Firma Metal-Styl Ignacy Cieśla

Kraków

Opinie o Firma Metal-Styl Ignacy Cieśla

mati

to jedna z firm typu "uduś" tzn maksymalnie wykorzystać pracownika i najlepiej mu nie zapłacić, właściciel to bezczelny człowiek, najpierw się umawia z pracownikiem a później śmiejąc mu się w twarz nie dotrzymuje danego słowa, sprzęt -lata 50 XX wieku, wypłaty brak, umowa śmieciowa

Arek

W tej firmie nie przestrzegane sa prawa pracownika warunki sanitarne tragedia za L4 nie placi za urlopy tez nie ludzie pracuja na czarno sprzet z kamienia lupanego ogrzewanie wlanczane w zimie na chwile odradzam wszystko robisz spawasz slusarz budowlaniec kierowca itd smiech

Tomasz

as

potwierdzam to co napisał tom, tzn w firmie są niskie zarobki, brak pensji w terminie oraz umowa śmieciowa

tom

niskie zarobki i brak pensji w terminie + umowa śmieciowa.

AP

pracowałem w tej firmie jako spawacz przez ok rok(usunięte przez administratora) park maszynowy z minionej epoki, zdecydowanie odradzam pracy w tej "firmie".

Zostaw opinię o Firma Metal-Styl Ignacy Cieśla - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Metal-Styl Ignacy Cieśla