Opinie o TRUD Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TRUD Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRUD Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUD Sp. z o.o. w Kraków

Ksenia Nowy wpis
Inne

Chcę dopytać o to czy obecnie wynagrodzenie jest płacone w terminie? No bo niżej były jakieś głosy że kasy nie było w terminie i jakieś kłopoty były ze środkami do życia. Więc wole wiedzieć za wczasu niż się w to wpakować.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w TRUD Sp. z o.o.?

pracownik
@Pytanie

tak. atmosfera przedupadkowa wpływa negatywnie na pracowników.Brak wypłat od sierpnia wpływa na motywcje do pracy, chyba nikogo to nie dziwi, prawda?

Andre
@pracownik

Plac warty miliony i to jest nieszczescie. Niektorzy moga sie oblowic

Workman
@Andre

Nieszczęście to jak pracownicy zostają bez środków do życia

osoba niepełnosprawna Nowy wpis
Pracownik
@Andre

Pan Chorabik Piotr Andrzej polityk młody a w tym zakładzie kiedyś pracowali przede wwszystkim osoby głuchoniemie ba zbudowali ten zakład

Julia Nowy wpis
Inne

Z tych Waszych komentarzy wysuwa mi się obraz taki że firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, że były problemy z płatnościami i nawet ktoś napisał że nie istnieje. No i rzeczywiście w internecie też są takie informacje. Jestem zatem ciekawa jak zakończyły się te sprawy finansowe,odzyskaliście pieniądze? Dawno nie ma sygnału od Was żadnego konkretnego

pracownik
 Problem

witam czy mcie dalej siedziec bezczynnie i nieprubujecie cos zrobic aby wyrgzekwowac zalegle pieniadze -przeciez nie placom od sierpnia 2019 -inspekcja pracy ma nas w d...-pozwy do sadu zlorzylismy i co dalej -to wirtualne pieniadze,ktorych nigdy nie otrzymamy jezeli nie bedziemy razem prubowac odzyskac- trzeba zainteresowac nasza sytuacja media -naglosnienie naszej sprawy napewno pomoze

Takaja
@pracownik

Media to się zainteresują zakładem z 300pracownikami a nie taką dziuplą. Poza tym w związku z sytuacja w kraju sądy do 30kwuetnia odwołały wszelkie rozprawy, wszystko się będzie ślimaczyć. Cierpliwości. Zdrowia życzę wszystkim. Poza kierownictwem.

Leszek
Inne
@pracownik

Zwróciliście się o pomoc do PIPu w kwestii odzyskania zaległych pieniędzy i odmówili Wam pomocy? dlaczego. Napiszcie proszę coś więcej o tej sytuacji.

Pracownik któryś tam
@Leszek

To nie tak, że pip odmówił pomocy. Przeprowadził kontrolę i rzeczywiście stwierdził iż taka sytuacja zaistniała ale tutaj ich ,,moc,, urzędowa się kończy, resztę decyduje sąd. Ps. Proponuję u góry koledze, który zaczął post jak będzie na kwarantannie o wzięcie słownika do ręki ;)

Takaja

Ale co spróbować? Pozew zbiorowy? Proszę zaczynać. Wśród zalogi nie ma jednomyślności działania, jak mówiłam że idę do adwokata po poradę i zapraszam, to nikt się nie pojawił, czego pan oczekuje? Pozew idzie indywidualnie.

Kkk
@Takaja

Jak coś jestem zainteresowany propozycją wspólnego złożenia pozwu jeśli jest Pani ciągle zainteresowana.

Ja

I kto to mówi panie wąsacz.

Pracownik któryś tam

Konfidencie? Nie znasz chyba znaczenia tego słowa. I bierz się za słownik wąsaczu analfabeto.

osoba niepełnosprawna Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik któryś tam

osoby głuchonieme mają problem z pisownia i ortografią a takich osób w dawnym "trudzie " było około 60% wimęc proponuje wyrazumiałość i tolerancje

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TRUD Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ja

Do Krzysztofa Wąsacza, faktycznie weź się za słownik. ,,Ogulny,, ktury,, ty chodziłeś wg do szkoły?

osoba niepełnosprawna
Pracownik
@Ja

osoby głuchonieme mają problem z pisownia i ortografią a takich osób w dawnym "trudzie " było około 60% wimęc proponuje wyrazumiałość

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy TRUD Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

wait
Były pracownik
@Pytanie

Ta firma już nie istnieje.

Katarzyna
Były pracownik
 Pytanie
@wait

Szukam kontaktu z kimkolwiek z tej firmy, potrzebuję stare zaświadczenia o zarobkach. Może ktoś mi pomóc?

Wait
Były pracownik
@Katarzyna

W tej firmie pracowało dużo osób niesłyszących i jak Pani może to można podejść do szkoły dla niesłyszących na ul. Grochowa 19. Dyrektorka Katarzyna P. załatwiała pracę w tej firmie. Nie wiem czy z tego wyjdzie, ale zawsze warto spróbować .

frickle
Były pracownik

Pracowałem w TRUDzie jak jeszcze był spółdzielnią. Już wtedy mnie oszwabili, oszukując przy zwolnieniu, że moje udziały nie mogą być wypłacone. Zwolniłem się sam, bo dla bandy przekrętów pracować nie zamierzałem. Na odchodne, chcieli mnie jeszcze obarczyć odpowiedzialnością za nie moje decyzje. Na szczęście mam zwyczaj przechowywania kopii wszystkich kwitów które mnie dotyczą, więc mogli mi skoczyć. Wcale nie dziwię się, że te komusze pomioty tak wszystkich po kolei załatwiły.

Piotr
Pracownik

Mi jak pracowałem terz nie zaplacono i nie dotrzymano umowy chyba na jakies 25 tys

Wait
Były pracownik
 Pytanie

Od kiedy firma nie istnieje?

Były pracownik
Były pracownik

Czy ktoś otrzymał pit 11 żeby się rozliczyć, byłem niedawno w urzędzie skarbowym i tam nic nie mają że tam pracowałem.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TRUD Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Workman
Były pracownik
@Pytanie

Przecież firma dawno już nie funkcjonuje. Pozew złożony do sądu a firma nie jest upadła w rejestrze.

andre
Były pracownik

Firma o duzym potencjale eksportowym na rynki wschodnie. Juz tam eksportowała. trzeba tylko dobrego dyrektora handlowego a dziadkow lesnych. Mozna na niej zarobic mozliwosc nowych produktow.

krzysztof
Pracownik
@andre

teraz to po firmie zostaly same dlugi izawieszonych w powietrzu kilku pracownikow - odszkodowania to tylko wirtualne wyroki sadowe z sadu pracy- piekny przyklad przekretu kilku milionow zl -gratuluje

anonim

Czemu usuwane są nie przychylne opinie? Napisałem prawdę, firma nie płaci wynagrodzenia złożyłem pozew do sądu i zostałem poinformowany że pozwany otrzymał pozew. Jakim cudem firma ma 4 gwiazdki? 1 mniej za to że nie płaci? Przecież to (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TRUD Sp. z o.o.?

Pracownik
@Pytanie

W jakim sensie? Ja złożyłem pozew do sądu i czekam narazie.

Takaja
@Pracownik

Pytanie brzmiało jak od pracownika nowo przyjętego stąd moje zapytanie

Oszukani

Trud Sp. z o.o. to najgorsza firma na jaką można trafić .Prezes to przekręt i oszust nie wypłaca pieniędzy za wykonane usługi . Zalega z płaceniem faktur tłumacząc że klienci mu nie płacą to i On nie płaci . Czy to ma być poważny człowiek ? Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą !!!

takaja

jak coś, prosze o kontakt na sjk37@wp.pl nie podaruję, nie stać mnie na prezenty

wasacz
@takaja

to juz piotrek zrobil im prezent -jak robil zadarmo

Pracownik
 Pytanie

Ktoś orientuje się co z syndykiem? Będą wypłacane pieniądze z funduszu gwarancyjnego czy trzeba prywatnie zakładać sprawę?

Takaja
@Pracownik

Nikt nic nie wie, w monitorze nie ma żadnej wzmianki o tym że firma upada, status jest ze działa. Będę składać pismo do sądu. , wiem że są wystawione pity, ale nie wiem czy przez syndyka czy księgowa.

Były pracownik
@Takaja

Pozew indywidualny czy zbiorowy?

Takaja
@Były pracownik

Pozew do sądu pracy indywidualny.

krzysztof
@Takaja

witam -musimy zainteresowac ta sprawa media publiczne moze oni nam pomoga

Lukasz
 Pytanie

Potrzebuję uzyskać dokumentację kadrowo-płacową do kogo się zgłosić? Ktoś coś wie?

Takaja

Syn również. Natomiast pit jest w systemie USkarbowego.

krzysztof
@Lukasz

WITAM -pracownicy zlozyli pozwy do sadu pracy -na ogulna sume okolo 150tys zl -nie mamy wyplacanych zasilkow chorobowych -zaleglych wyplat od sierpnia 2019 chodzimy po zus i inspekcji pracy i odbijamy sie jak pileczki od drzwi -jestesmy bezsilni - mysle ze powinnismy zainteresowac media publiczne moze oni nam pomoga

takaja
 Pytanie

to w końcu jest syndyk czy nie?

Andre
 Pytanie

a kto zabral plac po firmie

Workman

Wszystko nie tak, pieniądze nie są wypłacane, pracownicy robią w swoich ubraniach, kierownik obiecuje gruszki na wierzbie, niczego tu nie ma, brak narzedzi, ludzie przynoszą swoje bo nawet suwmiarka jest prywatna pracownika. Produkcja to idze jak krew z nosa. Spawacze muszą dopytywać się codziennie o rękawice i jak łaskawie otrzymają to są wydzielane na Bóg wie ile czasu. Zazwyczaj spawają w dziurawych. Masakra ogólnie. Jedyny pozytyw to ludzie są w porządku. Ten statek idze na dno.

Jan
Inne
@Workman

Niedogodności z odzieżą ochronną, o których piszesz powinny być zgłoszone do działu BHP. Czy próbowałeś porozmawiać o tym z przełożonym?

Workman
@Jan

Tam każdy już wszystko ma gdzieś prezes to jakiś słup jego nic nie interesuje

Grażyna
Inne
@Workman

Workman, może podzielisz się bardziej szczegółowymi informacjami na temat Twojej oceny, która nie jest przychylna? Odpowiednia argumentacja może przydać się innym, np. żeby wiedzieć, czy złożyć CV do tej firmy. Czy coś wydarzyło się w Trud Sp. z o. o.? Pamiętaj, że na tym wątku nie wolno obrażać innych.

Workman
@Grażyna

Co tu więcej pisać, z tego co mi wiadomo to już zamknięta firma, do tej pory zalegają mi z wynagrodzeniem zresztą chyba każdemu kto tam miał ,,przyjemność,,. Złożyłem skargę do pipu i czekam. Naprawdę nie wiem co pani Grażyno może więcej pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o TRUD Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w TRUD Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy TRUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUD Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUD Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
 • Magazynowa 5
  30-858 Kraków
 • NIP: 6793086257
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
TRUD Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii