3 Dodaj opinię

Opinie o ZEITMANN

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy - budowa szaf sterowniczych (Niemcy)

Obowiązki:

•  praca jako elektryk przemysłowy w firmie zajmującej się produkcją szaf sterowniczych

• budowa szaf elektrycznych od podstaw zgodnie z rysunkiem technicznym

• okablowywanie i podłączanie szaf sterowniczych

Wymagania:

•  doświadczenie w pracy jako elektryk  przemysłowy (w tym przy budowie szaf sterowniczych)

• gotowość do szybkiego wyjazdu

• samochód na wyjazd i dojazdy do pracy

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

•  atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1900€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)

• możliwość nadgodzin

• brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

• zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach

• darmowe mieszkanie

• możliwość pobierania zaliczek

• wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

• wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

• ubezpieczenie

Wyślij do nas swoje aktualne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Rzeźnik - wykrawacz mięsa (Holandia)

Obowiązki:

• praca w zakładzie mięsnym na stanowisku rzeźnika-wykrawacza

• rozkrawanie, sortowanie i porcjowanie mięsa (głównie jagnięcina, kozina, baranina)

• trybowanie mięsa

• obsługa maszyn produkcyjnych

• przestrzeganie norm i przepisów dotyczących higieny i pracy z żywnością obowiązujących na terenie zakładu pracy

Wymagania:

• doświadczenie w rozcinaniu, porcjowaniu, wykrawaniu i trybowaniu mięsa w zakładzie mięsnym/rzeźni

• szybkość i precyzja

• tężyzna fizyczna

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 2000€ netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)możliwość nadgodzin

• brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

• zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach (delegacja do pracy w Holandii)

• darmowe mieszkanie

• możliwość pobierania zaliczek co tygodniowo

• wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Wyślij do nas swoje aktualne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Iwona Nowy wpis

Jak wygląda rekrutacja? Czy sprawdzana jest znajomość języka niemieckiego ,czy wystarczy okazać certyfikat językowy?

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam czy firma zapewnia dojazd do pracy firmowymi autami ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy ZEITMANN?

Feder

Praca przy segregacji miasto Werther może jakieś opinie co do pracy ,zakwaterowania itp.

bajbus
@Feder

Podobno pokoje 2 osobowe 1100 Euro przy segregacji śmieci

Barbara
@bajbus

Użytkownik @Feder szukał takich informacji już dosyć dawno, bo w lutym. Ale być może pomogłeś innym osobom, które również interesowała ta kwestia. Przy pracach "wyjazdowych" niezwykle ważne jest ubezpieczenie. Powiedz zatem, czy firma ZEITMANN zapewnia wszystkim pracownikom dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego, czy też należy samemu o nie zadbać?

@Barbara

Mnie została udzielona pomoc z ich strony co do ubezpieczenia nawet kontakt do polskojęzycznej osoby w krankekase ale to było dawno temu na innym projekcie. Ciekawi mnie ta oferta że się pojawiła segregacja śmieci "odpady" budowlane elektyczno-elektroniczne telewizory demontaż urządzenia czy jakie no właśnie, ale to już raczej nie ważne bo tej pracy już chyba niema.

Paulina
@xxx

Dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie, nie widziałam nigdzie oferty pracy, o której wspomniałaś, ale być może nie szukałam we wszystkich miejscach. Aktualne i sprawdzone oferty pracy od ZEITMANN znajdziesz na pewno na portalu pracodawcy.pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/zeitmann-zenczuk-michura-sp-j,24119 oraz na ich oficjalnej stronie internetowej: http://zeitmann.pl/?search_d=1&showall=1#results Może zechcesz podjąć jeszcze raz pracę za ich pośrednictwem?

Gruby
@Barbara

Wszystko ogarniaja całe pełne ubezpieczenie. Czy cie boli jajo czy ząb masz prawo do lekarza za Free ale ..... Na kontrakcie wilhelmshaven jak nie znasz języka i pani x czy y czy z. Ma cie w du..... To musisz radzić sam chyba ze Marko ma ok humor i cie zawiezie .......

Hffhn

Do wszystkich chętnych, którzy chcą pracować w firmie Piening jako hydraulik. Uwaga na skurwysyna o nazwisku JAROSLAW G. z BYTOWA!!!!!!!!!

