Opinie o rivet group Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

rivet group Sp. z o. o. Sp. k
2 20 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Czy w rivet group Sp. z o. o. Sp. k jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie
Zadowolona Nowy wpis

Pracuję w Rivecie od listopada i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem większości komentarzy. Przed pierwszą rozmową o pracę oczywiście szukałam opinii i ogromnie się cieszę, że się nimi nie zasugerowałam, bo nijak mają się do rzeczywistości. Atmosfera jest bardzo dobra, pracy jest sporo, szef w wielu kwestiach pozwala się wykazać, a jak trzeba - służy radą. Nie jest to standardowa firma, zdecydowanie wyróżnia się wśród innych podejściem do wielu tematów. O rutynie nie ma mowy. Naprawdę przyjemnie się tu pracuje. Polecam!

Tak2Nie1

pracownik Nowy wpis

Firma, która obiecuje złote góry, a nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków, bez konkretnego celu ani planu. Biuro potrafi być niesprzątane przez miesiąc, a rotacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie.(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

Tak21Nie

Tomek Nowy wpis

Potwierdzam, to bardzo nietypowa firma. (usunięte przez administratora) Uważajcie bo można się przejechać... Nie polecam

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

wacek

wspaniała firma

Tak2Nie1

pracus

Dobrze mi się pracuje. Faktycznie to nie jest firma dla każdego - szablonowe podejście raczej się nie sprawdza. Pracowałem w kilku różnych organizacjach, a tu mam możliwość poszaleć z pomysłami i co najlepsze później je realizować. Fajna atmosfera, sporo wyzwań. Dla mnie ok

Tak1Nie

Tom

dziwna firma. (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia co chce robić. Umie pięknie opowiadać i dyskutować o przyszłości i projektach ale nic z tego nie wynika. . Stanowczo odradzam jak chcecie coś ciekawego robić i wiedzieć dokąd firma zmierza. Nie ma jasnego celu, zaangażowania i wizji a jest za to permanenta kontrola i inwigilacja tego co robisz.

Tak5Nie1

Twoja wiedza o firmie rivet group Sp. z o. o. Sp. k jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Tak4Nie

Zostaw opinię o rivet group Sp. z o. o. Sp. k - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie