ISON Care Sp. z o.o

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o ISON Care Sp. z o.o

Anna Nowy wpis

Szukam pracy dorywczej, w tej firmie akurat jest ogłoszenie dla Recepcjonisty/ki. :)) Umożliwiają pracę w niepełnym wymiarze godzin. Ja akurat na co dzień studiuję dziennie więc chciałabym dopasować jakoś grafik pod siebie, jak to wygląda w firmie? Są jakieś godziny w których trzeba być, jakieś dni czy wszystko da się swobodnie ustawić?

Nowy wpis

@Anna

Na obecną chwilę szukamy osoby na pełny etat.

Aneta Nowy wpis
@ISON Care Sp. z o.o

A czy wymagają państwo dużego doświadczenia na to stanowisko? Mogę wiedzieć jaka umowa jest preferowana lub coś na temat widełek? Pozdrawiam

Michał Nowy wpis
@ISON Care Sp. z o.o

Jakie zarobki oferujecie na stanowisko likwidatora szkód ?

Najgo

Z mojej strony - żadna gwiazda. Firma wogole nie współpracuje! Wszystko trzeba załatwiać samemu ponieważ prawie zawsze nie ma osoby odpowiedzialnej za sprawę.(usunięte przez administratora) zdecydował ze auto zastępcze muszę oddać 4 dni przed odebraniem auta z serwisu. April polska nie wyraża zgody w serwisie na wymianę części na nowe, uważa ze trzeba szpachlować uszkodzone elementy nawet gdy serwis twierdzi ze to nie możliwe. Stanowczo nie polecam! Wręcz błagam ! Nie korzystajmy z takich firm które oszukują i są nastawione tylko i wyłącznie na zarabianie pieniędzy. Zero człowieczeństwa, wręcz robienie na przekór! Tutaj nie chodzi o to abyś był zadowolony ze współpracy, tutaj chodzi o to aby Cię jak najwiecej oszukać i zaoszczędzić na wypłacie Twojego odszkodowania.

Likwidator
@Najgo

A czego się spodziewasz, że firma odszkodowawcza, która działa w imieniu ubezpieczyciela będzie się starać wypłacić Ci jak najwięcej?! Z księżyca jesteś? Ludzie, zrozumcie w końcu raz na zawsze, że interes ubezpieczyciela polega na tym, żeby jak najwięcej kasy zebrać, a jak najmniej wypłacić! Pomimo przepisów prawa, różnych wytycznych i obowiązków, ubezpieczyciele zawsze będą szukać sposobu, żeby wypłacić mniej niż więcej. Z całym szacunkiem, ale ktoś, kto oczekuje, że będzie inaczej, jest po prostu głupi i naiwny. Jest mi daleko do bronienia ubezpieczycieli. Po prostu wskazuję jakie są realia. To jest temat na książkę, którą chyba warto byłoby napisać.

@Likwidator

Szanowna Pani/Panie, Odszkodowanie ustala się i wypłaca w granicach odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody. W ramach odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych wyłącznym sposobem naprawienia szkody jest odszkodowanie pieniężne. Jeśli zatem odszkodowanie pieniężne ma pełnić taką samą funkcję jak przywrócenie stanu poprzedniego, to wysokość odszkodowania powinna pokrywać wszelkie celowe i uzasadnione ekonomicznie wydatki niezbędne dla przywrócenia stanu poprzedniego uszkodzonego pojazdu i nie ma to nic wspólnego z ograniczaniem odszkodowania. W kalkulacjach naprawy Ison Care uwzględnia pełną technologię naprawy oraz części oryginalne jeżeli takie posiadał uszkodzony pojazd. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu szkody.kraj@isoncare.pl

Sylwia

Są tu osoby, które pozytywnie odnoszą się do pracy. Piszecie, że atmosfera jest w porządku. Ponoć też ciekawy pakiet benefitów. Ktoś da znać jakie przysługują dokładnie i jakie zarobki są od nowego roku?

Olga

Najpierw trzeba być dobrym i solidnym pracownikiem żeby dostrzec, że firma jest dobrym pracodawcą!

walter
@Olga

Nie jest to prawda. W tej firmie nie liczy się pracownik tylko sama Kasa !!! Jest system Bonów , gdzie tylko pracownik na umowie o prace dostaje. Natomiast ludzie zmuszeni na umowe zlecenie moga obejsc sie smakiem. Wiesz Olga pracowałem i nie jedno widziałem. A najgorzej to jest na dziale Assistance niemiecki.

Dyrdymał
@walter

Walter coś więcej powiesz? Myślę o złożeniu aplikacji tam. Co radzisz?

Monika
@walter

Po okresie próbnym można przejść na umowę o pracę wtedy przysługuje pełny system świadczeń, bonów, Takie rozwiązanie stosowane jest w większości firm.

Adam
@Dyrdymał

Złożyć aplikację. Szczegóły możesz ustalić z pracodawcą na rozmowie

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma ISON Care Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Klienta Assistance. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Turystka
Inne

Chciałabym w imieniu swoim i męża podziękować za pomoc podczas kwarantanny ,którą odbywaliśmy w Maroku.Kwarantanna była konieczna w związku z dodatnim testem na covid.Syn,który był łącznikiem między Ubezpieczycielem,a nami otrzymywał wszelką informację dotyczącą np.wyników naszych testów,bez zwłoki,gdy potrzebna była wizyta lekarza ,była szybko załatwiana.Na koniec,gdy mieliśmy już wynik ujemny załatwiono nam miejsce w samolocie i transport na lotnisko.Jesteśmy szczęśliwi,że jesteśmy już w kraju i mamy nadzieję,że nasi przyjaciele,którzy musieli jeszcze zostać w Maroku,w szpitalu,szybko zostaną przetransportowani do Polski.

Były Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie wytrzymałem tam 4 miesiace straszny (usunięte przez administratora) brak pomocy ze strony pracownikow.(usunięte przez administratora)

@Były Pracownik

Szanowny Były Pracowniku, każda opinia jest dla nas ważna dlatego nie zostawiamy jej bez reakcji. Prosimy Cię o kontakt z hr@isoncare.pl, w celu wyjaśnienia sytuacji. ISON Care

Asiula

Pracowałam w April Polska kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Elastyczny czas pracy, fajni przełożeni, super lokalizacja biura w samym centrum, pokój relaxu z fotelem do masażu, owocowe poniedziałki i śniadania w środy, fajny i zgrany zespół, częste wyjścia integracyjne. Zarobki na poziomie porównywalnym z innymi konkurencyjnymi firmami, regularne premie miesięczne. Po 3 miesięcznym okresie próbnym nie ma problemu żeby przejść na umowę o pracę. POLECAM !!!

Mendula
@Asiula

Dlaczego odeszłaś skoro było tak super Dżoano, czyżby fajni przełożeni cię wygryźli. (usunięte przez administratora) Skąd wiesz jakie są wynagrodzenia w konkurencyjnych firmach - pracowałaś jednocześnie dla konkurencji? W april są osoby, które po kilka lat nie mogą się doprosić o umowę o prace. Impreza integracyjna raz na rok, na która zgrany zespól trzeba było groźbami zaciągać.

WOW
@Mendula

Tylko Mendula wie wszystko i wszystkich. Jak masz inne zdanie to już jest źle i się tłumacz. good luck w karierze

Sympastic

Jak najbardziej polecam pracę w firmie April. Miła atmosfera, fajni ludzie. Zarobki - ok - moja pierwsza praca. Bardzo podobała mi się elastyczność względem pracy zdalnej. Dla mnie to był lifesaver. Po ponad 18 miesiącach warto jednak już zmierzyć się z wyuczonym zawodem i rozwijać w tym kierunku - resocjalizacja. Pozdrawiam szczególnie dział assistance PL.