Krystyna
@Hffhn

Obrażanie innych osób oraz podawanie ich danych osobowych jest niezgodne z regulaminem forum, proszę Cię abyś nie robił tego dodając kolejne wypowiedzi. Takie opinie mogą być usuwane. Może jako pracownik firmy chciałbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie ZEITMANN? Odpowiadają Ci zarobki?

Bolek

Witam praca Nurnberg (kubki,opakowania na lody itd) macie jakas wiedze prosze o info djbeat1980@gmail.com dzieki,pozdrooo.

Krystyna
@Bolek

Trzymam kciuki za to, by ktoś się do Ciebie odezwał. Jednak warto jest też tutaj, na forum, przedyskutować pewne kwestie. Widzę, że niedługo podejmiesz pracę dzięki agencji ZEITMANN. Jestem ciekawa, czy agencja zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki lekarskiej na miejscu pracy?

Nazwa działu: Produkcja

Polecam agencję pracy zeitman są wypłacalni i nie mam żadnych zastrzeżeń

Jan
@Dawid

Jak trafiłeś do pracy za pośrednictwem agencji ZEITMANN? Jestem ciekaw, czy sam odpowiedziałeś na ogłoszenie, które Cię zainteresowało, czy może agencję polecił Ci znajomy, który pracował u nich wcześniej? Daj znać, jak to w Twoim przypadku wyglądało. Jestem ciekaw.

Iza

warunki zatrudnienia dalekie od ustaleń, miejsce mieszkania i pracy tragiczne pod kątem bhp

Tak4Nie1
konkretniej
@Iza

Brak konkretów, argumenty ogólnikowe, wyssane z palca. Gdzie praca? Jako kto? Co konkretnie się nie zgadzało?

Tak1Nie2
@Iza

Tragicznych to chyba jeszcze nie widziałaś do konkurencji się przejdź

Lewi

Mam pytanie. Czy był ktoś jako operator wózka widłowego w Rostocku, chce wiedzieć jak wygląda praca oraz płacą

@Lewi

Rozważasz kandydowanie na opisane przez Ciebie stanowisko w firmie ZEITMANN? Mam nadzieję, że w wątku wypowie się osoba, która odpowie na Twoje pytanie. Przez ten czas chciałbym, abyś odpowiedział, dlaczego praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć i poznać Twoje wymagania względem nowego miejsca pracy.

Karol
@Lewi

to nie lepiej najpierw zadzwonić do firmy i zapytać o 'pracę i płacę' , a potem weryfikować to na forum?

Lewi
@Karol

Za wiele razy się sparzyłem , w agencji mówią jedno a na miejscu okazuje się bubel. Dlatego pytam o opinie może ktoś pracował.

@Lewi

Tu raczej bubel ci się nie trafi a gdzieś tak u konkurencji i to z nowym tworem patoli którzy będą wciskać kit że meldunku niema na drugim końcu niemiec lub karty ubezpieczeniowej nie masz i nie będziesz mieć wstyd mi za nich że tak klepią bez pytania odpowiedźi z góry dostaniesz kosmiczne. Także jak jesteś tu już w pracy to jesteś napewno w dobrych warunkach, pod ofertę wszystko się zgadza i szacunku.

Dex66z

Ta agencja placi ok. 1062 euro netto hahahah niech sobie szukaja innych naiwnych polaczkow . 1 498,00 EUR na miesiąc najnizsza placa Niemiecka netto

Tak13Nie1
XYZ
@Dex66z

Rozumiem, że pewne osoby mają problem z czytaniem i dedukcją ale radziłbym się najpierw doinformować zanim zacznie się pisać takie głupoty. Druga sprawa, na stanowiskach produkcyjnych czy magazynowych, bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem jest to niejednokrotnie dużo lepsza opcja niż to, co można dostać w Polsce.

Tak3Nie5
@Dex66z

Powoli wchodzi w życie na początek te około 1400e to jest zarobek dla wózkowych (są różne rodzaje obsługi należy pamiętać) magazynierów z większymi kwalifikacjami zarabiają jeszcze więcej co można lepiej żyć mieszkać pomagać swojej rodzinie i tak dalej dużą rolę odgrywa to gdzie się jest przy czym z kim i z czym, ja np. za 700 w obozie mieszkać wszystko robić wysłuchiwać nie popieram omijam ale tego po przez Zeitmann nie ma jest to bardzo dobra agencja jak dobrze pamiętam miałam dobre Firmy przydzielone, mieszkanie, dobrze dobrane...

