Eko-House Sp. z o.o.
counter
5 89 143 5 1
Dawid

Bardzo doceniam za kompleksowe podejście do klienta, a także natychmiastowe podjęcie działań. Bardzo szybka budowa. Dom stoi i jestem bardzo zadowolony :)

Hard Nowy wpis
Pracownik

Jest dobrze. Wszystko tak jak jest umawiane, warunki w porzadku.

Paweł Nowy wpis
Klient

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie i w dobrej cenie. Dobry kontakt, dobra cena.

Kamila Nowy wpis
Klient

Dziękujemy za piękny dom. Jesteśmy baaardzo zadowoleni i polecamy :)

Skowron Nowy wpis
Były pracownik

Jasno określone warunki, człowiek przychodzi do pracy, wie przysłowiowe "co, gdzie i jak", problemów z kasą nie ma, w przypadku konieczności wzięcia wolnego bez problemu mozna się dogadać.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Kraft
Były pracownik

Na pracę nie narzekałem, warunki były dobre, z ludźmi szło się dogadać w każdej kwestii, miejsce dobre i na start i dla doświadczonych osób.

questy
Pracownik

Dobra umowa, dobre warunki i porządni ludzie

Mania
Pracownik
@questy

Zgadzam się i polecam pracę tutaj wszystkim niezdecydowanym osobom.

techu
Pracownik

firma solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze, organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

Mania
Pracownik
@techu

Potwierdzam twoje słowa. Pracuję już kilka miesięcy i już zdążyłam się przekonać, że praca jest pewna i bardzo dobra.

Mania
Pracownik

Trafiłam tutaj trochę z przypadku, ale zostałam na dłużej :) naprawdę mi się tutaj podoba, ponieważ można się rozwinąć i przede wszystkim od pierwszego dnia dostaje się super warunki na umowie.

Baku
Pracownik

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje.

Iwek
Pracownik

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, nie ma na co narzekać.

Eugusia
Pracownik
@Iwek

Ja też bardzo się cieszę. Słyszałam masę dobrych opinii, więc zdecydowałam się spróbować swoich sił. Firma spora, daje stabilne zatrudnienie i świetne zarobki. Nie mam na co narzekać.

Wisnia
Pracownik

Praca w tym miejscu wiąże się dla mnie z przyjemnością. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jestem projektantką, budowa ekologicznych domów wiąże się często z dużymi wyzwaniami, dlatego bardzo się już tutaj rozwinęłam, dużo się nauczyłam i wiem, że to zaprocentuje w przyszłości. Zawsze mogę również liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych osób.

Dobromirka
Klient

Pracuję w dziale obsługi klienta już kilka miesięcy. jak do tej pory, żadnych problemów z nimi nie miałam i to się tyczy zarówno współpracowników, jak i klientów - brak skarg chyba mówi sam za siebie. A jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, zarobki również nie mogę się do niczego przyczepić.

Eko Hanna
Klient

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Ich rozwiązania są naprawdę ekologiczne, a nie tylko z nazwy. Są w stanie pomóc i doradzić, wytłumaczyć wszystko nawet laikom. Wiadomo, że nie wszystkie projekty klientów da się przełożyć na rzeczywistość, bo czasami ktoś naprawdę się nie zna na sztuce budowlanej, a chciałby wszystko po swojemu. Tutaj zrobią każdemu tak, żeby konstrukcja była trwała i solidna, a klient zadowolony i miał wszystko tak jak mu się podoba.

perek
Pracownik

Pracuje mi się tutaj dobrze. Nawet jestem skłonny powiedzieć że bardzo dobrze, bo płaca przez okres mojej pracy wzrosła znacząco, godziny pracy też się unormowały.

Klienci
Klient

Jako klient mogę polecić tą firmę, każdemu kto szuka bardzo dobrego podwykonawcy. Nie mieliśmy problemów żeby się dogadać, i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy a jednocześnie zgodnie ze sztuką. Wiadomo, że jest to inwestycja na długie lata a nie na moment. W założeniu ma przetrwać nawet dekady i póki co nie mamy żadnych problemów. W razie czego możemy liczyć także na pomoc pracowników, jakby cos działo. Kontakt z klientem 10/10.

Maks
Pracownik

Jestem zadowolony ze współpracy jaką podjąłem z tą firmą. Jest naprawdę w porządku. Dobra atmosfera w miejscu pracy. Super profity tak dla młodych, jak i dłuższym stażem pracowników, dlatego ma się ochotę dawać z siebie wszystko.

Maria
Pracownik

Firma ekohose jest naprawdę bardzo dobrym pracodawcą. Nie miałam żadnych problemów z szefostwem, nawet jak poszłam na kilka lat zwolnienia (ciąża, dziecko, potem drugie), jak wróciłam nikt na mnie krzywym okiem nie patrzył. Praca na mnie czekała i szybko mogłam się wdrożyć od nowa chociaż trochę się przez ten czas zmieniło.

yoner
Pracownik

Polecam pracę w eko-house jako projektant. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z warunków współpracy i kasy jaką można tutaj uzyskać. Mam spore doświadczenie w tym miejscu i nie zamieniłbym na żadne inne.

Claudio
Klient

Współpraca układa się jak na razie bardzo dobrze. Dotrzymują terminów i wszystko wykonują zgodnie z tym jak to było zaplanowane.

Tandem
Pracownik
@Claudio

Pracują tuta naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Cieszę się, że jesteś zadowolona.

reto
Pracownik

Pracę lubię bo jest ok, dobrze płacą, lubię też kontakt z klientami.

Neomi
Pracownik
@reto

Również pracuje na dziale obsługi klienta i to uwielbiam. Atmosfera jest tutaj bardzo dobra, co odbija się na pozytywnym podejściu do pracy, a klienci to uwielbiają i również są mili.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-House Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Eko-House Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 89 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Radzikowskiego 66 lok. 7
  31-315 Kraków
 • NIP: 9452099220 REGON: 120635398 KRS: 0000299182
Eko-House Sp. z o.o.