Opinie o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna T&W S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Jestem ich przedstawicielem od kilku miesięcy, wcześniej pracowałem w konkurencyjnej firmie, wiec coś chciałbym napisać bo jestem zadowolny ze współpracy. Widać, że firma się zmienia, zmieniły się rozliczenia z klientem, z przedstawicielm - wg mnie na lepsze!!! Zdecydowana różnica to to, że walczą o klienta do samego końca, nie zachwycają się małymi pieniędzmi co oferują ubezpieczalnie dla klienta, jak sie tylko coś da wywalczyć wiecej w sądzie, to mówią to klientowi. No i co ważne dla mnie to że pieniądze klienta nie idą do nich na konto ale od razu ubezpieczalnia robi przelew do klienta i to robi polecenia dla mnie! Generalnie jestem zadowolony bo tez dostalem wizytowki i inne materiały za darmo, a wczesniej to nic nie dostawalem. Jak narazie nie mam się do czego przyczepić.

Goga
@Adam

Witam a ja jestem oszukaną klientką która ma zasadzone prawomocnym wyrokiem sądu zwrot pieniędzy odzyskanych z ubezpieczenia z 2015 roku. I nadal nic ani złotówki. Komornik niestety nie ma z czego odzyskać zaległości. Dziwne. A kancelaria nadal funkcjonuje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Kancelaria Prawna T&W S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Robert
@Adam

Fajnie, że jesteś zadowolony ze współpracy. Pracujesz jako przedstawiciel handlowy i możesz napisać jakie warunki zatrudnienia zaproponowała Ci kancelaria? Chętnie o tym przeczytam.

Piszesz to z perspektywy konsultanta ds. odszkodowań w T&W? Podpytuję, bo pojawiła się na GoWork oferta pracy https://www.gowork.pl/oferta/konsultant-ds.-odszkodowan,1xipBOKgQroOttvYp5iJWP,boleslawiec i chciałam dowiedzieć się od któregoś z pracowników, jak to wygląda z tym systemem premii. W jaki sposób jest ona rozliczana?

@Adam

Kancelaria do kitu dostali na konto kasę a mi nie umieli wysłać

@Adam

Od kiedy przelew od ubezpieczyciela idzie na konto poszkodowanego? Raczej kasa idzie do nich na konto tak jest sformułowana umowa.

@Adam

Tylko walczą o pieniądze klienta,po to by je przywlaszczyc dla siebie. Wiem to z własnego doświadczenia.

@Adam

Wprawdzie kancelaria wygrała dla mnie sprawę, ale od trzech lat nie mogę odzyskać od nich pieniędzy. Oszukali mnie. Musiałem wystąpić na drogę sądowa przeciwko kancelarii. Pieniędzy jeszcze nie odzyskałem. Przedłużają jak mogą. Ukradli moje pieniądze i śmieją mi się w oczy.

@Adam

Mój drogi Panie, cóż za opinia. Pytanie za ile kupili ową opinię? Bo to że kupiona nie mam wątpliwości. Skoro są tacy cudowni to proszę im przekazać aby zwrócili ludziom ICH pieniądze! (usunięte przez administratora)

@Adam

Żenada to co Pan pisze to fikcja. Moje pieniądze przywłaszczyli, sąd przysadzil ale komornik nie może zabrać bo nie ma z czego.

@Piotr

Moje pieniądze też przywłaszczyli.

Goga Nowy wpis
@Adam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kancelaria Prawna T&W S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

MonikaMar Nowy wpis

Jakie narzędzia!? Opinia opłacona czy ktoś z owej kancelarii tak dla wkurzenia opinii publicznej? Czy chcesz jakkolwiek współpracować z kimś kto po pierwsze i najważniejsze...okrada ludzi poszkodowanych??? Mają komorników i prokuraturę na karku.

Czy w Kancelaria Prawna T&W S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dagmara

kancelaria jest niewypłacalna

Ada
@Dagmara

Nie długo akt oskarżenia wpłynie do Sądu

@Ada

A co to zmieni? Nic! Nie odzyskamy już swoich pieniędzy.

@Ada

Nic to nie da. Nawet komornik nic nie wskórał

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna T&W S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pomoc

Wszystkich klientów którzy mają problem z odzyskaniem pieniędzy z tej firmy zapraszam do kontaktu madzia.ordon @ interia.pl może uda mi się Państwu pomóc.

@Pomoc

Napisałam emaila jednak zero odpowiedzi?

Krystyna

Szkoda słów, (usunięte przez administratora), żerują na cudzym nieszczęściu, starają się o odszkodowanie bardzo skutecznie ale zabierają je dla siebie nie wypłacając klientom. Straciłam dobre imię w moim środowisku przez tych oszustów, moi klienci do mnie mają pretensje bo to ja zawierałam umowę w imieniu tej firmy.A najgorsze to jest to że są bezkarni,mimo prawomocnych wyroków.Ja nie chce żyć w takim kraju, w którym wymiar sprawiedliwości nie radzi sobie z łamaniem prawa przez takie firmy. Żenada wstyd i hańba .

MonikaMar

Ta pseudo kancelaria to żenada! Nie odzyskałam swojego odszkodowania, co z tego że wyrok prawomocny jak ZERO na kontach kancelarii i lawina wierzycieli a kancelaria dalej sobie działa i śmieje się w twarz poszkodowanym i wymiarowi sprawiedliwości! Żal! Teraz czas na tv - może tu jakaś pomoc. Oby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym procederze.

@MonikaMar

TO Prawda kancelaria ma od kilku lat problemy finansowe , sprawę należy zgłosić do telewizji

MonikaMar

Tak, (usunięte przez administratora)ludzi poszkodowanych których mieli bronić - koszmar! Może zbiorowo pójdziemy do tv opowiedzieć co się dzieje, może MS zareaguje? Ktoś ze mną chętny?

@MonikaMar

Moje pieniądze też przywlaszczyli z odszkodowania i nie mogę odzyskać chociaż sąd przysadzil wypłatę. Jestem za ,aby ich ukarać i pójść do telewizji.

To prawda, nie tylko mnie (usunięte przez administratora). To trzeba jakoś ukarać, by nie oszukiwali dalej innych. Proszę przekazać innym by nikogo więcej nie (usunięte przez administratora).

@MonikaMar

Kancelaria działa jak piramida finansowa , nie wypłaca pieniędzy a prezes się śmieje z ludzi

@MonikaMar

Też nie odzyskalam pieniędzy. Nawet przez sąd. Nie mają pieniędzy, ale dla siebie mają. Brak słów. Tylko do telewizji się to nadaje.

Renata
@MonikaMar

Ja i moja rodzina również zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tą firmę chętnie pójdę do telewizji

Anna G
@MonikaMar

Podłączam się do opinii. Trzeba coś z tym zrobić.Jestem w identycznej sytuacji

@MonikaMar

Nie wiem dlaczego niektóre opinie są kasowane? Niech ludzie dowiedzą się o tej kancelarii. O tym powinna dowiedzieć się telewizja. Planuję to zrobić aby nie krzywdzili innych ludzi.

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

poszkodowany

Żadne. "Kancelaria" działa pod adresem wirtualnego biura.

Renata

Żadna pozytywna obinia nie może być prawda na kacie firmy siedzi Urząd Skarbowy i jeszcze długo tam będzie, gdyż do ściągnięcia mają chyba z 40 pozycji a moich pieniędzy od kancelarii myślę że za życia mojego się nie doczekam

Ar

To (usunięte przez administratora). Jak się upominasz o pieniądze to ściemniają jak mogą. A to problemy informatyczne przełożony termin sympozjum itp. Zawsze łączą do tego samego typa, który ma opracowaną gadkę do ściemniania aby tylko opóźnić złożenie pozwu do Sądu. Ja walczę z tymi oszustami już trzy lata. Mam wyrok nakazujący im zapłatę mi należnych pieniędzy. Nie zapłacili. Komornik na nich siedzi od roku i nie może ściągnąć kasy. Pieniądze kradną na swoje prywatne konta. To przestępcy w białych rękawiczkach i nic nie można im zrobić. Dalej w najlepsze okradają ludzi. Tylko w Polsce takie rzeczy!

Były przedstawiciel

Zastanawiające . Pracowałem 3 lata w Kancelarii i żadnego z Panów nie poznałem który wystawił te opinie pozytywne. Prawdą jest , że wszyscy przedstawiciele odeszli z Kancelarii na przełomie 2018/2019 z uwagi, że kancelaria nie wypłacała środków pieniężnych zarówno klientom jak i pracownikom. Szkolenia to fikcja , na początku dostaje się tylko materiały a później trzeba cały czas się prosić , nie dbają o pracowników i klientów- jeden pracownik jest wydelegowany aby wystawiał opinie pozytywne - to jest cała prawda.

@Były przedstawiciel

@Były przedstawiciel

Chciałabym chwilę porozmawiać, proszę o kontakt 733 352 332

Czy można liczyć w Kancelaria Prawna T&W S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tam nie można liczyć na wynagrodzenia a co mówić o opiece

Kancelaria zalega z wypłatami a co mówić o poszkodowanych

Hej. Jak płacą w Kancelaria Prawna T&W S.A.? Koś wie? Pojawiło się 11 września ogłoszenie od nich na GoWork.pl.

Maciej

Tam nie płaca , nie polecam pracy

@Maciej

@Maciej

Od trzech lat walczę o swoje pieniądze z odszkodowania, które sobie przywlaszczyli. Komornik już się tym zajmuje.

Kamil

Nie polecam. Aplikowałem do kancelarii jakiś czasem temu. Po spotkaniu z jednym z pracowników kancelarii (imię pominę), poinformowano mnie, ze niebawem dostanę komunikat z decyzją co do zatrudnienia. Po kilku dniach zostałem zaproszony na drugą rozmowę, na której poproszono mnie (by sprawdzić moje „myślenie”) bym wykonał research danej usługi prawnej oraz zaproponował swoją wycenę takiej usługi. Zadanie wykonałem, po czym zaproszono mnie na trzecią rozmowę, do której koniec końców nie doszło. Rozmowa była dwukrotnie przekładana (kilka godzin przed jej odbyciem), po czym pracownik, który prowadził moja rekrutacje zamilkł. Prostactwo, brak szacunku, i strata czasu.

@Kamil

A

Nie wierzę w ani jedną pozytywną opinię napisana na tej stronie. (usunięte przez administratora) Już raz byli gwiazdami telewizji uwaga albo interwencja jak starszemu Panu nie wypłacili kasy chociaż ją wygrali. Jak się pojawił materiał zaraz pieniążki się znalazły. Szkoda tylko że w nazwie kancelarii są nazwiska dwóch świetnych adwokatów tracą na tym. Nie wiem czy kancelaria teraz funkcjonuje ale zalecam omijać ją szerokim łukiem.

@A

Również nie wierze tu w żadne pozytywne opinie byłam ich klientka , nie odbierają telefonów , nie odpisują na emaila a prezes nie uchwytny , nawet była głośna sprawa z ich udziałem jak przetrzymują pieniądze

klient

Kancelaria jest ok ale pracuje u nich w Krakowie sprzedawczyni umów Barbara ale jej to już nikomu nie polece. starsza kobieta ktora zlapala mnie kilka lat temu nie znałą się na sprawie miałem przez nia duzp problemow. powinna sie zajac wnukami albo prawnukami a nie szkodzeniem innym. Taka panią to nich zwolnią bo nie zna się na niczym a do tego brak kultury. szkoda.

Dziękuję! Jestem zadowolna z odszkodowania, dziękuję mojej pani prawniczce co prowadziła sprawe.

@Monika

Tam nikt już nie pracuje kancelaria jest na skraju bankructwa to kwestia czasu

Maciej

Nie polecam tam pracy nie wypłacają prowizji zalegają mi za sprawy z roku 2018 , kancelaria jest niewypłacalna,

Czy Kancelaria Prawna T&W S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Tak, poza tym owocowe środy i czekoladowe czwartki.

Emilia

@Były pracownik Do dnia dzisiejszego otrzymałeś już zaległą płatność od T&W? Napisz w jakiej kwocie są prowizje za sprawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna T&W S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna T&W S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Kancelaria Prawna T&W S.A.

Kancelaria Prawna T&W S.A.