Tak2Nie3
@aa

A licencje na wózki robią, czy trzeba samemu załatwić? Pytam, bo pewnie polskie nie są tam akceptowalne.

@Dawid

Zależy jednak gdzie trafisz, znam firmę tu i z stąd co zaraz po dwuch miesiącach się jak to mówią dwie osoby sprawdziły pracując i firma ich przejęła od pośrednika niem. wtedy robili na wózki "widlaki" zwykłe przed.skał. papiery niemieckie po niemiecku szkolenie. Polske może da rade je przetłumaczyć "kwalifikacje" trzeba zasięgac informacji nawet w biurze. Na polskich źle nie jest ale zależy jednak jeszcze od miejsca pracy i od własnego fachu czy nic się nie popier'oli i czy super leiter jest na firmie. Powodzonka. Tu warto aplikować do pracy.

TakNie2
byłem tu i ówdzie
@Dex66z

Warto zaznaczyć i zwrócić uwagę na to, że w Polsce na stanowisku np. pracownika produkcyjnego lub magazyniera nie zarobi się nawet 700 E, czyli ok. 3000 pln (chyba, że będzie się ,,rypać" np. 240-260 godz. mies.,to wtedy tak). Generalnie np. na stanowisku magazyniera-OWW ciężko jest dostać więcej niż 2,5 koła (region Kraków i bliskie okolice), a i tak większość ofert na tym stanowisku oscyluje wokół 12-13 pln/h, czyli ok. 2200 netto miesięcznie przy 8h/dz plus jakieś tam czasami nadgodziny w soboty. Biorąc pod uwagę, że np jest to oferta bez znajomości języka i bez uprawnień i jest to kwota po potrąceniu za mieszkanie uważam, że jak najbardziej pensja 1000 E jest akceptowalna. Byłem kilka razy w Niemczech i ciężko mi było osiągnąć 1000 E przy pracy podkreślam bez znajomości języka i uprawnień np. komisjonera. Uważam, że stawka tragiczna nie jest. Generalnie rzecz biorąc stawki na stanowisku magazyniera - operatora wózka widłowego w DE zatrudnionego przez agencje w większości przypadków oscyluje wokół 1200-1300 E, więc łatwo policzyć, że jak się odejmie lokum za np. 250, 300 E, to zostaje 1000 e w portfelu, albo i mniej w zależności do regionu gdzie się pracuje. Trzeba z tego jeszcze odjąć kasę na jedzenie i inne rzeczy np. paliwo, elektronika, jedzenie. Reasumując - jeśli jesteś singlem bez żadnych zobowiązań w Polsce, oszczędnym i bez jakichś większych wymagań, wydatków na codzień, to jesteś w stanie odłożyć spokojnie jakieś 650,700 albo nawet i 800 Euro, a jak jesteś rozrzutnym, masz rodzinę w Polsce na utrzymaniu, spłacasz jakiś duży kredyt np. na dom, wydajesz dużo na alkohol, imprezy i panienki, to wiele nie zaoszczędzisz - może 400 E . To też zależy od człowieka. Radzę dobrze przemyśleć i zastanowić się po co tam się jedzie tj. w jakim celu, na jak długo i na co zarobić. Taka wskazówka dla niezdecydowanych i nie tylko. Pozdro.

Tak4Nie2
bunny
@Dex66z

1060 na rękę to przy sortowaniu bzdetow przy taśmie, pracownik fizyczny, dla mężczyzny to lajcik plus busik podwiezie. Na budowie hal budynków to by zabolało ale też nie zawsze.

Mauritius
@byłem tu i ówdzie

Co Ty gadasz człowieku , w mojej firmie pracownik produkcji zarabia spokojnie 4 tys pracując 168 godzin . Trzeba się dobrze rozglądnąć w kraju a nie utrzymywac takie firmy jak ta , łupią tylko hajs , byle by Cie wyslac byle byś przepracował pare miesięcy i kasa wpadła. Ci co rekrutują maja gdzieś w jakich warunkach będziesz rypal i gdzie oni i tak wezmą za Ciebie pieniądze

Kamila
@aa

Jednym słowem polecasz pracę w ZEITMANN? Pytam, gdyż na forum opinie na temat tego pracodawcy są bardzo zróżnicowane i ciężko jest ustalić plusy i minusy pracy w tej firmie. Firma pośrednicza ZEITMANN, jak piszesz, przydzielała Tobie dobre firmy, które z nich mogłabyś polecić?

Serobach
@XYZ

To jest przykre, ale szkoda ze autor nie pisze że płacimy podatki jak Niemcy , żyjemy w Niemczech ,chcemy godnych płac jak Niemcy. Opuszczajac swój kraj. Agencje pracy zarabiają na zakwaterowaniach.

@Serobach

Niestety osoby, które decydują się na pracę za granicami kraju, muszą liczyć się z tym, że na jakiś czas trzeba opuścić kraj. Chciałbym wrócić do dyskusji na temat agencji pracy ZEITMANN. Wiecie może, czy firma załatwia wszelkie formalności związane z wyjazdem za pracownika? Jest to dosyć wygodne, gdy pracownik nie musi martwić się formalnościami związanymi z pracą za granicą.

@Kamila

Starania rekrutera-ki były w tych czsach co pracowałam, choćby to że niemogłam dojechać na wskazana godzinę do kadr pracownika biura a całkiem puźną po moich prosbach poszli na rękę przyjeli i w Niemczech nie było olania, to dużo zależy jak współpracujemy, myślimy, robimy, nie wiem. Przez nich nie miałam jak pies z kotem na psiowych podwórkowych warunkach. Za zarobiaioną forsę bez względu jak długo praca mogłam działać sobie dalej. Ja mogę polecić ogólnie zeitmann

lop
@Dex66z

guzik prawda kwota brutto obecnie wynosi ok. 1552 E brutto, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd kwota netto ok. 1000 E jest jak najbardziej realna i zgodna z przepisami po potrąceniu ubezpieczenia i podatku pozdrawiam

@lop

Czytając Twój komentarz, nasunęło mi się pytanie. Może okazać się nieco dziwne, jednak mimo wszystko chciałbym je zadać. Zastanawia mnie, czy pracownik, który pracuje już dłuższy czas za pośrednictwem firmy ZEITMANN może liczyć na otrzymywanie wyższego wynagrodzenia niż pracownik, który dopiero zaczyna pracę?

SRF
@lop

1552 Euro Brutto to najmniej 1158.10Euro Netto przy 1 klasie podatkowej np w Sachsen w innym landzie np. Brandenburg to już 1165.86Euro Netto

Łukasz
@SRF

Fajnie, że podzieliłeś się wysokością zarobków. Czy pracując tam możesz liczyć na jakieś bonusy do wynagrodzenia. Mam na myśli dodatek na dzieci lub tak zwane rozłąkowe? Wszelkie dodatkowe benefity, które podniosą wysokość wynagrodzenia na pewno zainteresują osoby, które chcą pojąć zatrudnienie, więc proszę Cię o odpowiedź.

NaPlus

Byłem z nimi, ogólnie polecam.. Widzę że w każdej ofercie opłacają mieszkanie. Standard spoko, nie ma zastrzeżeń.. Wiadomo, wszystko zależy od chęci do pracy

Tak3Nie5
@NaPlus

Pracując na kontrakcie miałeś teź w pakiecie ubezpieczenie? A kontakt z koordynatorem projektu był według Ciebie zadowalający? Na stronie http://zeitmann.pl/ firma oferuje zatrudnienia w Holandii, Finlandii i Norwegii. Jeżeli zainteresują Was te oferty, dodajcie swoje komentarze na temat rekrutacji. Może ktoś z Was już ją przeszedł i zechce opisać tutaj swoje odczucia?

Iza

Nie polecam

Tak4Nie2
Ciekawski
@Iza

coś więcej na temat, czemu nie polecasz firmy? Trochę mało konkretna opinia.

Monika
Nazwa działu: Produkcja

Czy Państwo posiadają oferty pracy dla kobiet? Pozdrawiam

ZeitmannOfficial
@Monika

Wszystkie nasze oferty można znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z naszą infolinią. Oferty bardzo często się zmieniają, więc najlepiej przesłać swoją kandydaturę a nasi rekruterzy skontaktują się z Panią, jeżeli będzie odpowiednia oferta.

