Opinie o Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek w Kraków

YYYYY Nowy wpis

heh ktoś porównał firmę trochę do januszexu z zasłyszenia ale mimo to osoba która tak gadała nadal tam pracowała... to co trzyma ludzi w tej pracy? może pensja co o tym powiecie

Vegan Nowy wpis

Jeśli chodzi o firmę, to nie mam zastrzeżeń - starają się zapewnić raczej dobre warunki, w tym finansowe. Niestety należy podkreślić, że praca wiąże się ze stałym kontaktem z klientami, zazwyczaj właścicielami nowych mieszkań. Duża grupa klientów jest roszczeniowa, wszystko im się należy i nie przyjmują do wiadomości podstawowych reguł i ograniczeń prawnych w jakich się znajdują. Kupują mieszkania z usterkami, a pretensje zamiast do sprzedawcy (dewelopera), wylewają na administratora, lub kogokolwiek kto odbierze telefon. Najgorsi są ludzie młodzi, którzy niedawno weszli w dorosłe życie. Dlatego uważam, że praca nie należy do najłatwiejszych, a nawet momentami jest ciężko. Wykonawcy, czy pracownicy deweloperów też dokładają swoje. Nie jest to robota dla leniwych, trzeba być poukładanym i obowiązkowym. Trzeba lubić kontakty z ludźmi i znać branżę. Początkowo myślałem, że administrowanie to praca dla mnie. Jednak zbyt stresowałem się presją obowiązków i wytrzymałem tylko rok. Z tym, że to nie wina pracodawcy lecz branży. To nie było dla mnie.

Kandydatka Nowy wpis

Szkoda czasu na rozmowę - która była dziwna, dało się odczuć presję zareudnienia za wszelką cenę. Po rozmowie udało porozmawiać się z jedym z pracowników, który kazał unikać firmy jak ognia. cytując Pana: "Na początku wszystko ok, ale potem zaczyna się Januszyzm. Szefa nigdy nie ma, zamiast porozmawiać zostawia dziwne karteczki po całym biurze. Armosfera jak na Marsie. Ksiegowosć na administratorów patrzy z byka bo przeciez nic nie robią, a w drugą stronę tylko smiechy słychać od ksiegowych." Podobno szarą eminencją biura jest sekretarka. Dobrze, że nie zdecydowałam się. (usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy mają tak przypadkowe wpisy? Firma warta polecenia za całokształt!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy Wspólnot Mieszkaniowych w firmie Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Jan

Opieszałość i brak zainteresowania to domena Firmy Zamiast w termnie przypomnieć o sprawach trzymają sprawy latami i strasznie przysyłają śmieszne kwoty do zapłacenia z karą Warto zmienić ekipę, która zacznie się wywiązywać z obowiązków i usunąć osoby, które nie nadają się do tej pracy. Przestrzegam przed kiepską obsługą

Mariannnna

Może perfekcyjnie nie jest ale jest ok. Dużo lepiej niż poprzednia firma. Teraz jest przynajmniej normalny kontakt z administracją i wiedzą wszystko od razu a nie odsyłają jeden do drugiego. Rozliczenia na czas, kontakt jest, wszystko można załatwić. Jedynie często administratorzy się zmieniają i trochę to miesza bo na nowo trzeba tłumaczyć pewne sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek - Kraków

• Jak się pracuje w Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek?

Zobacz opinie na temat firmy Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kontur Nieruchomości sp.j. Rafał Hapek
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kielecka 22 lok. 1
    31-523 Kraków