ZEITMANN

3 Dodaj merytoryczną opinię
ZEITMANN
counter
3 1745 2251 5 1

Opinie o ZEITMANN

Dex66z

Ta agencja placi ok. 1062 euro netto hahahah niech sobie szukaja innych naiwnych polaczkow . 1 498,00 EUR na miesiąc najnizsza placa Niemiecka netto

Pomocna?
Tak14Nie2
Zgłoś1
XYZ
@Dex66z

Rozumiem, że pewne osoby mają problem z czytaniem i dedukcją ale radziłbym się najpierw doinformować zanim zacznie się pisać takie głupoty. Druga sprawa, na stanowiskach produkcyjnych czy magazynowych, bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem jest to niejednokrotnie dużo lepsza opcja niż to, co można dostać w Polsce.

Pomocna?
Tak3Nie6
Zgłoś
aa
@Dex66z

Powoli wchodzi w życie na początek te około 1400e to jest zarobek dla wózkowych (są różne rodzaje obsługi należy pamiętać) magazynierów z większymi kwalifikacjami zarabiają jeszcze więcej co można lepiej żyć mieszkać pomagać swojej rodzinie i tak dalej dużą rolę odgrywa to gdzie się jest przy czym z kim i z czym, ja np. za 700 w obozie mieszkać wszystko robić wysłuchiwać nie popieram omijam ale tego po przez Zeitmann nie ma jest to bardzo dobra agencja jak dobrze pamiętam miałam dobre Firmy przydzielone, mieszkanie, dobrze dobrane...

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś
Dawid
@aa

A licencje na wózki robią, czy trzeba samemu załatwić? Pytam, bo pewnie polskie nie są tam akceptowalne.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
aa
@Dawid

Zależy jednak gdzie trafisz, znam firmę tu i z stąd co zaraz po dwuch miesiącach się jak to mówią dwie osoby sprawdziły pracując i firma ich przejęła od pośrednika niem. wtedy robili na wózki "widlaki" zwykłe przed.skał. papiery niemieckie po niemiecku szkolenie. Polske może da rade je przetłumaczyć "kwalifikacje" trzeba zasięgac informacji nawet w biurze. Na polskich źle nie jest ale zależy jednak jeszcze od miejsca pracy i od własnego fachu czy nic się nie popier'oli i czy super leiter jest na firmie. Powodzonka. Tu warto aplikować do pracy.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
byłem tu i ówdzie
@Dex66z

Warto zaznaczyć i zwrócić uwagę na to, że w Polsce na stanowisku np. pracownika produkcyjnego lub magazyniera nie zarobi się nawet 700 E, czyli ok. 3000 pln (chyba, że będzie się ,,rypać" np. 240-260 godz. mies.,to wtedy tak). Generalnie np. na stanowisku magazyniera-OWW ciężko jest dostać więcej niż 2,5 koła (region Kraków i bliskie okolice), a i tak większość ofert na tym stanowisku oscyluje wokół 12-13 pln/h, czyli ok. 2200 netto miesięcznie przy 8h/dz plus jakieś tam czasami nadgodziny w soboty. Biorąc pod uwagę, że np jest to oferta bez znajomości języka i bez uprawnień i jest to kwota po potrąceniu za mieszkanie uważam, że jak najbardziej pensja 1000 E jest akceptowalna. Byłem kilka razy w Niemczech i ciężko mi było osiągnąć 1000 E przy pracy podkreślam bez znajomości języka i uprawnień np. komisjonera. Uważam, że stawka tragiczna nie jest. Generalnie rzecz biorąc stawki na stanowisku magazyniera - operatora wózka widłowego w DE zatrudnionego przez agencje w większości przypadków oscyluje wokół 1200-1300 E, więc łatwo policzyć, że jak się odejmie lokum za np. 250, 300 E, to zostaje 1000 e w portfelu, albo i mniej w zależności do regionu gdzie się pracuje. Trzeba z tego jeszcze odjąć kasę na jedzenie i inne rzeczy np. paliwo, elektronika, jedzenie. Reasumując - jeśli jesteś singlem bez żadnych zobowiązań w Polsce, oszczędnym i bez jakichś większych wymagań, wydatków na codzień, to jesteś w stanie odłożyć spokojnie jakieś 650,700 albo nawet i 800 Euro, a jak jesteś rozrzutnym, masz rodzinę w Polsce na utrzymaniu, spłacasz jakiś duży kredyt np. na dom, wydajesz dużo na alkohol, imprezy i panienki, to wiele nie zaoszczędzisz - może 400 E . To też zależy od człowieka. Radzę dobrze przemyśleć i zastanowić się po co tam się jedzie tj. w jakim celu, na jak długo i na co zarobić. Taka wskazówka dla niezdecydowanych i nie tylko. Pozdro.