Edyta

Wiele osób w wątku korzysta z usług firmy jako pośrednika, ale może znajdą się też na forum osoby, które są zatrudnione bezpośrednio w ZEITMANN? Na stronie internetowej można przeczytać, że pracodawca zapewnia prywatą opiekę medyczną czy paczki świąteczne, jak też inne dodatki. Jak to w rzeczywistości wygląda? Czy atmosfera jest przyjazna? Jakie umiejętności są najbardziej cenione?

Tak2Nie
była prac. z kier. pracy w DE
@Edyta

atmosfera przyjazna była i nadal niech trwa, traktowanie b .dobre samo to że po godzinach pracy odpoczynek i jedzenie gdzie nikt nie pędził zaraz do domu widać z Facebook'a a przy okazji dziękuję za lekcje niem. umieszczone na nim; były też takie akcje gdzie udzielali się sami pracownicy w oddawaniu krwi czy pomoc przy zbieraniu ..dla osób potrzebujących był nawet organizowany konkurs z nagrodami do wszystkich pracowników i byłych życzę to żeby nikt się nie zjawił tam i zatrudnił obrzydliwy

Edyta
@była prac. z kier. pracy w DE

Nie bardzo jestem w stanie "wyłapać" ogólnego sensu Twojej wypowiedzi. Wydawać by się mogło, że masz pozytywną opinię o pracy w ZEITMANN, ale ostatnie zdanie Twojego komentarza jakoby temu zaprzecza. Mógłbyś to nieco usystematyzować? Widzę, że nie pracujesz już w tym miejscu, ale może masz jakiś kontakt z osobami, które obecnie są zatrudnione w ZEITMANN? Fajnie, gdyby wypowiedziały się na naszym forum.

Tak2Nie
była pracow.kier. do pr. w DE
@Edyta

Zeitmann to jest dobra firma pośrednicząca była jest i będzie no koment so weiter

Dawid
@była pracow.kier. do pr. w DE

To miło, że masz dobrą opinię o firmie. Czy jako pracownik mógłbyś napisać, jak wyglądają kontrakty zawierane z firmą na wyjazd do pracy do Niemiec? Czy firma Zeitmann zapewnia kontakt z koordynatorem i dobre warunki zakwaterowania? Na swojej stronie: http://zeitmann.pl/ mają sporo ofert pracy, a także informację, jak krok po kroku przebiega proces rekrutacji. Warto tam zajrzeć i znaleźć jakąś ofertę pracy dla siebie. Co o tym myślisz?

Ryszard

Zweryfikowany użytkownik

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą dla Zeitmann.Pracuje dla nich od września,jak do tej pory to wszystko na najwyższym poziomie, pracuję w okolicach Koloni w Niemczech.Praca super , zakwaterowanie super, wypłaty na czas oraz zgodne z umową.Przede wszystkim chcialbym podziekować mojej koordynatorce Pani Dagmarze wspòłpraca z nią to naprawdę przyjemność a wiem co mòwię,bo wczesniej pracowałem 10 lat w Holandii z różnymi ludźmi miałem do czynienia.Ale Pani Dagmara to prawdziwy skarb dla tej firmy pomocna pod każdym względem.Bardzo polecam tę firmę a przede wszystkim, Panią Dagmarę.

Tak4Nie

Pracowalem dla nich, praca ok ale nie ktore z osob pracujacych w dziale rekrutacji to cos strasznego/smutnego, brak szacunku, dwulicowosc itd. Moglbym ksiazke napisac plus dolaczyc zdjecia.

Tak10Nie
ania
@Pracownik

Powiedziała bym raczej napisała jak jeden kolega gdzieś "ze szon" dlatego zapytam na forum Czy wie ktoś coś zeit..nn wysyłali parę lat temu do pracy magazyn logist. tchibo warehaus, czy nadal współpracują (w Neumarkt..)??? Ja mam namiar na inna agencję która się zajmuję ale "werbują" głównie kierowcy/wózkowi, komisjonerzy wiem że artykuły, towar jest różny i drobnica też idzie, pickerzy, wysyłka, jest norma (do wyrobienia ale nie aż tak "wygórowana" ) tania chata dobra stawka czas pracy normalny, waruki przyzwoite

Artur

Hej czy ktoś jedzie w okolice Kiel Spawacz tig na początku listopada?

