Opinie o DECATHLON w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DECATHLON , a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DECATHLON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECATHLON w Kraków

Karolina Nowy wpis

Czy ta Firma zatrudnia tylko studentów? Jaka jest średnia wieku?

Jin Nowy wpis

Uwaga zatrudniaja na sezon mamia umowa nei mowia ze to tylko na czas letni, ale ciagle rzucaja umowy na czas - po sezonie kiedy duzo dzilalow ni jest juz oblezona dziekuja pracownikom - dzialaja jak prywaciarz z lat 90 - tych (generalnie banda uposledzonych januszy...jezeli chodzi o liderow) Np Rowery plywanie bieganie.....

Jin Nowy wpis
@Jin

Zapomnialem dodac - Dechatlon Plaza Krakow

Antoni Nowy wpis

@Rekrutacja, dziękuję za podzielenie się swoją obszerną opinią i opisanie przebiegu swojej rozmowy rekrutacyjnej. Czy w przyszłości będziesz jeszcze aplikował do pracy w Decathlonie? Może warto? Pozdrawiam serdecznie! Czy któryś z użytkowników forum pracuje aktualnie w Decathlonie w Krakowie? Jestem ciekawa, jaka jest specyfika tej pracy i czy firma wyróżnia się czymś na tle innych, podobnych z branży.

Rekrutacja

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem. Na przełomie maja/czerwca tego roku zadzwoniła do mnie pani kierownik z Decathlon Plaza. "Dostaliśmy Pana cv, czy jest Pan nadal zainteresowany pracą u nas?" - odpowiedziałem, że tak. Rozmowa początkowo przebiegała raczej normalnie: "Dlaczego akurat nasza firma?" / "Dlaczego akurat Pana mamy zatrudnić?" / "Czym wyróżnia się Pan od innych kandydatów?" itd. Na ostatnie odpowiedziałem, że interesuje się sportem, ćwiczę i mam dużą wiedzę - przez co mogę być cenny dla firmy - przy okazji zarabiając na tym, robiąc po prostu to co lubię. Pani kierownik się zainteresowała tematem i zapytała mnie jakie sporty uprawiam - wymieniłem bieganie, gry zespołowe, rower i oczywiście siłownię. Wtedy padło dziwne pytania "Jak często chodzi Pan na siłownie?" / "Jakie partie mięśni Pan ćwiczy?" i w końcu: "Jak jest Pan zbudowany?" / "Jaką ma Pan posturę ciała?" / "Czy mięśnie są widoczne i wyeksponowane?" - na moje pytanie co ma do rzeczy to jak wygląda moje ciało pod ubraniem usłyszałem, że ma to znaczenie (wtf?). Potem padło ostatnie już pytanie - "Jakie są moje oczekiwania finansowe?". Odpowiedziałem, że jak każdy człowiek świadomy swojej wiedzy i umiejętności oczekuję wynagrodzenia odpowiedniego do mojego wkładu i że wysokość oczekiwanego wynagrodzenia zależy od wielu czynników - np. rodzaju umowy, ilości godzin, rodzaju stanowiska, obowiązków itd. i że nie potrafię podać jej liczby nie mając żadnych informacji na jakie stanowisko rekrutują. Pani kierownik niestety nalegała na konkretną kwotę netto i od niechcenia dodała, że chodzi o pracę na pół etatu - co już w ogóle było totalną porażką, bo w zgłoszeniu zaznaczyłem, że interesuje mnie praca tylko na cały etat. Wtedy wiedziałem, że na pewno nie jestem zainteresowany, ale z ciekawości próbowałem dopytać się na jaki dział miałbym trafić, jakie miałbym obowiązki, żeby szanownej Pani oszacować moje oczekiwania finansowe. Niestety nie dowiedziałem się nic, jakby to miała być jakaś tajemnica. "Wszystko się Pan dowie na spotkaniu, oczywiście jak się odezwiemy, bo zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami". Pani już się oczywiście nie odezwała i na szczęście! Pozdrawiam!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DECATHLON ? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
logo firmy Social Media Content Manager / Information Assistant
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy DECATHLON jest takim przedsiębiorstwem?

Rozbawiona kandydatka

Szmery-bajery w ogłoszeniu o pracę. Tylko potem w rozmowie okazuje się, że ogłoszenie sobie a realia sobie. Marnowanie czasu na dojazd, najpierw omówiliśmy warunki zatrudnienia tak ogólnie i już na tym etapie chciałam wyjść bo nie zgadzało się to z informacjami z ich strony. Ale jestem uprzejmą osobą więc rozmawialiśmy dalej. Kiedy usłyszałam ile chcą mi zaproponować (za pracę na warunkach innych niż w ogłoszeniu!) zakończyłam rozmowę, podziękowałam i tyle. Roześmiać się w twarz było by nietaktem ale to była by rozsądna reakcja. Gdyby już w ogłoszeniu były podane REALNE warunki pracy- po prostu oszczędziła bym czas swój i rekrutera i nie wysłała bym papierów. Jeśli jednak komuś odpowiada niepoważne podejście do sprawy już na samym początku to może i się tam odnajdzie.

Markopolo

organizacja sklepu - bardzo zła, duża kolejka - i uwaga: o zamknięciu kasy dowiaduje się klient jak już stoi 20 minut, tuż przed skasowaniem produktów. I tekst od innej kasjerki: "koleżanka już wychodzi z pracy". proszę iść do innej kasy. Oczywiście inne kasy mają kolejkę na kolejne 20 minut. Jakaś masakra! podkreślam - sklep w Krakowie.

kasik

sklep bardzo przyjazny,miła obsługa i bezproblemowe załatwianie reklamacji,duży wybór towaru!

Zostaw merytoryczną opinię o DECATHLON - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DECATHLON