Opinie o rivet group Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie rivet group Sp. z o. o. Sp. k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w rivet group Sp. z o. o. Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o rivet group Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Ilona Nowy wpis

Mam Cię, czyli jakiś socjal jednak tutaj jest. ;) Prócz ekspresu co jeszcze ciekawego tu mają z tych pobocznych rzeczy?

Meduza Nowy wpis
@Ilona

Droga Ilono z dodatkowych rzeczy - (usunięte przez administratora)i mikromanagment w skali total, ale wiadomo - co kto lubi.

Maja Nowy wpis
@Meduza

Możesz jeszcze raz napisać jakie są tu dodatkowe rzeczy? Części Twojego wpisu w ogóle niestety nie widać.

Meduza Nowy wpis
@Maja

Maja z dodatkowych rzeczy poza frustracja i stresem nie znajdziesz tu nic ciekawego.

Wiesiek

Firma jest niestandartowa to prawda z zupełnie innym podejściem, jeśli szukasz owocowych piątków czy jogi w czwartki to nie tu, za to dostaniesz szansę na rozwój i robić ciekawe rzeczy, ciekawe projekty to dostaniesz szanse tylko od Ciebie zależy czy jej nie spartolisz. Prawda, wymagania są wysokie i przyspieszanie tempa jak ktos jest kumaty ale finalnie liczy się robota, dobra i sensowna robota.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w rivet group Sp. z o. o. Sp. k?

pracownik1

nie

w żadnym wypadku...

Michalina

@pracownik1 a jak wyglada w tej firmie socjal?

@Michalina

Nie wygląda :) wogóle

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Lokalizacja - tragedia, brak jakichkolwiek sklepów w okolicy, bardzo słaby dojazd komunikacją miejską. Wynagrodzenie - bardzo przeciętne. Biuro - brudne, a szef jak zobaczył 3 ziarenka ryżu w zlewie to dawał jakieś głupie komentarze. Szef - humorzasty, prowadzenie firmy rodem z (usunięte przez administratora) podejście szefa do pracownika - ciesz się że w ogóle masz pracę. Jak to ktoś wcześniej pisał - wystarczy posłuchać podcastów i jak mówi że pracownicy są roszczeniowi. No tak, bo jak to można wymagać czystego biura... Benefity, dodatki - kompletnie nic 0, żadnych wyjść, imprez firmowych, pakietów medycznych itp... Praca - jak wykonałeś ją dobrze to dobrze w końcu za to płaci, każdy błąd z kolei jest wytykany przez co najmniej miesiąc. Szef od pracowników wymaga żeby prowadzili za niego biznes. On natomiast nie ma kompletnie pomysłu, dziesiątki rozgrzebanych projektów i zamkniętych w trakcie bo trzeba jakieś ???????????? wyłożyć. Natomiast możesz być pewny że każda minuta Twojej pracy będzie rozliczona - żebyś przypadkiem za długo w kiblu nie siedział. Większość ludzi którzy pracują bezpośrednio w biurze (z szefem) a nie w projektach w innych firmach odchodzą z problemami...chyba nikt nie rozstał się pozytywnie.

Hasta la vista, baby

Firma z pewnoscia jest bardzo, bardzo niestandardowa. I problem nie tkwi w braku owocowych piatkow… oj nie. - brudne biuro, za często nie sprzataja, kurz, zasyfione podłogi - woda tylko z kranu (o mleczku do kawy nie wspomnę) - kiepska kasa - czesty brak pomysłu na realizacje jakies wydumanej wizji - humorzasty szef (i jak on lubi, jak mu się szefuje… bleee) – krzykacz malutki :P - atmosfera strachu (starsi stażem pracownicy wchodzą do gabinetu szefcia z opuszczona miną, wychodzą z zaczerwieniona buźka, a jak go nie ma w biurze – to jada po nim jak po łysym ośle :P) - brak benefitów - lamanie zasad RODO - slaba lokalizacja – brak miejsc, gdzie można wyjść coś zjeść albo chociaż kupic - cos jeszcze? Pewnie by się znalazło, ale jakos człowiekowi mdlo i niedobrze się robi, jak za długo o tym myśli Reasumjac: UCIEKAC!!! Sa w tym miescie jeszcze normalne firmy, które szanują pracownika jako człowieka. Dbaja o jego rozwój i nie ponizaja.

Zenon
@Hasta la vista, baby

Dokładnie - nic dodać nic ująć!!!!

Ilona
@Zenon

I serio to wszystko tak słowo w słowo? I nic się nie zmieniło przez tak długi czas? Dziwne w sumie a orientujesz się może czy mimo wszystko mają pełny skład?

Meduza

Moja rada - unikać - zero poszanowania pracowników, ja byłem z technicznych, wtedy jest inne traktowanie (ale tylko do momentu rozmowy o podwyżce - wtedy dowiesz sie ze nie należy ci się tyle ile chcesz lub zaproponujesz i ile rzeczy zawaliłeś) - zaprzęganie ludzi do kilku projektów na raz a o płaceniu za tę pracę nie wspomnę, - brak transparentności wobec klientów i pracowników - najlepiej wszystko pokątnie i żeby nikt sie nie dowiedział, jednak ludzie ze soba rozmawiają i wymieniaja swoje opinie.... - w ciągu dwóch ostatnich 2,5 roku odeszli ludzie od których naprawdę można by się czegoś nauczyć - brak jakiejkolwiek wizji rozwoju firmy, brak strategii, brak pomysłu - czas spędzony w biurze nie był fajnym czasem - dlatego dobrze że pracowałem głównie zdalnie - ludzie z back office - zestresowani i przeczołgani przez prezesa - jego zachowania, podczas moich wizyt w biurze - podpadające pod czysty mobing i dziwie sie że nikt z tym nic nie robił Generalnie - mentalność rodem z kapitalizmu lat 90....

pozdo-z-lepszego-miejsca

Uciekać! To jak wygląda leadership i podejście do pracownika jest skandaliczne. A najgorsze jest to, że zarząd jest przekonany o zajebistości swojego podejścia. Warto przesłuchać ich podcast aby dowiedzieć się, że pracownicy są teraz roszczeniowi bo zależy im aby szanowano ich pracę. No straszne -szanować pracownika.: (usunięte przez administratora)

Zadowolona

Pracuję w Rivecie od listopada i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem większości komentarzy. Przed pierwszą rozmową o pracę oczywiście szukałam opinii i ogromnie się cieszę, że się nimi nie zasugerowałam, bo nijak mają się do rzeczywistości. Atmosfera jest bardzo dobra, pracy jest sporo, szef w wielu kwestiach pozwala się wykazać, a jak trzeba - służy radą. Nie jest to standardowa firma, zdecydowanie wyróżnia się wśród innych podejściem do wielu tematów. O rutynie nie ma mowy. Naprawdę przyjemnie się tu pracuje. Polecam!

Firma, która obiecuje złote góry, a nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków, bez konkretnego celu ani planu. Biuro potrafi być niesprzątane przez miesiąc, a rotacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie.(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

Potwierdzam, to bardzo nietypowa firma. (usunięte przez administratora) Uważajcie bo można się przejechać... Nie polecam

wacek

wspaniała firma

pracus

Dobrze mi się pracuje. Faktycznie to nie jest firma dla każdego - szablonowe podejście raczej się nie sprawdza. Pracowałem w kilku różnych organizacjach, a tu mam możliwość poszaleć z pomysłami i co najlepsze później je realizować. Fajna atmosfera, sporo wyzwań. Dla mnie ok

Tom

dziwna firma. (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia co chce robić. Umie pięknie opowiadać i dyskutować o przyszłości i projektach ale nic z tego nie wynika. . Stanowczo odradzam jak chcecie coś ciekawego robić i wiedzieć dokąd firma zmierza. Nie ma jasnego celu, zaangażowania i wizji a jest za to permanenta kontrola i inwigilacja tego co robisz.

admin

Twoja wiedza o firmie rivet group Sp. z o. o. Sp. k jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o rivet group Sp. z o. o. Sp. k - Warszawa

• Jak się pracuje w rivet group Sp. z o. o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy rivet group Sp. z o. o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w rivet group Sp. z o. o. Sp. k?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy rivet group Sp. z o. o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w rivet group Sp. z o. o. Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

rivet group Sp. z o. o. Sp. k