Janusz

Byłem zatrudniony przez Firmę Zeitmann 2 miesiące i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Polecam pod każdym względem. Moje sugestie dla ZEITMANN: Oby tak dalej:-) Lubię atmosferę w ZEITMANN za: Profesjonalizm

Tak3Nie1
Uczciwie

Witam na wstępie nie życzę sobie wchodzic w dyskusję z administratorem albo obsługa go worki! Nie czytałem innych opinii, pracowałem 8 miesiecy i zjechałem na własną prośbe. Robota spoko, kasa spoko tylko ci Niemcy akurat na Frankonii są nieprzychylnie nastawieni do Polaków.

Tak3Nie
Natalia

@Tom, Twoja opinia jest bardzo lakoniczna i zawiera wyłącznie krótkie stwierdzenie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy, w której pracowałeś i swój kontakt z koordynatorem? Czy długo pracowałeś na swoim kontrakcie?

mir
@Natalia

Natalią, Nie wtrącaj się do rozmowy, jak się nie ma kultury wrodzonej to pasuje ja nabyc, tu jest wymiana zdań i poglądów pomiędzy pracownikami tej firmy i zainteresowanym kandydatami, ty w tej firmie nie pracowałas, Nie pracujesz i pracować nie będziesz, masz swoją firmę gowork, więc wejdź sobie na forum o swojej firmie i tam dyskutuj a jest o czym dyskutować...reasumujac pilnuj swoich spraw a nie wtykaj nosa w czyjes

Tak6Nie
Kinia1985

Witam,jedzie ktoś w niedzielę lub w poniedziałek w okolice Norymbergi na produkcję opakowań kartonowych?

sushilda

Cześć. My jedziemy we dwoje. Odezwij się do mnie na e-maila. sushilda@o2.pl

sushilda

Hej. My jedziemy we dwoje. Odezwij się do mnie na e-mail: sushilda@o2.pl

anonymous
@Kinia1985

witam czy jest już pani w Norymbergi....bo mój mąż ma tam być na 03.09 czy jest ok? Pozdrawim

gregory10014

Hej! Mam pytanie odnośnie posiadania auta na wyjazd, ponieważ widziałem, że na niektóre stanowiska jest ono wymagane. Obecnie auta nie posiadam, ale w każdej chwili mogę je kupić. Stąd moje pytanie: jak posiadanie auta wpływa na "lepszy start" na konkretne stanowisko? Mam również pytanie odnośnie języka niemieckiego. Chcemy jechać z dziewczyną, ona języka nie umie wcale, a ja znam w takim stopniu, aby się porozumieć. Czy jeśli w ogłoszeniu dla PAR jest informacja o komunikatywnym języku niemieckim to czy wystarczy, że jedna osoba go ogarnia czy obydwoje musimy język koniecznie znać? Chciałbym też poznać opinie osób, które były z agencją w Niemczech (głównie produkcja, magazyn itp.), jak wygląda sprawa kasy, zakwaterowania, nadgodzin i ogólnie wszystkiego. BARDZO PROSZĘ o kontakt na: gregory10014@poczta.onet.eu Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie na maila! :)

civilization
@gregory10014

A Ty nawet tu zbierasz informacje wklejasz wszędzie to samo , co to znaczy, że piszesz "ogólnie wszystkiego, na twojego emaila" z końcówką.eu Rozmowa z rekruterem wszystko wyjaśni i poczytaj tu wpisy jest ich ponad dwa tysiące. Jeżeli jest wymóg auta w ofercie to wiadomo, że i dojazd kilkukilometrowy i raczej na pieszo się nie chodzi, oferta bez auta czyli dojazd z kimś lub czymś innym środkiem lub dojście na pieszo z kwatery do pracy jak jest odległość np. kilometra. Język też podany w jakim stopniu znać lub nie, rekruter dobrze wie czy trzeba rozmawiać w języku niemieckim lub nie bo z Polakami grupą można robić. Zakup auta to sprawa każdego prywatna. Zachowanie tajemnicy zawodowej, przestrzeganie praw. Niemcy to kraj gdzie się funkcjonuje podobnie jak w Polsce. Tak jak dla mnie trudno-dziwne masz pytania.

