Opinie o Saz Sp. z o.o. w Rzeszotary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Saz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saz Sp. z o.o. w Rzeszotary

Drogie Koleżanki

Do wszystkich kobiet. Miałam okazję pracować na mosach przez pewien czas i nie mogłam znieść tego jak kobiety są tam poniżane przez Zbyszka. Byłam tam ostatnio na chwilę i niestety słyszałam że nic się nie zmieniło. Musimy się wszystkie zebrać i iść z tym do szefostwa albo po prostu złóżmy temu człowiekowi sprawę w sądzie o(usunięte przez administratora)Jest nas bardzo dużo i każda na pewno doświadczyła tego co ja. Kim on tam jest że może tak nas traktować i mieszać z (usunięte przez administratora). Marcin nic z tym nie robi bo to jego brat tylko siedzi cicho i udaje że nic nie wie. Zbierzmy się wszystkie i zakończmy to co się tam dzieje.Jestem żoną i matką ciężko pracującą,a przychodzę tam żeby być traktowaną jak (usunięte przez administratora),zarówno jak inne pracujące tam Panie.Nie możemy już tak milczeć,lata mijają a ten człowiek jest coraz gorszy i gorzej się do nas odzywa. (usunięte przez administratora)

@Drogie Koleżanki

Nie rozumiem dlaczego kobiety nie idziecie wszystkie bezpośrednio do Pani Basi lub Pani Hani , podejrzewam że one wogole nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się na waszym dziale, a nie sądzę że by nie zareagowały. Przecież możecie umówić się z nimi poza pracą, i opowiedzieć jak wygląda sprawa.

Były Pracownik

Brygadzista z pierwszej zamiany jest fałszywy, bardzo lubi obrabiać pracowników za plecami, jak ma być dobrze w firmie, jak może kopać pod swoją zmianą w porównaniu do brygadzisty z drugiej zmiany który jest za swoją ekipą dla J.J liczy się aby jak najlepiej wejść w (usunięte przez administratora) szefostwu on były pracownik po awansie ma kolegów za mrówki które mają (usunięte przez administratora)za (usunięte przez administratora) jak powiedział Morawiecki ale on oprócz SaZu jest spalony na całej okolicy i kto chce nawiązać współpracę z firmą niech się nie zgadza na pracę pod zmianami J.J

Byly
@Iza

"Iza" jakieś specjalne biuro tam macie teraz do czytania komentarzy z go work bo takie pytania zadajesz szczegółowe ? Widać że nie szukasz pracy na pakowni w sazie ????

Tutaj na jakich innych stanowiskach jeszcze zatrudniają? Wszyscy ostatnio interesowali się laserem i zastanawiam się czemu? od strony biura jak praca wygląda? jakie są działy? Trudno się dostać skoro ofert nie widać?

@Stary

No i jak pracodawca zareagował na te odejścia? Wzięli już same nowe osoby i zapchali te dziury? I czy do tych przenosin doszło czy nie tak ostatecznie? Chyba ze atmosfera się zmieniła?

Nelka

Cześć, jak wygląda teraz kwestia wyrabiania dodatkowych uprawnień w trakcie pracy jako Operator lasera CNC? Już po opisie oferty z chłopakiem wiemy, że musi mieć ich na wózki czy też suwnice. Zastanawiam się czy to bardzo zmniejsza jego szanse na to by się dostać jeśli ich w zasadzie nie posiada?

@Nelka

Firma potrzebuje kompetentnych pracowników, jeśli chłopak pokażę że ma głowę na karku i chęć do pracy to myślę że bez problemu w niego zainwestują.

Elo Nowy wpis
@Anonim

Nie jeden był w tej firmie co miał głowę na karku i dużą wiedzę na temat maszyn,ale się zwolnili bo atmosfera ich niszczyła.Rzetelni to byli pracownicy ale lizuski i inni podobni niszczyli ich

Były wyzwolony Nowy wpis
@Anonim

????????????????????????

Gosia Nowy wpis

Witam.Pisze w imieniu chłopaka który chciałby złożyć u Was CV.Mamy bliżej do Gdowa i chcielibysmy wiedzieć kiedy mniej więcej to wszystko zostanie tam przeniesione z Sieprawia.Orientuje się ktoś?

Anonim Nowy wpis
@Gosia

Większość firmy już pracuje w Gdowie, można śmiało składać CV.

Kierownik Caplok

To ja ulubiona pacynka Michała i Baśki.Ciągną za sznurki i tańczę jak tylko chcą,zrobię wszystko dla nich,ta firma to moje życie bez niej bym był nikim.Kocham ich będę dla nich poniżać wszystkich pracowników żeby tylko byli ze mnie w 100% zadowoleni.Ich szczęście jest moim szczęściem

Angelka

Hej, możliwe ze wprowadza zmiany nocne? Ktoś tu pisał, że dopiero po wakacjach zakład pójdzie pełną parą. Chłopak jest operatorem i będzie niedługo zatrudnienia szukał. Warto by się wtedy zgłosił? Będą jakieś dodatki?

Kierownik
@Angelka

Dodatki za nocną zmianę to +50% normy do zrobienia

Czy rekrutacja na stanowisko Operator lasera CNC w firmie Saz Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nikola

Ciekawa jestem czy te sugestie co do rotacji są faktycznie sprawdzone. Chodzi głownie o to, że widziałam jedna ofertę pracy i to w dodatku do działu księgowości, co z reszta stanowisk? Nie mam chyba dostępu do innych ofert

Loco
@Nikola

A co z przenosinami do Gdowa? Ktoś wie na jakim są etapie? Jakie plany?

ooo
@Loco

Piszesz teraz o przenosinach do Gdowa? A oni już tam od dawna nie pracują? przecież była oferta dla operatora lasera CNC z parę miesięcy temu. ja to się zastanawiałem w jakich godzinach tam pracują, bo ich nie podali a podobno na 2 zmiany się robi

@Loco

Magazyn z lakiernią już tam funkcjonują.Po świętach będą przenoszone maszyny,a jak to im pójdzie to nie wiadomo.Kupa metalu do przewiezienia więc to potrwa,nie mówiąc o podłączeniu i ustawieniu tego już na miejscu.Moim zbadaniem Gdów zacznie robić pełna parą gdzieś po wakacjach

Ciekawski

Witam,ktoś się orientuje ile osób się zwolniło od stycznia? Chętnie się dowiem kto, jako były pracownik bo ponoć tam jest mega komedia ostatnio ????

Pracownica

Cześć Gościu. Nie wiem dlaczego na stronie która ma dotyczyć opini o Firmie piszesz o Damianie, a przy okazji i o mnie .Nie życzę sobie tego tym bardziej, że wydajesz się trochę ograniczony skoro nie rozumiesz, że tutaj pisze się o Firmie, a nie obraża jej pracowników. Ale jak widać nie jesteś w stanie objąć tego swoim małym rozumkiem.Jak widzę chcesz, w ten sposób leczyć swoje kompleksy ale nie tędy droga. Lepiej idź do psychologa a komentarze na tej stronie zostaw ludziom którzy mają coś do powiedzenia. Mam nadzieję że dotarło chodź szczerze w to wątpię .

Słuchajcie a co z operatorem? Nie wiem czy mi się to nie przeoczyło ale nie pisaliście jeszcze o pracy na laserze CNC? Ofertę maja teraz wystawiona z opcja na dwie zmiany. posiadam już doświadczenie a podkreślają, że jest ono w zasadzie konieczne. A jak wynagradzane? I jak ocenicie same maszyny?

Były prscownik

Dział MOSY unikaj szerokim łukiem najgorsza praca za najmniejsze wynagrodzenie

@Były prscownik

A czemu bo nawet nie wiem? Nie mam doświadczenia w takiej pracy, biorą tam do siebie takich ludzi? Ja dopiero czytam opinie i zastanawiam się czemu akurat ten dział tak odradzasz. Opowiesz co się konkretnie na nim robi?

Cały zakład odradzasz? Ze względu na co w końcu? Polowe Twoich zdań chyba wycięło wiec trudno załapać. kasa jest faktycznie mała? Ile w końcu wynoszą zarobki, one i tak od działu zależne? Na jakim najwięcej zarobisz?

Stary

Źle nie płacą, zarobić można w miarę ok, tylko zależy gdzie trafisz, bo atmosfera różna w tej firmie, psychicznie trzeba udźwignąć. Jeżeli miałbym polecić to lakiernia, ewentualnie magazyn na tych dwóch działach pracują w większości normalni ludzie. Przynajmniej tak było jeszcze 3 miesiące temu. A z tego co się orientuję to te ekipy zostały w całości, i obecnie pracują już w Gdowie. Bo na innych działach dużo ludzi się pozwalniało, ze strachu przed przenosinami i z powodu nie ciekawej atmosfery.

@Stary

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na innych działach, konkretnie interesuje mnie magazyn, jaka atmosfera? Czy podobna do tej opisanej jako mosy. . Posiadam duże doświadczenie w pracy na magazynach, ostatnie 3 lata jako kierownik w dużej firmie i będę chciał aplikować do waszej firmy na ten dział.

Drogie Koleżanki

Pracująca
@Drogie Koleżanki

Może ktoś się z tym nie zgadzać,ale to jest prawda.Ten człowiek poniża kobiety.W normalnej firmie już by go dawno nie było bo dobre miejsca nie pozwalają na (usunięte przez administratora)

@Drogie Koleżanki

Widzę że w sazie bez zmian. Po latach wiem że podjąłem słuszną decyzję zwalniając się. Początki Sieprawia były super, firma dała nam zarobić, nie psuła atmosfery wśród nas pracowników ,a i firma rozkwitała, czy nie mogło tak pozostać? Co się stało z tą firmą, która parę lat temu uchodziła za przyjazną pracownikom, przecież w tamtych latach też wszystko super działało. I firma się rozwijała super. Teraz też widać że się rozwija tylko z łatka taką jak dawniej Valeo w Skawinie lub patrol w Swoszowicach , czy napewno na taką opinię pracował pan Stanisław Z .? Myślę że nie bo to dobry człowiek. Co do tego Zbyszka to pamiętam że już lata temu były z nim problemy,i jak widać nikt wniosków nie wyciągnął, do czasu aż ktoś zrobi sobie krzywdę z jego powodu. Kierownik go nie ruszy bo brat, w sumie to nie ma się co dziwić, ale musi sobie też zdawać sprawę jakie stanowisko piastuje i jaką ponosi odpowiedzialność wrazie czego. W Gdowie piękny gmach powstał, ale czy znajdą tylu chętnych pracowników, jeżeli godnie nie chcą płacić . Jak słyszę to wciąż tam ludzie muszą pracować o 10h by coś zarobić. Ludzie mamy 2024 cały świat dąży do tego by pracować mniej, a w sazie by więcej. Dobra rada dajcie ludziom dobrze zarobić za 8h a naprawdę będzie to z korzyścią dla nich i dla Was. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku.ps. Sazie dąż do tego by być firmą na europejskim poziomie a nie ukraińskim. A może kiedyś do Was wrócę. :)

Były

Masz rację kilka lat temu była świetna atmosfera nie było co źle gadać, ale się popsuło strasznie z tego co wiem i ciężko powiedzieć czemu. Zamiast iść za ciosem i być na światowym poziomie to się trochę cofają. Co do Gdowa, gmach konkretny, dobrze to wygląda i niech się wiedzie Zakrzewskim, na to Pan Stasiu pracował lata. Wiem że już nie ma tam takich spoko pracowników. Zostały tam tylko naprawdę trzy fajne osoby które pozdrawiam, Łapa, Molus i Grześ Chlebda,wytrzymacie tam w tym wszystkim co się dzieje bo jesteście konkretnymi gośćmi którzy tam zostali. Wiem,że czytają to osoby które tam już nie pracują także pozdrawiam Lupke, Bańkowskiego, Sudra ,Emeta, Dżejdżeja, Pimpka, Longera, Bobka, Dariusza Synowca. Bez nich już nie jest to samo,dużo ogarniali i wnosili do firmy ale poszli po rozum do głowy jak zaczęło się psuć. Niech wam się wiedzie na Gdowie ale nie traktujcie ludzi jak (usunięte przez administratora) bo im zawdzięczacie to do czego doszliście,a jak mówicie że każdy może robić na maszynie jak dobrzy starzy się zwalniają to zobaczycie że robota robotą ale wiedzą i jaką posiadali Ci co odeszli i jaką jakość materiału robili to było wtedy na najwyższym poziomie. I jeszcze kilka słów do Lapcyka Karzełka,ogarnij brata bo jak ktoś rzeczywiście pójdzie z tym do sądu pracy to będzie (usunięte przez administratora)

Zmartwiona

2 stycznia wolne?

Śmiech na sali z tą firmą,dobrzy pracownicy z dużą wiedzą o tych maszynach w porę uciekli ze zmiany Iwaszkiego. Mają spokój z tego co wiem, niektórzy wiem że trafili tak sobie z robotą,a inni dużo lepiej. Nie jest już to co 3 czy 4 lata temu gdzie ekipa była jak marzenie.Kazdy przychodził,ogarniał maszynę i robił swoje.Stracili solidnych ludzi i w zamian jakieś paproki przyszły.SAZ chce być na Gdowie światową firmą,ale za murami zwykły bajzel.

Joł

Dział mosy... Temat rzeka można się rozpisać. Zresztą który dział jest tu normalny. Rączka rączkę myje, no i najwspanialsi wazeliniarze na przedostatnim szczeblu. Ps, jak tam premie na święta, zabrali czy odliczyli z kar za papierosy?

Jaka umowa obowiązuje w Saz Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jak często na laser ludzi szukają? I ilu ich trzeba tak na oko? Widzę pojawiające się zapytania o te robotę w kilku wątkach przy czym nie ma praktycznie żadnych odpowiedzi, do tego teraz właśnie szukają a ze mam doświadczenie to myślałem żeby się sprawdzić. Ogarniacie może stawki na kolejny rok? Są podwyżki?

Twój stary

Ta firma nigdy dobrze nie płaciła Kto jest slaby i chce być robić za grosze to robi (usunięte przez administratora) lubią dominować nad słabszymi

@Twój stary

Nawet po doliczeniu jakichś nadgodzin tak twierdzisz? Była taka opinia z kiedyś ze niby w raz z nimi trojkę się wyciągało, nie wiem na ile w tym pracy było ale teraz jakie są max zarobki? i w ogóle ile tych nadgodzin w miesiącu wychodzi tak na oko? Dowiesz się o nich z wyprzedzeniem?

Xxyz

Nie przyjemna atmosfera, z roku na rok coraz gorzej. Kilka lat temu ta firma była jedną z lepszych pod względem zarobków, dzisiaj jest jedną z najgorszych. NIE POLECAM

@Xxyz

A co się w zasadzie dzieje, że te wspomniane warunki na Twoje oko się pogarszają? Dopiero rozeznaje się w temacie, nie szukam czegoś na teraz lecz od kolejnego roku. o jakich zmianach mowa i jakie są dalsze co do nich przewidywania? Jest tu ktoś kto pracuje dłużej i by się odniósł?

Xxyz

Jest jak jest przez kierownika i brygadzistów. Najwyższa pora żeby ich zastąpić, ale niestety szefostwo nie widzi tego że działają oni na niekorzyść firmy

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z gdowem, kiedy jest przeniesienie? Szkoda ze włodarze nie rozmawiają z pracownikami na ten temat...

@Gość

Siemka czy to przeniesienie ma być realizowane do Sieprawia? Chodzi o to, że na Lipową do niego wyświetliło mi się ogłoszenie dla technologa produkcji przy czym do Gdowa jeszcze ze 4 miesiące temu kogoś szukali. W ogóle co z ludźmi w takiej sytuacji? i czy ma ktoś jakieś porównanie warunków?

Jak w zespole się pracuje jako operator lasera? Sporo tu niżej narzekań czytam na ludzi a nie chcę stresu niepotrzebnego. Trzy miesiące temu dali takie ogłoszenie, ciekawy jestem czy da radę jeszcze się zatrudnić. W ogóle te dwie zmiany nadal są, co tam pisali? jakie godziny?

Jakie warunki pracy są w Saz Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku operator lasera?

Zostaw merytoryczną opinię o Saz Sp. z o.o. - Rzeszotary

• Jak się pracuje w Saz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saz Sp. z o.o.
  • Galicyjska 5