Opinie o Gerimed Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gerimed Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gerimed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerimed Sp. z o.o. w Kraków

Niestety, od kilku lat brak oznak zainteresowania Prokutarury tą sprawą i informawania setek pokrzywdzonych o postępach.

Andrzej Tomek Nowy wpis
@Andrzej

Jestem poszkodowanym klientem.Kilka lat temu powiadomiłem prokuraturę i pełnomocnika pokrzywdzonych. Nadal brak informacji o postępach śledztwa

Czy pracownicy Gerimed Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jak szefostwo w Gerimed Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jolanta Nowy wpis

Raczej należałoby spytać jak potraktowało zawierających umowę zdrowotną seniorów. Zwinęli się po kilku miesiącach od umowy.

Elżbieta

Umowa zawarta na 4 lata -do października 2022 r. koszt 9 tys,.zł, z czego na wizyty i badania nie wykorzystałam nawet 25 %. Myślę że w podobnej sytuacji są wszyscy którzy zawarli umowy z Gerimedem.Powinniśmy spotkać się z prawnikiem i złożyć pozew zbiorowy a być może odzyskamy choć część wpłaconych kwot. Nie mieszkam już w Krakowie ale na spotkanie przyjadę.

Urszula

Chętnie się dołączę.

Józef K.
@Elżbieta

Chętnie się dołączę. Mieszkam w pobliżu prokuratury "Kraków Śródmieście Wschód" - myślę, że ta będzie właściwa dla Wielopola. Proponuję spotkanie w jej lokalu przy ul. Mosiężniczej 2 (w pobliżu Sądu). Może w poniedziałek rano? Czynna jest od 7:45. Dostosuję się też do innych propozycji. Józef.

poszkodowanygerimed
@Józef K.

prosze o kontakt jurkiewicztade@hotmail.com

@Elżbieta

Ja się też bardzo chęnie dołączę do wspólnego pozwu

Zbigniew
@Elżbieta

Ja też jestem w takiej sytuacji, wpłaciłem 9500 a wykorzystałem tylko 25%, a teraz nie można się do nich dodzwonić

Zbigniew
@Elżbieta

wpłaciłem do Gerimedu 9 0 tys na 4 lata wykorzystałem 25%, od marca 2020 spólka zniknęla z rynku. Czy zglosić sprawe do Prokuratora

@Zbigniew

Oczywiście zgłosić, są dziesiątki a może setki poszkodowanych, którzy występują z pozwem zbiorowym

Tak nalezy sie zebrac -

Edward
@Zbigniew

Sugeruję kontakt z mecenasem Chmielarczykiem, który zajmuje się naszą sprawą.

@Elżbieta

Trzeba sie zglosic do KRAFOS - 12 421 22 88 - oni Pani przesla dokumenty do wypelnienia i zajma sie procedurami zawiadomienia o przestepstwie - moge tez je przeslac jak mi Pani swojego poda maila Powodzenia jurkiewicztade@hotmail.com

@Elżbieta

tak spotkać sie przepadają nasze pieniadze

Józef K.

Tak. spotykaliśmy się. Np. w Krafosie, z mec. Chmielarczykiem, który podjął się nas reprezentować na zlecenie Krafosu. Wcześniej też deklarował, ale chciał honorarium nie do akceptacji dla (usunięte przez administratora) na krocie emerytów. Twierdził jakiś czas temu, że Krafos będzie mu płacił. No to się spotkaliśmy. Trzech (usunięte przez administratora) (w tym ja), Chmielarczyk i przedstawiciel Krafosu. I nie ma dalszego ciągu na tej linii. Głucha cisza. Józef K.

Krysia
@Aleksandra

kilka razy dzwoniłam dio Pani Kijek w Warszawie tel 22 217 3415 pytałam o naszą sprawę powiedziała że jest bardzo dużo poszkodowanych i to bedzie trwało latami to spytałam czy chodzi o to żebyśmy starzy poumierali i wtedy sprawy nie bedzie nie było odpowiedzi??? daje do myślenia dla nas!?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gerimed Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
DIONES

Także jestem poszkodowanym klijento - pacjentem firmy Gerimed - Oprócz samej sytuacji sytuacji wokół firmy - skandalem jest brak informacji o stanie firmy dla jej klientów - ze strony nadzorującej tego typu firmy i prowadzących postępowanie wyjaśniające.

CZYLI FATALNIE!

@Jolanta

Wlasnie zostalem przesluchany przez Inspektora z Komendy Miejslkiej w Krakowie, ktory proeadzi postepowanie dla Prokuratury - jest nas 406 osob poszkodowanych - na dzis przesluchanych 50 ... wiec to jeszcze potrwa.Pan prezes zostal zwolniny z aresztu za kaucja 200 000 zl + zakaz prowadzenia dzialanosci i zglaszania sie na komisriat 2 x w tygodniu. Tyle nowosci ....

jotes
@poszkodowanypgerimed

Bardzo proszę o podanie adresu tej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie abymem pokrzywdzony przez się zgłosił do przesłuchania gdyż też jestem pokrzywdzony przez GERIMED jotes48@gmail.com

@jotes

Komenda Miejska - ul. Siemieradzkiego 26 - Insp.Godkiewicz 47 835 11 52 trzeba sie zglaszac by jak najszybciej zamknal operacje.

@poszkodowanypgerimed

Ja złozyłam zgłoszenie w Prokuraurze. Czy tez mam sie zglosic na Siemiradzkiego? Jesli tak, to czy mam czekac na wezwanie, czy mam sie zgłosic sama?

@jotes

Oto stan aktualny sprawy: Szanowny Panie Tadeuszu, ostatnie informacje w tej sprawie to fakt, iż postępowanie zostało połączone do wspólnego rozpoznania ze sprawą prowadzoną przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie (poniżej link do informacji) https://www.gov.pl/web/po-warszawa/zawiadomienie-pokrzywdzonych-o-polaczeniu-postepowan-przygotowawczych-po-iii-ds-1012016-prokuratury-okregowej-w-warszawie-i-po-i-ds-342020-prokuratury-okregowej-w-krakowie w sierpniu rozmawiałem z Panią Prokurator - czekała na opinię biegłych - zamiarem według tego co udało mi się dowiedzieć, ma być skierowanie aktu oskarżenia jeszcze w tym roku Z uwagi na ilość osób pokrzywdzonych odstąpiono od indywidualnego powiadamiania o postępach - w to miejsce stosując podawanie informacji do publicznej wiadomości na stronie Prokuratury Okręgowej w Warszawie https://www.gov.pl/web/po-warszawa/zawiadomienie-pokrzywdzonych-o-polaczeniu-postepowan-przygotowawczych-po-iii-ds-1012016-prokuratury-okregowej-w-warszawie-i-po-i-ds-342020-prokuratury-okregowej-w-krakowie Z poważaniem adw. Łukasz Chmielarczyk

awe

W moim przypadku dawno byłam proszona na policję jako poszkodowana, wszystko wyjaśniłam, ale na tym koniec, cisza, nikt więcej nie odezwał się do mnie, widocznie nasze sądownictwo jest na tyle zajęte, że nie potrafi rozstrzygnąć prostej sprawy kradzieży naszych pieniędzy, skoro nas jest rzekomo za mało to powinno pójść szybko. Chyba wiadomo kto zawinił, wpłacane były pieniądze do wiadomej instytucji i zniknęły, a wartość pieniądza się ulega dewaluacji.

Aleksandra

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które już wysłały do prokuratury opis zaistniałej sytuacji . Postąpiłam zgodnie ze wskazówkami mec. ŁUKASZA CHMIELARCZYKA i wysłałam do Prokuratury wszystkie przygotowane przez Niego dokumenty. I zapadła cisza. Czy wiadomo tak mniej więcej ile czasu mam spokojnie czekać na reakcję Prokuratury?

Krysia
@Aleksandra

nie wiadomo kiedy Prokuratura będzie miała ochotę zająć sie naszą sprawą podobno twierdzą że nie jest to problem bo nas mało??????????

@Aleksandra

NIESTETY ZAPADLA CISZA. PAN CHMIELARCZYK TEŻ NIE MOŻE SIĘ Z NIMI DOGADAĆ.

@Jol

Papiery w prokuraturze złożyłam w maju. Podobno jest nas około 200 osób. To za mało? Poza tym wydaje mi się, że należy nam się jakakolwiek odpowiedź z prokuratury. Chyba...

@Krysia

Witam, Czy ma Pani sygnature sprawy jurkiewicztade@hotmail.com 600 209 893

Ela
@Jaga

Również chciałabym dołączyć się do grupy poszkodowanych. - proszę o informację jak to załatwić na mail elaslupska@poczta.onet.pl

Ela

to jest e-mail slupskaela@poczta.onet.pl

@Ela

Pani email odbija...

Mirosław H.
@Aleksandra

Też zostałem (usunięte przez administratora) , złożyłem wszystkie informacje na komendzie już ponad rok temu i cisza. Ciekaw jestem czy cokolwiek dowiem się co się w tej sprawie dzieje ?.

@Mirosław H.

Zastanawia mnie tylko, czy Prokuratura nie powinna odpowiadać na nasze pisma? Bo moje wpadło jak kamień w wodę. Nawet tak szczerze mówiąc nie wiem, czy te pisma dotarły do Prokuratury

TAK NIESTETY WSZYSCY CZEKAMY

dorota66w
@Jol

Coś się jednak ruszyło.Też rok temu wysłałam do Prokuratury zgłoszenie za namową Pana Mecenasa i w końcu się doczekałam. Byłam wczoraj wezwana jako świadek na przesłuchaniu na Policji w Krakowie. Złożyłam wyjaśnienia i zostałam poinformowana, że teraz zbierane są zeznania świadków. (a jest ich dużo) także trochę to potrwa ale wiem że się w końcu coś się dzieje w temacie.

Mirosław H.
@Mirosław H.

ja rownisz ponad rok temu złożyłem dokumenty na policji i - CISZA - żadnych wieści co i jak się dzieje lub nic się nie dzieje w tej sprawie awraz z zoną zaplaciłem na 4 lata 14800 zł .kożystałem przez rok.

@Aleksandra

Tak sa nowosci: Od: Łukasz Chmielarczyk Wysłane: środa, 19 października 2022 02:46 Do: jurkiewicztade Temat: Re: Fwd: Fwd: Re: Fwd: Pomoc osobom pokrzywdzonym przez Gerimed Sp. z o.o. - Dokumenty Szanowny Panie Tadeuszu, ostatnie informacje w tej sprawie to fakt, iż postępowanie zostało połączone do wspólnego rozpoznania ze sprawą prowadzoną przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie (poniżej link do informacji) https://www.gov.pl/web/po-warszawa/zawiadomienie-pokrzywdzonych-o-polaczeniu-postepowan-przygotowawczych-po-iii-ds-1012016-prokuratury-okregowej-w-warszawie-i-po-i-ds-342020-prokuratury-okregowej-w-krakowie w sierpniu rozmawiałem z Panią Prokurator - czekała na opinię biegłych - zamiarem według tego co udało mi się dowiedzieć, ma być skierowanie aktu oskarżenia jeszcze w tym roku Z uwagi na ilość osób pokrzywdzonych odstąpiono od indywidualnego powiadamiania o postępach - w to miejsce stosując podawanie informacji do publicznej wiadomości na stronie Prokuratury Okręgowej w Warszawie https://www.gov.pl/web/po-warszawa/zawiadomienie-pokrzywdzonych-o-polaczeniu-postepowan-przygotowawczych-po-iii-ds-1012016-prokuratury-okregowej-w-warszawie-i-po-i-ds-342020-prokuratury-okregowej-w-krakowie Z poważaniem

Jolanta

Hej, i jak tam się sytuacja rozwija? Firma złożyła jakieś wyjaśnienia, może wypłaciła część należności? Właściwie to z czego wynikają te problemy Gerimedu, redukcja etatów czy coś innego?

Czy w Gerimed Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Jol

A teraz cisza Policja, prokuratura nikt nie wzywa, nie odpowiada. Mimo złożonego w Prokuraturze doniesienia na firmę.

@Jol

Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z inspektorem z Siemiradzkiego. Okazuje się, że sprawa została przekazana do Warszawy i na ewentualne zeznania ci, którzy jeszcze nie złożyli ich w Krakowie bedą jakoś wzywani przez Prokuraturę Warszawską. Będą zawiadomienia pisemne

@Aleksandra

Witam czy ktoś został wezwany do Warszawy? proszę o informację Krystyna

@krysia

O ile wiem, to nikt nie interesuje się tą sprawą. W czerwcu 2020 złożyłam zawiadomienie do prokuratury w Krakowie z kompletem dokumentów i cisza.

krysia

Witam zostało wysłane do Prokuratury Okręgowej III Wydział d.s. Przestępstw Gospodarczych w Warszawie tel do sekretariatu p Prokurator Iwony Kijek to: 222173427, może tam trzeba dzwonić pisać? jeszcze nie pisałam nie dzwoniłam nr sprawy P.O ,III-D.S. 101 .2016

Helena
@krysia

Coś wiadomo dlaczego od 15 stycznia 2020 nie mogę korzystać z zabiegów? Co prokurator na to?

Helena

Czy coś wiadomo na jakim etapie jest sprawa? Osoby chodziły do momentu zamknięcia firmy ale potem cisza, wiadomo coś? Coś robi prokuratura w Warszawie? Jak to w ogole wyglada?

Jolanta

Firma została zrujnowana przez prokurator Iwonę Kijek z Warszawy (usunięte przez administratora), która 8 stycznia aresztowała m.in. osoby zarządzające firmą, gdyż wg jej opinii - usługi były źle świadczone (albo wręcz nie były w ogóle świadczone). Jak widać z powyższych opinii, gdzie jest pełno osób z "początku" zadowolonych - jej działania doprowadziły do ogromnych strat firmy i praktycznie do jej ruiny - co za tym idzie do tego, że my klienci zostaliśmy na lodzie. Firma nie zwróci pieniędzy, bo nie ma z czego - a prokurator - urzędnik państwowy, nie poniesie nawet żadnej odpowiedzialności. Pozywać należy panią prokurator, a nie firmę.

@Jolanta

prosze o wiecej szczegolow - bo przeciez mozna scigac szefa - przeciez byl zatrzymany ... dlaczego Pani prokurator jest winna - jaka to prokuratura..... jaka sygnatura >>> czekam na wiesci jurkiewicztade@hotmail.com 600 209 893

@poszkodowanypgerimed

No przecież napisałam - Iwona Kijek - ul Chocimska 28. Co to znaczy "bo przecież można ścigać szefa"?. "dlaczego prokurator jest winna"? - nie umie Pan czytać i logicznie analizować tekstu? Czego Pan nie zrozumiał z powyższej informacji? 8 stycznia 2020 na zlecenie prokurator Kijek, policja dokonała zatrzymań, a następnie na jej wniosek 10 stycznia 2020 sąd aresztował na pare miesięcy zarząd firmy, jak również ludzi będących w bliskich relacjach z kierownictwem, jednocześnie zabraniając kontaktu ze świadkami, klientami itp. Prokurator myślała (albo specjalnie tak stwierdziła w celu podrasowania swoich statystyk przed wyborami prezydenckimi), że placówki to fikcja i że nie było w nich świadczonych usług medycznych. Nie sprawdzając tego wcześniej, nie biorąc pod uwagę tłumaczeń itd. doprowadzając tym samym do upadku wszystkich placówek w Polsce (Trójmiasto, Szczecin, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław). Kilka tysięcy klientów takich jak Pan czy ja, zostało bez pieniędzy i bez świadczeń. To się dopiero nadaje do telewizji. - Ale dlaczego nie ma reportażu? Dlaczego sprawa ucichła? Bo chyba prokuratura zaczęła zdawać sobie sprawę, że swoimi działaniami doprowadziła do ruiny firmę, pracowników, klientów. Nie pierwszy raz - Romana Kluskę z Optimusa też zniszczono, Krauzego też chcieli zniszczyć - niech Pan poszuka informacji na temat rujnowania życia przez urzędników. To nie są Stany Zjednoczone, że urzędnika można pociągnąć do odpowiedzialności. Najlepiej żeby Pan i inni Państwo, tak jak ja zrobiłam - wypisali tutaj z czego skorzystali, z jakich usług w tej przychodni - a następnie jak będzie odpowiedni czas pokazali to w sądzie, który stwierdzi błąd prokuratury i tym samym będzie szansa na odszkodowanie.

