Opinie o ZEITMANN w Kraków

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZEITMANN. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZEITMANN o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o ZEITMANN w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
delf
Były pracownik

nie dajcie sie zwiesc ..firma sama sobie wystawia dobre opinie by miec ludzi do pracy i z nich czerpac korzysci i ich okradac

D99
Były pracownik

(usunięte przez administratora) krętacze i amatorzy. ZERO PROFESJONALIZMU! Ja z żoną miałem to ogromne nieszczęście, że zdecydowaliśmy się na tę firmę. Na domiar złego obsługiwała nas J. Jakubowicz. Chciałem wyjechać z żoną i kuzynem. Ta zakłamana baba rozdzieła naszą trójkę bo uznała, że w VW w Emden mogą pracować tylko mężczyźni zatem kuzyn pojechał sam. Oczywiście na miejscu było inaczej. Mogły być też kobiety. Mnie z żoną wysłała do Ludwigsstadt. Ta kobieta mówiła, że mieszkania są nie większe niż dla 5 osób. Na miejscu okazało się, że osób jest 7 a pokój jest pokojem gościnnym podwójnymi przeszklonymi dzwiami. Zero prywatności. Na dodatek w pokoju cuchnęło jakąś chemia, najprawdopodobniej środkiem grzybobójczym. Odnośnie pensji to niewypłacona na czas. Upominaliśmy się. Gdy już wypłacono to źle bo w oparciu o przypisaną nam wadliwą klasę podatkową mimo iż samemu wysłałem im akt ślubu i uczulałem na przyzanie dobrej klasy podatkowej. Co do kuzyna to na miejscu okazało się, że nie ma godzin a firma Zeitmann w żaden sposób się nie wywiąże z zapisu w umowie gdzie gwarantują 151 godzin miesięcznie. Na dodatek kazali mu się przeprowadzać jak i innym pracownikom. Moim zdaniem firma jest niewarta splunięcia, nie mówic w ogóle o jakiejkolwiek uwadze. Radzę aby unikać tych kłamców jak ognia!

Marcin
Pracownik

Polecam firme Zeitmann. Wypłata zawsze na czas. Godzinówki zawsze zgodne. Godzin na magazynie FULL. Diety wypłacalne co do 1 centa. Bardzo tanie zakwaterowanie. Jesteśmy z dziewczyną bardzo zadowoleni. Pani Katarzyna zawsze służy pomocą i zawsze wszystko załatwia o co byśmy nie poprosili. A teraz kilka słow od siebie: to nie pierwszy mój wyjazd za granice. Jeździłem z różnych agencjii pracy i wszędzie trzeba się wykazać by zdobyć u przełożonego dobrą opinie.. pomaga to w uzyskaniu możliwości pracy w weekendy i ogólnej dobrej opinii jako pracownik firmy by przełożony ten mógł na Tobie zawsze polegać i dawać możliwość Tobie dobrego zarobku w postaci dużych ilości godzin. Tak jest wszędzie gdziekolwiek by człowiek nie był czy to Belgia czy Holandia czy też Niemcy. Tak naprawde to zależy od samego siebie i swojego podejścia do życia. Dyspozycyjność , pewność siebie , pracowitość , znajomość języka oraz czasem nawet i aparycja sprawiają że Szef czy Supervisor chcą żebyśmy mieli jak najlepiej.

Tt2
Pracownik

Firma jest OK, wypłata się zgadza a mieszkania przyzwoite

Ali
Kandydat

Hej jest jakaś dziewczyna chętna do praca w branży medycznej na produkcji Praca w Ludwigsstadt znajomi mi polecili prace tam.Zero dojazdów ,praca blisko zakwaterowania.Jadę jak się uda w tym tygodniu.Szukam jakieś osoby do pary.Jeśli chcesz napisz meila xalicjadan@wp.pl

Lodzia Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Ali

Hej, możesz powiedzieć czy jesteś już na miejscu i pracujesz? Jeśli tak to jak to wygląda dokładnie? Jakie warunki zakwaterowania itd? Pozdrawiam:)

ikonka

Sprawdź 7 opinii klientów firmy ZEITMANN w Kraków.

Sprawdź
Op78 Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Są oferty pracy w VW. Da się tam z 1500 euro zarobić? Są jakieś szanse na przejście na stałe pod VW?

Weronika Nowy wpis
@Op78

Na podstawie czego celujesz akurat 1,5? Coś słyszałeś już, że tyle tu się wyciąga? Bo w opiniach widzę, że np., 1,3 padło

Op78 Nowy wpis
Kandydat
@Weronika

1,5 to wg mnie taka granica przyzwoitości. Poniżej się nie opłaca. Zależy jeszcze jakie mieszkanie, bo mieszkać w 7 odpada.

Mart
Były pracownik

Mam pozytywne doświadczenie z firma. Wypłata zgodna z umowa i w terminie. Kontakt z koordynatorkami bardzo dobry pomocne nawet w weekendy. Mieszkanie (pokój) daleko od pracy ale o wysokim standardzie.

Gal Anonim
Były pracownik

Nie polecam tej firmy, walka o pieniądze. Zniknęły mi dwa dni pracy, którego sam musiałem dochodzić u pracodawcy w Emden w Dirksie u pań z kadr, mi się udało bo Panie wysłały korektę mailem do Zeitmana ,a słyszałem że nie wszyscy mieli to szczęście, ludzie stamtąd uciekają, bo to ile się tam będziecie denerwować i mieć mydlonych oczu to przechodzi ludzkie pojęcie. Ja na szczęście trafiłem tak, że miałem jak dojeżdżać do pracy 13 km, taki sam dystans do sklepu też, internet że YouTube się nie da odpalić w 144p, bo nie wszyscy mieli takie szczęście, Jednemu chłopakowi który przyszedł do mnie na hale Panie z Zaitmana nie wspomniały że za tydzień zaczyna się postój w firmie i muszą za chwilę zjeżdżać do Polski, na dodatek rozdzielili go z kolegami z autem przez co chłopak nie miał jak dojeżdżać to, Pani z Zeitmana powiedziała mu żeby stopa łapał, ogólnie zostaniecie sami sobie, nawet na miejscu nie ma żadnego koordynatora, wypłata 18 każdego miesiąca. Zatrudnieni będziecie w Dirksie pracując dla Volkswagena. Dieta 7 euro dodatku do dniówki która się tak chwalą, nigdy nie dostałem w całości, za przepracowany miesiąc dostałem 14 euro, następnego miesiąca 90, nie wiem oni chyba myślą że ludzie nie potrafią liczyć. Nie dajcie się zwieść, bo widziałem oferty na OlX już od nich że niby 1750 euro na rękę, zapomnijcie o takich wypłatach tam, 1300 euro max.

Lidia
@Gal Anonim

Aż taka rożnia w deklarowanym wynagrodzeniu? :/ Czyli transport do pracy trzeba samemu ogarnąć sobie? a jak z mieszkaniem?

Ola
Pracownik

Pracuję na magazynie wysyłkowym. Firma w porządku, dla mnie liczyło się głównie to że od razu na początku dostałam zaliczkę bez żadnego problemu bo nie miałam za dużo przy sobie. Czekam na wypłatę, zobaczymy jak wyjdzie.

Łukasz
Kandydat
 Pytanie
@Ola

Część Olu. Po jakim czasie dostałaś zaliczkę ? Pozdrawiam

@Ola
Pracownik
@Łukasz

Zaliczki po 5 przepracowanych dniach

Weronika
@@Ola

No to super, że tak na rękę poszli. A pisałaś, że czekasz na wypłatę ale feedbacku już nie dorzuciłaś później, czemu?

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 29 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy ZEITMANN. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Elektryk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Stanisław
Pracownik

Byłem u nich zatrudniony jako wózkowy. Dobrze płącą, wracam od połowy stycznia na VW.

