrudnionym pracownikom w Autopunkt Express. Można znaleźć w nich pewne plusy - na przykład umowa na cały rok. A co z pakietem socjalnym - jest do niego pełny dostęp, czy raczej niekoniecznie?

Brunhilda
@Monika

Kiedyś to były umowy trzy, na okres próbny i dwie umowy na czas określony. Obecnie powinna być umowa na 1 rok i potem umowa na czas nieokreślony, ale były wyjątki, zdarzały się przypadki, że 4 umów na czas określony. Z dodatków opieka medyczna w Luxmedzie, do wyboru różne pakiety, można objąć ochroną także rodzinę, opłata za pakiet potrącana jest z pensji co miesiąc. Karta MultiSportu Benefit System, można korzystać np. z siłowni i basenów w całej PL ze zniżkami. Opłata także jest potrącana z pensji co miesiąc. Dostajesz także służbowy telefon komórkowy, kiedyś można było wybrać z kilku dostępnych modeli. Można także wynajmować nowy samochód za stały miesięczny czynsz, np. Seata Leona, ale to już przez firmę Express której częścią jest Autopunk Express.

@Brunhilda

@Brunhilda Super, że tak szczegółowo opisałaś nam warunki zatrudnienia w Autopunkt Express. Jestem pewna, iż pomogłaś w ten sposób wielu osobom, które są szczególnie zainteresowane wyżej wymienionym pracodawcą. Jak myślisz, czy Ci nie mający dużego doświadczenia zawodowego, mają szansę na zatrudnienia w tej firmie?

Anonim2

Poziom firmy zerowy, osoby na stanowiskach kierowniczych zupełnie nie mające pojęcia o swojej pracy oraz tym co w firmie się dzieje. Prawie połowa załogi zwolniła się w ostatnim czasie nie tylko ze względu na zarobki ale również ze względu na "wspaniały" dobór koordynatora. Najlepiej rób na wszystkich i nie proś o nic. Możliwości rozwoju ? Jak nie wchodzisz w tyłki to zapomnij.

Ostatnio dość dużo pracowników się zwolniło, wynagrodzenie przeciętne, zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Pracownik bez wsparcia i pomocy. Dla doświadczonych w branży odradzam, dla nowych można się zastanowić, trochę popracować i pójść dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k.?

Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rzemieślnicza 26
    30-403 Kraków

Autopunkt NS Sp. z o.o. sp.k.