Pomocna?
Tak7Nie3
Zgłoś
bunny
@Dex66z

1060 na rękę to przy sortowaniu bzdetow przy taśmie, pracownik fizyczny, dla mężczyzny to lajcik plus busik podwiezie. Na budowie hal budynków to by zabolało ale też nie zawsze.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Mauritius
@byłem tu i ówdzie

Co Ty gadasz człowieku , w mojej firmie pracownik produkcji zarabia spokojnie 4 tys pracując 168 godzin . Trzeba się dobrze rozglądnąć w kraju a nie utrzymywac takie firmy jak ta , łupią tylko hajs , byle by Cie wyslac byle byś przepracował pare miesięcy i kasa wpadła. Ci co rekrutują maja gdzieś w jakich warunkach będziesz rypal i gdzie oni i tak wezmą za Ciebie pieniądze

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś1
Kamila
@aa

Jednym słowem polecasz pracę w ZEITMANN? Pytam, gdyż na forum opinie na temat tego pracodawcy są bardzo zróżnicowane i ciężko jest ustalić plusy i minusy pracy w tej firmie. Firma pośrednicza ZEITMANN, jak piszesz, przydzielała Tobie dobre firmy, które z nich mogłabyś polecić?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Serobach
@XYZ

To jest przykre, ale szkoda ze autor nie pisze że płacimy podatki jak Niemcy , żyjemy w Niemczech ,chcemy godnych płac jak Niemcy. Opuszczajac swój kraj. Agencje pracy zarabiają na zakwaterowaniach.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Edward
@Serobach

Niestety osoby, które decydują się na pracę za granicami kraju, muszą liczyć się z tym, że na jakiś czas trzeba opuścić kraj. Chciałbym wrócić do dyskusji na temat agencji pracy ZEITMANN. Wiecie może, czy firma załatwia wszelkie formalności związane z wyjazdem za pracownika? Jest to dosyć wygodne, gdy pracownik nie musi martwić się formalnościami związanymi z pracą za granicą.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aa
@Kamila

Starania rekrutera-ki były w tych czsach co pracowałam, choćby to że niemogłam dojechać na wskazana godzinę do kadr pracownika biura a całkiem puźną po moich prosbach poszli na rękę przyjeli i w Niemczech nie było olania, to dużo zależy jak współpracujemy, myślimy, robimy, nie wiem. Przez nich nie miałam jak pies z kotem na psiowych podwórkowych warunkach. Za zarobiaioną forsę bez względu jak długo praca mogłam działać sobie dalej. Ja mogę polecić ogólnie zeitmann

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
lop
@Dex66z

guzik prawda kwota brutto obecnie wynosi ok. 1552 E brutto, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd kwota netto ok. 1000 E jest jak najbardziej realna i zgodna z przepisami po potrąceniu ubezpieczenia i podatku pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edward
@lop

Czytając Twój komentarz, nasunęło mi się pytanie. Może okazać się nieco dziwne, jednak mimo wszystko chciałbym je zadać. Zastanawia mnie, czy pracownik, który pracuje już dłuższy czas za pośrednictwem firmy ZEITMANN może liczyć na otrzymywanie wyższego wynagrodzenia niż pracownik, który dopiero zaczyna pracę?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SRF
@lop

1552 Euro Brutto to najmniej 1158.10Euro Netto przy 1 klasie podatkowej np w Sachsen w innym landzie np. Brandenburg to już 1165.86Euro Netto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Łukasz
@SRF

Fajnie, że podzieliłeś się wysokością zarobków. Czy pracując tam możesz liczyć na jakieś bonusy do wynagrodzenia. Mam na myśli dodatek na dzieci lub tak zwane rozłąkowe? Wszelkie dodatkowe benefity, które podniosą wysokość wynagrodzenia na pewno zainteresują osoby, które chcą pojąć zatrudnienie, więc proszę Cię o odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
krotkasprawa
@Dex66z

tak bo odejmuja mieszkanie. jedynym ratunkiem jest robic same nocki wtedy 1400 uciułasz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracujący w Niemczech Nowy wpis
Klient
@Dex66z

Jeśli ktoś pisze to niech prawdzie to robi. Bo najniższa krajowa w Niemczech to 9,35 euro/h. Więc kolega Dex66z kłamie. Nie piszę w obronie firmy tylko aby pracownicy wiedzieli.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracujący w Niemczech Nowy wpis
Pracownik
@byłem tu i ówdzie

nigdy nie przeliczaj ile zarabiasz w Polsce a ile w Niemczech. To są dwa różne światy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Czy w ZEITMANN są szkolenia zewnętrzne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marcin
 Pytanie

