Opinie o Osada Konna Assanya Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Osada Konna Assanya Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Osada Konna Assanya Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osada Konna Assanya Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Osada Konna Assanya Sp. z o.o. dla pracy jako Opiekun Osób Starszych są dla was satysfakcjonujące?

Proszę byłych pracowników, żeby składali zawiadomie do inspekcji pracy o zwrot zaległego wynagrodzenia tak jak ja to zrobiłem. Nawet jeśli nie mieliście umowy . Inspekcja pracy stanie po waszej stronie. Przyszłych pracowników którzy widzą ogłoszenie nie dajcie się nabrać, skończcie jako nowi (usunięte przez administratora) i nie zobaczycie wypłaty dopóki inspekcja pracy się tym nie zajmie. Ona stanie po waszej stronie a skala (usunięte przez administratora) i nadużyć w tej firmie jest ogromna.

Anonim Nowy wpis

Nie mogę cię znaleźć, idź do inspekcji. Złożenie zawiadomienia trwa chwilę, porada prawna jest darmowa. Ja w firmie Jata w Rzeszowie gdzie pracowałem i nie mogę odzyskać wynagrodzenia byłem raz osobiście, wcześniej dzwoniłem aby przypomnieć o zaległym wynagrodzeniu. Trzeciego razu nie było. W toku śledztwa okazało się, że podpis na odbiorze przeze mnie wynagrodzenia jest podrobiony. W Assanya pracowałem trzy lata temu ale ich bezczelność tak wryła mi się w pamięć, że gdyby nie brak spisu godzin którego już nie mam pojechałbym do inspekcji w Nowym Sączu i złożył na nich zawiadomienie. Wróciłem wtedy ze Szkocji i niedopomyślenia był dla mnie fakt oszukania przy umowie i wynagrodzeniu, gdzie za granicą wszystko było wypłacone co do pensa a praca nielegalna jest właściwie niespotykana. Skala tych (usunięte przez administratora) w tej stajni jest taka ogromna,przez byłych pracowników którzy nie dochodzą swoich praw. Pamiętajcie. Inspekcja pracy stanie po waszej stronie a jeśli w krótkim czasie przyjedzie kilka osób, to oni bardzo chętnie lawinowo będą wysyłać inspektorów a sprawa stanie się medialna. Stefan nie jesteś anonimową osobą. Twoje dziecii twoje wnuki przez ciebie będą zapamiętane jako potomkowie (usunięte przez administratora) słyszałem także że własnej żony. Gratuluję. Masz dar.

Jak wygląda ścieżka kariery w Osada Konna Assanya Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zniesmaczona Nowy wpis

Jaki awans? ???? Przecież tam jest partyzantka.. wszyscy wszystko robią. Stajenny może bić kotlety, kucharka obrabia konie, robi zakupy, sprząta misz masz na całego ???? A jak już będziesz chciał wypłatę, to z 3 dni będziesz próbował złapać Pani Karolinę a i to Ci powie, że nic nie robiłeś ???? A jak pójdziesz do szefa to ci odpowie (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi" Pracowałam to wiem. Żadnego awansu nie dostaniesz bo tam nawet umów o pracę nie ma.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Osada Konna Assanya Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 17 sierpnia.

Opd

Nie polecam, płacą grosze o które jeszcze trzeba chodzić i się prosić,a atmosfera pracy jest okropna.

Absolutnie nie polecam , (usunięte przez administratora) i tyle pracowników mają za nic o pieniądze trzeba się prosić a jak przyjdzie dzień wypłaty to nikogo nie ma . Masakra

Aplikowałeś do firmy Osada Konna Assanya Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jak długo trwa proces awansu w Osada Konna Assanya Sp. z o.o.?

U

Jakiego awansu tam trzeba się modlić żeby ci pieniądze wypłacili za twoja ciężka prace

Weronika
@U

Co, serio?xd Ile razy Ci tak zrobili przed Twoim odejściem? Bo widzę, że oznaczenie, że były pracownik, długo Twoja współpraca z nimi trwała?

Kkkk
@U

Naprawdę jest wiele innych stajni tam do pracy lepiej się nie pchajcie! Nie płacą i próbują oszukać na każdym kroku.

Weronika
@Kkkk

Na każdym kroku czyli na czym konkretnie? Dlaczego wy tak ogólnikowo bez szczegółów piszecie?

Kkkk
@Weronika

Szkoda czasu na te wypowiedzi jest tyle złych opinii na temat tego pracodawcy w google,więc wystarczy poczytać,albo spróbować popracować i się przekonać:) Oczywiście jak ktoś chce pracować za darmo . Jedyny plus ,że miejsce jest piękne.

Jacek 223

Pracowałem i też nie dostałem wypłaty charowałem 1mięsiąc a tyra się 16godzin

Stefan
@Jacek 223

Tyle trwa dniówka?? Czy to w ogóle jest możliwe? No i co z tą wypłatą, ustaliłeś z nimi jakiś termin?

@Jacek 223

Myślę że wszyscy powinni się dogadać I złożyć wspólne zawiadomienie do PIP . Może wtedy właściciel zakończy dorabianie się na (usunięte przez administratora)!!!!!!!

Xxxx
@Ania

Najwyzsza pora zrobic z nimi porządek !!!!! Otwieram nowy email piszcie o swoich doswiadczeniach wspolnie nam sie uda pokonać to (usunięte przez administratora) Co to jest (usunięte przez administratora)? Jest nas coraz więcej. W komentarzu podaje e mail piszcie!

Zibi

Na czym polega dokładnie ta praca przy koniach i jak wygląda zakwaterowanie?

Olimpiada
@Zibi

Zakwaterowanie jest całkiem przyzwoite , ale niestety przy wypłacie odlicza ci wszystko spanie, jedzenie , pranie około 1000 zł .

Sebastian
@Olimpiada

To jedzenia nie można sobie zorganizować we własnym zakresie, żeby nie przepłacać? A jak z dojazdem do pracy? Kwatery są blisko Osady Konnej, czy trzeba mieć transport?

Olimpiada
@Sebastian

Będą cię zachęcali do jedzenia obiadów nie mówiąc nic a przy wypłacie się dowiesz ze masz zapłacić o ile w ogóle wypłatę dostaniesz!! Zakwaterowanie jest na miejscu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Osada Konna Assanya Sp. z o.o.?

agnes

Nigdy umowy nie dostaniesz ????

@agnes

Za dobrze jest aby się przebranżowić :)

Jaś

@agusia jej..to chyba notoryczne z tego co piszesz ?

@Jaś

Tak nigdy nie szanowali pracowników a już nie będę się rozpisywać na temat wynagrodzenia za pracę ????

Mati

@agusia No co ty nie płaca? Sądziłas się ? Powiedz cos więcej

@Mati

Tak nie płacą ,znam cztery osoby które w sądzie walczyły o swoje pieniądze

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

agusia

Tam nawet po roku czasu nie ma umowy nie wspomnę już o wynagrodzeniu za pracę bo ciężko dostać trzeba w sądzie walczyć o wypłatę????????????????

agulka266@gmail.com

Historia lubi się powtarzać ????????

Olga

Może firma nie ma za co płacić to nie płaci. Dobre opinie przeczą temu co niektórzy wypisują na forum!!

Roma

Czy ktoś wie kto teraz pracuje jako instruktor jazdy konnej w Assanya ?

Embe

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic personel

kredka
@Embe

i to było prorocze zalecenie, właśnie wymiana pracowników się dokonała:-). Może to właśnie pracownicy mieli duży wpływ na kasę w Assany. Pytanie kto kogo okradał - to do Konrada. Piękne tereny, piękny obiekt - może w końcu znalazł równie pięknych pracowników.

Konrad

Przyznam że tereny są piękne. Ale właściciel Osady Konnej to osoba bez sumienia, zadłużona po pachy, dla której liczy się kasa a nie Stadnina koni. Lepiej nie mieć z nią nic do czynienia. Słyszałem plotki że oszukuje ludzi, nie zapłacił za siano dla koni rolnikom, wykorzystuje pracowników. Zamawia usługi i za nie nie płaci. Jak można odwiedzać miejsce które ma takiego właściciela ? Zastanówcie się dwa razy zanim tam przyjedziecie, mogą was okraść i starać się oszukać na każdym kroku, uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Konna Assanya Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Osada Konna Assanya Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Konna Assanya Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Konna Assanya Sp. z o.o.?

Osada Konna Assanya Sp. z o.o.
  • Geologów 30
    30-698 Kraków
  • NIP: 6793103607 REGON: 123202671 KRS: 0000523037

Osada Konna Assanya Sp. z o.o.