Sol-Hut

Kraków

Opinie o Sol-Hut

paweł

Powiem prawdę ile zarabiasz w sol-hut jako palacz. Pracujesz od 6 rano do 14 . od poniedziałku do piątku stawka jest godzinowa wiec nie masz co liczyć na wiecej niż 15zł na godzine co daje ci na reke 10,50zł . wiec nie ma kokosów a ci którzy prowadza roboty lub pracuja ponad 10 lat maja po 17zł max 19zł minus podatek. wiec zarobki około 1750zł na miesiac zalezy ile dni roboczych masz

bdll
użytkownik zarejestrowany

cześć! czemu tu taka cisza? Jak sie pracuje w Sol-Hut?

anonim - 2009-03-22 21:15:33 Słowa kojarzące się z Sol-Hut (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sol-Hut: pensja Najbardziej nie podobało mi się w Sol-Hut: odbijanie premi za urlop Pracowałem i 1100 zl to gruba przesada a premia jak jes to jest jak niema to niema kierownik nic nierobi kupa smiechu firma solidarnościowa a patrzy jak cię wyrolować na kasie

pt

Kolego pracowałem w sol-hut jest okey płaca tez okey ale właśnie odbijanie tej premi za urlop itd. dramat... wrażenia i tak pozostaja super

jestem ciekaw ile sol hut zarabial na swoich pracownikach. nic tylko robic robic i robic bez urlopu.a jak z urlopem to bez premii. premia to pol wyplaty zlodzieje!

użytkownik zarejestrowany

Zostaw opinię o Sol-Hut - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sol-Hut