Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A. w Kryspinów

W Promerolu pracuje się dobrze. Firma jest dobrze zarządzana i kiedy jest potrzeba jest wsparcie z góry. Generanie pracę tutaj oceniam na plus.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.?

Magda Nowy wpis

Można podpiąć rodzine do pakietu?

Krzysztof P.

Polecam pracę w firmie. Prezes zawsze frontem do pracownika. Nie narzekam nie ma na co kasa zawsze na czas. Możliwa karta Multi sport A także opieka medyczna. Kwestia dogadania.

Krzysztof Nowy wpis
@Krzysztof P.

Kim ty jesteś że piszesz takie bzdury teraz wszyscy płacą na czas bo nikt nie pozwoli sobie na opuznienia roboty dużo a płacą na poziomie 17 zł na rękę w jakim ty świecie żyje ludzie przychodzący do tej firmy to odpad z innych firm które nie pozwolą sobie na pracowników którzy mają na twarzy wypisane alkoholik albo leser . Może kadra posiada takie karty ale nie zwykły pracownik oraz place na poziomie .robol jest traktowany jak śmieć a oni się bawią nie wypisuj pochwał jeśli nie wiesz o czym mówisz chyba że jest to opinia wypisana przez firmę żeby była zachętą do pracowników wy myślicie że my nie czytamy tych opinia teraz wypisujemy ankietę jak jest pięknie w naszej firmie może przedstawisz się nazwiskiem to zweryfikujemy twoje poglady

Zdala od promerolu Nowy wpis

Prężnie rozwijająca się firma z najnowszymi technologiami zywcem z lat 60-tych. Zarobki rowniez z tych lat. Zarzadzanie na poziomie... a w sumie bez poziomu... Dyrektor daje podwyzki co pare lat tylko po to zeby je potem uciac zmniejszajac premie z nie wyjasnionych powodow. Ludzie pomocni i w miare uczynni. Gdyby nie to ze pracuja tam ludzie (55+) z pobliskich wsi ktorym zalezy na stalej pracy nie na zarobkach to juz by pewnie firmy nie bylo. Jesli nawet zatrudniaja sie mlodzi to gora na 1-2 lata a potem ida w swiat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jasiek p
@Pracownik

dobze zarzadzna smiech na sali..... dziwicie sie ze nie macie ludzi do roboty ale placicie po 15zl na reke. zamiast stawki podnosic to sie przycina soboty i sie dziwi ze nikt nie chce robic. kierownikow co sie znaja na robocie raptem kilku a i tak bracia i tesciu robia co chca. na nic nie ma ciagle pieniedzy ale auto podwykonawcow oklejone zeby ludzie widzieli ze firma bogata..... zenada. interes w moment polozycie

Jola
 Rekomendacja

@Pracownik czyli można tu liczyć na jakąś pomoc od kierownika czy szefa w razie czego?

Rekomendacja
@Jola

nie ma z tym problemów.

Stefan

Idealnie nie będzie nigdzie, zawsze można szukać sobie czegoś innego ale pracować trzeba.

byly pracownik

Biorac pod uwage sytuacje na rynku pracy kazda praca jest dobra byle pieniadz jakikolwiek byl W firmie promerol pracy bywa duzo przestoj to zadkosc ale zeby zarobic sensowne pieniadze Czyli 2000-3000zl trzeba pracowac calymi dniami, prace rozpoczyna sie o 6.30 rozprowadzeniem Kierownika ktory przydziela zadania. Przerwa jest o godz. 10.00 trwa 15 minut i przyluguje na caly Dzien czy pracuje sie 8 czy 12 godzin jedynie 15 minut. Ubezpieczenie od podstawy i to na konto Reszta do koperty. W zaleznosci od nastroju kierownika mozna miec udany dzien w pracy badz byc Nekanym caly dzien, upatrzony pracownik moze byc nekany nawet kilka miesiecy. Wieloletni Pracownicy nie przekraczaja bariery 15zl/h brutto a nowy pracownik zaczyna od 8 lub 10 brutto, 10 dostanie ten kto jest sliczniejszy. Przepisy bhp w tej firmie weszly kiedy to tragicznie zginal Pracownik ale tylko w zakresie noszenia kasku ochronnego przy zaladunku czy rozladunku Stali. Przez pana prezesa rowniez mozna zostac zwyzywanym zwlaszcza kiedy przyjezdza Nabuzowany. Nie polecam ale wiem ze lepiej miec prace jakakolwiek niz zadna.

Roman R
@byly pracownik

Pól wypłaty do koperty, to b niedobre zjawisko, które powinno być tępione. Wierzę, że taki proceder będzie niebawem całkowicie zlikwidowany.

Roman R

Rozwaliłem im w styczniu dostawczaka wpadając w poślizg (niedaleko firmy). Przybył kierownik, spisaliśmy oświadczenie w miłej atmosferze. Nie poniosłem żadnych kosztów dzięki tym ludziom. Kierownik potraktował mnie b po ludzku. Dziękuję

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w P.P.H.U. Promerol S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

kacper

Ile może zarobić tam inżynier budowy.

inzynier
@kacper

Nie polecam pracy jako inżynier budowy. Najgorszy pracodawca jakiego spotkałem..... Zła atmosfera, pracownicy boja sie przelozonych.... Dużo pracy, bardzo kiepskie zarobki.

Inzynier
@kacper

Pracowałem w firmie promerol jako inżynier i nie zgadzam się z tą opinią. Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy ale na pewno na złą atmosferę nie ma co narzekać. Jak przychodzisz do pracy i tylko szukasz możliwości aby się nie przepracować to nie ma się co dziwić, że kierownik się wkurza. To prawda, że dużo pracy ale jak się tylko starasz to jest to doceniane przez przełożonych i finansowo nie wygląda wtedy to najgorzej.

W stu procentach sie zgadzam na to co napisano ponizej. ODRADZAM KOMUKOLWIEK ta firme.. zalosni tutaj pracodawcy sa. Smieja sie po katach z ludzi wpierajac na drugi dzien ze nic nie wiedza. Zenujaca praca. A wynagrodzenie.? Smiech na sali. 3000 ale BRUTTO.. na taki zapier... haha..

JEFF

Myślę, że w firmie prace są różne i zależą od nas samych jak je realizujemy. Czy wszyscy myślą przy jej wykonaniu? Załoga to doświadczony zespół, kierownicy też znają się na robocie . Wszędzie trzeba pracować. Jako pracownicy mamy doświadczenie w pracy, a zarobki są takie jakie są . Prezes kroi jak materiał pozwala

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A. - Kryspinów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.