koloryt

Wrocław

Opinie o koloryt

użytkownik zarejestrowany

@ire czy pracujesz lub pracowałeś w firmie koloryt? Czy podzielisz się swoją opinią na temat pracy w firmie? Czy w firmie można liczyć na jakieś benefity pracownicze? Każda pozostawiona informacja na temat pracy w firmie jest ważna.

użytkownik zarejestrowany

@Wampirek czyli najbardziej niezadowolona byłaś z pensji. Czy nie było możliwości dostania podwyżki po jakimś czasie pracy? Pozostawiając opinie pomagacie tym osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie koloryt.

Wampirek

Witam pracowałam dokładnie na arkadach wrocławskich. Płacą średnio wręcz makabrycznie 9 zł na godzinę za robotę wręcz ciężka, można napotkać wiele nie przyjnosci związku z innymi pracownikami ale jeśli jesteś szczery pomocny i Nie robisz się wielkiego dyrektora czy brygadziste to będzie wszytko dobrze dzięki tej pracy poznałam trochę ludzi z jednej strony ok z drugiej masakra byłam oczywiście na zlecenie ale zdarzało się że nie którzy więcej dostawali choć nie powini a ponoć pracują niby za takie same pieniądze, ja osobiście również miałam problem z pewną panią która wiecznie widziała problem będąc brygadzista chyba nawet już nie jest wiecznie przyjmują tych co zwalniają heh do.mnie jeszcze się nie zgłosili i chwała im. Tak jak.napisalam jak ktoś chce całe życie sprzątać to można tam iść ale jak.ktos ma wysze wymaganie do siebie to nie ma po co. Ta praca to..nie.praca tylko wyzysk człowieka

użytkownik zarejestrowany

@romo62 uważasz, że w firmie panuje nierówność. W jaki sposób się to jeszcze przejawia? Jak myślisz, co jest powodem tak nierównego traktowania pracowników?

romo62

CH. Tulipan Łódź i "super-kierownik"..... a nawet ponoć derektor....Tolerowanie spóźnień niektórych pracownic na porządku dziennym.Inne pracownice które nie mają zaszczytu być w "klanie" są opier....ane za byle co....

boss
użytkownik zarejestrowany

Wiecie czy wypłata jest w pełni terminowa? Pozdrawiam

Elefant

CO wy za jakieś pierdoły opowiadacie... to chyba konkurencja piszę te brednie. Przecież na każdym obiekcie stawka jest ta sama !!! Co wy za bzdury opowiadacie. Jeżeli ktoś ma umowę o dzieło to ma 8 złotych na rękę, jeśli tak jak ja umowę o pracę to stawka wynosi od 7,70 do 9 złotych na rękę. To nie prawda że jadą tylko na umowach śmieciowych u nas wszyscy mają umowy o pracę. Na początku są umowy śmieciowe - - to fakt, ale potem już dostaje się umowę o pracę. Firma jest duża bo zatrudnia ponad 1500 osób. Szef na święta daje dodatkową kasę - karpiowe. Jak by byli chciwi to by tej kasy nie dawali. Piszecie że tak dużo zarabiają na was? Gówno prawda!!! Za same wzmocnienia dyżurów na galerii dostają 12,90 za godzinę z czego płacą podatek i płacą wasze składki, policzcie ile im pozostaje zysku... Nie dużo... Galerię cisną ich jak mogą, najlepiej chcieli by żeby ich ludzie za darmo pracowali.

elektryk
@Elefant 20.09.2016, 19:14

Gratuluje pewnie ktoś z ul.Wolbromskiej pisał i dla tego tak dobrze zorientowany. Po złożeniu pozwu do sądu pracy o wypłatę nadgodzin i pomówienia postaram się zrobić Wam wrzutkę jak koloryt traktuje swoich pracowników i również pracowników funkcyjnych - zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

romo62

w tej chwili to generalnie 7zł/godz.Są oczywiście lepsi no i gorsi....

ratko

ja nie pracuję w CH Tylipan ale opinia o tym Panu jest prawdziwa,no ale szefowa Jadwiga przepada za nim.Dla mnie ten pan to zwykły cham!!!!!!!!

@ratko 04.05.2016, 20:58

Absolutnie się zgadza.Lepszy jest jednak jego syn.To już normalnie kumulacja.

ratko

piszesz że wypłaty są na czas,i masz rację ale że nie oszukują to nie masz racji,bo każdy kto pracuje na umowę o pracę ,i ma nadgodziny ( soboty,niedziele) nie ma zgodnie z kodeksem pracy płacone,100%,i tutaj firma ,licząc pracowników,wcałej Polsce,zarabia krocie

mv3

pracuje w tej firmie w poznaniu na obiekcie PCC pracuje od kwietnia 2015 roku mam 8 zl na godz kierownictwo mlode i da sie wspolpracowac nie narzekam wyplata terminowo czytajac powyzsze wypowiedzi sstwierdzam kto uczciwie pracuje niie powodow do narzekan nygus zawsze bedzie narzekal pozdrawiam

ire
@mv3 31.12.2015, 09:28

Chyba po prostu udało Ci się dobrze trafić-życzę powodzenia

ire
@mv3 31.12.2015, 09:28

Chyba po prostu udało Ci się dobrze trafić-życzę powodzenia

koko

pracuję w tej firmie w Poznaniu CHR Malta od pierwszego września obiecali stawkę od 7,5 do 8,5 zł i jak na razie dotrzymali słowa praca jest spoko po poznańsku,kierownictwo młode ale znają się na robocie.

madafaka

chwasty trzeba wyrywać nawet gdyby zwolnili mnie z pracy co to za robota zreszta umowa o dzieło i wyzysk za 5,6 zł za godzine mysle ze nie ma wielu chetnych ale nastepni po mnie mieli by normalne umowy.Zachecam piszcie skargi do ZUS ze pracujecie na umowe o dzieło po 8 godz i pod nadzorem trzeba złodziei eliminowac

madafaka

jesli masz umowe o dzieło napisz do ZUS skarge ze kaza ci pracowac 8 godzin pod nadzorem w miejscu wyznaczonym i po kontroli firma płaci skladki ZUS nawet do 5 lat wstecz podaj tez nazwiska innych pracowników i firma pozamiatana.Na umowir o dzieło badz zleceniu wykonujesz prace bez nadzoru i ty ustalasz sobie jak to wykonasz i w jakim czasie

Sprzataczka z Ostrowa

W Ostrowie Wielkopolskim na terenach Mahle tez w Kolorycie placa glodowe pensje. Umowa o dzielo, coraz wiecej sprzatania, a zarobki spadaja. W ostatnim miesiacu placili 6 PLN na godzine. To jest kpina z mojej ciezkiej pracy.

byłe pracownice

Zgadzamy się z opinia czarna jest to wszystko prawda a na dodatek zabieraja niekiedy przepracowana dniowke i czlowiek robi za darmo niemozna tez sie odezwac bo kierownictwo robi na zlosc a do glownej siedziby koloryt nie ma co dzwonic , bo nic to nie daje .omijajcie ta firme szerokim łukiem , nie polecamy

czarna

Nie polecam nikomu tej firmy !!!! Naprawdę już szukać gdzie indziej i co kolwiek nie mają za grosz szacunku dla pracowników zabierają kasę a jak człowiek ma za dużo nadgodzin automatycznie. Zabierają ludzia praktycznie pół wypłaty obniżają stawkę wtedy . A skądwiem ? Bo pracowałam tam i to jest dla mnie nie pojęte a jak już zrezygnowałam z pracy i czekaalam na swoje wynagrodzenie to myślałam ze ich już zdrowo powalilo miałam 8 dni przepracowanych i co i dostałam 120 zł !? Kpina !!!!!ludzie naprawdę nie polecam za grosz szacunku i później dziwiaja się ze ludzie uciekaja od nich pozdrawiam

caramka

firma naciagaczy żerują naludziach i traktują jak tanią siłę roboczą.obcinają stawki.porażka totalna.kradna nawet kierownicy.Radzę omijać z daleka.głodowe pensje

palll

Nie polecam nikomu też stawki 6-7 brutto PLN,umowa o dzieło..firma dużo obiecuje i na obietnicach si konczy!! Zbijaja gruba forse kosztem ludzi!!

buzka

Byłam ostatnio w firmie ze skierowaniem do pracy z Pup na dzień dobry usłyszałam ze umowa o dzieło jak się sprawdzę to zlecenie Stawka do 7 zł brutto ustalana na koniec przepracowanego miesiąca jeśli będą straty to będzie niższa.Podsunęli formularz do zawarcia umowy o dzieło na odwrocie zasady wykonywania zasad pracy no i klauzula ze jeśli rozwiąże umowę do 7 dni to jestem świadoma iż będę ukarana karą pieniężną do wysokości wynagrodzenia ,Nic dodać nic ująć

pako II

Omijac ta firmme szerokim lukiem.Obiecuja dadzą umowe o prace a to tylko wielka sciema.. umowa o dzielo lub zlecenia.Nie placa nawet skladki chorobowej..i na umowie 5 zł brutto..Nie polecam nikomu!!

goscUCCA
@pako II 22.01.2014, 13:31

Potwierdzam!!!Omijac szerokim lukiem!!!!Szczegolnie Arkady Wrocławskie.Tamtejsi pracownicy traktowani jak w obozie pracy,bez dni wolnych,tygodniami czeka sie na wolne,jak juz pojawi sie szansa na wolnezaraz szanowne kierownictwo zabiera twierdzac ze nie ma ludzi do pracy a obiekt musi pracowac!!!Jak czlowiek chce odejsc bo znajdzie co innego to wielkie fochy i obraza majestatu nie mowiac o tekstach"ty juz tu powrotu nie masz"Jednym slowem WIELKI SHIT

pako

Omijac ta firmme szerokim lukiem.Obiecuja dadzą umowe o prace a to tylko wielka sciema.. umowa o dzielo lub zlecenia.Nie placa nawet skladki chorobowej..i na umowie zł brutto..Nie polecam nikomu!!

Zostaw opinię o koloryt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie koloryt