XX LO w Krakowie

Opinie o XX LO w Krakowie

Wieloryp

Jak ta szkoła???

Zainteresowany

Czy jak będę mieć 60 procent z sumy wszystkich egzaminów i 4 z polskiego 4 z angielskiego 4 z chemii i 5 z biologii to dostanę się na biol chem do XX ?

Wojtek

miałem dokładnie tak samo jak @mama... prawdopodobnie przepiszę się do innego liceum 2 tygodnie po rozpoczęciu roku

mama

Moja córka złożyła tam papiery. Ja po fakcie poczytałam opinie i ... matko co to za szkoła?? Czy ktoś coś może powiedzieć? Słyszałam, że tam nie ma kryterium punktów czyli przyjmują każdego? A jeśli tak to jaki tam jest poziom i kto tam chodzi? Teraz trwa rekrutacja, domyślam się że córka po prostu się tam dostanie tym bardziej że średnią ma powyżej 4 egzaminy też poszły dobrze, a tu takie wieści! Czy może ktoś sprostować te informacje????

Gość cdf
@mama 20.06.2016 12:45

Próg punktowy jest od 120 punktów więc nie uważam żeby to była zła szkoła. Inne szkoły np I czy V są najlepsze ale trzeba sie nastawić na wiele nauki.

absolwent

Bardzo przyjazna uczniom szkoła. Nauczyciele "stają na głowie" by pomóc uczniowi - dodatkowe zajęcia, wielokrotne terminy na poprawę sprawdzianu, indywidualne podejście do ucznia. Jeśli tylko trochę popracujesz, jesteś w stanie zdać maturę. Nic za darmo, trzeba po prostu się przyłożyć, jak wszędzie jeśli chcesz coś osiągnąć. Nie wiem skąd tyle nieprzyjemnych słów pod adresem niektórych nauczycieli i szkoły. Szczerze POLECAM.

Tak.

W życiu tam nie idźcie. Wybranie tej szkoły, to mój życiowy błąd. Nauczyciele zamiast pomagać, zgnębią Cię tylko, jak będą mogli. Dorosz słynny harcerz z ZHR pożal się boże od angielskiego da Ci poprawkę w każdej klasie, Ryczko - pani od geografii, która nigdy nie wie z kim ma, a nawet co robiła na następnej lekcji. Często gubi kartkówki, a potem masz same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Klinowska - no comment, matma to też porażka, historia z głąbem Wajdą.... boże za jakie grzechy gorzej niż w przedszkolu ;/ TAKŻE WSZĘDZIE, BYLE DALEJ OD XX LO ZNIEKSZTAŁCAJĄCEGO W KRAKOWIE.

Zostaw opinię o XX LO w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XX LO w Krakowie