Cześć :) Czy planuje ktoś może wyjazd przez tą agencję do pracy na sortowanie do Kassel? Chętnie bym się z taką osobą zabrał, bo ja niestety bez auta :/ Oczywiście dokładam się do paliwa :) Proszę o kontakt na (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek Nowy wpis
Pracownik
@Marcin

Nie polecam wyjeżdżać z tą agencją. Ja wraz z 4 osobami. Pojechaliśmy do pracy , okazało się że pracy niema. Tak samo było w 2 innych lokalizacjach. Na dodatek (usunięte przez administratora) człowieka. Mieli wpłacić 50e za podróż. Po tygodniu brak kontaktu. Serdecznie odradzam współpracę z tą agencją.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ZEITMANN?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł

A na tapicera trzeba mieć ukończone szkolenia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.
 Pytanie

Na stronie http://GoWork.pl zamieszczono 16 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy ZEITMANN. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Tapicer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Andrzej

Tak dobrze się pracuje, że zupełnie nie zależy nikomu na korzystaniu z forum?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nowynowicjusz

witam, czy ktoś miał do czynienia z lakiernictwem samochodowym ? bo mam propozycję, od 3 tygodni poszukują lakiernika samochodowego/ pomocnika , pytanie jak tam jest ? jakie warunki pracy ? jakie warunki mieszkania ? ? mieszkanie podobno za darmo. ok, ale pani rekrutantka nic nie zdradza , wiec chciał bym dopytać , czy ktoś coś wie ? ? ? praca jest koło Kempten

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy - budowa szaf sterowniczych (Niemcy)


 Obowiązki:

 •  praca jako elektryk przemysłowy w firmie zajmującej się produkcją szaf sterowniczych

 • budowa szaf elektrycznych od podstaw zgodnie z rysunkiem technicznym

 • okablowywanie i podłączanie szaf sterowniczych 


 Wymagania:

 •  doświadczenie w pracy jako elektryk  przemysłowy (w tym przy budowie szaf sterowniczych)

 • gotowość do szybkiego wyjazdu

 • samochód na wyjazd i dojazdy do pracy

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego


 Oferujemy:

 •  atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1900€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)

 • możliwość nadgodzin

 • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

 • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach 

 • darmowe mieszkanie 

 • możliwość pobierania zaliczek

 • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

 • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

 • ubezpieczenie


 

Wyślij do nas swoje aktualne CV, a my skontaktujemy się z Tobą. 
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

 

Rzeźnik - wykrawacz mięsa (Holandia)

 Obowiązki:

 • praca w zakładzie mięsnym na stanowisku rzeźnika-wykrawacza 

 • rozkrawanie, sortowanie i porcjowanie mięsa (głównie jagnięcina, kozina, baranina)

 • trybowanie mięsa 

 • obsługa maszyn produkcyjnych

 • przestrzeganie norm i przepisów dotyczących higieny i pracy z żywnością obowiązujących na terenie zakładu pracy


  Wymagania:

 • doświadczenie w rozcinaniu, porcjowaniu, wykrawaniu i trybowaniu mięsa w zakładzie mięsnym/rzeźni

 • szybkość i precyzja

 • tężyzna fizyczna

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego


 Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 2000€ netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)możliwość nadgodzin

 • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

 • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach (delegacja do pracy w Holandii)

 • darmowe mieszkanie 

 • możliwość pobierania zaliczek co tygodniowo

 • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy


 
Wyślij do nas swoje aktualne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Pomocna?
Tak1Nie
Iwona

Jak wygląda rekrutacja? Czy sprawdzana jest znajomość języka niemieckiego ,czy wystarczy okazać certyfikat językowy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 300 dni.
 Pytanie

Witam czy firma zapewnia dojazd do pracy firmowymi autami ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy ZEITMANN?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Feder

Praca przy segregacji miasto Werther może jakieś opinie co do pracy ,zakwaterowania itp.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
bajbus
@Feder

Podobno pokoje 2 osobowe 1100 Euro przy segregacji śmieci

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Barbara
@bajbus

Użytkownik @Feder szukał takich informacji już dosyć dawno, bo w lutym. Ale być może pomogłeś innym osobom, które również interesowała ta kwestia. Przy pracach "wyjazdowych" niezwykle ważne jest ubezpieczenie. Powiedz zatem, czy firma ZEITMANN zapewnia wszystkim pracownikom dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego, czy też należy samemu o nie zadbać?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
xxx
@Barbara

Mnie została udzielona pomoc z ich strony co do ubezpieczenia nawet kontakt do polskojęzycznej osoby w krankekase ale to było dawno temu na innym projekcie. Ciekawi mnie ta oferta że się pojawiła segregacja śmieci "odpady" budowlane elektyczno-elektroniczne telewizory demontaż urządzenia czy jakie no właśnie, ale to już raczej nie ważne bo tej pracy już chyba niema.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paulina
@xxx

Dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie, nie widziałam nigdzie oferty pracy, o której wspomniałaś, ale być może nie szukałam we wszystkich miejscach. Aktualne i sprawdzone oferty pracy od ZEITMANN znajdziesz na pewno na portalu pracodawcy.pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/zeitmann-zenczuk-michura-sp-j,24119 oraz na ich oficjalnej stronie internetowej: http://zeitmann.pl/?search_d=1&showall=1#results Może zechcesz podjąć jeszcze raz pracę za ich pośrednictwem?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gruby
@Barbara

Wszystko ogarniaja całe pełne ubezpieczenie. Czy cie boli jajo czy ząb masz prawo do lekarza za Free ale ..... Na kontrakcie wilhelmshaven jak nie znasz języka i pani x czy y czy z. Ma cie w du..... To musisz radzić sam chyba ze Marko ma ok humor i cie zawiezie .......

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krystyna

Obrażanie innych osób oraz podawanie ich danych osobowych jest niezgodne z regulaminem forum, proszę Cię abyś nie robił tego dodając kolejne wypowiedzi. Takie opinie mogą być usuwane. Może jako pracownik firmy chciałbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie ZEITMANN? Odpowiadają Ci zarobki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bolek

Witam praca Nurnberg (kubki,opakowania na lody itd) macie jakas wiedze prosze o info djbeat1980@gmail.com dzieki,pozdrooo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krystyna
@Bolek

Trzymam kciuki za to, by ktoś się do Ciebie odezwał. Jednak warto jest też tutaj, na forum, przedyskutować pewne kwestie. Widzę, że niedługo podejmiesz pracę dzięki agencji ZEITMANN. Jestem ciekawa, czy agencja zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki lekarskiej na miejscu pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dawid

Polecam agencję pracy zeitman są wypłacalni i nie mam żadnych zastrzeżeń

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jan
@Dawid

Jak trafiłeś do pracy za pośrednictwem agencji ZEITMANN? Jestem ciekaw, czy sam odpowiedziałeś na ogłoszenie, które Cię zainteresowało, czy może agencję polecił Ci znajomy, który pracował u nich wcześniej? Daj znać, jak to w Twoim przypadku wyglądało. Jestem ciekaw.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

warunki zatrudnienia dalekie od ustaleń, miejsce mieszkania i pracy tragiczne pod kątem bhp

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
konkretniej
@Iza

Brak konkretów, argumenty ogólnikowe, wyssane z palca. Gdzie praca? Jako kto? Co konkretnie się nie zgadzało?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
xxx
@Iza

Tragicznych to chyba jeszcze nie widziałaś do konkurencji się przejdź

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lewi

Mam pytanie. Czy był ktoś jako operator wózka widłowego w Rostocku, chce wiedzieć jak wygląda praca oraz płacą

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edward
@Lewi

Rozważasz kandydowanie na opisane przez Ciebie stanowisko w firmie ZEITMANN? Mam nadzieję, że w wątku wypowie się osoba, która odpowie na Twoje pytanie. Przez ten czas chciałbym, abyś odpowiedział, dlaczego praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć i poznać Twoje wymagania względem nowego miejsca pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol
@Lewi

to nie lepiej najpierw zadzwonić do firmy i zapytać o 'pracę i płacę' , a potem weryfikować to na forum?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Lewi
@Karol

Za wiele razy się sparzyłem , w agencji mówią jedno a na miejscu okazuje się bubel. Dlatego pytam o opinie może ktoś pracował.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
xxx
@Lewi

Tu raczej bubel ci się nie trafi a gdzieś tak u konkurencji i to z nowym tworem patoli którzy będą wciskać kit że meldunku niema na drugim końcu niemiec lub karty ubezpieczeniowej nie masz i nie będziesz mieć wstyd mi za nich że tak klepią bez pytania odpowiedźi z góry dostaniesz kosmiczne. Także jak jesteś tu już w pracy to jesteś napewno w dobrych warunkach, pod ofertę wszystko się zgadza i szacunku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
NaPlus

Byłem z nimi, ogólnie polecam.. Widzę że w każdej ofercie opłacają mieszkanie. Standard spoko, nie ma zastrzeżeń.. Wiadomo, wszystko zależy od chęci do pracy

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś
Dawid
@NaPlus

Pracując na kontrakcie miałeś teź w pakiecie ubezpieczenie? A kontakt z koordynatorem projektu był według Ciebie zadowalający? Na stronie http://zeitmann.pl/ firma oferuje zatrudnienia w Holandii, Finlandii i Norwegii. Jeżeli zainteresują Was te oferty, dodajcie swoje komentarze na temat rekrutacji. Może ktoś z Was już ją przeszedł i zechce opisać tutaj swoje odczucia?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ZEITMANN