Opinie o MARC SHOES Polska Sp z oo w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MARC SHOES Polska Sp z oo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MARC SHOES Polska Sp z oo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARC SHOES Polska Sp z oo w Kraków

krakow

nie polecam butów tej firmy ( marc shoes). ja zakupiłam w Galerii Krakowskiej na Pawiej. Raz nie uwzględniają reklamacji a jest ich w roku bardzo dużo . Sama reklamowałam i wiem po numerze,ze był wysoki.

ZOSIA Nowy wpis
@krakow

JA ZAREKLAMOWAŁAM,NO I OCZYWIŚCIE NIE STWIERDZILI USTERKI,NAPISAŁAM NA INSTAGRAMIE OPINIE, TO MNIE ZABLOKOWALI......NIE SPOTKAŁAM SIĘ DO TEJ PORY Z TAKĄ BEZNADZIEJNĄ FIRMĄ.

Swarka Nowy wpis

Kupiłam kozaki Kowboki Iolanda Code: 2104K-001-4 i z przykrością muszę przyznać, iż nie jestem zadowolona. Skóra z której są wykonane nie wygląda porządnie a raczej jak skóra na tanich butach. Od pierwszego chodzenia zaczęły się zginać w wielu miejscach i po 5 razach wyglądają jakby miały 5 lat. Podeszwa i fleki wyglądają jakby miały 5 lat. A do tego fason niby modny (trochę inny niż na zdjęci) ale jest w nim coś co powoduję, że wyglądają tandetnie. Do tego strasznie się rozszerzają. Kopiłam 38, ale po paru wyjściach czuje jakbym kupiła rozmiar 40. Zapłaciłam 500 PLN. Zdecydowanie nie sa warte swojej ceny. Nie polecam.

ANIA Nowy wpis
@Swarka

DZIEŃ DOBRY.JA KUPIŁAM BALERINY Z TEJ FIRMY,I ZAREKLAMOWAŁAM ,PONIEWAŻ BOKI STRASZNIE SIĘ ROZESZŁY,WYGLĄDAŁY JAKBYM CHODZIŁA W NICH 10 LAT,POI DWÓCH TYG.ODEZWALI SIĘ I STWIERDZILI PO ANALIZIE ,ZE ODSTĘPUJĄ OD REKLAMACJI. DLA MNIE TO SZOK,SAM PAN PRZY ROZMOWIE TEL.STWIERDZIŁ,ZE SA INACZEJ USZYTE??? NIE POLECAM JAKOŚĆ BARDZO SŁABA A CENA WYSOKA. SA LEPSZE FIRMY. OMIJAJCIE DZIEWCZYNY TEN SKLEP.

DanutaGajewska Nowy wpis

To nie jest profil marki Marco Shoes z Radomia!

Maciek

W jakich godzinach macie zmiany ?

Brałeś udział w rekrutacji do MARC SHOES Polska Sp z oo. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
bolek

Każdy ma prawo do swojej opinii @nikodem nawet tutaj, bo niby gdzie ludzie mieliby pisać o jakości ich produktów?

leonia

ja też uważam, że buty z firmy marc shoes to niewypał. Sama kupiła w tej firmie buty i faktycznie rozleciały się od razu. Buty są bardzo drogie ale nie na nasz klimat. W moich odkleiła się podeszwa.

kraków

firma marc shoes produkująca buty jest nie solidna. nie odpowiada na reklamacje. buty rozpadaję się po paru dniach. gdybym wiedziała, że to takie dziadowskie buty , mój błąd bo nie czytałam na forum!!!

lula

bardzo polecam buty tej firmy bardzo solidne na kilka sezonów (sama to sprawdziłam na oficerkach)

anonimowy

Błagam, nie kupujcie Panie i Panowie butów z MARC SHOES POLSKA SP z oo. Gdybym wiedziała że te buty są takie dziadowskie a wcale nie tanie to bym wcale nie kupiła. nie uwzględniają w Firmie reklamacji chociaż buty rozpadają się po paru dniach. OSTRZEGAM. Ja poprostu nie czytałam opinii!!!!Mój błąd....

Zostaw merytoryczną opinię o MARC SHOES Polska Sp z oo - Kraków

MARC SHOES Polska Sp z oo