Sylwia
Klient

Witam bardzo serdecznie. Ostatnio miałam możliwość wybrać się do Factory Annopol w Warszawie. Niestety nie bywam tam często, był to jednorazowy przyjazd i podejrzewam, że ostatni. Jako,iż sama z doświadczenia jestem kierownikiem mniejszych, nie tak usieciowanych sklepów obuwniczych jak new balance, nie mieści mi się zupełnie w moim poważaniu zwracać się do moich pojedynczych pracowników w ten sam sposób jak domniemam Pani z plakietką „kierownik” Mam nadzieję, że trafi do Pani ta wypowiedź i przeczyta ją Pani również z uwagą. Z przykrością się słucha, jak kierownik w taki sposób obniża wartość swojego pracownika i demotywuje go do pracy. Jako kierownik byłam naprawdę na przeróżnych szkoleniach wzmacniania organizacji na rynku pracy czy chociażby motywowania pracowników. Proszę również udać się na takie szkolenie :) Może troszkę kosztuje, ale podniosłaby Pani sobie świadomość, że pracownik to nie tylko robol, do którego nie warto mieć szacunku, ponieważ jest się ponad nich. Troszkę pokory, bo dzięki również naszym pracownikom rynek pracy działa. A Pani na pewno nie zaszkodzi więcej wiedzy na temat poszanowania ludzi w tak publicznych miejscach. Życzę Państwu przemiłej atmosfery w pracy, nie tylko dla siebie...ale również stwarzania takiej atmosfery klientom, co Pani bardzo uciekło. W obsłudze klienta idzie pewna zasada: Jeśli zdarzą się nieprzyjemności, klient ma być w nieświadomości. Z poważaniem

Kiedyś to było dobrze

Kiedyś było dobrze, jak się wychodziło wcześniej z pracy albo spóźniało i nikt nic nie mówil, bimbało żeby te 8-10h jak najszybciej zleciało, szydera z ludzi i wciskanie im kitu, chodzenie po galerii, luzik, jak na plaży a i kasa była w miarę dobra, pozdrawiam :)

Nowa
Kandydat

Hej, dostałam ofertę pracy na stanowisku zastępcy kierownika, jednak stawka podstawowa nie powala (niewiele wiecej niz 3tys brutto) - powiedzcie mi, czy premie faktycznie są realne do wyrobienia i czy są sensowne ? Waham się czy jest sens zmieniać pracę dla niewielkiej różnicy finansowej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Tarmax Sp. z o.o. New Balance?

Nowa

Stary
@Nowa

Wyrobienie wskaźników nie jest trudne jeśli jest dobry zgrany zespół (da się to wypracować). Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy - wiadomo zawsze może być lepiej ;) dodatkowo firma oferuje fajne szkolenia dla zastępców i kierowników

@Nowa

Jaka kwota wynagrodzenia byłaby w takim razie dla Ciebie wystarczająca? Może ktoś da znać czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity oraz czy np. organizowane są jakieś wyjazdy integracyjne? Widzę po odpowiedzi, że organizowane są też szkolenia co na pewno jest dodatkowym plusem.

Zdegustowana
@Stary

Słowo fajne oddaje poziom tych szkoleń. Z czym przychodzisz, z czym wychodzisz..czytanie ze slajdów....poziom kierowniczego przedszkola.

Kierowniczka
@Zdegustowana

Szkoda, że nie masz odwagi się podpisać :-) Nie chcę tu podważać słuszności czy też autentyczności Twojego wpisu, bo każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji oraz indywidualnych odczuć. Natomiast na pewno wypełniałaś ankiety poszkoleniowe i tam pod własnym imieniem i nazwiskiem trzeba było wyrazić swoją opinię dotyczącą merytoryki i sposobu prowadzenie szkoleń. Wtedy byłoby to uczciwe, świadome, dojrzałe i miałoby jakikolwiek sens. Podkreślam, że w swoim wpisie nie oceniłam Ciebie jako człowieka a twoją postawę, zachowanie i zaistniałą sytuację. Z taką wiedzą miedzy innymi wyszłam ze szkoleń:) W całej tej sytuacji najbardziej zasmucający jest fakt, że nie wyłuskałaś dla siebie żadnej wiedzy w momencie gdzie Firma i osoby szkolące wkładają mnóstwo czasu , energii, serca i środków w przekazywany materiał podczas wspólnych spotkań.

Zdegustowana jeszcze bardziej Nowy wpis
@Kierowniczka

Moja droga, zarzucasz mi, że się nie podpisałam a sama tego nie zrobiłaś. To trochę hipkryzja, nie sądzisz? Poza tym mam wrażenie że nie napisala tego żadna kierowniczka tylko osoba, której majestat poprzez mój wpis został urażony. Ja także nie oceniłam człowieka, tylko postawę i sposób jej pracy. A że niczego nie wyłuskałam...bo może nie było czego wyłuskać? Jedyną zasmucającą sytuacją jest to, że twierdzisz, że wkładają w to wiele energii i czasu a organizowane są tylko dwa szkolenia w roku....w innych firmach potrafi być jedno szkolenie na kwartał.

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Marta Nowy wpis

Czy szef jest wybuchowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karolina
Kandydat

Niestety, ale podstawa w tej firmie jest za niska. Zaproponowano mi stanowisko sprzedawcy z podstawą 2750zl ( czyli niższą niż najniższa krajowa). Rozumiem, że są jeszcze premie, ale jak na 2021rok to za mało.

Roberto

Witam, Jaka jest obecna płaca na stanowisku sprzedawcy(umowa o pracę) jaki jest system pracy i czy konieczność jest też pracy w weekendy?Czy jest możliwość pracy np. po 10h lub 12h bez pracy weekendy?

Karolina
@Roberto

to jest praca w handlu wiec trzeba pracować w weekendy nie ma opcji na prace tylko w tygodniu minimalna na umowie plus premia , zalezy od miasta, na reke to wychodzi okolo 2200 do 2400

Nowa osoba
@Karolina

A jest sprzedaż indywidualna czy grupowa jeżeli chodzi o plan?

Pomocna
@Nowa osoba

Praca na wskaźnikach - zespołowa.

Pracuś
@Karolina

Zarobki sprzedawcy są wyższe, wszystko zależy od wyszkolonego zespołu, wspólnej pracy na wskaźnikach i zaangażowaniu

Kiedyś to było dobrze

@Kiedyś to było dobrze

Nie uważasz, że spóźnienia do pracy, szydera z ludzi, wciskanie kitu i chodzenie po galerii w czasie pracy źle o Tobie świadczy? Pracuje kilka lat i nie wyobrażam sobie śmiać się z klientów i wciskać im kitu.. przypominam, że to dzięki klientom są premie. a chodzenie po galerii w czasie pracy? Mam od tego przerwę, żeby iść na spacer po galerii ;)

Czy firma Tarmax Sp. z o.o. New Balance w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ok!
@Pytanie

tak

Czym Tarmax Sp. z o.o. New Balance zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jaca
@Pytanie

Niczym odradzam

Sylwia

Ola
@Sylwia

Dzień dobry, dziękuję Pani Sylwio za podzielenie się spostrzeżeniami z wizyty w naszym sklepie. Jako bezpośredni przełożony wspomnianego Kierownika chciałabym móc przeprowadzić rozmowę wyjaśniającą z nim oraz całym Zespołem. Proszę więc o informację: Czy Kierownik odnosił się w sposób, jaki Pani opisuje, do Pracownika czy Pracownicy? Pomocne będą również informacje dotyczące konkretnej daty i godziny Pani pobytu w sklepie. Mogę również zapewnić, że bardzo zależy nam na budowaniu pozytywnej atmosfery w naszym miejscu pracy, w którym wszyscy są równo traktowani, czują się docenieni i bezpiecznie, dlatego tym bardziej dziękujemy za zwrócenie uwagi na elementy postaw i zachowań, które są niezgodne z etyką i wartościami pracy w New Balance Poland. Z góry dziękuję za rzetelne przyszłe informacje i pozdrawiam Ola

Nowa osoba

Mam pytanie jak wyglada rozmowa( o co pytaja) w II turze na kierownika lub zastępcę mam nadzieje ze sie uda przejść

noizz

Jestem kierownikiem w innej sieciówce i nie jestem w stanie uwierzyć ze kierownik sklepu/salonu zarabia tak mało 3000zł netto, chyba że to info z przed 5 lat ale post jest tegoroczny wiec jestem mocno zdziwiony :)

@noizz

Nikt w tym roku nie napisał na GoWork, że kierownicy tyle zarabiają. Rozumiem, że nie pracujesz ani nie pracowałeś w Tarmax? Są jakieś szanse, aby dowiedzieć się od Ciebie czy pracodawca ten oferuje jakieś ciekawe beneifty?

noizz
@Marzena

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ tak jak napisałaś nigdy tam nie pracowałem. Napisałem ten post ponieważ czytałem na tym forum czyjąś wypowiedź o tak niskich zarobkach kierownika. Jeżeli to jest prawda to rada dla każdego , nie pracuj tam bo jak Twoje cv pozwala Ci podjąć tam prace to bez problemu znajdziesz takie stanowisko w innej sieciówce za 4k netto, chyba że to twoje pierwsze kierownicze stanowisko to warto bo po roku zmienisz bez problemu na takie z odpowiednimi warunkami a przez rok przynajmniej zaopatrzysz się w kilka par fajnych butów :)

@noizz

Dlatego pracuję już w innej firmie sieciówce i nie zarabiam mniej niż 4k :) dobra praca na nabranie doświadczenia i później out.

Ola
@Kogitka

Jaka to firma jesli mozna wiedzieć? Czy po koronie nadal to 4 widzisz na koncie?

@Ola

obuwnicza, teraz to handel chyba 4 z przodu długo nie zobaczy ;)

Marzena

Chciałam podzielić się swoim spostrzeżeniem na temat obsługi w sklepie New Balance w Factory Annopol , nie pisała bym nic gdy zaistaniała sytuacja nie była by tak rażąca , pani z plakietka kierownik niestety tak nieprofesjonalnie wręcz poniżająca rozmawia z pracownikami ze uszy więdną . Niewiem jak osoba na tym stanowisku nie ma szacunku do swoich pracowników , wręcz powinna świecic przykładem. Pozdrawiam uśmiechnięty klient .

kierownik Annopol
@Marzena

Dzień dobry, dziękuję Pani Marzeno za spostrzeżenie po wizycie w naszym sklepie. Chciałabym móc przeprowadzić rozmowę wyjaśniającą z całym swoim Zespołem. Proszę więc o informację: Czy Kierownik odnosił się w sposób, jaki Pani opisuje, do Pracownika czy Pracownicy? Pomocne będą również informacje dotyczące konkretnej daty i godziny Pani pobytu w sklepie. Z góry dziękuję za rzetelne przyszłe informacje i pozdrawiam uśmiechniętego Klienta. Kierownik sklepu Annopol

Krzysztof

Nie polecam sklepu w Rybniku. Miałem dzisiaj dwa podejścia do zakupu ale wolę pojechać do Katowic albo zamówić przez internet. Szukałem konkretnego modelu, młody niski chłopak powiedział mi że nie ma tych butów i olał więc wyszlem. Chciałem zamówić te buty przez internet ale żona w domu powiedziała mi że rano je oglądała w tym samym sklepie. Wróciłem tam przed godziną 20 ale już nawet nie wchodziłem bo z daleka było widac \piknik\ pracownikow, którzy lezeli i wygladali jakby byli na imprezie . Chłopak mówiąc mi że ich nie ma widocznie wcale nie chcial mi ich sprzedac dopiero wtedy to zrozumielem. Czuję się (usunięte przez administratora) i rozczarowany, straciłem czas, paliwo i humor. Już tam nie wrócę i nikomu nie polecam

Arkadiusz Kaczmarczyk
@Krzysztof

Najmocniej przepraszam Pana za zaistniałą sytuacje związaną z obsługą w Naszym salonie. Zapewniam Pana, że dołożę wszelkich starań, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Wierzę, że ten incydent nie zaważy na Pana kolejnej wizycie i zakupach, na które serdecznie zapraszam. Z wyrazami szacunku, Kierownik Salonu New Balance C. H Focus Park

Klient

Super obsługa, pełen profesjonalizm!

@Klient

Fajnie, że jesteś zadowolony z obsługi w Tarmax. A co myślisz o ich produktach? Są w porządku?

Pracow...

Atmosfera wewnątrz firmy i komunikacja ok. Wynagrodzenie bardzo niskie. Brak szacunku do pracowników.

Majki

Jestem niezadowolony z pobytu w sklepie nb w Lublinie, obsługa chyba była myślami o urlopie lub o wolnym bo nie pomogli mi dobrać odpowiedniego obuwia i doradzić z rozmiarem,fakt godzina 18 to jeszcze nie jest późna i pani sprzedawczyni była nie miła wyszedłem zniesmaczony..

Kierownik Salonu
@Majki

Szanowny Panie Majki, jest mi bardzo przykro z powodu Pana niezadowolenia z jakości Obsługi oraz postawy Sprzedawcy w moim salonie. Na co dzień pracujemy na wysokim poziomie obsługi, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych Klientów. W związku z tym chciałabym przeprosić za zaistniałą sytuację i zaprosić Pana do ponownego odwiedzenia salonu New Balance Lublin Plaza. Z przyjemnością zajmę się doborem odpowiedniego obuwia i rozmiaru dla Pana.

Zdziwiona
@Majki

Poprawnie piszemy niemiła, kolejny wpis na temat sklepu w Lublinie, a autor na błędach się nie uczy...

Ewka93

Witam coś nowego w New balance, jakieś doswiadczenia ?

N

Czy ktoś posiada informacje o warunkach i zarobkach na stanowisku kierownika sklepu? Warto? ;)

@N

Zależy jakie miasto, z premią to zazwyczaj ok. 3000, ale niektórzy kierownicy nie widzieli takich pieniędzy na oczy w ogóle (zbyt wysokie planu sprzedażowe)

Prl
@N

Plany sprzedażowe nie są adekwatne do zarobków. Umowa dobra, fajne warunki ale wymagania jeszcze większe. Mimo 100% wkładu w pracę, możesz dostać wypowiedzenie tytułem nie przynoszenia wyników.. Nie ma wyników jest wypowiedzenie. Nie ważne ile wkładu osobistego wkładasz w salon.

Prl
@N

Warunki są dobre, zarobki też, ale mimo wkładu i starań o wyniki, jeśli ich nie osiągniesz nie popracujesz za długo..

były Z-ca
@Kogitka

Jeśli chodzi o Wrocław, mogę śmiało polecić, jako zastępca dostawałem miesiecznię 3000 na rękę, pomimo wysokich planów, jednyny minus to kierownicy regionalni

@były Z-ca

Noo dokładnie nie ma wyników to dostajesz wypowiedzenie, żadne racjonalne argumenty nie przechodzą ;) a regionalni to pewnie zależy który dystrykt. Sprzedawcy maja podstawę 1800/1900 plus premie co na utrzymanie w dużym mieście wystarcza na waciki, wymagania duże a pensje... Cóż. Ale jak wiadomo że finanse nie są motywacja zgodnie z filozofią NB!

Max

Nie polecam pracy w nb

@Kogitka

Jeśli jakiś kierownik nie widział 3000 na swoim koncie to znaczy, ze był bardzo nieefektywny. Firma płaci bardzo dobrze na każdym stanowisku.

@Pracownik

eee podstawa 1800 czy 1900 na stanowisku sprzedawcy to jest bardzo dobre płacenie acha hahaha?

Memet

W Warszawie, Lublinie obsługa na bardzo niskim poziomie, byłem nic nie kupiłem dopiero w Rzeszowie dziewczyny mi doradzily i jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Tarmax Sp. z o.o. New Balance - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tarmax Sp. z o.o. New Balance