METAL-STYL

Kraków

METAL-STYL

Opinie o METAL-STYL

zdzisiek

To powiedzcie w takim razie co was trzymało w tej firmie aż taki kawał czasu jak 5 lat skoro były takie beznadziejne warunki jak piszecie? ja rozumiem, że coś mogło być nie tak zresztą jak w każdej firmie no ale że wszystko i zero jakichkolwiek pozytywów?

M.H.
@zdzisiek 18.10.2016 22:07

co ICH trzymało?? odmóżdżenie.. brak woli do zmiany i brak umiejętności - bo dobrzy po paru tygodniach po prostu odchodzili a pozostawały miernoty, których umiejętności są kompletnie pod psem...

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Pio

Witam pracowałem w tej firmie 5 lat potwierdzam zdanie kolegów !!!!

kol

nie pisz bzdur, brak pensji w terminie to norma w tej "firmie"

kris

umowa śmieciowa, brak wypłaty, szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną, ODRADZAM STANOWCZO!

spawacz

odradzam każdemu, niskie płace - a raczej ich brak

Sebo

ta firma to tragedia

nigdy więcej

beznadziejna firma, niema na nic pieniędzy, nie polecam nikomu

były

BYŁEM NA PRÓBKACH ROK TEMU NA DŁUGOSCI 1 CM KAZAŁ MI POLOZYC SZLACZEK CHORY CZLOWIEK A NO I 11 ZETA NA GODZ JAK OBLICZYLEM BRAKŁO BY MI NA ZYCIE CHCIAŁBY ZEBYS ROBIL ZA 5 ZETA A NO I WYJAZDY ZA GRANICE 15 ZETA NA CZYSTO SUPER

Tragedia to mało powiedziane. Nie ma kasy na nic. Łącznie z pensją.

Zostaw opinię o METAL-STYL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAL-STYL