Tomasz
Klient
@Stanisław

Witam. Czy możesz coś więcej napisać o tej pracy jak i warunkach mieszkaniowych. Pozdrawiam

Ania
Pracownik
@Tomasz

Cześć pracujemy z chłopakiem od 4 miesiący mieszkania bardzo ładne czyste 4/6 osób na mieszkaniu. I tylko 200€ na miesiąc polecamy

Weronika
@Ania

To ile wam pensji wychodzi po odliczeniu mieszkania?

Tomek
Pracownik
 Pytanie

Jeśli ktoś myśli o współpracy z tą agencją, proszę być nastawionym na każdorazową walkę o swoją wypłatę, co miesiąc, upominanie o brakujące godziny a nawet dni które i tak po tygodniach załatwiania dowodów, że pracowałeś/aś tego dnia, emeilach od kierownika, podpisów, telefonów, screenów lokalizacji, itp itd, uwaga, Zeitmann i tak Ci nie zapłaci :) po miesiącu zapewniania że wszystko już załatwione, kadrowa pisze godziny, przelew już idzie, przy kolejnej wypłacie dostaniecie jedno wielkie zero. Dodatki zmianowe? Są! Ale i tak ich nigdy nie zobaczysz. Po przepracowanym miesiącu dostaniesz 500euro 'zaliczki' bo Pani koordynator nie wie ile ma zapłacić pensji. Dla posiadających własne zakwaterowanie dodatek 300euro, a w realiach odjęcie kosztów zakwaterowania na pasku wypłaty -400euro, uaa. Miło było w tym hotelu. Po kolejnym przepracowanym miesiącu dostaniecie państwo na konto 500euro, dlaczego? Bo Pani koordynator+księgowa+kadrowa plus pewnie pół biura Agencji Zeitmann nie wie ile ma zapłacić pracownikowi, pewnie konflikt typu jak bardzo (usunięte przez administratora) go z godzin. Konsensusem tej burzy mózgów jest wysłanie 'zaliczki' dosłownie 500+! Paski wypłat otrzymamy dopiero tydzień po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, żeby nie daj Boże by ktoś miał jakieś pretensje o niezgodność godzin przed wysłaniem przelewu. Pani koordynator Katarzyna nie lubi jak ktoś się upomina o swoje przepracowane godziny. A jeśli ktoś ma jakieś pretensje to jest blokowany,telefon,email,facebook. I tak to z obiecanych 11 euro na rękę plus dodatki wychodzi ostatecznie 7euro na godzinę. Przykładowy Loon za 6dni pracy, drugie zmiany, tj 125% stawki plus jedna niedziela, plus dodatek mieszkaniowy ( hehe) wynosi 300.16euro. Przez 4 ostatnie miesiace współpracy, przepraszam, walki z tą firmą priorytetem dla nas jest uratowanie takiego potencjalnego, przyszłego pracownika jak Ty, przed podjęciem współp.. koszmaru! z agencją Zeitmann i Panią koordynator Katarzyna w szczególności. Opinie na 5* zawarte tutaj są w 90% kupione/pisane przez pracowników, przed przyjęciem do pracy byliśmy przekonywani że te negatywne to konkurencja/oszustwa/kłamstwa. Nawet jakbyście byli państwo zdesperowani, proszę omijać tę firmę szerokim łukiem. Szkoda nerwów. Serdecznie pozdrawiam Panią koordynatorke Katarzynę K. i jej brak kompetencji :) Postaramy się i mamy wielką nadzieję że zostanie pani pociągnięta do odpowiedzialności.

Nick
Kandydat
@Tomek

Opinia wydaje się wiarygodna

Weronika
@Nick

A na podstawie czego tak wnioskujesz?