Pawel

Praca przy cebuli? Byl ktoś? Jak wrażenia

Ceboola
@Pawel

Praca faktycznie fizyczna.. jak ktoś nie jest nastawiony na dużo pracy, bo zmiany mogą być nawet po 10/11h, to bedzie mu się ciężko przyzwyczaić. Ale biorą pary, nawet bez języka i za free mieszkanie.. więc nie ma co narzekać. Praca w fabryce gdzie zajmują się cebulą, krojenie, noszenie, sortowanie. Czysta, fizyczna

anonimek
@Ceboola

Podzielę się moim doświadczeniem przy cebuli białej i czerwonej bo mam nadzieję, że o cebulki kwiatowe to nie chodzi bo to jest całkiem inna super praca przy sortowaniu klasyfikowaniu. Ja pracowałam bardzo dawno temu rok w nl przy cebuli taśma przy krojonej-krążki tzw. wyciskanie na pojedyncze bo dalej szło do firm na chipsy lub obierać lub jeszcze inaczej ją układać na taśmie szła do maszyn krojących, ale uwaga tam były niestety: opary unosiły się na hali a także cebula ma to do siebie że szczypie pierw w oczy nos ale da się przyzwyczaić były maseczki, czepki, rękawki, rękawiczki, ubrania ochronne. Było też dużo godzin pracy jak i duża wypłata i fajni ludzie współpracownicy głównie starsze osoby, jak ma się do czynienia z cebulą w kuchni to taki diabeł nie straszny, poznałam osoby co normalnie ją całą jedzą na zdrowie. Jeżeli jest tylko sortowanie cebuli całej przy taśmie czyli zgnita itd. to fajniejsza jeszcze praca, w Holandii spoko było też przy sortowaniu ziemniaków i w ogóle samo sortowanie po dzień dzisiejszy słyszę dobre opinie. Nie wiem jak jest tu i jaka firma. Pozdrawiam.

Tom

nie polecam

Natalia

@mitarbeiterin, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub napisać co miałeś na myśli? Z Twojej wypowiedzi trudno wywnioskować jakie jest Twoje zdanie lub jaki problem napotkałeś we współpracy z firmą ZEITMANN. Transparentność, zaufanie oraz wzajemny szacunek, stanowią o jakości współczesnych firm na rynku.

mitarbeiterin

Droga Natalio trochę empatii z twojej strony, jeżeli tobie się powodzi to nie znaczy, że każdemu na drodze np. telefonicznej i np. z własnym opiekunem będąc jednak pod jego opieką w dalszej pracy u danego pracodawcy. Nie, nie jestem z kadr w żadnym wypadku tylko pracownik logistyczny na magazynie, poczytaj sobie co to za osoba na tym stanowisku, co robi. Pozdrawiam tych z wyższym wykształceniem lub prawie równoległym, nawet tych kim to niby oni nie są i by nie byli :). Mam ogromny szacunek dla szeregowych pracowników/klasy robotniczej itp. Nie odcina się z pomocą w kryzysie.

Natalia

@mitarbeiterin, czy możesz dokładnie napisać, co według Ciebie się popsuło? Czy masz na myśli kontakt z rekruterami? Wspomniałaś o zmianach kadrowych w tym dziale. Czy jesteś pracownikiem firmy ZEITMANN czy współpracujesz z tą firmą przy różnych projektach? Może chciałabyś napisać coś więcej na ten temat.

ben

Firma na początku wydaje sie ok, lecz jeśli pojawi się jakiś problem, to pracownicy firmy odwracają się i mają pracownika po prostu gdzieś.(usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Ciekawski

więcej szczegółów?

Es
@ben

Dokładnie, problemowi niekompetentni, nie polecam

mitarbeiterin
@ben

Z tego, co widzę, słyszę i czytam to fakt coś się popsuło, zauważyłam zmiany w rekruterach, były całkiem inne osoby tam kiedyś jakieś dwa lata temu, lepsze pod względem (…) o to mi chodzi niż dziś, dziwne? To nie powinno stanowić problemu w przyszłości, a jednak? I szkoda! Pomimo tego lubię Zeitmann, ale tak nie powinno być bo wiele na tym stracą niż zyskają oni.

Tak4Nie

Zostaw opinię o ZEITMANN - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie