MD Multidiagnostica

Kraków

Opinie o MD Multidiagnostica

GDYŻ

Klienci na pewno są zadowoleni z firmy, ale zastanawiam się czy jest jeszcze dodatkowo szansa na jakieś benefity socjalne w tym zakresie. W koncu dbałość o pozytywne nastawienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.

Boleczek

Nie polecam nawet wykręcać tam numeru albo wstukiwać adresu mailowego - szkoda klawiatury na takich prostaków. (Bolek, Marzec)

Praca dobra ,tylko siedzisz i obsługujesz komputer,tylko szefowie straszą zwolnieniem. Zarobki takie sobie tylko na umowie mam minimalną z czego nie jestem zadowolony tym bardziej że dziecko na utrzymaniu.

man

Na umowie płaca minimalna natomiast można zarobić więcej, premii nie ma ,praca poza Krakowem często w delegacji przy okazji sprzedaż wapna i dostajesz prowizję.Nigdy nie wiesz ile zarobisz ,promieniowanie jonizujące.

Zostaw opinię o MD Multidiagnostica - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD Multidiagnostica