Opinie o Traveliada.pl Biuro Podróży w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Traveliada.pl Biuro Podróży. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Traveliada.pl Biuro Podróży na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traveliada.pl Biuro Podróży w Wrocław

Było i minęło

Traveliada to miejsce, gdzie liczy sie tylko zysk. Wielu pracowników siedzi cicho, ale pseudo prowizja jest wypłacana zawsze na lewo pod stołem, żeby tylko nie wiedział Urząd Skarbowy. Atmosfera jest gęsta. Niestety tutaj trzeba być tylko osobą, która się podlizuje. Nie ma tu szansy na rozwój. Źle wspominam pracę tam.

@Było i minęło

To prawda liczy się zysk i wyzysk klientów. Zero zrozumienia dla klienta. Lepiej się trzymać z daleka od tego biura. Coś strasznego.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Traveliada.pl Biuro Podróży?

Było i minęło

Gabriela
@Było i minęło

Czyli tak w sumie jak sama w sobie praca tu wygląda, chodzi mi głównie o zadania.

Kasia Nowy wpis
@Było i minęło

Czy firma Traveliada.pl Biuro Podróży w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aneta

chcialam dopytac o ten system prowizyjny od sprzedazy, czy kazdy pracownik ma swoją ustaloną stawkę czy jest ogólnie znana i równa dla każdego ?ile idzie miesiecznie w dobrym wakacyjnym okresie dorobic tą prowizja?

Były pracownik Nowy wpis
@Aneta

Każdy inaczej, prowizje trzymane w tajemnicy, wypłacane pod stolem. Zawsze mniej niż powinno być "ups przepraszam pomyliłam się"...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Traveliada.pl Biuro Podróży? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak długo czekaliście na odzew z Traveliada.pl Biuro Podróży? Oddzwaniają zawsze?

MM

ja czekałam parę min na ich kontakt w po chwili otrzymałam info z propozycjami wyjazdu

Renata

Cześć wszystkim, zastanawiam się czy w firmie jest szansa na pracę zdalną. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych trybów pracy. Wiele osób boi się o swoje zdrowie i fajnie by było wiedzieć czy w Traveliada.pl Biuro Podróży jest taka możliwość. Dajcie znać.

@Renata

w Traveliada nie ma COVID według szefowej

Czy w Traveliada.pl Biuro Podróży jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Szefowej nie interesują pracownicy, jest nastawiona tylko na zysk. Pracownicy to dla niej zło konieczne, przed wypłata zawsze chodzi wściekła, umowy na lewo, zero zniweczył czy wyjazdów pracowniczych.

Jakie wartości są cenione w Traveliada.pl Biuro Podróży?

Pytanie?

Brak wartości... musisz być mało domyślny i nie umieć liczyć bo prowizje są naliczane według uznania i nastroju szefowej. Jak się upomnisz, że źle jest policzona to średnio się to podoba, już nie wspomnę, że "nadgodziny" robisz za darmo...

podlizywanie się szefowej

A

Biuro Traveliada zatrudnia wyłącznie osoby z Urzędu Pracy - dziwne ze Urząd nie sprawdza ze proponuje prace u nieuczciwego pracodawcy. Nadgodziny i prowizje wypłacane są pod stołem w zależności od nastroju szefostwa. Sprawa zostaje zgłoszona do Urzedy Skarbowego.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Traveliada.pl Biuro Podróży?

A

Biuro zatrudnia na jednym stanowisku konsultant sprzedaży. Nie ma możliwości awansu, (usunięte przez administratora)

Justyna

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Miałam zamiar aplikować.

AA

Biuro podróży Traveliada to pracodawca który zatrzymał się w czasie. Brakuje klimatyzacji, benefitów (multiasport, opieka zdrowotna). Brak szkoleń produktowych i wyjazdów służbowych. Pensja wypłacana pod stołem, pracodawca zmusza do pracy po 15 dni pod rząd. Nic dziwnego ze stali pracownicy uciekają, a nowych brak. Wystawiam negatywna opinie i pracodawcy.

podróżniczka

uciekajcie najdalej jak sie da!!!premia wyliczana wg. humoru,zarobki to jakis zart,praca po 12 dni ciagiem,brak szkolen,inspekcja pracy i urzad skarbowy powinny tam zawitac!!!