AntyZeitmann
Były pracownik

Nie polecam praca niewolnicza nie zgadzajaca sie z tym co nam mowiono jedyny plus to mieszkanie reszta dno i katastrofa ODRADZAM

Marcin
Pracownik

Polecam firme Zeitmann. Wypłata zawsze na czas. Godzinówki zawsze zgodne. Godzin na magazynie FULL. Diety wypłacalne co do 1 centa. Bardzo tanie zakwaterowanie. Jesteśmy z dziewczyną bardzo zadowoleni. Pani Katarzyna zawsze służy pomocą i zawsze wszystko załatwia o co byśmy nie poprosili. A teraz kilka słow od siebie: to nie pierwszy mój wyjazd za granice. Jeździłem z różnych agencjii pracy i wszędzie trzeba się wykazać by zdobyć u przełożonego dobrą opinie.. pomaga to w uzyskaniu możliwości pracy w weekendy i ogólnej dobrej opinii jako pracownik firmy by przełożony ten mógł na Tobie zawsze polegać i dawać możliwość Tobie dobrego zarobku w postaci dużych ilości godzin. Tak jest wszędzie gdziekolwiek by człowiek nie był czy to Belgia czy Holandia czy też Niemcy. Tak naprawde to zależy od samego siebie i swojego podejścia do życia. Dyspozycyjność , pewność siebie , pracowitość , znajomość języka oraz czasem nawet i aparycja sprawiają że Szef czy Supervisor chcą żebyśmy mieli jak najlepiej.

slodzenie
Pracownik
@Marcin

Nie szczera opinia.Nie ufam jej.

DAMIAn
Pracownik
 Pytanie
@slodzenie

Nie szczera? Pracuje w zeitmann od października również polecam!

Kamil
Klient
 Pytanie
@Marcin

Opinia napisana na prośbę pracownika firmy ?

Hdhdb
Kandydat
 Pytanie
@Marcin

Gdzie pracujecie ?

Jolanta
@DAMIAn

To może napiszesz konkrety jakie stanowisko i zarobki? Zacznijmy od tego :)

Xyz
Pracownik
@Marcin

Co Ty (usunięte przez administratora) Pracowałem za granicą wcześniej i nigdy tak nie miałem.... Chyba, masz coś z główką nie tak... Jakie zaufanie itd... to ja nie mam zaufania do tej firmy... Prosiłem się o zwrot pieniędzy za badania lekarskie prawie miesiąc czasu... Niby zaginęła faktura... Po 3 tygodniach się znalazła... W tej firmie pracują zakłamani ludzie. Którzy wykorzystują pracowników! Mają dofinansowanie z Volkswagena 300 euro... I jeszcze trzeba 200 dopłacać! Jakaś (usunięte przez administratora) Też tak kiedyś pracowałem na podobnym warunkach. To kwatera była za Free. Wykorzystują ludzi i nie potrafią podstawowych rzeczy ogarnąć. Tyle w temacie.

Tomek
Były pracownik
 Pytanie

Jeśli ktoś myśli o współpracy z tą agencją, proszę być nastawionym na każdorazową walkę o swoją wypłatę, co miesiąc, upominanie o brakujące godziny a nawet dni które i tak po tygodniach załatwiania dowodów, że pracowałeś/aś tego dnia, emeilach od kierownika, podpisów, telefonów, screenów lokalizacji, itp itd, uwaga, Zeitmann i tak Ci nie zapłaci :) po miesiącu zapewniania że wszystko już załatwione, kadrowa pisze godziny, przelew już idzie, przy kolejnej wypłacie dostaniecie jedno wielkie zero. Dodatki zmianowe? Są! Ale i tak ich nigdy nie zobaczysz. Po przepracowanym miesiącu dostaniesz 500euro 'zaliczki' bo Pani koordynator nie wie ile ma zapłacić pensji. Dla posiadających własne zakwaterowanie dodatek 300euro, a w realiach odjęcie kosztów zakwaterowania na pasku wypłaty -400euro, uaa. Miło było w tym hotelu. Po kolejnym przepracowanym miesiącu dostaniecie państwo na konto 500euro, dlaczego? Bo Pani koordynator+księgowa+kadrowa plus pewnie pół biura Agencji Zeitmann nie wie ile ma zapłacić pracownikowi, pewnie konflikt typu jak bardzo (usunięte przez administratora) go z godzin. Konsensusem tej burzy mózgów jest wysłanie 'zaliczki' dosłownie 500+! Paski wypłat otrzymamy dopiero tydzień po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, żeby nie daj Boże by ktoś miał jakieś pretensje o niezgodność godzin przed wysłaniem przelewu. Pani koordynator Katarzyna nie lubi jak ktoś się upomina o swoje przepracowane godziny. A jeśli ktoś ma jakieś pretensje to jest blokowany,telefon,email,facebook. I tak to z obiecanych 11 euro na rękę plus dodatki wychodzi ostatecznie 7euro na godzinę. Przykładowy Loon za 6dni pracy, drugie zmiany, tj 125% stawki plus jedna niedziela, plus dodatek mieszkaniowy ( hehe) wynosi 300.16euro. Przez 4 ostatnie miesiace współpracy, przepraszam, walki z tą firmą priorytetem dla nas jest uratowanie takiego potencjalnego, przyszłego pracownika jak Ty, przed podjęciem współp.. koszmaru! z agencją Zeitmann i Panią koordynator Katarzyna w szczególności. Opinie na 5* zawarte tutaj są w 90% kupione/pisane przez pracowników, przed przyjęciem do pracy byliśmy przekonywani że te negatywne to konkurencja/oszustwa/kłamstwa. Nawet jakbyście byli państwo zdesperowani, proszę omijać tę firmę szerokim łukiem. Szkoda nerwów. Serdecznie pozdrawiam Panią koordynatorke Katarzynę K. i jej brak kompetencji :) Postaramy się i mamy wielką nadzieję że zostanie pani pociągnięta do odpowiedzialności.

Angel
Były pracownik

Nie polecam współpracy z firmą. Na początku została o wszystkim zapewniona że będzie wszystko w porządku a złe opinie są o firmie na wyrost. Ja pracowała przez 4 miesiące i z każda wypłata był problem albo nie w terminie albo godzin brakowało. Ponadto firme nie obowiązują żadne terminy : umowy, rozliczenia wysyłane po terminie nawet była sytuacja że skończyła mi się jedna umowa a kolejna dostałam po tygodniu skończonej poprzedniej. Z racji świat brak ciągłości. Wypłatę na święta miałam dostać przed świętami dostałam we wtorek po południu. ( to ostatecznie można jeszcze przypisać banka) Z firmą skończyłam współprace w maju a jeszcze nie dostałam zapłaty za dzień w lutym. W sumie brakuje mi zapłaty za około 7 dni pracy. Wspomnę że jestem sumiennym pracownikiem i zawsze byłam w pracy. A jako wisienka na tarocie pani kordynator Katarzyna blokuje i utrudnia kontakt ze sobą. Za wrażenie opinii pod postem zostałam całkowicie zablokowana dlatego trudno doszukać się złych opini na Fb.Firmą której pracowałam zapewnia mnie że zapłacila za moje godziny dostałam potwierdzenia a firma zeitmann zaprzecza. Agencja nie potrafi podobno doprosić się o godziny z firma z którą współpracuje, a gdy ja dostarczyłam wykaz godzin od kierownika zmiany z podpisem bo na prośbę o pieczątke która pani kordynator prosiła, kierowniczka powiedział że po prostu nie posiada ale każdy dzień podpisała swoim podpisem. Dodam że na firmie są inne agencje i nikt nie ma problemu z wynagrodzeniem tylko firma Zeitmann stwarza problemy wspomnę że na koniec współpracy firmy rozwiązały umowy nie zostałam zwolniona z swojej winny.

Ja
Kandydat
 Pytanie

Można jakieś opinie?

