New Balance

Opinie o New Balance

Justi

Jak wygląda dzień sprzedawcy? Obowiązki? A wynagrodzenie? Umowa?

użytkownik zarejestrowany

@pracodawca czy nie można liczyć na jakąś podwyżkę? Jak długo pracujesz lub pracowałeś w firmie New Balance? Czy jest jakaś podstawa? Pozostawiając takie informacje pomagacie tym co myślą o przyjęciu się do New Balance.

pracodawca

Bardzo nie polecam, mimo wyrabiania części wskaźników wypłata do wysokich nie należy, za to bardzo łatwo pieniądze jest stracić - kara za tajemniczego klienta (wynik mniej niż 80% i już potrącają 100zł), odpowiedzialność materialna - wystarczy że jedna para butów po inwenturze się nie będzie zgadzać i już są nakładane kary + za brakujący towar trzeba zapłacić. Teoretycznie pracownik może otrzymac "odkładane" pieniądze ale tu też się zawsze znajdzie haczyk żeby pieniędzy nie wypłacić. Awansować na stanowisko kierownicze owszem, można, ale za również marne pieniądze zupełnie niewspółmierne do powierzonych obowiązków, a łatwość awansu spowodowana jest dużą rotacją pracowników. Każdemu odradzam.

odeta

Moja praca w NB rozpoczęła się kilka miesięcy po tym jak dane osoby ze szczebla sprzedawcy awansowały na stanowiska kierownicze. Ogólnie atmosfera od pierwszego dnia pracy była zła. Pracownicy z dłuższym nieco stażem-około 2-3 miesiące- mają gdzieś pracę na zmianie i wolą zajmować się "pracą" przy komputerze, siedzeniem na zapleczu czy też wychodzeniem co pół godziny na papierosa. Nowi pracownicy mają za to biegać i obsługiwać wszystkich klientów, a gdy czegoś nie wiedzą to po uprzednim poproszeniu dostaną z łaską jakąkolwiek pomoc od innych. Góra patrzy na każdy Twój krok. Rozmowy po cichu, brak komunikacji. Już nie wspomnę o szkoleniach, bo takich tam nie ma. Wszystkiego masz się nauczyć chyba z powietrza, bo kierownictwo nie ma czasu niczego Cię nauczyć, bo przecież mają inne obowiązki. Zero pochwał, za to ciągłe krytykowanie - takie już na siłę. Niewazne, że jesteś nowy i nikt Cię niczego nie nauczył, sam powinieneś od pierwszego dni pracy wszystko umieć, a po tygodniu już być najlepszym sprzedawcą miesiąca. Jeżeli nie robisz zleceń itp to też źle bo powinieś, a jak mówisz ze nie wiesz jak to wieczne wzdychanie i przewracanie oczami. Ekipa, która się stworzyła trzyma się razem, a nowi są traktowani jak szmaty. Najlepsze jednak jest to, że jest problem z wypłaceniem wynagrodzenia, ponieważ dowiadujesz się tydzień przez wypłatą, że masz donieść nagle jakieś zaświadczenie, bo inaczej nie dostaniesz w ogóle pieniedzy i chorobowe bedzie potraktowane jako nieuprawiedliwiona nieobecnosc w pracy. Najgorszy pracodawca w moim życiu. Niekompetetne osoby na stanowiskach kierowczniczych. Ciągła rotacja pracowników- zwolnienia po tygodniu czy też dwóch- chyba dają coś do myślenia. Jednakże oni nie widzą problemów. Same problemy z czymkolwiek, bo kierownictwo nic nie wie i tylko musi dzwonic do kadr i sie o wszystko pytac. A jak prosisz o wytlumaczenie, to oni nie wiedza czemu ale tak ma byc. Nie polecam z całego serca.

użytkownik zarejestrowany

Zachęcam do pozostawiania merytorycznych opinii na temat pracy w firmie New Balance. Będzie to ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Czy aktualnie ktoś pracuje i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Paweł

Mam rozmowe na kierownika regionalnego VM - orientujecie sie mniej wiecej ile zarabia sie na tym stanowisku w New Balance?

Paweł

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w New Balance na stanowisko - sprzedawca? Co więcej powiecie na temat jej przebiegu? Podzielcie się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.

igor
użytkownik zarejestrowany

ciekawa sprawa jednak gdzie kierowcać swoje cv, czy bezpośrednio do firmy. na stanowisko kierownika sklepu albo jego zastepcy to jednak doświadczenie w zarządzaniu salonem sprzedaży musisz mieć

else

A jak jest z zarobkami? One i atmosfera w sklepie są najważniejsze ;) i czy ktoś pracował na wyższym stanowisku np. zastępca kierownika lub kierownik sklepu i może powiedzieć jak to wygląda?

Agata

Miałam okazje pracować w NB. Firma Tarmax ma dobre wynagrodzenie i premie jedynie co mi się nie podobało to atmosfera i kierownictwo . Osoby nowe były traktowane jak szmaty "przynieś, podaj, pozamiataj, dlaczego nie dopilnowałeś złodzieja ..." starsi pracownicy przeglądali pudelka, fb itp a TY odwalasz całą robotę. Jeśli coś zginie to twoja wina nawet jeśli szukałeś towaru na zapleczu a druga osoba była na sklepie. Kierownictwo bez pojęcia, zmienia Ci grafik z dnia na dzień i nic nie wspomni, siedzi na zapleczu i rozmawia godzinami z ile to pracy nie ma, minie 8 h a ty musisz za niego uzupełnić raport :/ Nawet nie ma pojęcia w jaki sposób można rozwiązać umowę o prace. Jeśli chcesz się skontaktować z regionalnym to każę oddzwonić i ma cie w ... , na e-maila nawet nie odpisze .

Młody

Niedługo startuję na rozmowę w sprawie pracy w NB. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat prowizji? Osiąganie poszczególnych progów jest problematyczne czy nie? Atmosfera luźna czy na każdym kroku trzeba obawiać się wspomnianych przez kogoś kar?

Nova

A ja kocham prace w NB ! Duże wymagania ale adekwatna płaca ! Bardzo duży szacunek dla pracownika i możliwość rozwoje i duża swoboda. Żaden pracodawca w Polsce tyle nie płaci.

Katarzynka

No to pieknie. Zatrudniając sie w tej firmie sadzilam , ze dobrze trafilam ale po kilku dniach zauwazylam , ze juz nie jest tak kolorowo. Za duze wymagania.(usunięte przez administratora)

Joanna

Firma w porzadku. Wyplaty na czas. Doskonala atmosfera :)

łooo

Nie polecam, zamieszanie, rotacja pracowników, za duże wymagania co do oferowanych warunków. Lepiej iść do biedronki na kasę.!!!

Zostaw opinię o New Balance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Balance