FSS Fracht Polska Sp. z o.o.

Adres: Ignacego Łukasiewicza 3, 31-429 Kraków

NIP: 6751536537 REGON: 363731700 KRS: 0000601793

2 6 23 5 1

Opinie o FSS Fracht Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Gutek

Mam wrażenie, że nie każdy myśli o pracy . Niektórzy wolą odpoczywać!

Biker
@Gutek

Zgadza się nie chce im się odrabiać długów.

Człowiek
@Gutek

A poco maja o pracy myśleć jak soje już zarobili to odpoczywają a my łudzimy się ze kiedyś swoje zobaczymy już nie jestem zły tylko mi się śmiać z całej sytuacji chce :D

Tygrys

Do póki żyje będę o was szczury pamiętać ????

Kiero
@Tygrys

Pamięć ważna rzecz :) ale z tego pieniędzy nie będzie..

Tygrys
@Kiero

Będą będą z bachorów ściągnięty .

Kot Filemon

Kiedy oddacie należności przewoźnikom?

Kierowca

Kiedy odzyskamy nasze zaległe wypłaty ??

J. Chwist

Szefie, zbawco, kochany Paulusie wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Chciałem wpaść z kwiatami i czekoladą twoją ulubioną ale gdzieś zniknąłeś. AVE PAULUS.

Spocony
@J. Chwist

Chwist pojechałeś Paulusowi językiem po rowie?

J. Cheist
@Spocony

Tak niejednokrotnie tylko ostatnio mamy taki dyskomfort bo Paulus cały czas plami i biega od okna do okna. Nie wiem co może być tego przyczyną.

Kris
Nazwa działu: Biuro

Mało wpisów, ponieważ negatywne opinie regularnie się kasują, to jedyne co potrafią robić dobrze właściciele tej firemki. Z zeszłego roku już bardzo dużo wpisów usunęli. Na 1 zadowolonego pracownika lub kierowce będzie z 20, którzy nie dostali wynagrodzenia lub zostali bezpodstawnie obciążeni. Kto nie chce się wypowiadać, może po prostu tu potwierdzić i postawić lajka. Oni kłócą się i sądzą ze wszystkimi dookoła, ale oczywiście winni są wszyscy inni tylko nie oni. Podobno mieli się likwidować, ale widzę, że próbują brnąć dalej, szkoda dla wszystkich. Takich firm i takich «przedsiębiorców» powinno być jak najmniej. Z jednej strony oczywiście powinni jakoś zapracować na oddanie długów, ale wątpię aby faktycznie mają taki zamiar. Współczuje wszystkim komu przyjdzie z nimi pracować.

Tak4Nie

Agata

Czy są na forum osoby, które w jakiś sposób współpracowały (najlepiej pod względem zawodowym) z FSS Fracht Polska? Niewiele tu Waszych opinii o tym pracodawcy. Czym spowodowana jest ta niewielka aktywność z Waszej strony na forum? Napiszcie, czy warto Waszym zdaniem aplikować do pracy w tym miejscu i gdzie można szukać aktualnych ogłoszeń o pracę w FSS Fracht Polska.

Poważny
@Agata

Przecież ich już niema ten gość co to posze to pewnie paulek ha ha zalegają od groma pieniędzy przewoźnikom nawet FSS Transporte gościowi za wynajem mercedesow nie zapłacili a na sepium też już walki poszły.

L
@Poważny

Nie odpuszczę wam tych pieniędzy.

J. Chwist

Witam. Pracowałem tam 6 miesięcy. Oto moje spostrzeżenia i wrażenia po przepracowanym okresie. Zacznę od szefostwa. Panowie takiego szefa nie miałem jeszcze a przerobiłem już kilkanaście firm. Nie można mu nic zarzucić, wszystkie pieniążki na czas, zero jakiegokolwiek poślizgu. Mimo szkody powstałej w pojeździe nie zostałem obciążony. Znając niektóre firmy przypuszczam , że byłbym bez wypłaty. Spedytor zawsze pomoże i przetłumaczy. Nieraz pogoni, ale tragedii nie ma. Jeśli kończy ci się czas i jest możliwość utknięcia pod rampą to spedycja zdecydowanie odmawia załadunku i przekłada go na drugi dzień. Jeśli będę szukał kiedyś pracy to z pewnością tam zadzwonię. Podpisuje się własnym nazwiskiem.pozdrawiam.

TakNie1

Komn

Otwarli nową spółkę Sepium GmbH pod tym samym adresem. 100% sprawdzone.

Tak3Nie

Sprawiedliwy.

No i koniec FSS GmbH bandu (usunięte przez administratora) już niema. Z jednej strony jestem szczęśliwy,(usunięte przez administratora) Oczywiście na drodze cywilno prawnej.

Anonim

Nie, nie i jeszcze raz nie. Firma dramat, szefostwo jeszcze gorsze. Byle by tylko naciąć kierowców i przewoźników. Najpierw obiecują złote góry a pod koniec miesiąca przychodzą do dyspozytorów i mówią(usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o spedytorów/dyspozytorów to mimo umowy na 40 h tygodniowo nie można wpisywać sobie nadgodzin, bo lista wraca "do poprawy".

Tak6Nie

Agata
@Anonim

Jeżeli sytuacja w firmie FSS Fracht Polska wygląda rzeczywiście tak jak to opisujesz to czy podjęliście jakiekolwiek działania, aby spróbować to zmienić? Może wystarczy na początek poruszyć te kwestie z przełożonymi.

Spedytor

Pracowałem w tej firmie jako spedytor. Wieczne telefony od przewoźników(usunięte przez administratora)

Tak6Nie

Irek

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia. Czy to są chwilowe zawirowania?

Janusz

Nie zawsze jest dobrze, czasami bywają gorsze okresy

Tak2Nie

Zostaw opinię o FSS Fracht Polska Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować: