Opinie o Tarmax Sp. z o.o. New Balance w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tarmax Sp. z o.o. New Balance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tarmax Sp. z o.o. New Balance o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarmax Sp. z o.o. New Balance w Warszawa

Wszystkim osobom, które chciałby podjąć współpracę z firmą TARMAX I JAKĄKOLWIEK INNĄ naprawdę radzę spróbować i wyrobić własną opinię a nie kierować się opinią osób, które nie mamy pewności czy był w porządku wobec tego pracodawcy. Nie wiemy w jakich okolicznościach pracę zaczęły - jak ta praca przebiegała - i jak ją straciły. Historia każdego z nas toczy się całkiem inaczej - a to my jesteśmy kowalami własnego losu a NIE OPINIE I PRZEŻYCIA OSÓB TRZECICH. Pozdrawiam eM.

Ewelina

Pracuje w Firmie od roku, moja opinia jest zupełnie subiektywna, oceniam Tarmax pod względem moich wymagań w stosunku do Pracodawcy. Zasady wynagrodzeń są jasno i czytelnie określone. Cały miesiąc pracujemy na założonych celach, pracownicy wiedzą czy dany wskaźnik jest na odpowiednim poziomie czy trzeba coś jeszcze poprawić. Kiedy miesiąc dobiega końca każda osoba wie za co otrzyma premie. Dodatkowym atutem jest to, że pracujemy zespołowo - nie ma sprzedaży indywidualnej, co za tym idzie cały Team pracuje wspólnie na wynik i jest zgrany. W kwestii TK - uważam, że system jest sprawiedliwy - dostajemy premie jeśli zdamy ankietę na 100%, a jeśli wynik jest rażąco zły, premia jest zabierana. W moim Zespole nie ma rotacji - trzyma się stała ekipa, której praktycznie w każdym miesiącu udaje się wyrabiać wszystkie wskaźniki, nikt nie ma powodów do narzekań związanych z wynagrodzeniem. Mało tego - jeśli potrzebujemy wsparcia z drugiego sklepu w moim mieście wystarczy telefon i temat można zgrać w 5 minut - nie jest więc tak, że pracujemy bez żadnej pomocy jeśli zachodzi taka konieczność. Ważne jest też to, że wzajemnie dbamy o to, żeby nasze relacje były dobre. Praca z Klientem nigdy nie będzie należała do łatwych, ale jeśli ma się w swoim Zespole osoby, które chcą to robić i nie traktują tego zajęcia jako moment na przeczekanie to wszystko działa. Nie jest to pierwsza firma, której Salon prowadzę ale to tutaj nauczyłam się najwięcej. Ciągła analiza wyników, praca z towarem, ze swoimi ludźmi. Każda osoba pracująca w moim salonie ma szeroki zakres obowiązków - dzięki temu cały czas się rozwijamy, idziemy do przodu. I nie, nie jest to łatwe ale widzę po moich ludziach jak w przeciągu tego roku się zmienili i ile wyciągają z pracy tutaj. Więc warto. Jeśli ktoś ma taki stosunek do pracy - chce się uczyć się, rozwijać i zarobić dobre pieniądze będzie z tej pracy zadowolony. Natomiast jeśli ktoś chce przyjść, posiedzieć, nic od siebie nie dać, to nie będzie miał dobrej miny, bo ani Kierownik, ani Koordynator mu na to nie pozwoli.

Czytam i nie wierzę. Pracuje w firmie ponad rok i będę obiektywny. Fakt pierwszy - umowa na okres próbny a i owszem jest, lecz nie widzę w tym nic dziwnego. W każdej firmie dostaje się okres próbny by jak sama nazwa wskazuje sprawdzić kompetencje pracownika gdyż rozmowa kwalifikacyjna nie da nam czystego obrazu danej osoby - każdy może powiedzieć, że doskonale sobie radzi w sprzedażny bezpośredniej. Fakt drugi - premie są. Za każdy wyrobiony wskaźnik można "zarobić" dodatkowy grosz. Oczywiście wszystko działa w dwie strony to tak na temat tajemniczego klienta. Jeżeli zda się tajemniczego ma się dodatkowy hajs, jeśli się go nie zda to się hajs nie dostaje - logiczne, natomiast jeśli obsługa jest poniżej krytyki wtedy hajs się zabiera w formie kary. Uważam, że to bardzo dobra technika motywacji pracownika a jednocześnie dbania o wysoki poziom obsługi - bo nic tak nie motywuje jak kasa. Mit pierwszy - w moim zespole odkąd pracuje zawsze udaje się wyrobić większość wskaźników - i zawsze dostajemy za nie premie zgodnie z umową. Nasz zespół jest świetnie zgrany ale nikt w związku z tym nie został zwolniony, kierownik również mimo co miesięcznego wyrabiania plany sprzedaży nadal jest bezpieczny na swojej posadzie - mało tego często dostajemy pochwały od zarządu a nie naganne ;) Być może osoby, wypowiadające się negatywnie na temat firmy TARMAX mylą pojęcia. Może mieliście nieprzyjemne sytuacje z kierownikami Waszych salonów lecz kierownik to nie firma TARMAX. Każdy kierownik to inna osoba mająca swój własny system pracy. Lecz jeśli coś Wam nie odpowiada w ich systemie zarządzania można zgłosić to odpowiednim osobom. Bo ta osoba odpowiada za jednostkę jaką jest sklep a nie za firmę, która jest dobrą firmą, wypłacalną na czas i zgodnie z umową. Najlepszy sposób to po prostu spróbować - jak się uda - samemu wyrobić sobie zdanie :)

Ktotomozebyc

Ciągła rotacja w firmie - mówi sama za siebie i za to jak się pracuje i jakie są zarobki. Zgłosić to odpowiednim osobom ? Jakim ? Bo chyba nie mowa o kierownikach regionalnych, którzy są równie kompetentni jak kierownicy w sklepach. Nic tak nie motywuje jak zabierana kasa - Bardzo dobra technika motywacji pracownika to wymyślanie jak tu oszukać system - ze tez nigdy zarządu nie zastanawiała wysoka zdawalnosc tajemniczego szczególnie w jednym z dystryktów ;) kierownik bezpieczny na swojej posadzie, bo zapewne trzyma palec tam gdzie plecy się kończą komu trzeba, bez tego raczej kariery w tej firmie się nie zrobi, chociaż nie wiem jak dobrym i oddanym pracownikiem by się było. Cały ten komentarz śmierdzi na kilometr zatuszowaniem tego całego (usunięte przez administratora) i stworzenia pozorów

@Ktotomozebyc

Mi to raczej śmierdzi tym, że nie sprawdziłeś/aś się na swoim stanowisku. Oczekiwałeś/aś pewnie milionów na koncie za nic nie robienie. A teraz za swoje lenistwo czy brak kompetencji obwiniasz cały świat. Może weź się za siebie i coś w sobie zmień a nie liczysz, że dostaniesz od świata wszystko w zamian nie dając nic.

Ktotomozebyc

No tak odbicie piłeczki, doszło co nie co w końcu do Dawida i kazał swoim żołnierzom ocieplić wizerunek firmy w internecie ? Hihihi ;) W takim bądź razie gdzie się podziały wszystkie negatywne komentarze ? I to by było na tyle.

niebieska

Dostałam zaproszęnie na rozmowę rekrutacyjna. Oprócz warunków które zostały opisane powyżej i wcale nie zachęcają, chciałabym się jeszcze dowiedzieć czegoś na temat wynagrodzenia,umowy? Z góry dziękuję.

Sprzedawca

Rozmowa poza sklepem, w części kafeteryjnej galerii, co było dużym minusem, bo nie wiadomo jak wygląda zaplecze sklepu, czy jest tam część socjalna, czy chlew dla świnek.

Pytania standardowe, jedno pytanie niedozwolone - o wiek, ale nie mam z tym problemu, więc odpowiedziałam, chociaż mogłam się powołać na KP. Rekruterka nie przygotowała się do rozmowy, moje CV czytała przy mnie i co chwila się dziwiła, dlaczego z takim doświadczeniem szukam pracy. Bo to dziwne w Polsce chcieć pracować. Nie spodziewałam się, że w NB jest tak niska podstawa, niższa niż w podobnych do NB sklepach. To znaczy, że firma (usunięte przez administratora) swoich sprzedawców, bo produkt jest dobry, pożądany i obroty też są dobre. Natomiast sprzedawca nie dostaje z tego praktycznie nic. Robota dla (usunięte przez administratora) na 2 miesiące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarmax Sp. z o.o. New Balance - Warszawa

• Jak się pracuje w Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

Zobacz opinie na temat firmy Tarmax Sp. z o.o. New Balance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

Kandydaci do pracy w Tarmax Sp. z o.o. New Balance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarmax Sp. z o.o. New Balance