Weronika
@Ja

A o jakiej tematyce sobie życzysz? ;)

delf
Były pracownik

nie dajcie sie zwiesc ..firma sama sobie wystawia dobre opinie by miec ludzi do pracy i z nich czerpac korzysci i ich okradac

Marek
Pracownik
@delf

Pracuje już 14 miesięcy przez firmę i polecam . Mieszkanie blisko czyste tanie, wynagrodzenia na czas! Polecam

Khareema
Były pracownik
@delf

zgodne z prawdą

Zofia
@Marek

No i super. A to wynagrodzenie to ile? Jakieś premie macie?

D99
Były pracownik

(usunięte przez administratora) krętacze i amatorzy. ZERO PROFESJONALIZMU! Ja z żoną miałem to ogromne nieszczęście, że zdecydowaliśmy się na tę firmę. Na domiar złego obsługiwała nas J. Jakubowicz. Chciałem wyjechać z żoną i kuzynem. Ta zakłamana baba rozdzieła naszą trójkę bo uznała, że w VW w Emden mogą pracować tylko mężczyźni zatem kuzyn pojechał sam. Oczywiście na miejscu było inaczej. Mogły być też kobiety. Mnie z żoną wysłała do Ludwigsstadt. Ta kobieta mówiła, że mieszkania są nie większe niż dla 5 osób. Na miejscu okazało się, że osób jest 7 a pokój jest pokojem gościnnym podwójnymi przeszklonymi dzwiami. Zero prywatności. Na dodatek w pokoju cuchnęło jakąś chemia, najprawdopodobniej środkiem grzybobójczym. Odnośnie pensji to niewypłacona na czas. Upominaliśmy się. Gdy już wypłacono to źle bo w oparciu o przypisaną nam wadliwą klasę podatkową mimo iż samemu wysłałem im akt ślubu i uczulałem na przyzanie dobrej klasy podatkowej. Co do kuzyna to na miejscu okazało się, że nie ma godzin a firma Zeitmann w żaden sposób się nie wywiąże z zapisu w umowie gdzie gwarantują 151 godzin miesięcznie. Na dodatek kazali mu się przeprowadzać jak i innym pracownikom. Moim zdaniem firma jest niewarta splunięcia, nie mówic w ogóle o jakiejkolwiek uwadze. Radzę aby unikać tych kłamców jak ognia!

Iwona
@D99

To skąd się biorą te pozytywne komentarze? Ludzie zadowoleni, lokum spoko, kasa na czas i nagle Twój komentarz tak strasznie negatywny? Skąd te wielkie różnice w opiniach? Ciekawa jestem.

Magda
Kandydat
 Pytanie
@D99

A ile pracowales Ludwigstadt? Możesz coś więcej powiedzieć

Kam
Kandydat
@Magda

Zakładam że D99 pracował parę dni a wywody jakby pracowal z tej firmie 10 lat .. Niestety chyba że się mylę

1
mysz
Były pracownik
@Magda

zaitmann umowy 30 euro za urlop 30 euro za zwolnienie chorobowe 30 euro jak nie pojdzie czlowiek do pracy kary kary kary niech pracownicy koordynatorzy sie wypowiedza

KatarzynaC8
Były pracownik
@mysz

zgodna z prawdą

KatarzynaC8
Były pracownik
@Iwona

zazwyczaj negatywne opinie o firmach są tu usuwane. Nie usuną trollskich wpisów, bo wiedzą, że ktoś "zdradza swój poziom" i nie będzie poważnie brany. Jeżeli jednak wypowiada się były pracownik i pisze, jak było, co było dobre, a co złe - to jest to niewygodna prawda. Poprzez Zeitmanna pracowałam w Offenburgu - do czasu, kiedy byłam potrzebna, czyli 3 miesiące, a później wypowiedzenie i bez dyskusji. Być może firma niemiecka biorąca nas z agencji potrzebowała ludzi "do roboty na chwilowe większe zamówienia," "na sezon," a kiedy nie byliśmy potrzebni - to dostaliśmy zwolnienia. Agencja nie zatroszczyła się już, żeby zaproponować nam inną pracę, którą chętnie byśmy podjęli, bo wielu z nas zamierzało dłużej pracować w Niemczech. Skoro zgodziłeś się podpisać wypowiedzenie /a zgodziłeś, bo nie będziesz ze swojej kieszeni płacił za pokój i życie, nie mając już pracy , więc siedząc bezczynnie w obcym kraju i "czekając na cud," zwłaszcza, jeżeli mieszkałeś w mieścinie, osadzie lub na wiosce, gdzie z pracą krucho/ - to spadaj

KatarzynaC8
Były pracownik
@D99

napisał zgodnie z prawdą.

