Opinie o XX LO w Krakowie w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy XX LO w Krakowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XX LO w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XX LO w Krakowie w Kraków

Czy pracownicy w XX LO w Krakowie dogadują się między sobą?

Belfer

Atmosfera w Gronie Pedagogicznym jest bardzo przyjazna. Wszyscy pomagają sobie nawzajem, nikt nie podważa kompetencji kolegów i koleżanek. Nie ma donosicielstwa i niezdrowej rywalizacji.

Czy pracownicy w XX LO w Krakowie dogadują się między sobą?

Adrian Nowy wpis

W ogóle? Nikt się z nikim nie przyjaźni i nie ma żadnej integracji? To co? Atmosfera jest taka że ludzie patrzą na siebie wilkiem? Napisz coś więcej bo zależy mi na info.

Belfer Nowy wpis

Wiktoria Nowy wpis

Cześć, czy poza uczniami są tutaj jacyś nauczyciele? :) Kończy się rok szkolny i zastanawiam się czy będą robić rekrutację na nauczyciela wychowania fizycznego :) Ktoś może coś wie? Interesuje mnie posiadanie własnej klasy wychowawczej. Dajcie też znak jak u nich z zarobkami nauczycieli WF-u :)

Baska Nowy wpis

Skończyłam to lo w 2008 roku. Pamiętam, że większość kadry to byli młodzi ludzie. Język polski z dr Ruszerem mistrzostwo! Dobrze wspominam również Panów Bieńkowskiego, Batorskiego, Skoniecznego. Panią Iwan i mojd śp. Wychowaczynię Panią Gołębiewską. Atmosfera w szkole była luźna i przyjazna. Kto chciał się uczyć ten się uczył i miał dobre stopnie. Z mojej klasy mature zdał każdy, kto do niej podszedł.

Czy XX LO w Krakowie organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mal

Tak. M.in. w tym roku w wakacje pięcioro nauczycieli uczących w klasach dwujęzycznych z językiem francuskim uczestniczyło w kursach jezykowo-metodycznych w Vichy we Francji

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie XX LO w Krakowie.
nikola

Czy jak wybieram się na biol-chem muszę pisac sprawdzian uzdolnien kierunkowych?

wisienkal05

Chodzę do tej szkoły już jakiś czas i nie jestem zadowolona, nauczyciele nie interesują się uczniami p.Stawiarska, ktora uczy języka polskiego nie szanuje swoich uczniów i ich wypowiedzi, ponadto zachowuje się karygodnie, nie uczy zgodnie z podstawą programową. Boję się o swoją maturę ponieważ moja wiedza którą zdobyłam przez ten rok nie zadowala mnie p.Dorosz arogancki, wydający dziwne odgłosy na lekcji, jego ulubione słowo to "brzydal" "baranica" "osioł" "nieuk" "tekla" czy też obraźliwie zmienia i przekręca nazwiska swoich uczniów pomimo nieustannych próśb o zaprzestanie, niesprawiedliwie ocenia i nie przykłada się do odpowiedniego, dającego jakiekolwiek efekty programu nauczania, z wielką przyjemnością nie dopuszcza uczniów do matur usprawiedliwiając się "trzy godziny angielskiego w tygodniu to za mało"

@wisienkal05

Współczuję Ci nauczycielki j, polskiego. Bardzo dawno temu, jeszcze za czasów Studium Nauczycielskiego była moją wychowawczynią. Nie jestem w stanie powiedzieć jednego dobrego słowa o Niej.

Wspomnienia
@wisienkal05

stawiarska (celowo z małej), to ona tam jeszcze pracuje? W takim razie to taka Elżbieta II XX-ego "liceum" w Krakowie, ale w odróżnieniu od Elżbiety nie ma nic w sobie arystokratycznego. Jedyne co je łączy to wiek, i że od dziesięcioleci zasiadają na jednym stanowisku, w tym samym miejscu.

Niedźwiedź
@wisienkal05

Czy chodzi o Pana M.D od angielskiego?

2022

Jaka panuje w szkole atmosfera z nauczycielami? Warto złożyć papiery do tej szkoły na biol chem ?

Iza
@2022

A to jeszcze da się tutaj rekrutować? Myślałam że już za późno

Czyli nie polecacie tego LO na pierwszy wybór?

Marzena
@Kandydat

Pierwszy wybór? A to ile razy Ty chcesz LO szukać? ;) Chyba dobrze raz precyzyjnie strzelić, co nie? Po komentarzach stwierdzasz, że lepiej sobie odpuścić? :/

kandydat

Do uczniów w 2022 roku, jak tam teraz jest?

Iza
@kandydat

Masz ochote się tam zapisać? O jakim kierunku myślisz? :)

@Iza

Historia wos Polski

Marzena
@Kandydat

Idziesz w kierunku kariery prawnika może?

Martyna

Potwierdzam powyższa wypowiedź użytkownika "Tak" . Szkoła i szczególnie wymienieni powyżej nauczyciele to porazka

Cecylia

Czy na profil ang-niem-geo potrzebuje pisać egzaminy wstępne? Jeśli tak to do kiedy mam czas? I jeszcze czy rozszerzając te dwa języki uczę się jeszcze jakiegoś na poziomie podstawowym?

Cecylia

Hej, mam pytanie odnośnie profilu biol-chem w XX LO. Polecacie ten profil? Czy nauczyciele i uczniowie są ''spoko''? Interesuje mnie ten temat, ponieważ jest to szkoła mojego, pierwszego wyboru. Macie jakieś plusy i minusy tej szkoły, klasy?

Karty
@Kandydat

Nie odpowiadając konkretnie na pytanie :Ja wzięłam ją jako szkole 2 wyboru i czytając opinie nie żałuję swojej decyzji. Podobno nauczyciele nie są spoko. Jeśli mnie do X nie przyjmą, będę zmuszona tam iść na biol-chem, więc będziemy męczyć się razem XD

IkOn

Bardzo żałuję wyboru tego liceum, mogłem wybrać o wiele lepsze. Fizyka, Chemia, Informatyka, WF, Niemiecki, Geografia to porażająco słaby poziom. Jedynie Matematyka i Historia były fajne

Maja

Co myślicie o profilu ang-niem-geo? Od ilu puntów mnie przyjmą? Trudno się dostać na ten profil?

Tae
@Maja

Ja również chce się dostać na ten profil w XX lo albo na humana ale wydaje mi sie ze nie jest jakoś mega trudno sie tam dostać z twgo co słyszałam

Danka

To jest forum na którym pracownicy mogą wyrazić swoją opinię o pracy natomiast pozostałe osoby powinny zostawiać swoje opinie na forum szkoły.

Ula

Bardzo dobry pracodawca jest z tej szkoły i szkoda, że nikt takiej informacji nie umieszcza na forum.

Mirosław

@doma, forum powinno koncertować się na przedstawieniu ogólnej opinii na temat XX LO w Krakowie. Wytykanie poszczególnych osób nie powinno mieć tutaj miejsca, jeśli masz zastrzeżenia co do pracy nauczycieli warto zgłosić to do dyrekcji i wyjaśnić sprawę w tym zakresie.

Jola
@Mirosław

Ale nauczyciele tworzą szkole a niestety za moich czasów nauczyciele w tej pozal sie Boże to byla katastrofa....

Mirosław

@Katarzyna A czy fakt, że nauczyciel zwracał się do Ciebie w taki sposób był zgłaszany bezpośrednio dyrektorowi XX LO w Krakowie? Z jakim efektem, jeśli tak? Chciałbym Cię zachęcić do odpowiedzi. Pozdrawiam.

Katarzyna

Chodziłam tam i nie polecam. Chce ten kawałek życia wymazać z pamięci. Nauczyciele oraz wychowaca codziennie mówili,że po co my przyszliśmy tutaj a nie poszliśmy do zawodówki. Że nie nadajemy się na lo oraz, że i tak nie zdamy matury. Takie słowa usłyszałam przed maturą od nauczycieli. Zdałam, ale wole się nie przyznawać, że tam chodziłam. Uczniowie patologia i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o XX LO w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w XX LO w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy XX LO w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XX LO w Krakowie?

XX LO w Krakowie
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Szalk 5
    31-161 Kraków