GO EXTRA

Kraków

Opinie o GO EXTRA

Piotr

@kisi no właśnie przyznam szczerze, że miałem nadzieję na pojawienie się wielu nowych ofert pracy - nawet jeśli chodzi o pracę tylko sezonowej. Ale jak na razie jestem lekko rozczarowany, czekam cierpliwie, aż sytuacja się zmieni.

obcy

Koledzy macie racje pani Rudolf werbuje ludzi do pracy a potem wepchnie cię w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e głowa boli sam tego doświadczyłem.Tak zwana firma Baukom cię zatrudni obiecują dużo ale tylko na tym się kończy nawet narzędzi do pracy nie ma,wyślą cię do pracy za granice w tym co stoisz a nie powiem co z wypłatami nigdy na czas,w skali od 1 do 10 to 2 nie polecam omijajcie tą firmę szerokim łukiem ja swoje wycierpiałem i koniec.

GWI

Uwaga na Go Extra!! Firma pod podanym adresem nie istnieje. Prace odbiegają od tych zawartych w umowie. A gdy się temu sprzeciwisz nie dostaniesz ani złotówki. Uciekać!

yeti

Kiedys pracowalem dla tej firmy, spawalem w szwecji, zgodzilem sie na dane warunki i tak jak bylo umowiona kwote otrzymalem za wynagrodzenie. Normalni ludzie, przyjemni, nie mialem sie do czego doczepic. Okreslona praca i czas, zgoda lub odrzucenie i po temacie... nie patrzylem czy ktos dostal wiecej czy mniej. Pozdrawiam

serafin

próbowałem wysłać meila z zapytaniem ale mi odrzuca ciekawe co z nimi się dzieje agencja bez możliwości wysłania aplikacji. Może tedi ma rację? A może się ktoś się wypowie. Dla mnie to słabo na początku wygląda

go extra

no comment teddy

teddy

witam wszystkich którzy by chcieli pracowac przez pośrednika go-extra kraków,pracowałem pół roku zwerbowany przez nich,obiecywali 1600 euro a okazało się że max to 1200,i jeszcze odtrącali 250 euro, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o GO EXTRA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GO EXTRA