Opinie o AMPURO sp. z o.o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMPURO sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AMPURO sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMPURO sp. z o.o w Wrocław

Filomena Nowy wpis

Dobrego pracodawcę doceni tylko ten kto sam dobrze pracuje i spełnia oczekiwania firmy.

Aneta Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele są pazerni i nastawieni na swój zysk. Częste są praktyki obcinania premii. Zresztą co to za przyjemność pracować i nabierać starsze osoby na odkurzacz za 10 tysięcy? No sami powiedzcie... sprzedasz odkurzacz własnej babci za wszystkie jej oszczędności? Pomijając, że sprzęt jest tandetny? Filozofia Hyli jest jedna - wmówić klientowi, że odkurzacz jest najlepszy i żeby zapłacił za to astronomiczną cenę. I co najgorsze, znajdują kilku naiwniaków miesięcznie. Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracę i jakikolwiek zakup tego odkurzacza.

Gutek Nowy wpis

Może ktoś napisze jak się pracuje i czy firma potrzebuje pracowników?

Pracus Nowy wpis

Opinia o Vivenso nie jest przesadzona. Prezentacje odbywaja sie w normalny sposob tj. bez nachalosci i przymusu. Wszysto jest OK. Pelna kultura

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AMPURO sp. z o.o? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

Jestem klientem Ampuro, więc nie iwem, jak tam wyglądają ich stosunki wewnętrzne, ale forma sprzedaży mnie pozytywnie zaskoczyła. Chyba nikt nie lubi nachalnej sprzedaży, dlatego dość chorobliwie reaguję na tricki marketingowe. Jednak w tym przypadku Pan miał dużą wiedzę nie tylko na temat swojego sprzętu, ale także samej branży. Nie deprecjonował konkurencji i nie wychwalał zanadto swojego produktu. Bo takie rzeczy od razu budzą moją nieufność. Nie nagabywał, nie naciskał. I o dziwo słuchał co do niego mówię. Sprzęt kupiłem, ale nie od razu, bo potrzebowałem trochę czasu do namysłu. Po zakupie Pan do mnie zadzwonił i zpaytał, czy wszystko z odkurzaczem w porządku czy mam pytania. No szok. Dawno nie trafiłem na taką normalną sprzedaż. Z punktu wdzenia klienta po prostu pierwsza klasa.

nie vivenso
@Klient

hahahahahahahahahaha jaka ładna opinia o odkurzaczu vivenso ciekawe dlaczego na forum o pracodawcach? akwizytorowi się pomyliło

Zostaw merytoryczną opinię o AMPURO sp. z o.o - Wrocław

AMPURO sp. z o.o