Opinie o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna T&W S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Jolanta

Może mi ktoś podpowie czy kancelaria prowadzi aktualnie rekrutacje?

Magdalena

Świetna kancelaria, kolejny raz udana współpraca! Pozdrawiam :)

Marcel

Kancelaria na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług.

Dniu po dniu pojawiają się dwie opinię wychwalające firmę na 5 gwiazdek a negatywne znikają . Zastanawiające. Podobnie na google. Kolejne pozytywne opinie dniu po dniu. Zastanawiające. Dobrze , że pracownicy wystawiają sobie pozytywne opnie :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna T&W S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Martaaa

POLECAM!!!!!!!! nie wiem co wiecej napisać bo moje odszkodowanie wywalczyli od aksy szybko i wysoką kwote. Jestem zadowolona bo dzięki tej firmie mam pieniążkki na wyprawke dla dziecka! Dziekuje!!!!!

Joanna
@Martaaa

Kilka osób przed Tobą także chwaliło sobie usługi Kancelarii Prawnej, co oznacza, iż to godna polecenia firma. Pierwszy raz miałaś przyjemność współpracy z nimi? Większość komentarzy pochodzi o Klientów kancelarii T&W, a ja jednak chciałabym dowiedzieć, czy organizują tam staże dla studentów. Ktoś wie coś na ten temat?

Alex05

Ogromnie polecam! Trafiłem do firmy z polecenia o d znajomej z pracy co tez była zadowolona bo dostała dużo odszkodowania. U mnie było podobnie, sprawa trwała około roku i fajnie sie zakończyła. Ceła kasa odszkodowania trafiła do mnie z ubezpieczalni, anie ja inni chcieli zeby dopiero do nich idzie a pozniej do mnie. Super obsługa i ważne ze sie starają.

Tomasz

Nie polecam brak efektu , dużo obiecują i przetrzymują pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam usług oferowanych przez kancelarię , wysokie prowizję , brak efektu, kancelaria ma same problemy finansowe

Były pracownik , nie polecam pracy w kancelarii, duża rotacja ludzi(usunięte przez administratora)

Klara
@Michał

nie polecam również tam pracy (usunięte przez administratora)

Nie polecam praktyk ani stażu w Kancelarii , ciężka atmosfera , nikt nie pomaga , zero perspektyw i rozwoju

Robert

NIE JESTEM zadowolony z obsługi prawnej , prowizję mają wysokie a efekt jest bezskuteczny (usunięte przez administratora)lepiej iść do adwokata i zapłacić przynajmniej jest jakość.

Wojtek

Podejmują się nawet skomplikowanych przypadków, wiadomo że wtedy sprawy ciągną się dłużej. Dzięki wywalczonemu przez nich odszkodowaniu byłem w stanie wrócić do pełni zdrowia.

Izka
@Wojtek

Zgadzam się w 100%! Są nieocenieni. A chciałabym nadmienić, że nikt nie chciał się podjąć mojej sprawy..oprócz nich. Jestem wdzięczna!

Janusz
@Izka

Miło czytać opinie osób, które są zadowolone z usług, które świadczy Kancelaria Prawna T&W. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że trafiłaś akurat na tę kancelarię? Polecił Ci ją znajomy, czy może skusiły Cię pozytywne opinie w internecie? Odpowiedz, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Mariusz

Mecenasi dokladaja wszelkich staran by uzyskac odszkodowanie. Dobra komunikacja, rzetelni!

Odzyskałem odszkodowanie, a sprawe rozwiazali szybko. Informowali mnie także o postępach. 5/5

Mirek
@Tomek

Polecam rowniez, wlasnie zakonczyli moja sprawe o dszkodowanie po wypadku w pracy, ciezki przypadek i udalo sie. Cierpliwi i rzeczowi.

Szybko załatwione odszkodowanie i stały kontakt. Jak najbardziej polecam!

Sprawa załatwiona bardzo dobrze, pieniądze szybko wypłacone przez ubezpieczalnie na moje konto. Teraz mam za co jechać na narty ;-) Polecem prawników z T&W!!!

Błażej

Mogę polecić kancelarię, pomogli mi w trudnej sytuacji, szybkość i jakosć pełnionych usług

Denis

Sprawnie i bez zarzutu zakończyli moją sprawę o odszkodowanie, polecam

krzysiek5

Moja sprawa zrobiona bardzo dobrze. Odszkodowanie dostałem szybko a ubezpieczalnia mi odmawiała jak sam pisałem. Warto nieraz dać sprawe do prowadzenia prawnikowi bo szary czlowiek nie daje rady w walce z duzą firmą.

Klara

Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi odzyskać odszkodowanie za wypadek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna T&W S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna T&W S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Kancelaria Prawna T&W S.A.

Kancelaria Prawna T&W S.A.