Opinie o Polmet Display w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polmet Display. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmet Display o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmet Display w Warszawa

Polmeciak

Dno i wodorosty. Płacą dość mizernie, wymagają ogromnej produktywności przy zachowaniu jakości. Zdarzają się kary pieniężne rzędu nawet kilku tys zł. Przerwa trwa 30 min z czego te 30 min trzeba odpracować po godzinach (pracujesz 8,5h a płacą za 8). Nie polecam nawet zdesperowanym. Lubię atmosferę w Polmet Display za: Ludzie są w porządku i to w sumie tyle.

Miki
@Polmeciak

Przerwy masz trzy jedną 30min drugą 10min a trzecią 5min więc masz łącznie 45minut na 8godzin przysługuje Ci 15minut. Jakie kary rzędu kilku tysięcy skoro tak mizernie płacą nie siej zamętu chyba że zarabiasz 10tys na rękę i to jest mizerna wypłata.

Nadal ciężko w firmie o jakikolwiek socjal czy benefity? Czy coś wprowadzili od czasu waszych ostatnich wpisów w tamtym roku? Szukają teraz drukarza właśnie i chyba będę aplikował. Nie zgadzają mi się informacje o zmianie, pisaliście że są nocki, a ktoś inny wspomniał o zmianie porannej. To samo w przypadku umowy :P Jedni piszą o zleceniu, a w ofercie jest umowa o pracę. To jak to jest? Ile na rękę teraz oferują? Ponoć trzeba pracować pod presją czasu, zawsze jest takie szybkie tempo? Czy czasem jest luźniej? Z czego to wynika, zła organizacja czy po prostu nawał pracy?

Omen Nowy wpis

W Firmie powołana została Specjalna Komisja ds. socjalu i benefitów. Wszyscy przesłuchani przez komisję po przesłuchaniu i naradzie mogą otrzymać w akta pieczątkę (usunięte przez administratora) i mogą od tego momentu kontynuować karierę poza Firmą.

Czy pracownicy w Polmet Display dogadują się między sobą?

Omen Nowy wpis

Oczywiście - w Firmie obowiązuje język Esperanto. Jeżeli nie znasz Esperanto, to Firma oferuje darmowe weekendowe szkolenie w siedzibie Firmy, które trwa ok. miesiąc. Dopiero po szkoleniu przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna, żeby nie było problemów z komunikacją.

Polmeciak

Miki Nowy wpis
@Polmeciak

nazwisko

W różnych miejscach pracowałem i na Polmet ciężko narzekać. Praca spokojna, maszyny zadbane, socjal jest OK, wypłaty terminowo.

Przy podpisywaniu umowy nie powiedzieli jakie masz benefity? A innych pracowników pytałeś? Też jestem ciekawy co dają dodatkowo. Jak coś się zorientujesz to napisz.

Gabriela

No, w starym ogłoszeniu widziałam, że ani słowa o benefitach, czy socjalu nie było. A bez tych wszystkich dodatków, to ile drukarz zarabia? Jak pytałeś ;) to może i tego się dowiedziałeś?

nick
@Gabriela

(usunięte przez administratora) Kiedyś był (w latach 2016-2020) kompetentny drukarz który pomógł zorganizowac drukarnię i nawet otrzymał stanowisko kierownika druku ale poprosił o podwyzke z 3200 zł na 3700 po tych 4 latach pracy i rozstali sie z nim. teraz są drukarze na zlecenie, przychodza popracowac po kilka godzin jak akurat jest produkcja i trzeba cos drukowac. nie potrafią obsługiwać tej arizony

@nick

Czyli drukarze są tu tylko dorywczo? Wiesz może jaką mają stawkę na godzinę? Ile razy w tygodniu wypada taka robota?

Praca odbywa się w trybie jednej zmiany ośmiogodzinnej ( porannej) , wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polmet Display? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Czy firma Polmet Display w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

KNT

Absolutnie nie. Firma chce maksymalnie oszczędzać na pracownikach. Nie ma żadnych szkolen, nagród, inwestycji. Sa za to kary finansowe dla pracowników produkcji nawet gdy bład powstał na etapie tworzenia dokumentacji i taki pracownik produkcji nie mial na to wplywu, po prostu musial wykonac swoja pracę na podstawie tego co otrzymał

Widziałem ogłoszenie, że firma szuka lakiernika. Jak zapatrujecie się na tą firmę, warto tam iść?

Jan
@Adam

Zakładam, że mieszkasz pod Warszawą tu pracy jest bardzo dużo. Daruj sobie ten (usunięte przez administratora) bo chyba to jest najgorszy pracodawca w okolicy. Odradzam!

Nickkk

Jak chcesz tam pracować to naucz się ukraińskiego, większość załogi i kierownik to Ukraińcy. Ogólnie to przemyśl dobrze sprawę bo nic dobrego tam Cię nie czeka.

bezrobotny

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na 50% zarządu.

Janek
@bezrobotny

Czemu nie polecasz?

@Janek

zastanawiam się czemu napisał, że przez 50% zarządu, a raczej o którego Pana może mu chodzić i w czym miał wtedy problem. Zmian do dziś w zarządzie żadnych nie było odkąd to pisał?

Bożena

witam czy ma ktoś jakąś opinię odnośnie pracy w biurze? pytam, bo na produkcji ktoś odradzał inna osoba skarżyła się na zarząd a ciekawa byłabym wobec tego jakie relacje i atmosfera panują w biurze. wiadomo ile osób tam obecnie pracuje?

Witam. Jest ogłoszenie, że firma potrzebuje projektanta do mebli. Wcześniej widziałem, w komentażu, że za błędy pracownicy muszą płacić że swojej kieszeni. Jak to jest przy projektowaniu?

Wanda
@Adam

To masz niewielkie doświadczenie, że obawiasz się o błędy? ;) Zapewne powstaje najpierw jakiś prototyp, żeby sprawdzić, czy wszystko okej, przynajmniej tak byłoby logicznie. Ale jak pójdziesz na rozmowę i dowiesz się więcej to daj znać!

@Wanda

Ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. A jak na koniec miesiąca trzeba będzie dopłacić 10 tyś to słabo to widzę.

Źle nie jest. Praca jak każda inna. Kasa oczywiście mogłaby być większa, ale nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Bożena

Wiesz co, nieważne jaką wypłatę by CI dawali to i tak mogłaby być wyższa, tacy już jesteśmy. ;) No ale tak ogólnie to ile mniej więcej Tobie aktualnie tu oferują?

@Bożena

Pracuje na produkcji i stawkę mam rynkową .

Bożena

w sumie kolega miał trochę racji dopytując się o konkret. Ja to się zastanawiam czy po paru miesiącach może coś wzrosło? Były jakieś podwyżki?

Omen

Prawda.

Czy Polmet Display organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

:-)

Z tego co wiem, to niektórzy pracownicy mają szkolenia

@:-)

Czemu tylko niektórzy? To zależy od stanowiska, czy co?

Bożena

Niedługo co? Jakoś inaczej to napiszesz?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

:-)

Oczywiście

Tralala

Nie polecam pracy na stanowisku spawacza.(usunięte przez administratora),najlepiej by cie przypieli na łańcuch do stanowiska.Siwy gościu na stanowisku wielkiego kierownika(niewiem czy jeszcze pracuje)prosi sie o złamanie nosa.

Czy Polmet Display zapewnia kartę multisportu?

Nie

@anonim a na jakich stanowiskach się zdarzają w takim razie?

Czy w Polmet Display są szkolenia zewnętrzne?

Raczej nie. Zależy na jakie stanowisko i czy się upomnisz.

Leszek

@Tadk Czyżby zabrakło argumentów żeby potwierdzić ten wpis? Łatwo się oczernia!

Benek

Dobry pracodawca taką opinię otrzymała firma więc to coś mówi!!

zainteresowany

Jak jest z pracą dla kierowcy w tej firmie? Jest ogłoszenie że szukają kierowcy kat B na kraj i sporadycznie zagranica wrzucone po raz kolejny, czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmet Display - Warszawa

• Jak się pracuje w Polmet Display?

Zobacz opinie na temat firmy Polmet Display tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmet Display?

Polmet Display