formerAprilMember

Jako były pracownik Aprila mogę podzielić wyłącznie POZYTYWNE opinie o tym pracodawcy. Kameralna atmosfera, niespotykanie ciepłe relacje (również z przełożonymi!), bardzo ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych (fotel do masażu jest prawdziwy i wręcz zastępuje dobrego fizjoterapeutę, a samego pokoju wypoczynku można tej firmie jedynie pozazdrościć :)). Tęsknię za klimatem Aprila, a takich imprez integracyjnych długo pewnie nie uświadczę :( P.S. Śmiem domniemać, że większość negatywnych opinii może wychodzić spod pióra jednej albo kilku osób, które pracowały i rozczarowały się tym, że ktoś od nich czegokolwiek wymagał (!). Niestety, ale takie trolle trafiają się wszędzie. Szkoda tylko, że ich opinie tak bardzo psują reputację tak fajnego pracodawcy jak April. Pozdrawiam gorąco całą ekipę April Assistance!

Najgo
@formerAprilMember

Tak miłe wspominasz i już nie pracujesz ? Jedna taka opinia pozytywna na 20 negatywów, sadze ze to ty próbujesz na sile poprawić wizerunek firmy April ale niestety takie firmy już maja swoją złą renomę którą ciężko naprawić.

Wuwu
@Najgo

Ja również bardzo miło wspominam prace w April. Super atmosfera, fajne biuro, super lokalizacja, świetni ludzie. Wielu byłych pracowników wracało do pracy w April po tym jak próbowali swoich sił gdzie indziej - a to o czymś świadczy:)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w April Polska Assistance Sp. z o.o.?

Rocky
@Pytanie

Umowę o pracę można otrzymać od samego początku lub po 3-miesięcznym okresie próbnym, w zależności od działu oraz zajmowanego stanowiska.

Beti26

Zgadzam się z Blue w 100%. Byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej. Osoba prowadząca rozmowę zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Od początku sprawiała wrażenie władczej i nieprzyjemnej persony. Z jej wypowiedzi wynikało, że nie szanuje ludzi. Uprzedzała,że lubi podnosić głos i jest bardzo wymagająca we współpracy. Ogólnie panowała tam atmosfera zastraszenia, co dało się wyczuć na pierwszy rzut oka. Nie polecam. Normalny człowiek nie wytrzyma w takich warunkach długo.

niezadowolony klient April

RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TE FIRMĘ APRIL (chociaż ubezpieczenie wykupiłem w Firmie TU EUROPA ale jak się okazuje dział likwidacji prowadzi im firma April Polska Assistace) BO W RAZIE WYPADKU LUB SZKODY FIRMA NIE BIERZE ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚCI. NIE POLECAM. FIRMA TOTALNIE NIEPOWAŻNA, NIERZETELNA. W DODATKU WCALE NIE TRZYMAJĄ SIĘ TERMINÓW. NIE POLECAM!!!!!!

Artur G.

TOTALNE DNO. ZGRAJA BEZDUSZNYCH URZĘDASÓW ŻERUJĄCYCH NA CUDZYM NIESZCZĘŚCIU. OMIJAJCIE TE "FIRMĘ" SZEROKIM ŁUKIEM. WYZYSKUJĄ LUDZI ILE SIĘ DA. PRACOWNICY APRIL POLSKA SĄ TAK DALECE NIE KOMPETENTNI, ŻE NIE POTRAFIĄ OKREŚLIĆ CO SIĘ U NICH DZIEJE. MAŁO TEGO PRZYJMUJĄ REKLAMACJĘ PISZĄ ŻE NA ODPOWIEDŹ MAJĄ 30 DNI, A OLEWAJĄ TERMINY I MAJĄ WSZYSTKO GŁĘBOKO W (usunięte przez administratora) I NIE DAJĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZI (NIE DOSTAŁEM JEJ OD DWÓCH MIESIĘCY) -ŻENADA. KŁAMIĄ NA KAŻDYM KROKU - WMAWIALI MI PRZEZ GODZINĘ, ŻE PRZELALI MI ODSZKODOWANIE NA KONTO, A PIENIĄDZE PODOBNO WPŁYWAJĄ NA KONTO PRZEZ TYDZIEŃ. A W MOMENCIE KIEDY IM UDOWODNIŁEM(usunięte przez administratora). SZKODA SŁÓW. NAWET KIEROWNICY W TEJ FIRMIE MAJĄ WSZYSTKO GDZIEŚ - WIDOCZNIE TAKI ICH POLITYKA. TAKIE FIRMY POWINNY BYĆ ELIMINOWANE Z RYNKU I TO CZYM PRĘDZEJ.

