Lynka

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lynka

Pracodawca

 Aktualność
Witamy na profilu Lynka!

Cieszymy się, że Nas odwiedzasz. Zapewne jesteś zainteresowany poznaniem Lynki lub jesteś Pracownikiem, który chce zostawić swoją opinię w serwisie.

Od 2021 roku postanowiliśmy aktywnie być z Wami na portalu go-work umieszczając profil firmy, informacje o naszych wartościach, benefitach oraz aktualnych ofertach pracy. Czytamy opinie i na bieżąco odpowiadamy na Wasze pytania.

Jak w każdej społeczności, również na naszym profilu, obowiązują pewne zasady, a mianowicie:

·       Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też umieszczania pomówień.

·       Trzymaj się faktów, zachowaj kulturę wypowiedzi.

·       Miej odwagę podpisać się pod opinią, wtedy możemy się merytorycznie ustosunkować do danej wypowiedzi.

Informujemy także, że:

·       Komentarze zawierające treści obraźliwe i naruszające regulamin serwisu będą usuwane i archiwizowane przez Administratora.

·       Ochronie prawnej podlega ujawnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. Każdy pracownik podpisuje w momencie zatrudnienia deklarację poufności a ujawnianie danych firmowych jest naruszeniem warunków zatrudnienia.

Czytając opinie, pamiętaj o zachowaniu zdrowego dystansu do pewnych wypowiedzi:

·       Część opinii jest pisana pod wpływem chwilowych emocji. Należy oddzielać zwłaszcza te negatywne reakcje od rzetelnych i obiektywnych danych na temat firmy.

·       Każdy pracownik jest indywidualną osobą z innym podejściem do życia i doświadczeniem oraz innymi oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do poznania nas lepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej, lub poprzez rozmowę z przełożonym lub działem HR. Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Was.
Jednocześnie zachęcamy Cię do poświęcenia chwili i zapoznania się z nasza firmą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez adres e-mail: hr@lynka.eu. Mamy jasno określone standardy i wartości pracy, gdzie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na współpracę i otwartą komunikację, do czego gorąco Was zachęcamy.

 

Dział HR
glus
Pracownik

proszę nie piszcie takich informacji- wiem że musicie ale to jest ............, w szczególności w temacie swobody wypowiedzi

Marysia Nowy wpis
Inne

Wczoraj została dodana oferta dla asystenta w dziale księgowości. Jest tu może ktoś z działu i by ocenił atmosferę? zależy mi na tym by była dobra, a planuje aplikować

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w Lynka uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 3 stycznia.

@Magda
Pracownik

Witam.Widze, że wiadomość która została ostatnio napisana została usunięta .Przykro. Czasami mysle, że prawda boli i zostawiamy to co jest dla nas wygodniejsze. Ale wracając do zachowania jednego z naszych Liderow może fajnie by było od czasu do czasu zmieniać zaloge. Jeżeli nie zmieni swojego zachowania to naprawdę przez jego podejsce do niektórych pracownikow zostaniecie na sezon sami.W firmie ogólnie jest fajnie ale jest kilka zapalników co pozwala im się na dużo i w tej sytuacji jeden z Liderow to widzi ale jedni są traktiwani tak a drudzy inaczej. Jest to bardzo przykre ale moim zdaniem w tym traktowaniu niektórych osób podchodzi już pod (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@@Magda

Dziękujemy za podzielenie się Twoimi uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszej organizacji. Przykładamy wielką wagę do opinii naszych pracowników, gdyż są one dla nas cennym źródłem informacji o tym, co możemy poprawić w naszym środowisku pracy. Przykro jest nam słyszeć, że doświadczyłaś sytuacji, które budzą Twój niepokój. Zapewniamy Cię, że chcemy zagwarantować wszystkim naszym pracownikom środowisko pracy wolne od dyskryminacji i nieuczciwego traktowania. Abyśmy mogli podjąć konkretne działania, niezwykle ważne jest poznanie szczegółów i rzeczywistych informacji. Nie możemy polegać na deklaracji, która nie wskazuje na konkretne osoby i sytuacje. Rozumiemy, że czasami bezpośrednia komunikacja może być trudna, dlatego pragniemy zapewnić Cię, że Twoje obawy będą traktowane z najwyższą poufnością. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych ścieżek komunikacji – zarówno bezpośrednich, jak i anonimowych – abyśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat Twoich doświadczeń. Konkretne przykłady i szczegółowe informacje są dla nas nieocenione w procesie identyfikacji i rozwiązywania zgłoszonego problemu. Zachęcamy do otwartej rozmowy z działem HR lub skorzystania z dostępnych opcji anonimowego zgłaszania skargi, które istnieją w Lynka. Pozdrawiamy, Zespół HR Lynka

NJ Nowy wpis
Inne

Po pierwsze to specjalista ds. e-commerce ma nad sobą lidera? Po prostu chce aplikować na te aktualna ofertę ale ten dzisiejszy komentarz zwrócił moją uwagę. ogólnie to na każdym dziale może być podobnie? do kogo można zwrócić się z problemem? Zazwyczaj reagują?