KatarzynaC8
Były pracownik
@Kam

Mylisz się, tym bardziej, że sugerujesz coś komuś... Też pracowałam w Ludwigstadt, ale akurat nie przez Zeitmanna, ale podobną firmę, tylko dużo wcześniej. Teraz już wiem, że w Ludwigstadt rządzi agencja P.... i jeżeli jesteś z tej agencji - to się utrzymasz /nie musisz nawet znać niemieckiego, jak te 2 kobiety z mojego miasteczka, które tam miały szczęście się ostać, bo były "z tej firmy, co trzeba."/, jeżeli jesteś z innych agencji - pogonią, bo agencja P.... powstawiała swoich ludzi wszędzie: są nimi ci, którzy nas przyuczali, są nimi kadry, więc możesz mieć swój "okres próbny," po którym ci podziękują, stwierdzą, że się nie nadajesz. A z tego, co tu śledzę, to widzę, że agencja P... wygryzła już moją K..., bo nawet tam ludzi nie wysyłają, potem załatwiła D..., a teraz wykończyła lub wykańcza Zeitmanna. Szkoda, że rekruterzy z naszych agencji /też i z Zeitmanna/ nie zastanawiają się nawet, dlaczego ich ludzie nie mogą ostać się w Ludwigstadt, kto sabotuje ich okres próbny i jakie to może mieć rozmiary. Albo i nic z tym nie mogą zrobić, może wiedzą, że nie mają nic do gadania.

Khareema
Były pracownik
@D99

jest prawdziwa

hxzl
Były pracownik
@Iwona

juz ci powiem skad...bo pozytywne opinie o sobie potrafia pisac same firmy a dokladnie pracownicy w biurach maja za to dodatkowo płacone !

Heniu
Pracownik
@Iwona

Odpowiedź jest zaskakująco prosta ! Sami sobie opinie piszą :D

Khareema
Były pracownik
@Iwona

bardzo logiczne pytanie

Khareema
Były pracownik
@Kam

Mylisz się, też pracowałam tam, w Ludwigstadt i jest tak, jak piszą.

Khareema
Pracownik
@mysz

jest tak, jak pisze

Khareema
Były pracownik
@Heniu

zgodna z prawdą

Kolega
Kandydat
 Pytanie

Jakieś opinie na temat pracy Emden lub Bremenhaven? Jak wygląda praca? Zarobki i zakwaterowanie?

Ewelina
@Kolega

A masz jakąś ofertę z tego miejsca? Bo ja nie widzę takich ofert.. Czy tylko się tak pytasz? Opinie na temat warunków są tutaj różne, może ktoś by się mógł jeszcze wypowiedzieć bo nie wiadomo komu ufać...

Kolega
Kandydat
@Ewelina

Tak mam

Piotrek
Pracownik

Pracuję w fabryce Tesli w Berlinie, super robota, czysto, schludnie, dobre zarobki. Wszystko OK.

Pytanie
 Pytanie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Elektryk w ZEITMANN? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kekkeej
Kandydat

Witam, jakieś opinie na temat pracy w Emden. Proszę o informację przede wszystkim na temat pracy tam na firmie , mieszkania i zarobków i jak z godzinami

Tomek
Pracownik

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ZEITMANN?

  Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 35 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie ZEITMANN?

  Liczba opinii klientów firmy ZEITMANN, to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN?

  Kandydaci do pracy w ZEITMANN napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZEITMANN
3.3/5 Na podstawie 1759 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
ZEITMANN