Karol

@cb, brałeś w ostatnim czasie udział w rekrutacji do pracy w firmie April Polska Assistance? Możesz napisać coś więcej na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Zachęcam do uzasadnienia swojej opinii.

cb

Żenująca rekrutacja prowadzona przez panienkę cierpiącą najwyraźniej na ból d. Szkoda czasu na tę firemkę. Nawet za dychę miesięcznie nie chciałoby mi się dla nich robić. A potem klienci się dziwią, dlaczego obsługa jest na żałosnym poziomie...

Leon

Przeczytałem tą opinię i się trochę dziwię. Jak można w przypadku zagrożenia życia liczyć na firmę assistance w Polsce, będąc w Kazachstanie?!?! Przecież w każdym takim przypadku wzywa się miejscową karetkę, albo udaje się na SOR - DOPIERO wówczas, po interwencji pogotowia, przedstawia się polisę, by ubezpieczyciel pokrył koszty leczenia. Tym samym pisze Pani, że jest naiwną i obarcza tą winą jakiś tam APRIL :-D śmieszne ...

Ala

Cześć! Niestety, muszę stanowczo ODRADZIĆ zakup ww ubezpieczenia! Po przeczytaniu posta także kupiłam ubezpieczenie, około rok temu. Niestety podczas stopowania w Kazachstanie zdarzyło się parę nieszczęśliwych sytuacji. Doszło do tego, że leżałam w parku nie mogąc się ruszyć, leżąc pod śpiworem gdy na dworze +39st, mając 40st gorączki, dreszcze, zawroty głowy, rewolucje żołądkowe oraz przeszłam kilka bardzo stresowych psychicznie i niebezpiecznych sytuacji dzień wcześniej. Najpierw skontaktowaliśmy się z centralą. Powiadomiono nas, że karetka nie może przyjechać w dane miejsce, bo nie jest to budynek, a miejsce publiczne (dodam, że podaliśmy SZCZEGÓŁOWE współrzędne gdzie się znajdujemy). Później, gdy po godzinie, po negocjacjach okazało się faktycznie, że nikt po nas nie przyjedzie, a właściwie prawie umierałam z męk, zdecydowaliśmy, że z całymi naszymi tobołami musimy udać się do najbliższego budynku. Ja oczywiście nie mogłam unieść ani jednej rzeczy (wyobraźcie sobie dwa plecaki, które są zapakowane na podróż kilkumiesięczną), ale finalnie doszliśmy ok 500 metrów do najbliższego hotelu. Na miejscu okazało się, że KARETKA MOŻE DOPIERO PRZYJECHAĆ ZA KILKA GODZIN, że POWINNIŚMY UDAĆ SIĘ DO NAJBLIŻSZEJ KLINIKI (a nie wiadomo gdzie, radź sobie), bo SPRAWA JEST W TOKU. Kontaktowanie z firmą trwało już ponad godzinę! Oczywiście firma miała mój numer, zawiadomiła, że będzie dzwonić - DO DNIA DZISIEJSZEGO ŻADNEGO TELEFONU. ŻADNEGO! A sprawa oficjalnie zgłoszona. Przypominam, że gdy temp ciała wzrasta powyżej 40st, następuje ścięcie się białka w komórkach. ZERO REAKCJI ze strony APRIL. Ktoś z hotelu zawiózł mnie do szpitala, nie mogliśmy czekać dłużej. April nigdy nie zainteresował się sprawą. W szpitalu pobyt 4-dniowy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ISON Care Sp. z o.o - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ISON Care Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ISON Care Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ISON Care Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii