Opinie o Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. w Kraków

Karzeł

Omijać szerokim łukiem z miesiąca na miesiąc co raz gorsze zarobki . Jak składa się podanie o podwyżkę kończy się w koszu na śmieci. Prezes nie przejmuje się pracownikami ważniejsza nowa flota samochodów i imprezy dla biura . Dodatki na święta są zabrane mimo że każdy pracownik ma swoje pieniądze z funduszu ale firma ma na co innego . Na umowie miałem 3800 brutto a na rękę brałem 3100 za nocki dniowki i pracę w święta taka sytuacja na pogotowiu torowym, (usunięte przez administratora) w gratisie . Chora atmosfera między ludzmi alkoholizm na każdym kroku i wpuszczanie w maliny, na koniec pani dyrektor tuszuje wszystko . Praca przy torowisku na pogotowiu nie jest warta tych pieniędzy co ludzie tam oferują

Duszek

ZUE - firma z cyklu 'komuno wróć'...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.? 22 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Budowy. Ktoś z Was aplikował?

Ktos Nowy wpis

Jedna wielka porażka

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.?

Karzeł Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. kosztorysowania – sieć trakcyjna. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Elektromonter

Czy warto się zatrudnić na pociąg sieciowy?

Leszek

@Duszek aż takie przestarzałe mają metody pracy?

Duszek

ZUE - firma z cyklu 'komuno wróć'...

Tomcio

Jakiej stawki można się spodziewać na wydziale usług kolejowych ?

Zielony
Kandydat

W jakim zakresie można spodziewać się zarobków na stanowisku kierownika robót energetycznych w ZUE?

Bartolomeo
Kandydat

jakie są opinie o wydziale usług kolejowych ktoś wie? ;)

nik

Omijać jak najszerszym łukiem, nie warto tracić zdrowia dla tej firemki

@nik

Możesz coś więcej powiedzieć ile godzin w miesiącu jaką stawkę proponują jaka atmosfera w pracy czy za nadgodziny placa

Raszid
@Jarek

Atmosfera zależy od brygady.Nadgodziny płacą wypłata zawsze na czas. Omijał bym dział inżynierii, (usunięte przez administratora) ze strony kadry im wyższy stołek tym mniejszy szacunek do pracownika fizycznego.

Ola

Jak wygląda praca w administracji, jakie zarobki, czy jest mobinng Dzięki

Rudy Mundek
@Ola

Zależy od działu, generalnie radzę omijać szerokim łukiem zespół oferowania, szefowa działu kompletna porażka... ????????

Bocznica

Byłem na rozmowie dają na początek 13zl.+dpdatki które może dostaniesz. 50%za nadgodziny. Do 60km.sam płacisz za hotel i pod koniec kontraktu tak szybko zniknie jak się pojawiles i dają to już odczuć na pierwszych krokach w tej firmie. Pozdrawiam

@Bocznica

Na jakie stanowisko aplikowales

Wiktor

@nik napisz dlaczego omijać ! W takiej formie post nic nie mówi.

MK

Jak większość polskich firm (usunięte przez administratora) na rozmowie rekrutacyjnej. Mieli dać znać o wynikach rekrutacji ,ale oczywiście nikt się nie odezwał.

Szczery

Niestety prawda o tej firmie jest jedna chcą pracownika do wszystkiego z uprawnieniami operatora, kierownik poc, elektromonter, brygadzisty, maszynisty,rob torowego, etc w jednej osobie za np 20 zł i wysyłają cię samego do roboty bo masz papiery. Niestety ale jak z nimi współpracowałem to chcą żeby robić na 5 stanowiskach jednocześnie. Pozdrawiam tą chorą firmę chwila moment i dojdzie do masy wypadków jak tak dalej pójdzie.

Ola
@Szczery

To wypowiedź pracownika czy konkurencji

Szczery
@Ola

Pracownika pozdrawiam

Jarek

Witam jak wygląda praca na stanowisku elektromontera jakie są zarobki ile godzin w miesiącu się pracuje Pozdrawiam

Zuzanna
@Jarek

Dzień dobry, takich szczegółów nie znam więc niestety nie odpowiem. Wiem tyle co wyczytałam na GoWork i z ich ogłoszeń -jest prywatna opieka medyczna i umowa o pracę. Ciekawe tylko czy od razu, czy najpierw dają na przykład na 3 miesiące inny rodzaj umowy? Ktoś wie?

Mloda
@Zuzanna

Umowa o pracę od początku

Uprzejmy
@Jarek

Zależy tramwaje czy kolej na koleji lepsze zarobki ale niestety praca w delegacji no i niestety raz są godziny a raz nie

Ciekawy

Witam,jak wyglada praca na stano maszynisty?

Uprzejmy
@Ciekawy

Wszystko zależy do jakiego działu

duszek

Pracownicy pokażmy że uzbieramy: https://pomagam.pl/wojciech_nurek

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. - Kraków

Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.
2.3/5 Na podstawie 57 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.