Opinie o Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy Wypożyczalnia Dwa Koła w Kraków

Natalia Nowy wpis

Powiedzcie jak fundacja rekrutuje pracowników i czy aktualnie są w ogóle szanse na pracę?

Administrator Nowy wpis

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy Wypożyczalnia Dwa Koła zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Marek Nowy wpis

Mi chodzi o to ze za ta prace powinna jakos godnie zarobic a teraz nie pracuje jest usmiechnieta I jakos nie brakuje tych pieniedzy co tam zarabiała dziwne?

kkk Nowy wpis

Marku jak to wszystko leżało odłogiem? to czemu żeś się nie wziął do roboty we własnym domu? aa czyli żona w robocie za orkę dostawała marne grosze a w domu jej płacisz za tyranie? ile za godz.? aaa rozumiem, że za darmo ma ogarnąć panu i władcy posesje? :/

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek

Nie puszczajcie do tej roboty swoich zon ani dzieci bo to ciezka I darmowa robota a nie praca za grosze w domu wszystko lezało odłogiem a zona tyrała za grosze u obcych

Marek

Zgadzam sie w pelni podatki nasze ida na ta zenujaca fundacje ale powinnismy cos zrobicjakos sie zebrac

Aga

Tez tam pracowałam wypaliłam sie po 3mc za grosze mialam cały dzien rozbity myslałam ze teraz juz sa etaty ale jak czytam to dalej wykorzystuja opikunki bez urlopu etatu za marne grosze wstyd ze pod taka nazwa sw salawy sie podszywaja I okradaja ludzi w białych rekawiczkach

Jan

Za mnie tez dostaja 18zł skad oni wzieli te stawki moja opiekunka zarabia 5zł za godzine a mops im płaci 18zł tyle pieniedzy banda upa

Roman

Drogie opiekunki powinnyscie wszystkie odejsc by na was nie zerowali a przedewszystkim Prezydent Miasta powinien wstrzymac pieniadze ktore im przelewa bo tyle pieniedzy za mnie dostaja 3600za usługi opiekuncze za takie pieniadze to ja bym miał opiekunke całodobowo a nie 4godziny Trzymajcie sie zastrajkujcie albo odejccie bo mi was szkoda

Ewa

Odradzam tam pracowac chyba ze ma sie emeryture I nie ma sie co zrobic ze soba to lepiej isc pomagac w hospicjum a nie byc niewolnikiem fundacji ktora robi na nas pieniadze I to duze....

Jasia

Fundacja ktora wykorzystuje opiekunki I robi na nich majatek nie szanuje podopiecznych nastawiona na zysk

zosia

opiekunki pracujące za grosze na śmieciowych umowach dojazd na własny koszt do podopiecznego żenada

zosia

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy Wypożyczalnia Dwa Koła - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy Wypożyczalnia Dwa Koła
0/5 Na podstawie 0 ocen.