WAD

Firma to jakaś kpina, jako niedoszły klient musze napisać, że ludzie tam pracujący to cała rodzina sfsoszonych pań, nie można dokonac transakcji, zero kontaktu na emial i na FB, nie polecam szkoda czasu

Minusy: *Brak profesjonalizmu *Brak umiejętności prowadzenia firmy i zarządzania pracownikami *Brak panowania nad swoimi emocjami (szefostwo odbiera wszystko personalnie, kłoci się w firmie, wprowadza zamieszanie i nerwową atmosferę) *Brak klimatyzacji, latem w biurze ok 30 stopni *Brak sprzątaczek, wiecznie brudno, jako alergiczka miałam duży problem! Sprzątaniem zajmował się pracownik za marne grosze! * Szkolenia produktowe nie są w ramach godzin pracy, jak chcesz się szkolić musisz na własna rękę - szkolenia dla pracowników prowadzą osoby ze sprzedaży - każdy mówi co innego, brak programu szkoleniowego! Szkolenie trwa max 2h i to zwykła pogadanka. Zero slajdów, zero notatek, nic! Byłam szkolona przez 2 dziewczyny fakt miały wiedzę ale nie potrafiły jej przekazać! * Brak integracji * Bark dodatków (multisport, bony, itp) * Brak zniżek na wakacje ( odejmowana jest prowizja) * Męczące zmiany weekendowe sobota i niedziela całe w pojedynkę po 22h !! Brak dnia wolnego! * Nadgodziny i weekendy są płacone na umowę zlecenie * prowizja jest wyliczana w magiczny sposób ( nigdy się nie zgadza kwota ) * Jeden z pracowników notorycznie kłamie, wymyśla dziwne historie i kabluje do szefostwa. Wprowadza zła atmosferę. Jest to niesmaczne, jest tam lub była kierownikiem. Zachowania bardzo nieprofesjonalne. Obgaduje szefostwo, pracowników i Klientów. Klamstwo na kłamstwie. Wszyscy o tym wiedza o nic z tym nie robią! Długo nie popracowałam, duże obciążenie fizyczne i psychiczne. Plusy; Jedyny plus jest taki, ze jest praca. Nie jest to praca fizyczna. Jak nie masz doświadczenia w turystyce i tak zostaniesz przyjęty i możesz się czegoś nauczyć ale pamiętaj ze sam ! * opinia jest negatywna, ale innej nie mogę wystawić. Rozmowa kwalifikacyjna super fajna, a później koszmar. Szef jest osoba bez hamulców, nie szanuje ludzi i myśli ze wszystkie rozumy pozjadał! Szefowa myśli „ kasa, kasa, kasa” ale inwestować w komfort pracy i pracowników nie chce- bardzo przykre. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie.

prawda-obecny pracownik !!!

Wr

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. Praca za grosze, porozmawiać ze współpracownikami się nie da bo szefowa ciągle ma do tego jakieś ale... premii nigdy na oczy nie widziałem...

Irek

Dla mnie zastanawiająca jest taka cisza na forum. To może oznaczać tylko dobrą pracę!

michał
@Irek

absolutnie nie!!!

MICHAŁ

Potwierdzam, Mobbing przez duże M. W dodatku za marne grosze!

Renata

Czy wiecie coś o tym, by firma Traveliada szukała nowych pracowników? Warto wysłać CV? Jakie jest wasze zdanie o tym pracodawcy? Czy oferuje zniżki pracownicze na skorzystanie z usług, organizuje wyjazdy integracyjne? Co powiecie na temat atmosfery?

Alicja

Nie wiem jak się pracuje w tym biurze. Ja chciałam dodać parę słów jako klient tego biura. Bardzo dobry organizator, wszystkie informacje były w 100% rzetelne i prawdziwe. Łatwo się było dodzwonić, pani u której zamawiałam wyjazd do Bułgarii nie dosyć, że była bardzo miła, to też uwzględniła wszystkie moje oczekiwania co do wyjazdu proponując odpowiedni hotel i wycieczki. Bardzo dobra też była opieka rezydenta na miejscu, który był praktycznie na każde zawołanie i o każdej porze. Pan z dużą wiedzą na temat zabytków w Bułgarii, doradzał gdzie pojechać i co zwiedzić. Ja na pewno będę korzystać z tego biura podróży.

Zostaw merytoryczną opinię o Traveliada.pl Biuro Podróży - Wrocław

• Jak się pracuje w Traveliada.pl Biuro Podróży?

Zobacz opinie na temat firmy Traveliada.pl Biuro Podróży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Traveliada.pl Biuro Podróży
  • ul. Celtycka 6