Opinie o Monolit Żelbety Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Monolit Żelbety Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Monolit Żelbety Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monolit Żelbety Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pomoc Nowy wpis

W razie problemów z płatnością polecam 786300835

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam tej firmy a szczególnie im cos wynajmować zadluzeni są wszędzie (usunięte przez administratora) !. Nie są wypłacalni.

Patryk 46 Nowy wpis

Ostrzegam Pracowałem półtora roku w tym 2 miesiące w Niemczech . Pieniedzy za Niemcy nie ma do dzisiaj. Daje samochód firmowy ubrania i ładnie rozmawia ,Wypłacał dwutygodniówki na początku w polsce po Dwóch miesiącach wypłata do 15 kazdego miesiąca ,a po 15 zaliczka 500zł i pracujemy dalej tłumaczenie ze firma ma chwilowe problemy itd.z tym ze pracujemy bez wypłaty problem sie powieksza jak juz nie będziesz chciał dalej pracowac to pieniedzy nie zobaczysz wgl .Umowe dają na 1/4 etatu na początek a jak go podasz do sądu pracy to Ci tyle da ile masz w umowie. Chłopakom z Zawiercia tez nie wypłacili po 8.000ZŁ po 10.000ZŁ { BUDOWA W OŚWIĘCIMIU , CZĘSTOCHOWA}. (usunięte przez administratora) pojedeynczych ludzi jak i całe brygady pracowników czy tez podwykonawcow. Jest mi winny ponad 3000euro i 4.500zł.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam firmy Monolit. Praca u tej firmy możliwa lecz szef wykorzystuje naiwoność ludzi! Nie wypłacalny! Obiecanki cacanki. Ciągle przelewy nie przychodzą na czas by wypłacic pieniadze za staranną prace... Za każdym razem ten Pan ma jakieś wytłumaczenie ! tylko obietnice że wyplaty beda a oprocz slow nie ma nic . Firma jak najbardziej powinna byc zamknieta za wyzysk nad ludźmi. Z całego serca uprzedzam kazdego jeżeli ktoś ma zamiar iść do tej firmy pracować że pieniedzy się nie zobaczy za swoją ciezka staranną prace! Firma jest podana do inspekcji pracy i Urzedu skarbowego!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Monolit Żelbety Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ktoś

Uwaga Monolit to grupa przestepcza ! Pracowalem w Niemczech dla nich w 2021 luty i polowe marca( ww polsce dla nich pracowałem ok1,5 roku) pieniadze miały byc co dwa tygodnie , po dwoch tygodniach czekanie na przelew itd...pieniedzy zadnych minely nastepne 2 tygodnie pieniedzy brak pojechałem w marcu z nadzieja ze jednak beda pieniadze bo szef Monolitu sie zarzekał ze juz przelew poszedł i wypłaci na miejscu .Na miejscu okazało sie ze pieniedzy nie ma i nie bedzie.Oszukał mnie na ponad 15.000zł obecnie sprawa trafiła do sądu pracy oraz powiadomiłem urząd skarbowy. Rozmawiac ani wypłacic nie ma zamiaru.

Wojtas

Witam ! Uwaga (usunięte przez administratora) i cygany! Pracowałem 4 dni w styczniu jako murarz w Czestochowie, 21zł za h co dwa tygodnie rozliczenie. Całe szczęście ze tylko 4 . Pieniadze dostałem w lutym 450zł za 32h za którymi dzwoniłem . Sprawa trafi do Urzędu skarbowego ,i do sądu.

kropka
@Wojtas

Jaka praca taka płaca kolego ;)

PawełWawa

Witam panowie co do opini na temat Firmy nie mam specjalnie zastrzeżeń,pracowałem w Polsce na kilku budowach i wszystko było ok.Obecnie pracuje w Niemczech kasa płacona systematycznie co dwa tygodnie niemiec płaci na budowie .Majster polsko języczny,socjal i noclegi są ok.

350 euro

Witam przestrzegam wrzystkich którzy chcą podjąć pracę w tej firmie na terenie Niemiec jest to firma tak zwana krzak która nielegalnie działa dostajesz umowę(fikcyjną ) polska na najniższa krajowa lub nawet na pół etatu nie opłacone składki na ZUS oraz na niemiecka kase urlopowa SOKA Bau po 2 zalega pracownika z wypłatamii nawet 3 miesiace po 3 przy rozliczeniach pseudo majster który nie zna się NAWET NA PLANACH KTÓRY IMPROWIZUJE!   i  ucina godziny za wymyślone sytuację np. Zniszczony pistolet po4  zmniejsza stawkę ustalona że względu na rzekome "nie pracownie" po 5 ta firma ma ogromne problemy finansowe po 6kwatery mieszkalne są 15 ludzi do jednej toalety pracując w innych firmach na terenie Niemiec nie spotkałem się z tak dziadowska firma która nawet by zaoszczędzić śmieci zakopuje przy domach które stawia w Niemczech oraz (usunięte przez administratora) inwestora na materiał który okrada, wylicza rękawiczki robocze, uważajcie nie dajcie się nabrać na tych (usunięte przez administratora) w szczególności na Artura który tylko obiecuję podwyżki a gdy dochodzi do rozliczenia sam mówi na prezesa że jest niewyplacalny i stara się przedstawić jako poszkodowany i (usunięte przez administratora) przez Pana Fidale Ostrzegam sam nie po słuchałem poprzednich opinii i zostałem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Monolit Żelbety Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Monolit Żelbety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monolit Żelbety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolit Żelbety Sp. z o.o.?

Monolit Żelbety Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Ostrogórska 9
    41-200 Sosnowiec

Monolit Żelbety Sp. z o.o.