ATP

Po obiecującym pierwszym miesiącu usług w lutym 2020 pojawiły się trudności dostępu do geriatry a od 24.02 placówka na Wielopolu nie reagowała. Od 25.02 jest zamknięta. 7 marca zgłosiłem sprawę na Policji. Szukam podobnie poszkodowanych/oszukanych do złożenia pozwu zbiorowego

elako21@wp.pl
@ATP

Ja ,też dałąm się nabrać,.Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym

@ATP

Ja podobnie, niestety dałam się podejść I wpłaciłam 9.500. Teraz nie ma kasy i opieki

@ATP

Ja również dałam się w to wciągnąć. Przez 1 rok było ok. Teraz spłacam kredyt. Chętnie dołączę do pozwu, posiadam wszystkie papiery. Jak się kontaktować?

Winwal
@Jaga

Ja zgłosiłem na policję na Pędzichowie Kraków wcześniej mailem przedstawiłem sprawę.Sporządzili protokół przesłuchania i po zebraniu skarg przekażą do komendy Wojewódzkiej.

mdom21
@ATP

Witam ! Ja zgłosiłam sprawę do prokuratury.

Elka
@ATP

Byłam na policji, zgłoszenia o przestępstwie nie przyjęli, nakazano mi sprawę zgłosić do prokuratury .

@Elka

Jak mi przeslesze maila to ci wysle odnosne dokumenty jurkiewicztade@hotmail.com

Czy w Gerimed Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Żadnej reakcji se strony Gerimed-u

kade

Mam ten sam problem . Gdyby było zorganizowane spotkanie osób poszkodowanych to chcialabym dołączyć Wspólny pozew uważam że byłby najlepszy . Na pewno sporo z tych którzy dali się wciągnąć to osoby z problemami zdrowotnymi i indywidualne borykanie sie ze zgłoszeniem tu i tam by domagać się rekompensaty moze byc trudne czy wręcz niemożliwe.

Maria
@kade

Moi Rodzice również stracili pieniądze i są zainteresowani pozwem zbiorowym. Czy ktoś coś wie na ten temat?

@kade

Polecam kontakt z mec. ŁUKASZEM CHMIELARCZYKIEM - Krakowskie forum Organizacji Społecznych KraFOS. Pomoże w złożeniu pozwu zbiorowego. kontakt: chmielarczyk@krafos.pl

Mariola
@Jaga

Jedynie sprostuję, bowiem sama uzyskałam już pomoc od Mec. Łukasza i wyczerpujące informacje w tym względzie - KraFOS pomaga w sporządzeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i później pomagać będzie w postępowaniu karnym oraz w żądaniu naprawienia szkody przez sprawców. Natomiast KraFOS nie organizuje pozwu zbiorowego, bo przy działaniach tej Spółki sama spółka pewnie będzie niewypłacalna i najlepiej od razu żądać naprawienia szkody przez sprawców działania, choć i tutaj musimy nastawić się na cierpliwość, bo postępowanie będzie trwało jakiś czas... Polecam natomiast sam kontakt z prawnikiem, bo im nas więcej tym większe szanse na sprawne działanie ze strony prokuratury - a Pan Mecenas udziela pełnych informacji.

edward
@Mariola

Też jestem jednym z poszkodowanych klientów. Z informacji uzyskanych od kierującego placówką w Krakowie wynika, że powodem zaprzestania działalności jest aresztowanie prezesa spółki i brak jego pełnomocnictw dla innych osób do prowadzenia spraw tej spółki. Areszt jest podobno związany z inną działalnością prezesa. Może należałoby wystosować zbiorowe pismo do prokuratury ?

stan
@kade

Jaka obecnie jest sytuacja prawna w obecnej sytuacji. Należę do poszkodowanych i nie wiem co czynić. Proszę o wyjaśnienie

@stan

sa zatrzymani od stycznia - Trzeba sie zglosic do KRAFOS - 12 421 22 88 - oni Pani przesla dokumenty do wypelnienia i zajma sie procedurami zawiadomienia o przestepstwie - moge tez je przeslac jak mi Pani poda swojego maila Powodzenia jurkiewicztade@hotmail.com

@kade

prosze wyslac maila na poszkodowanipgerdabroker@gmail.com to przesle odnosne dokumenty

Awe

Chyba również stałam się ofiarą oszustwa. Zdecydowałam się na taką opiekę, ponieważ nie mam czasu wiekowego aby w Narodowym Funduszu czekać na specjalistę 7 miesięcy. Sprawdzałam firmę wcześniej i było wszystko w porządku. Przez pierwsze trzy miesiące skorzystałam może ze 2 razy, bo nie miałam takiej potrzeby, żeby więcej. Jednak od pewnego czasu mój pesel daje znać o sobie i nie mogę skorzystać z niczego, podpisałam również umowę na 4 lata, zapłaciłam i zostałam z niczym. Jestem również zainteresowana pozwem zbiorowych. Nie można odpuszczać przekrętów żadnym kombinatorom.

@Awe

Trzeba sie zglosic do KRAFOS - 12 421 22 88 - oni Pani przesla dokumenty do wypelnienia - moge tez przeslac jak mi Pani poda maila i zajma sie procedurami zawiadomienia o przestepstie Powodzenia jurkieicztade@hotmail.com

arami
@poszkodowanypgerimed

Napisałam do mec. Chmielarczyka maila (*adres wzięlam ze strony KRAFOZ) z zapytaniem o pomoc i na odpowiedż czekam już 2 dni. Czy ja także mogłabym poprosić o przesłanie dokumentów?

AWE
@poszkodowanypgerimed

Dziękuję za informację, spróbuję z niej skorzystać.

AWE
@poszkodowanypgerimed

Wysłałam do Pana e-maila, ale chyba adres jest nieprawidłowy, ponieważ odrzuciło mi wiadomość , proszę sprawdzić swój adres Pozdrawiam

@Awe

Trzeba sie zglosic do KRAFOS - 12 421 22 88 - oni Pani przesla dokumenty do wypelnienia - moge tez przeslac jak mi Pani poda maila i zajma sie procedurami zawiadomienia o przestepstie Powodzenia jurkiewicztade@hotmail.com

@arami

prosze o maila na jurkiewicztade@hotmail.com - to przesle dokumenty do wypelnienia.

@AWE

tak - byl blad > jurkiewicztade@hotmail.com

arami
@poszkodowanypgerimed

Bardzo dziękuję za pomoc. Już dotarłam do KRAFOS. Dostałam mailem dokumenty i je odesłałam. Mam tylko pytanie = czy te porady prawne są u nich platne, a jeśli tak, to ile trzeba nazbierać pieniążków?

karolinazz1@wp.pl

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu.

Sela
@karolinazz1@wp.pl

Dzień dobry, jestem jedną z poszkodowanych przez Gerimed: wpłaciłam we wrześniu 2018 kwotę 9500 PLN (na 4 lata), wykorzystałam do 24.02.2020 może nieco ponad 3000 PLN. Czy powstał może pozew zbiorowy w tej sprawie? Osobiście nie złożyłam jeszcze powiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa na policji ani w prokuraturze - jakie są zalecenia w tej kwestii? Czy dysponuje może Pani dalszymi informacjami? Pozdrawiam, Elżbieta S.

Sela
@Sela

Proszę o kontakt karolinazz1@wp.pl

@Sela

Nalezy zlozyc zawiadomienie - jak pani przesle maila na poszkodowanipgerdabroker@gmail.com to Pani przesle odnosne dokumenty. Powodzenia

universum

Również zostałem bez opieki lekarskiej i bez kasy (16 000 zł) jestem chętny do złożenia pozwu przeciwko nieuczciwym działaczom universum@bv6.pl

Jarko

@karolinazz1@wp.pl w jaki sposób poszkodowane?

maciuszek22@gmail.com

Zostalem (usunięte przez administratora) jak wiele osob i czekam na wyjasnienia ze strony gerimed.

Zostaw merytoryczną opinię o Gerimed Sp. z o.o. - Kraków

Gerimed Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 16 ocen.

Gerimed Sp. z o.o.