Opinie o Activ Investment Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Activ Investment Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Activ Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Investment Sp. z o.o. w Kraków

Becia Nowy wpis

Dobra i ciekawa praca – ale jak płatna? Tego ktoś nie dopracowywał w ostatniej wypowiedzi a mnie interesuje zatrudnienie jako specjalista ds. inwestycji. Mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy, w której pisano o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ciekawe co się na nie składa?

KM Nowy wpis

Polecam tego pracodawcę, dobra atmosfera, ciekawa praca, nie mam zastrzeżeń co do firmy.

T

Jestem pracownikiem od wielu lat (11) i uważam, że jest do dobra, solidna firma z doświadczeniem. Wypłaty zawsze przed końcem miesiąca - nigdy nie było opóźnień. Prezes jest jest ok, duża swoboda pracy.

Justyna
@T

11 lat to chyba mocno wpływa na oferowaną stawkę, co nie? dasz znać jak? i też ktoś pisał, że jakieś nowe projekty były tu uruchamiane... opowiesz o nich coś więcej z bieżącej perspektywy? jak praca przy nich obecnie przebiega i czego konkretnie dotyczą?

T
@Justyna

Stawka nie stoi w miejscu od 11 lat, oczywiście, że nie :) Prezes się zgodził nawet na podwyżkę inflacyjną więc podejście do pracownika jest dobre. Dużo projektów jest w przygotowaniu, których jeszcze nie ogłaszamy. Tyle mogę powiedzieć. Pracę i firmie polecam

Justyna Nowy wpis
@T

"jeszcze"? czyli na pewno każdy dostanie info na ich temat? Średnio to ile czasu tu na taki przykładowy schodzi? I ciekawa byłabym rotacji, zdarza się żeby w trakcie ludzie odchodzili?

Były pracownik Nowy wpis

Jako byly pracownik, pragnę ocenić firmę na mocna +4. Firma przyjemna, ludzie pomocni i co najważniejsze pracuje się tam jako team bez podkładania kłód pod nogi. Minus za brak pracy zdalnej ale poza tym to firma, w która w większości przypadków spędza się lata. Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie. Zależy jaki dział, jakie oczekiwania itp. Osobiście dobrze mi się tam pracowało (uprzedzam pytania), zmiana pracy wynikała tylko ze względów osobistych.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. inwestycji w firmie Activ Investment Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jarek

Kupiłem mieszkanie w inwestycji Activu, nie mam zastrzeżeń, cały proces przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dobry dział sprzedaży, służy pomocą i radą nawet długo po odebraniu kluczy. Pozdrawiam

Jak wygląda sprawa grafiku w Activ Investment Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

romero

to kwestia indywidualna, najważniejsze to porozmawiać z przełożonym; Generalnie w spółce wiele się zmieniło, łapią kolejne projekty... zresztą to widać na ich stronie.

Braniborska44 Wrocław

Nieuczciwy deweloper stosujący praktykę spychania naprawy usterek na nabywcę z nieustannymi wewnętrznymi przepychankami. Okna zbyt małe w stosunku do otworów okiennych, źle osadzone i porysowane ramy. Usterki nienaprawione od przeszło roku od oddania mieszkania. Wszystko zrobione po kosztach i bez odpowiedniego nadzoru a na koniec stwierdzenie że może Pan pójść do Sądu. Szkoda pieniędzy lepszą jakość reprezentują już altanki z Leroy Merlin.

Jarekppg

Ostrzegam , o terminowości faktur dla podwykonawców , należy zapomnieć , po tysiącach telefonów końcowy termin faktury tj,ok.90 dni , o kaucjach gwarancyjnych należy zapomnieć , ostanie końcowe faktury nie wypłacane. Kierownicy bez zielonego pojęcia o swoim zakresie prac. Robią wszystko żeby nie zapłacić . Brak pieniędzy dla podwykonawców.

@Jarekppg

Tysiąc telefonów to mało, dyrektor finansowy Łukasz wiecznie nieuchwytny - nic dziwnego jak jest w zarządzie 15 spółek, strasznie zajęty człowiek ;D milion założonych spółek z wkładem po 5 tyś, więc wiadomo co to oznacza, szkoda że przed podpisaniem umowy nie poczytaliśmy opinii kompletnie niewypłacalni, brak kontaktu, każdy odsyła do kogoś innego faktur nie płacą, kaucji nie zwracają współczuję jak ktoś dla nich jeszcze robi

Aneta
@Wykonawca

bardzo dużo pieniędzy jesteś stratny przez tę firmę ? Planujesz coś z tym zrobić ?

Renata

Hej, czy w Activ Investment jest jakakolwiek możliwość odbycia praktyk zawodowych albo stażu? Jestem pewna, że czasem zaglądają tutaj jacyś pracownicy firmy. Bardzo proszę o taką informację. Powiecie, na jakich warunkach taki staż czy praktyki się odbywają?

KR

LV INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Masakra

Wy bloków budować nie umiecie wzięlibyście się za może eltanki śmietnikowe może tego nie skopiecie. Kadra kierownicza i odbiory robot to jakiś żart. Rury do wody które układacie nie są do wyginania to co zaluzcie spiralkę metalowa hehe. Wy budujecie bloki na max 10 lat potem niech się inni martwią. Nie polecę was nikomu

Ilona

Rozumiem, że jesteś klientem Activ? Z KRS nie wynika, jakoby spółka była w stanie upadłości. To sprawdzone wiadomości?

@Ilona

w upadłości nie, ale nie mają pieniędzy żeby zapłacić wykonawcom

Wykonawca

ostrzegam, przestrzegam nie mają pieniędzy dla Wykonawców żadna faktura nie jest zapłacona w terminie kierownik budowy - bez pojęcia księgowość - nie da się dodzwonić, jak już się uda nikt nic nie wie. tłumaczenia że jest okrojony skład, bo wszyscy są na zdalnym, albo oczywiście kierownik jest na urlopie, na wyjedzie czy zmarł mu pies niech was nie podkusi, żeby dla nich robić - chyba że zaliczka 80%

enduro79
@Wykonawca

Przerabiałem to Mam sprawę w sądzie na sześciocyfrowe kwoty Brak słów

Lidia
@Wykonawca

Hej, czy sytuacja się rozwiązała? Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia z Activ Investment?

@Lidia

po bólach się rozwiązała.... jednak nie polecam, nie mają pieniędzy

an

wycinka drzew gdzie popadnie, budowanie bloku w odległości 8 METRÓW od sąsiednich bloków

Gosia

Firma wycina (usunięte przez administratora)drzewa.

Tomasz

No cóż nie każdy tak pracuje żeby dostawać premie. W każdym razie firma z dobrą opinią, fajna atmosfera w pracy cóż więcej chcieć?

Joanna

@Miki, dziękujemy za Twój wpis w temacie firmy Activ Investment, czy możesz powiedzieć coś w temacie premiowania pracowników za dobre wyniki w pracy? Firma oferuję swoim pracownikom prywatną opiekę zdrowotną? Uważasz by ten pracodawca był dobrym miejscem do zebrania pierwszych doświadczeń na rynku pracy przez młodych ludzi? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, Twój drugi komentarz w tym wątku będzie bardzo przydatny.

MIKI
@Joanna

Nie znam nikogo, kto dostał premię. Zarząd może sobie przyznaje. Prywatnej opieki medycznej nie było za moich czasów

zbigniew

a juz po odbiorze mieszkan totalnie olewają klientów, barierki NA tarasach na Banacha29b nie zalozone, dopiero 2 tyg, po obiorze, pachołków na prywatnych miejscach parkingowych nie ma do tej pory, pomimo ze upłynęło 1,5 miesiąca po odbiorze, zarządca którego wybrał Activ firma Bremax nie włacza mediów w bloku do dnia dzisiejszego pomimo ze częsc mieszkanców juz urządziła mieszkania i chce zamieszkac, ale dewloper mówi ze to nie ich sprawa ale nie chcą ujawnic kryterów dlaczego wybrali tą firme!!

zbigniew
@zbigniew

sorry firma Gremax

Sonia

Dalej atmosfera jest psuta przez opisaną osobę czy coś się zmieniło? Warto próbować się zatrudniać?

Tajemniczy Klient

Najgorsza jest Dyrektorka HR, tylko dla ludzi o zacięciu do masochizmu, codziennie sprawdza czy Pracownicy mają rajstopy, chodzi za każdym krok w krok, szpieguje, a Asystentka Prezesa donosi do Dyrektorki nawet ile much wleciało oknem do sekretariatu.

dr inż
@Tajemniczy Klient

Żenada ! Cóż za poziom mentalny w tej firmie. Widać, że nie trzeba rozumu, wiedzy, inteligencji ... tylko rajstopek sprawdzanych przez jakąś(usunięte przez administratora) :)

Jacek
@Tajemniczy Klient

O co dokładnie chodzi ze sprawdzaniem rajstop? Czy pracując w firmie Activ Investment z Krakowa jednym w wymogów jest zakładanie rajstop? W jakim celu? Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Investment Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Activ Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Activ Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activ Investment Sp. z o.o.?

Activ Investment Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Lipińskiego 3A
    30-349 Kraków
  • NIP: 6782071683 KRS: 0000005335

Activ Investment Sp. z o.o.