Media-Press.tv Spółka Akcyjna

Kraków

Opinie o Media-Press.tv Spółka Akcyjna

Tede

Cześć, jak to jest tutaj w pracy, w firmie, macie umowę o pracę normalną czy nie? Dajcie mi znać szybko

kowal

@4343 fajnie by było znaleźć zatrudnienie na to stanowisko, zwłaszcza, że słyszałem o całkiem niezłych zarobkach. Wydaje mi się tylko, że tej oferty pracy już nie ma.

@alek oo no widze ze oferta jest na prawdę atrakcyjna, zastanawiam sie tylko ile mozna zarobic pracujcac na jakim stanowsiku jak fronted web developer

alek

Hej, znalazłem w sieci jakieś ogłoszenie od A plus C, poszukiwany jest Frontend Web Developer (ASP.NET, JavaScript, HTML5, CSS3), fajnie, że jest tu możliwość wykonywania extra zleceń ($) dla klienta wewnętrznego i bilety do kina w socjalu.

Zostaw opinię o Media-Press.tv Spółka Akcyjna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-Press.tv Spółka Akcyjna