A-Trybut - Polski HR S.A.

Kraków

A-Trybut - Polski HR S.A.
2 8

Opinie o A-Trybut - Polski HR S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gabriela

@Andrzej, jednodniowe opóźnienie może się zdarzyć nawet w najlepszej firmie. Widzę również że jesteś zadowolony z atmosfery panującej w firmie - dobrze oceniasz swojego koordynatora. Czy uważasz że A-Trybut daje Ci możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? @bajo bongo, rozumiem że możesz być niezadowolony z pracy w tym miejscu, ale proszę żebyś na forum wyrażał się nie obrażając nikogo - tego wymaga od Ciebie regulamin, który zaakceptowałeś publikując komentarz ( link - https://www.gowork.pl/regulamin ). Twój komentarz został zgłoszony do administracji.

Wiesz jak wyglądają zarobki w A-Trybut - Polski HR S.A.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Andrzej,

Pracuje w A-trybucie już jakiś czas i wobec mnie firma jak i mój koordynator są jak najbardziej w porządku. Wypłata jest w terminie(raz zdarzyło się ze przyszła dnia następnego) ,mój koordynator czyli osoba ktora jest najbliżej moich spraw zawsze jest pomocny, i w miarę swoich możliwości stara się rozwiązywać wszelkie problemy :)

on

zgadzam się też tak miałem 8 godzin bo oni tak chcą za najniższą krajową!!

on

pracowałem tam kilka miesięcy w samym Hrz-e powiem tylko dno i żenada ,banda i cwaniaków jak w korpo ,może 2 osoby spoko reszta towarzystwo wzajemnej adoracji a jak raz słyszałem jak szef miażdży na ch..na p..na k.. mojego szefa to miałem śmiech na ustach bo nikt kto choć odrobinę ambicji by sobie na to nie pozwolił

bosss

Niestety moja opinia została usunieta przez administratora a szkoda bo dawała prawdziwy obvraz tego jak traktuje się pracowników w tej pseudo firmie. Odradzam wszelkie kontakty z nimi. Jeżeli chcesz poczuć się jak na plantacji bawetłny w Luizjanie to aplikuj. Jeżeli masz szacunek do siebie to daj sobie spokój. !!!Amatorzy i złodzieje! Na własne uszy słyszałem jak proponują pracę w drukarni na 3 zmiany za 5.60 brutto!!!

max30

ja mam dobre wspomnienia z ta firmą zawsze mogłem liczyć na wsparcie mojej opiekunki. Praca jak była opisana w ogłoszeniu taka tez była do wykonania bez żadnych dodatkowych prac.Szczerze mogę polecić tą firme

Oburzona

chcę ostrzec przed tą firmą,po pierwsze nie mają pojęcia na jakie stanowisko kierują osobę niepełnosprawną,mnie wysłali tam gdzie ledwo radziły sobie zdrowe osoby,mają w nosie byle na człowieku zarobić. Ale największe przekręty z wypłatą,dostałam w terminie ale zbyt mało,dopiero po dociekanjach Pani przyznała że doszło do pomyłki i dostanę wyrównanie,wiedziała o tym wcześniej ale nie informowała,gdyby nie moje dociekania kasa zostałaby dla nich,poza tym nie mogłam doprosić si€ o świadectwo pracy a teraz mimo kilku prób nie mogę się doprosić oryginalnego odcinka wypłaty.Wybieram się do Inspekcji Pracy bo z czymś takim jeszcze się nie spotkałam !!!

Michał

(usunięte przez administratora)Pani która się mną "opiekuje", nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, umawia się ze mną kilkakrotnie i nie dotrzymuje słowa. Nie odbiera telefonów, unika mnie. Nie napisałem nic obraźliwego o tej firmie, ani Pani opiekun, same fakty. (usunięte przez administratora) , kompromitacja, żenad

Michał

Pracowałem, przez to pośrednictwo,w grudniu. Chciałem dorobić parę groszy, i praca była całkiem w porządku i obsługa też....jak się okazało do czasu. Do czasu, kiedy przyszedł czas na wypłatę wynagrodzenia. Pani, która ze mną się kontaktowała, kilkakrotnie wprowadzała mnie w błąd, co do terminu mojego wynagrodzenia. Raz 10 stycznia, potem 25, potem, że pieniądze już wyszły w piątek, we wtorek mówiła ,że w poniedziałek....w końcu jesteśmy na etapie, że pieniądze wyszły od nich z konta..tylko gdzieś zaginęły, bo u mnie na koncie ich nie ma:) Pani kategorycznie twierdzi,że pieniądze wyszły, tylko nie potrafi pokazać mi potwierdzenia przelewu, twierdząc, że to nie leży w jej kompetencjach. W mailu napisała mi, w niegrzeczny sposób, że co ja w ogóle chce przecież umowy o dzieło to w innych firmach to do trzech miesięcy wypłacają itd. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o A-Trybut - Polski HR S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Trybut - Polski HR S.A.