TARMAX Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o TARMAX Sp. z o.o.

Niepozdrawiam

Dlaczego usuwacie wszelkie niepochlebne opinie?? To pokazuje jaki macie problem z szukaniem nowych pracowników, że posuwacie się do takich działań. Kiedyś dziesiątki złych opinii pokazujących jaka jest prawda. Dzisiaj 3 super opinie pisane ewidentnie przez pracowników na polecenie kogoś z góry. To jest żałosne.

zysk

Co najważniejsze pracodawca uczciwy, wypłacalny. Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy, oczywiście okres próbny jak w każdej dobrej firmie. Praca Zespołowa co uważam za bardzo duży plus, nie ma wyścigów szczurów - każdy się wspiera i pomaga. Jasne warunki premiowania - dodatkowe profity za bardzo dobrą obsługę, czyli dodatkowa kasa za to ,że pracujesz na wysokim poziomie. Polecam

szirusia

Witam, pracuje w firmie od lat i czasami zastanawiam się skąd te opinie.?kto je pisze i dlaczego ? Czy jest szczery i czy nie robi tego po złości ?! Zakładane plany sprzedażowe owszem są , ale można spokojnie je wyrobić - tylko trochę chęci.Nawet jeśli któryś ze wskażników nie zostanie zrealizowany to i tak pensja jest na wysokim poziomie . Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań . Fajne profity półroczne bądz roczne . jasne zasady pracy - nic nie ma prawa Cię zaskoczyć. Za nim napiszecie coś kolejnym razem spróbujcie po prostu w niej popracować :)

ok, ale...

Moim zdaniem praca ok. Co do wskaźników są realne i można je wyrobić bez problemu (wiem z doświadczenia). Są trzy wskaźniki i marża za którą dostaje się premię. Osobiście 70-90% maksymalnej stawki premii wyrabialiśmy. Co do rotacji: zgodzę się w 100%. Bardzo duża, wiele zwolnień jak i samych odejść. (usunięte przez administratora). Przynajmniej tak wynika z informacji, które posiadam. Zarząd i "góra" ogółem cierpliwa. Gorzej z niektórymi kierownikami (nie wszystkimi oczywiście). Często błędy zrzucane są na zwykłych sprzedawców. Moim zdaniem, bardzo młoda kadra kierownicza wiąże się z brakiem kompetencji. Są oczywiście wyjątki ;) Ogólnie warto spróbować. Pozdrawiam

Jak wygląda praca w firmie TARMAX Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o TARMAX Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARMAX Sp. z o.o.