MARC SHOES Polska Sp z oo

Kraków

Opinie o MARC SHOES Polska Sp z oo

bolek

Każdy ma prawo do swojej opinii @nikodem nawet tutaj, bo niby gdzie ludzie mieliby pisać o jakości ich produktów?

leonia

ja też uważam, że buty z firmy marc shoes to niewypał. Sama kupiła w tej firmie buty i faktycznie rozleciały się od razu. Buty są bardzo drogie ale nie na nasz klimat. W moich odkleiła się podeszwa.

kraków

firma marc shoes produkująca buty jest nie solidna. nie odpowiada na reklamacje. buty rozpadaję się po paru dniach. gdybym wiedziała, że to takie dziadowskie buty , mój błąd bo nie czytałam na forum!!!

krakow

nie polecam butów tej firmy ( marc shoes). ja zakupiłam w Galerii Krakowskiej na Pawiej. Raz nie uwzględniają reklamacji a jest ich w roku bardzo dużo . Sama reklamowałam i wiem po numerze,ze był wysoki.

lula

bardzo polecam buty tej firmy bardzo solidne na kilka sezonów (sama to sprawdziłam na oficerkach)

anonimowy

Błagam, nie kupujcie Panie i Panowie butów z MARC SHOES POLSKA SP z oo. Gdybym wiedziała że te buty są takie dziadowskie a wcale nie tanie to bym wcale nie kupiła. nie uwzględniają w Firmie reklamacji chociaż buty rozpadają się po paru dniach. OSTRZEGAM. Ja poprostu nie czytałam opinii!!!!Mój błąd....

Zostaw opinię o MARC SHOES Polska Sp z oo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARC SHOES Polska Sp z oo