Koloryt Sp. z o.o.

Opinie o Koloryt Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail

Dzień dobry, Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że od razu po dostaniu opinii od Państwa pracujemy nad rozwiązaniem wszelkich problemów i podejmiemy niezbędne kroki, aby unikać podobnych incydentów w przyszłości. Naszym priorytetem jako firmy jest zapewnienie Państwu stabilnych warunków pracy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub uwagi, prosimy o kontakt pod adresem mailowym skargi@koloryt.com. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i gotowi podjąć wszelkie działania, aby poprawić działania firmy.

Dziewczyny z działu kadr zawsze służą radą i pomocą. Wypłata na czas.

Kali

Potwierdzam

Li

Jestem zadowolona z mojej obecnej pracy. Każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy :) Atmosfera jest inspirująca, a zespół pracowników to fantastyczni ludzie. Dzięki tej pracy uczę się nowych rzeczy każdego dnia To miejsce, w którym czuję się jak w drugim domu :) Serdecznie polecam))))

RODO

Pracuję w tej firmie od ponad sześciu lat i mogę szczerze powiedzieć, że to miejsce pracy oferuje wiele zalet, które naprawdę wpływają na moją satysfakcję zawodową. Zarząd firmy zawsze stawia na rozwój pracowników. Możemy liczyć na regularne szkolenia, wsparcie w rozwoju zawodowym i elastyczność w organizacji pracy. Atmosfera w firmie jest przyjazna i koleżeńska, co sprzyja efektywnej współpracy. Oczywiście, jak w każdej pracy, są pewne wyzwania i trudności, ale ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z mojego pracodawcy.

@RODO

Dziękujemy za opinię :)

Neli Nowy wpis

Dzień dobry słyszałam że miało być lepiej na obiekcie fiege a teraz jakieś wymysły co najlepsze pomagać sobie nie można bo nowa kierowniczka tak twierdzi po drugie pretensje do pracowników za nie dokończenie prac nikt nie ma motorku żeby latał jak wariat po drugie wiadomo że na chali nigdy nie będzie glanc bo to produkcja i co się sprząta to zaraz zabrudzą problemy z urlopami tez robi kiedyś tak nie było widać że jest gorzej niż było na tym obiekcie też pracują osoby z orzeczeniem i wiadomo ze takie osoby też są chore a nie zdrowe tak jak normalna osoba bez orzeczenia na początku kierowniczka była w porządku jakoś stała sie dziwna podejrzewam ze ktoś podburza ją przeciwko chłopaką zaczyna sie spowrotem że jedni traktowani sa dobrze a inni nie i trzeba sobie też przypomnieć że osoby z orzeczeniem też maja swoje prawa a jak widac to robią z nich jakiś nienormalnych co na niczym sie nie znają

Ciekawy stawki Nowy wpis
@Neli

O kurde wchodzę sobie teraz na opinie bo byłem ciekaw stawki ile płacą za godzinę a tu taka opinia powiem tak neil z tego co czytam tą wypowiedź moge stwierdzić jedno podchodzi troche to pod (usunięte przez administratora) i jakby wyżywanie się a jeśli chodzi o prace na magazynie to rzeczywiście nie da sie na glanc posprzątać bo wiecznie coś jak nie palety to jakieś tam papierki polecam zgłosić to do państwowej inspekcji pracy bo takie sytuacje nie moga mieć miejsca po drugie jeszcze jak pracują osoby z orzeczeniem to osoba z orzeczeniem ma większe prawa niż zwykły pracownik no ale niestety dużo tych niby pseudo kierowników nie zna sie na prawach albo i zna tylko robi z ludzi nie normalnych wiem cos na ten temat bo w dużo zakładach pracowałem i mam doświadczenie i spotkałem sie z podobnymi sytuacjami ale sie nie przejmuj piszę jeszcze raz jak takie sytuacje inspekcja pracy albo sąd pracy a jeśli chodzi o urlopy to mają prawo ci dać jak potrzebujesz bo ty nie jesteś własnością firmy firma powina byc wdzieczna że mają pracowników a nie że łaskę ci robią lub komuś

Pracownik 2024 Nowy wpis

Pytanie czy jest ubezpieczenie grupowe ? Wypełniałam wnioski o prace ale nic o ubezpieczeniu grupowym nie było. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności

@Krysia

Witam jestem w tej firmie od paru dni jak na razie to nic nie widzę sprzecznego a czas pokaże co to za firma

Józia
@@Krysia

Dobrze, że piszesz, bo właśnie chcę wysłać cv, ale nie wiem na co się nastawić. Tym bardziej, że w sieci mało samych ofert. Wiadomo na jaki czas proponują pierwszą umowę, bo ktoś coś pisał o zleceniówce? Mi jednak bardziej pasowałaby umowa o pracę.

Jaka umowa obowiązuje w Koloryt Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

MałaMi

Umowa zlecenie

@MałaMi

Czy po okresie próbnym przechodzi się już potem na normalną umowę o pracę? Tak w ogóle ile czasu trwa tutaj okres próbny, standardowo jak wszędzie 3 miesiące?

Przebieg standardowy - rozmowa z właścicielem niby wsztstko ok....

Szczegółowe pytania o kompetencje OBIETNICA SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PANEM NAJDALEJ DO KOŃCA TYGODNIA TAK CZY TAK I NIKT K....... SIĘ NIE POFATYGOWAŁ ŻEBY POWIEDZIEĆ ŻE NIE DOSTANĘ TEJ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A wiesz może jak z poszanowaniem pracownika w Gorzowie Wielkopolskim? Piszą, że szukają pracownika do sprzątania terenu zewnętrznego. Jest to oferta ze stawką 27 zł brutto i na zlecenie. Ponoć zapewniają też niezbędne narzędzia do pracy? Teraz do odśnieżania, a latem / wiosną do koszenia trawy?

A co ten wpis ma wspólnego z pracą w firmie Koloryt? Tyle podobnych wpisów jednego dnia, o co tu chodzi? Może dowiem się po prostu, ile jest tu teraz płacone stawki godzinowej? Parę lat temu w ofercie dla sprzątaczki pojawiła się stawka 17 zł brutto / godz.

Dzień dobry, Jesteśmy firmą, która ceni sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Obecnie poszukujemy pracowników do naszego zespołu na stanowisko Pracownika Porządkowego. Prosimy o kontakt na numer 717872130, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zaoferować dogodne miejsce pracy.

Karolcia

A możesz napisać jakieś przykłady tego traktowania, bo to mocny zarzut? Zdarzyło się, że ludzie z firmy odeszli właśnie przez kierownika? Tak odbiegając od tematu to żeby zostać kierownikiem to można awansować wewnętrznie czy biorą tylko ludzi spoza firmy?

Życzliwy

Tak dokładnie to prawda też pracowałem tam miałem starcie z kierownikiem koloryt z obiektu (usunięte przez administratora) szukał sam zaczepki a już o osobach niepełnosprawnych jak ich traktował to sie nie bede wypowiadał bo każdy dobrze wie było zgłaszane wielokrotnie i nikt nic z tym nie robił od 2 lat lub 3 odzywał sie chamsko i wogule a co najlepsze wcześniej robił na magazynie jako zwykły pracownik ale jak dowiedział sie że firma szuka kierownika to stwierdził naszej koleżance że załapie się na kierownika tylko poto żeby nic nie robić ale niestety kierownik sprzątający jest osobą pracującą a nie siedzącą kierownik siedzący może być tylko w tedy jak pracuje w biurze ale nie w firmie sprzątającej taka prawda a prawda zawsze wyjdzie na jaw poprostu jest to zły człowiek bo osoba która się wyżywa na pracownikach to nie kierownik

Nika

Firma sprzątająca może wypłata na czas ale żadnych paczek premii i szacunku od kierownika na obiekcje (usunięte przez administratora) chodzi o kierownika z firmy sprzątającej

@Nika

Dzień dobry, Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że od razu po dostaniu opinii od Państwa pracujemy nad rozwiązaniem wszelkich problemów i podejmiemy niezbędne kroki. Naszym priorytetem jako firmy jest zapewnienie Państwu stabilnych warunków pracy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub uwagi, prosimy o kontakt pod adresem mailowym skargi@koloryt.com. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i gotowi podjąć wszelkie działania, aby poprawić działania firmy.

Pracownice

Firma Koloryt hmm złego nic nie powiem pieniądze na czas praca nie jest zła wiadomo że trzeba zrobić co do nas należy nasza pani kierowniczka(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)świetna, pomaga nam we wszystkim jak tylko może. Oczywiście mowa tu o Śląsku

@Pracownice

Fajnie, że masz tak dobre relacje z przełożoną i możesz liczyć na jej wsparcie. Czy pracownicy, którzy się wyróżniają i osiągają dobre wyniki mogą też liczyć na premie uznaniowe lub dodatkowe benefity?

Basia
@Paweł

Jeżeli są pracownicy którzy naprawdę pracują i dają z siebie 100% a nawet więcej to oczywiście należy się takim pracownikom premia, tylko nie mylmy tu z faworyzowaniem pracowników.

Justyna
@Pracownice

Teraz to już doszło do sprzątania na.kolanach w RABEN bo jest pseudo kierowniczka ,która ma takie wymagania. No cóż ja tej firmy nie polecam jak się sprzeciwstawisz to w tym samym dniu Ci podziekuja. Dyrektor podobno regionalna ma to serdecznie w 4 literach co pseudo kierowniczka wyprawia z pracownikami. Szkoda nerwów na taką firmę takie jest moje zdanie.

@Justyna

To jest prawda

Maria
@Anonim

Naprawdę to prawda? Aż nie chce mi się wierzyć że tak traktują ludzi. Sprzątanie na kolanach? Żartujecie sobie?

Nika
@Justyna

Brawo jedna szczera opinia nie tylko (usunięte przez administratora) bo kierownik z firmy sprzątającej na(usunięte przez administratora) też nie ma szacunku do ludzi

RT

Zapraszam wszystkich do Kolorytu – miejsca, gdzie praca nabiera osobistego znaczenia, a każdy pracownik ma szansę na rozwój i spełnienie zawodowe. Dołączcie do naszej wspólnoty i odkryjcie, jak wspaniałe jest być częścią naszej firmy.

@RT

Co konkretnie znaczy, że praca ma osobiste znaczenie? Ja jestem zdania, że praca pracą, ale to co po pracy nie powinno się mieszać. Każde stanowisko ma szansę na rozwój, od czego się zaczyna ścieżka kariery? Szkolenia, kursy? Czy trzeba najpierw wykazać się na swoim obecnym stanowisku?

W naszej firmie docenia się indywidualne umiejętności i talenty każdego pracownika. To miejsce, gdzie moje pomysły są cenione, a wkład w rozwój firmy naprawdę ma znaczenie. Cieszę się z elastyczności godzin pracy oraz z troski o równowagę między pracą a życiem prywatnym

Krystyna

Praca w Kolorycie to dla mnie nie tylko sposób na utrzymanie siebie i rodziny, ale przede wszystkim źródło satysfakcji i spełnienia. Codziennie odkrywam nowe możliwości rozwoju, a zespół, z którym pracuję, stał się moją drugą rodziną. To miejsce, gdzie praca staje się pasją, a sukces firmy to wspólny cel, który osiągamy razem.

Zero nudy

To, co sprawia, że praca w Kolorycie jest wyjątkowa, to nie tylko projekty, nad którymi pracujemy, ale także ludzie, z którymi współpracuję. Wspólnie tworzymy atmosferę pełną pozytywnej energii i wzajemnej inspiracji. Dla mnie to nie tylko praca, to codzienne możliwości wykorzystywania mojej kreatywności i wpływania na rozwój firmy.

Janek

Pracować w Kolorycie to dla mnie nie tylko wykonywanie codziennych zadań zawodowych, to prawdziwa przygoda i doświadczenie, które trudno porównać z innymi miejscami pracy. Tutaj nie tylko tworzę karierę, ale także uczestniczę w rozwoju społeczności, która staje się jak druga rodzina.

Nick 2

Dobrze mi się pracuje w tej firmie - można się wiele nauczyć :)

@Nick 2

To może podasz chociaż 2-3 przykłady tego, czego można się nauczyć? Na razie wiem tyle, że wg. aktualnego ogłoszenia potrzeba osób do pracy przy ul. Inwestycyjna 4 w Sulechowie za 17 zł netto / godz. na zlecenie.

Dziewczyny z działu kadr zawsze służą radą i pomocą. Wypłata na czas.

Dziękujemy za opinię :)

Kali

Potwierdzam

Maria

O firmie ! Spoko ,wypłaty zawsze na czas ,umowa o pracę, odzież. O kontakcie z personelem biurowym ,super zawsze do usług z miłym pomocnym kontaktem ,kierownictwo ,akurat to co poznałam jest pozytywne i dla ludzi .Prezesostwo też zawsze skore do rozmowy i pomocy .Nie ideał firma bo takich nie ma ,ale napewno jedna z najlepszych firm na roku!

Madzia
@Maria

A co jaki czas dostajecie ubrania? Wiadomo, że ideałów nie ma, ale jaki wg Ciebie firma ma minus? Umowy o pracę macie od samego początku zatrudnienia?

@Maria

Chodzi o sprzątanie? Widziałem, że w wyszukiwarce jest napisane o sprzątaniu biur, hal i obiektów przemysłowych. Gdyby to tak było, jak piszesz, to kreśl jaką stawkę można tu dostać i czy mają zwyczaj przedłużać umowy, o ile od początku nie jest na czas nieokreślony?

Efez

To chyba zależy od obiektu ale dominuje zlecenie i najniższa możliwa stawka+ maksymalne cięcie godzin czyli jak się da to 2 ośmiogodzinne zmiany zamieniają najpierw na 7 godzinne by docelowo były 2 czterogodzinne

Ma
@Maria

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią

Abc

Może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w biurze w siedzibie firmy we Wrocławiu? Jak atmosfera i zarobki? Jest możliwość szkoleń?

pracownik biura
@Abc

Praca w biurze jest ok. Jest darmowa kawa :) Najważniejsze, że atmosfera jest super. Koleżeńskie środowisko. Jest możliwość szkoleń, szefostwo lubi ambitne osoby i chętnie wysyła na szkolenia.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Aktualność
Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem w Rankingu Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych podczas Gali VI edycji Forum Firm Rodzinnych Forbes Polska we wrześniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Koloryt Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Koloryt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koloryt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koloryt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koloryt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koloryt Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koloryt Sp. z o.o.