1
Tosia
Inne

Na utrzymaniu ruchu normalnie ktoś podał kwotę wynagrodzenia, czemu na kontrolera jakości nikt jej nie pisze? Ktoś już kiedyś pytał o elastyczny czas pracy na tym stanowisku. a ogólnie ona sama jak teraz wygląda? i wiecie czy od nowego roku będą szukać kogoś na ten dział? Ofert teraz nie widzę

Rafał
Pracownik
 Pytanie

Cześć Chciałbym zapytać ile da się zarobić w utrzymaniu ruchu ? Wiedziałem ofertę pracy

14
Ur
Pracownik
@Rafał

Tak 6 netto Za czyszenie filtrów

5
Ja
Inne

Co oznacza elastyczny czas w pracy w przypadku kontrolera jakości? Nie jest to praca na konkretne zmiany "od-do"? Pracodawca pisze też w ofercie o możliwości pracy zdalnej, ale nie wiem czy możliwa jest kontrola jakości na odległość, tym bardziej, że ma być ona przeprowadzana także u podwykonawców. Kto mi odpowie?

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Lynka? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 maja na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko asystent sprzedaży.

Anna
Kandydat
 Pytanie

Hej, w Lynce pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Handlowca (rynek Polski). Chciałabym zorientować się czy jest szansa na start otrzymać podstawę w wysokości 6000 zł brutto? i czy istnieje realna szansa zarobków na poziomie 10-12 tyś brutto? (z premią)

10
Anna
Kandydat

Dzięki za odpowiedź ;) W takim razie jak się pojawi ogłoszenie być może aplikuję i być może będziemy pracować razem. Ktoś kto odpisał w taki sposób jak Ty musi pracować na produkcji ;) Pozdrawiam

Krystyna
Kandydat

Ile się zarabia miesięcznie jako Specjalista ds. Obsługi Help Desku w środowisku Windowsa? Mam jeszcze jedną wątpliwość, bo tutaj na Goworku w ogłoszeniu o tę pracę jest mowa o zdalnej, a na innym portalu - o stacjonarnej i hybrydowej. Jak w końcu z tym jest? Zależy mi na 100 proc. home office.

Pracujący
Pracownik
@Krystyna

nie ma szans na 100% home...

Maria
Inne
@Pracujący

No to szkoda, też miałam na oku tę ofertę :( Ale rozumiem hybryda jest możliwa? Jeśli tak to ile dni w tygodniu jest opcja podłączenia się z domu?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam.Mam kilka pytań odnośnie wynagrodzenia w Lynka.Jaka panuje atmosfera w firmie,czy da się pracować spokojnie bez jakiegoś czepiania się nowego pracownika. Jak wygląda wypłata z pracy na produkcji? Ile zarabia się na rękę tak mniej więcej,czy są jakieś dodatkowe premie i benefity.Zastanawiam się nad złożeniem CV ale tak wstępnie chciałbym wiedzieć ile mogę zawołać na początek tak żeby mi nie podziękowali od razu.Jeśli można to proszę o konkretne odpowiedzi bo widziałem że jest tu takich wiele bezsensownych wpisów.

4
Irena
Inne

Firma szuka nowej osoby do działu marketingu, dokładnie specjalisty :) Macie może jakieś rady, co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Jest się czym stresować? :P W ogłoszeniu pisze o doświadczeniu 5-letnim. Sporo, ciekawi mnie ile w takim razie wyglądają widełki proponowane przez firmę? :)

Maja
Inne

Obecnie trwa rekrutacja dla Młodszego Specjalistę ds. Zaopatrzenia. Oferują tutaj UoP. A wiecie, na jaki czas jest ta umowa? Na nieokreślony czas? Ktoś coś wie?

Nick
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabiają drukarze?

Nick
Były pracownik
@Nick

Zależy ile sobie igrasz jak nic to najniższą

Mike
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Jaka kasa? Najlepiej sprawdzić w dziale kadr, jeden telefon i wiesz wszystko.

1
Karolina
Inne

zobaczyłam na stronie, że szukają asystenta z językiem niemieckim do działu eksportu. czyli tak jak w opisie można 100% zdalnie i nie trzeba jeździć? a co z wynagrodzeniem, bo nie podali?

Zainteresowany
Pracownik
 Pytanie

Jaka atmosfera panuję wśród załogi, czy kierownictwo jest ok? Jak z pracą , czy jest. Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako pracownik produkcji? Dziękuję za odpowiedź.

16
XXD
Kandydat
 Pytanie

Zdradzi ktoś jakie zarobki w obsłudze klienta z j.francuskim?

Anita
Kandydat
 Pytanie

Czy na stanowisku Specjalisty ds obsługi klienta z językiem angielskim można otrzymać wynagrodzenie 6-6,5 k brutto lub wyższe? Dziękuję serdecznie za pomoc.

30
Greg
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku młodszego specjalisty baz danych? Na jakie można liczyć wynagrodzenie? Czy jest szansa na jakikolwiek rozwój i nauczenie się czegoś przydatnego czy to tylko klepanie excela? Jak wyglada w tej firmie kwestia ewentualnych podwyżek na w/w stanowisku? Warto/ nie warto? Czy w przypadku pracy zdalnej dostaje się sprzęt czy wszystko musisz mieć swoje?

Greg
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku młodszego specjalisty baz danych? Na jakie można liczyć wynagrodzenie? Czy jest szansa na jakikolwiek rozwój i nauczenie się czegoś przydatnego czy to tylko klepanie excela? Jak wyglada w tej firmie kwestia ewentualnych podwyżek na w/w stanowisku? Warto/ nie warto? Czy w przypadku pracy zdalnej dostaje się sprzęt czy wszystko musisz mieć swoje?

Zostaw merytoryczną opinię o Lynka - Skawina

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Lynka?

    Zobacz opinie na temat firmy Lynka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynka?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Lynka?

    Kandydaci do pracy w Lynka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lynka
Przejdź do nowych opinii