Opinie o Elidi Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elidi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elidi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elidi Sp. z o.o. w Kraków

Teresa

czy firma nadal jest niewypłacalna i mimo przepracowania miesiąca nie możnna liczyć na wypłatę? czy komuś udało się odzyskać wypłatę po dłuższym czasie czy nic nie dostaliście? czy rozwiazaliscie sprawe jakos sądownie czy odpuściliscie?

Lordi
@Teresa

Firma niewypłacalna do dziś nie otrzymałam wypłaty a już minęło sporo czasu nie odbierają tel nie odpisuje na esmesy brak kontaktu nie polecam tej firmy

Alicja Nowy wpis
@Lordi

no jeśli serio czegoś nie wypłacili to trudno się dziwić, że nie polecasz... to jak niby to odzyskać? oni obecnie faktycznie działają? ciekawa jestem co z aktualnymi pracownikami

Rozalia Nowy wpis
@Alicja

Alicja sama jestem ciekawa jak z pracownikami ilu jeszcze tak robią w bambuko ja się dziwię że oni jeszcze są na rynku powinni ich zamknąć a pana łukasza to ostro ukarać i nie powinien mieć firmy i zatrudniać ludzi bo ich tylko wykorzystuje i on ma z tego tylko zysk a nie pracownicy

Brzeg

Firma Elidi sprzątajaca która przekupiła przetarg w Sądzie w Brzegu wraz pracowników. I od tygodnia pracownicy nie dostali żadnej Wypłaty , czyli wykiwali ich ... ? (usunięte przez administratora)

Lordi Nowy wpis
@Brzeg

Dokładnie niema z tą firmą kontaktu nie polecam sami (usunięte przez administratora) tam pracują

ciekaawa

okej, same pozytywne komentarze pisane przez wiadomo kogo, a czy ktoś pracował i może powiedzieć jak z wypłacalnością?

Lordi
@ciekaawa

Ja pracowałam nie dostałam wypłaty jak skończyła się umowa i do dziś nic pan Łukasz poprostu (usunięte przez administratora) ludzi nie polecam tam pracować masakra

Lordi Nowy wpis
@ciekaawa

Pracowałam w tej firmie nie wypłacają wypłaty i brak kontaktu z nimi

ROZALIA

Nie wiem czemu usunięto mój wpis , ale firma elidi sp.zo.o , to naprawdę firma niewypłacalna , jak kończy się umowa zl i nie dostałeś kasy w ostatni dzień , to już zapomnij , że 10, czy 15go doataniesz cokolwiek . Kontakt ? Jaki kontakt ? Będzie oczywiście, jak oni tego potrzebują , nie Ty. Jak coś dla ciebie np : środki czystości (( czasem lepiej wziąść z chaty , bo tobie zależy żeby praca była dobrze wykonana , im nie) wodą myj ) . Nie wypłacili mi ostatniej wypłaty, wraz z koleżalną pracowałam za 1300zl na osobę , niestety ostatnie dwa miesiące pracowałam sama za dwie osoby. Miesiąc przed końcem umowy zapłacili mi 2600zł , niestety po zakończeniu umowy, za ostatni miesiąc ciężkiej pracy nie wypłacili nic, ( mąż mnie ostrzegał mówiąc : weś w ostatni dzień umowy kase , z takimi firmami nic nie wiadomo . Niestety miał racje ). Pan Lukasz obiecał , że wypłaci , mineły ponad 2 miesiące i nic , Zero kontaktu . Nie ufajcie im . Nie będę mówiła kim są , sami sobie dopowiedzcie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elidi Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
zenek

Firma oceniona przeze mnie na -1, zero kontaktu od momentu podpisania umowy, ani telefonicznego, choć podają dwa numery telefonów (ciągle skrzynka przepełniona, a jak jest sygnał normalny to nie odbiorą), ani mailowo, ani w żaden inny sposób, od pracowników nie odprowadzają ZUSu, nie interesują się w ogóle jak usługa jest wykonywana. NIE POLECAM!

M...
@zenek

Dokładnie tragedia

Julia

Widzę, że od strony klienta firma nie jest najlepiej oceniana, a jak to wygląda ze strony pracowników? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Często opinie klientów przekładają się na jakość pracy i zadowolenie osób tam pracujących, ciekawa jestem czy jest też tak w tym przypadku. Będę wdzięczna za odpowiedź

nicko74

W Firmie Elidi pracuje od 2 lat wypłaty zawsze na czas wyokie premie. Polecam tego pracodawcę!!!

Magdalena
@nicko74

Hej, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie? Skoro pracujesz już od 2 lat to pewnie możesz rzetelnie ocenić warunki pracy w Elidi. Czy jesteś z nich zadowolony a wynagrodzenie jest dla Ciebie satysfakcjonujące?

mergoo

Wszystko ok . Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Elidi Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Elidi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elidi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elidi Sp. z o.o.?

Elidi Sp. z o.o.
  • Szlak 77 lok. 222