Opinie o Wettin Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wettin Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wettin Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wettin Group Sp. z o.o. w Kraków

Mio Nowy wpis

Z tego co wiem to firma padła i chyba Jacek K. z tymi pseudo managerami Magdaleną P. i Katarzyną R. założyli kolejną firemkę (Ec dotacje czy coś takiego). Pewnie szukają kolejnych naiwnych do pracy, których będą gnębić. W każdym razie radzę wszystkim uwazać!

Była pracowniczka Nowy wpis

Jacek K. to osoba z którą pracowałam kilka lat temu i mam jak najgorsze wspomnienia z czasu pracy z nim, zresztą chyba większość zespołu miała taką opinię o nim. Ten człowiek nie powinien pracować z ludźmi, gnębi ich, nastawia pracowników przeciwko sobie, wybiera sobie osoby, które najpierw hołubi a potem dołuje, wyśmiewa.

Mio Nowy wpis
@Była pracowniczka

Macie rację, ten (usunięte przez administratora) to rzeczywiście był niezły świr, miał takie zmiany nastrojów jak typowy psychopata - raz Cie uwielbiał a za chwilę Cię nienawidził. No i miał takiego (usunięte przez administratora), która mu zawsze potakiwała, cokolwiek by bredził.

M

Przeżyłem tam traumę. Zostałem zwolniony po ówcześniejszym kompromitowaniu mnie na forum całej firmy. Potworne miejsce z kadrą zarządzającą traktującą nowych pracowników jak śmieci! Nie mam w zwyczaju pisać negatywnych komentarzy, ale tutaj już nie wytrzymałem. Z całego serca odradzam tę firmę.

asiulka
@M

Nic dodać nic ując. Najgorsza była taka Magda P., która uważała się za królowa świata. No i ten oszołom dyrektor Jacek K, który już z z wyglądu był jak psychopata. Nie polecam nikomu

poli
@asiulka

Też ją pamiętam z najgorszej strony... zawsze udowadniała, że podwładny to głąb a ona wie najlepiej. i to ciągłe podlizywanie się przełożonym masakra! No i jej wygląd też odstraszał

zzz

Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie. Brak możliwości odbioru nadgodzin (których generuje się baaaaardzo dużo), pracownicy sądzą się z Wettin o wypłatę premii i wynagrodzeń, obciążenie projektami przekraczające normy. Pracownicy potrafią być zwalniani z godziny na godzinę (bo taka wola dyrektorów) - sama byłam świadkiem trzech takich przypadków w ciągu 2-3 tygodni. Nie wiem czy dalej pracuje, ale Pani pseudo manager M.P. znęca się psychicznie nad nowymi pracownikami - brak kompetencji zarządczych rekompensowane udowadnianiem, że nowa osoba nic nie potrafi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wettin Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zostaw merytoryczną opinię o Wettin Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Wettin Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wettin Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wettin Group Sp. z o.o.
  • Mogilska 65