Opinie o Green Bear Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Green Bear Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green Bear Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Bear Sp. z o.o. w Kraków

GreenBear Nowy wpis
Kandydat

503313318 to numer do Kaczmarski incaso, z którą nie zawarliśmy żadnej umowy. (stąd pewnie te dziwne niki, a jeszcze lepsze, że administrator "gowork" je dopuszcza do publikacji. Będziemy składać zawiadomienie do prokuratury o szarganie dobrej opinii firmy i odszkodowanie z tytułu utraconych korzyści. Do wszystkich klientów: - jeśli nie macie finansowania inwestycji to proszę nie wchodzić na drogę wymuszeń ze strony wykonawców - prawo w Polsce jednoznacznie mówi o przeniesieniu własności jeśli nastąpi tzw połączenie trwałe z substancją budynku-w tym przypadku instalacją grzewczą. Każdy, kto będzie szargał bezpodstawnie Naszą opinię w internecie będzie pociągnięty do odpowiedzialności materialnej oraz karnej.

wiel
Klient

Nie wywiązali się z umowy. Przestrzegam. Kasy też nie oddali (jak na razie). Sprawa idzie do sądu...

wiel Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Widzę, że kancelaria z Wrocławia. Czy mogę prosić o jakiś kontakt z Panią?

bb
Klient

Nie zwrócono zaliczki gdy odstąpiłem od umowy w związku z brakiem realizacji usługi.

Łukasz
Klient
 Pytanie
@bb

A dlaczego odmawiali realizacji usługi?

wiel
Klient
@Łukasz

zakładam, że tak jak u mnie - umawiali się na montaż pompy ciepła z 10 razy. Nigdy nie odwołali, nigdy nie przyjechali. Zawsze coś: a to dźwigu nie ma, a to zasobnik na wodę nie dojechał, a później to już nawet bez powodu. Rozwiązałem umowę, nie oddali pieniędzy. Zgłaszam sprawę na policję o wyłudzenie.

Greenbear
Pracownik
@wiel

Może napisze Pan, że otrzymał pompę ciepła, sam sobie chciał kupić zasobnik wody i wymyślił, że pompa ma stać na dachu, gdzie zamontował Pan w między czasie fotowoltaikę. No i może napisze Pan uczciwie kto kupił Panu gaz do czasu montażu. O jakim zwrocie pieniędzy Patu śmie pisać.

Greenbear
Pracownik
 Pytanie
@bb

Z kim rozmawiamy??

wiel Nowy wpis
Klient
@Greenbear

ściemniać to potraficie. - fotowoltaika jest na dachu od 2020 roku (z Wami rozmowy zaczęły się w maju 2022). Państwa pracownik sam zaproponował instalację na dachu, gdzie był i wszystko widział. - zasobnik wody sam Pan kazał mi kupić, bo nie potrafił Pan tego sam ogarnąć - gaz kupiłem sam, za swoje pieniądze (dwa razy). Więc proszę nie ściemniać tutaj. Jak ktoś chce dowodów, to zapraszam na priv.

wiel Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Greenbear

a jeżeli chodzi o zwrot pieniędzy - to chodzi o zwrot wpłaconych zaliczek (blisko 40tys zł). Pompę owszem otrzymałem (bez faktury, więc nie jest moja de facto i nic z nią nie mogę zrobić), wartą góra 24tys zł. Po tym jak stoi na dworze przez prawie pół roku jest warta może 20tys. Ale tak jak wspomniałem - nie jest moja, więc tak na prawdę o czym tu mowa? Oddajcie moje zaliczki i zabierajcie sobie tą pompę.

klient
Klient

(usunięte przez administratora) przestrzegam przed korzystanie z ich usług. nie wywiązali się z ustaleń i nie zwrócono pieniędzy.

Greenbear
Pracownik
 Pytanie
@klient

Kto ukrywa się pod tym nikiem???

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Green Bear Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
Kraków
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inspektor ds. Zamówień Publicznych
Kraków
Centrum Zakupów Dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy inż. Elektryk Projektant - Koordynator Działu
Kraków
ZD Projekt Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
Kraków
APC Instytut
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
BB
Klient

Brak realizacji. Po odstąpieniu od umowy nie zwrócono zaliczki.

Administrator

Cześć, Chcę zapytać o wasze doświadczenie w odniesieniu do szczegółów współpracy. Czy firma finansuje szkolenia? Czy klimat w pracy jest przyjazny? Podziękowania za wskazówki.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Green Bear Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Green Bear Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Green Bear Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Green Bear Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Green Bear Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii