Activ Investment Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Activ Investment Sp. z o.o.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Activ Investment? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom, które rozważają przesłanie swojej aplikacji?

fffff

Activ we Wrocławiu Skarbowców właśnie otrzymałem informację że termin odbioru budowlanego sie przesunie , obserwuje codziennie jak wyglądaj prace tej inwestycji i cooo ?? i nic sie tam nie dzieje ... czy to znaczy ze maja jakieś kłopoty ktoś coś wie?? rezygnować z już kupionego mieszkania ???

maro

Najbardziej na pracodawcę narzekają ci co im się robić nie chce! Wszelkiej maści nieroby zawsze będą oczerniać swój zakład pracy! Jeśli chodzi o mieszkania to sam kupuje mieszkanie na Banacha i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy.

fdf
użytkownik zarejestrowany

@xxx no masz racje bo teraz nie maja zadnych ofert

Anna

Ja też z Katowic i mają tu dwie ciekawe inwestycje. Jednak chyba zdecyduję się na 4 wieże teraz budują 3 więc może uda mi się dostać kredyt zanim skończą budowę. Bardzo podoba mi się lokalizacja tej inwestycji zaraz koło parku.

Dawid

Bardzo pozytywnie mogę ich ocenić kupiłem od nich mieszkanie w Katowicach. Dokładniej na tysiąclecia i wszystko z mieszkaniem jest tak jak należy. POlecam każdemu uczciwy deweloper.

Baszteba

Pewnie ,ze nie jest tragedią , ja widziałam nawet raz widzłam około 6000 tysięcy prawie za metr. Oglądałam sobie projekty od activ investment i moim zdaniem bardzo ciekawym jest na osiedlu skarbowców . Piękne zielone tarasy , mieszkania nawet do 103 metrów kwadratowych , uważam za bardzo atrakcyjna oferte.

SweetHome

Niestety tak czasami jest ,że wysyła się setki cv a potem nikt sie nie odzywa. Ja z activ investment mam doczynienia jako klient i jest w porządku. Jestem z Katowic, a tak się akurat składa ,ze ta firma rozpoczeła budowe osiedle karolina. I z tego co się orientowałem to są tam mieszkania dla singli oraz dla rodzin z dziećmi. My oczywiście będziemy myśleć z żoną nad wiekszym mieszkaniem . I jak na to ,że będzie to osiedle zamknięte , nie są takie drogie bo cena zaczyna się od 3999 zł/m2

Paulek

Wiesz . dzisiaj zwłaszcza w każdej tego typu firmie ( już nie wspomne o agentach ) , wymagane jest prawo jazdy katB i nic z tym nie zrobisz Pola. A jest wymagane dokładnie pewnie tak jak wspomniałas ,pewnie ze względu na liczne spotkania . Ja nie pracuje u nich tylko współpracuje jako klient . Ponieważ kupiłem od nich mieszkanie w Katowicach na osiedlu karoliny , Jak narazie jestem zadowolony . Nie zrobili mnie w przysłowiowego "balona "

Dinozaur

Ja akurat z racji tej ,ze jestem z Krakowa , od Activ investment kupiłbym najchętniej mieszkanie na osiedlu Banacha . Po prostu najabrdziej mi odpowiada

Kora

Bardzo dużo tu opinii wystawionych przez rzekomych klientów pod koniec 2015. Wygląda to na nieprofesjonalnie przeprowadzoną akcję promowania firmy przez samą siebie. Duży minus.

Sometimes

Jeżeli chodzi o Active investment ,w sensie mieszkań , to oglądałam rózne projekty od nich i najbardziej powiem szczerze podobają mi się mieszkania we Wrocławiu na Skarbowców. Poza tym jest promocja 15% zniżki do końca stycznia 2016.Pozdrawiam

once

Widziałam je w projektach które mają , osobiście bardziej podobają mi się mieszkania w Krakowie , osiedle Konopnicka City Park .graniczy z parkiem matecznego oraz terenem wzdłuż rzeki Wilgi . Niecałe 20 minut na rynek i wawel ;) dlatego ja od active investment gdybym miala sie decydować to wybrałabym właśnie konopnicka city park w krk

puchatek

Ja nie pracowałam akurat w firmie która zajmuje sie nieruchomościami , ale pracowałam w firmie ubezpieczoniowej gdzie licyły się wyniki , byla sama prowizja tylko były to na prawde duże pieniadze . Co do samego Active Investment , nie wiem , ja wiem tylko tyle ,ze mam zamiar od nich kupic mieszkanie na osiedlu Karoliny , Bardzo mi się podoba projekt , a ze i tak chcielismy kupic mieszkanie więc ;) własnie tu sie roglądam

Melania

ojj czytam te opinie od pracowników to troche wierzyć mi się nie chce. Z tego względu ,że ja od Active investment kupuje właśnie mieszkanie na banacha w Krakowie . Ja ich znam raczej z tej strony jako klient . I jako klient bardzo sobie ich chwalę.Wobec mnie przynajmniej sa uczciwi .

Zielinska

Activ investment ma również swoje inwestycje w katowicach i tam wlasnie będzie realizowany projekt 4 wieże . Zresztą mieszkam w Katwoicach więc wiem jak to wszystko tutaj wygląda ;)

Caps Lock

Ja tam nie pracowałam i również wypowiem się jako klient , jak kogoś to razi to przepraszam,.Klientem Activ investment są również 4 wieże .zresztą można poczytać o nich na blogu samego activ investment . Co do samej firmy deweloperskiej , to poelcam mieszkania we Wrocławiu na osiedlu Skarbowców .

niezadowolona

nie polecam ;/

mieszkaniec skarbowcow
@niezadowolona 27.11.2015, 06:46
nie polecam ;/

Super, ze Pani poleca mieszkanie, ktore nie ejst w ogole zgodne z wizualizaja! Budynek dostawiony niemal wchodzi na sasiadujacy, tworzac zamkniety trojkat. Tak wlasnie, trojkat postawiony tak blisko, ze do sasiada niemal mozna przeskoczyc z balkonu. Smrod i halas, ktory sie roznosi przy tak malej zamknietej powierzchni to rzecz codzienna. W dodatku linie energetyczne kolo samych okien to napewno dodatkowy gratis. Wiec jak czytam takie opinie to zastanawiam sie kto je pisze, bo raczej nie PRAWDZIWY klient! ;)

ja jestem na tak

miałam przyjemność negocjować z AI długie godziny i bardzo pozytywnie oceniam tego dewelopera. Inwestycja przy Okulickiego jest bardzo pozytywna i nowa huta, którą ja osobiście bardzo bardzo lubię. Nie mogę się doczekać aż się wprowadzę. Formalności załatwione ekspresem.

radna

Kupilismy od nich mieszkanie w Katowicach (4 wieże) i jestem bardzo zadowolona:) Lokalizacja super plus kontakt z deweloperem powiedzialabym wzorowy,wiec jako firma uwazam,ze sa fair :)

Trufla
@radna 29.09.2014, 19:48

Jako dewelopera i kontakt z nim oceniam bardzo dobrze, bo sa profesjonalni w tym co robia. Nie pozowlili mi odczuc,ze cos jest nie tak:) Serdeczne za to podziekowania. dzieki temu katowickie 4 wieze to moje przyszle mieszknko :)

Majka

Pracowałam w biurze AI przez pół roku i nie oceniam ich źle. Wypłata w terminie, praca normalna, czyli ani trudna ani łatwa, trochę stresu, ale ludzie bardzo ok.

Gaść

witam, przestrzegam przed spółką Activ Investment z Krakowa - w Wysokiej koło Wrocławia Activ wybudował osiedle pod nazwą Wysoka. Przy podpisywaniu umów przenoszących własność Activ zataił niezgodny z prawem podział gruntu, w związku z czym powstały trzy wspólnoty mieszkaniowe. Przy realizacji osiedla zgodnie z zamówioną przeze mnie opinią architektoniczną, zostały poważnie naruszone: Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane tj. Dz. U. z 2010r.Nr. 243,poz.1623 z późniejszymi zmianami / Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Dz. U. z 2002 r. Nr 75 ,poz. 690 z późniejszymi zmianami / Uchwała nr XXXII/387/09 Rady Gminy Kobierzyce z dnia 30 marca 2009r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ul. Chabrową, Radosną a projektowaną drogą wojewódzką w środkowo-zachodniej części wsi Wysoka / norma PN-B-02431-1:1999. W efekcie powyższych naruszeń prawa na wspomnianych wyżej wspólnotach (ok. 140 lokali mieszkalnych) brakuje ok 60-80 miejsc postojowych, Activ pomimo obowiązku nie zrealizował placu zabaw dla dzieci, zieleń biologicznie czynna została okrojona przez Activ z 30% do 12%. Ponadto Activ dopuścił się poświadczenia nieprawdy przy zawieraniu umów przenoszących własność. Na początku kwietnia 2014r. zostanie złożone zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez spółką Activ Investment oraz Starostwo Powiatowe we Wrocławiu (autorzy zgody na pozwolenie na budowę oraz odbioru do użytkowania, jak również zostanie zaskarżona decyzja administracyjna o pozwoleniu na budowę do Wojewódzkiego Nadzoru Budowlanego. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, proszę pisać na activstop@gmail.com - udzielę stosownych informacji. Jeszcze raz przestrzegam przed spółką Activ Inwestment z Krakowa - to zwykli oszuści !

Jo

Szkoda, że tak późno znalazłam tę opinię. Omijajcie tę firmę z daleka, Naprawdę nie warto tracić na nich czas, oszuści, chamy i nic więcej. Brak szacunku do pracowników, są zastraszani. Jak nie są zadowoleni z Twojej pracy, to nie dają wolnego i każą pracować 7 dni w tyg,, święta, bo inaczej nie wypłacają w ogóle pieniędzy. Nie dajcie się nabrać, ani zwieść pięknym słowom. To wszystko jedno wielkie kłamstwo!

Malinka

STRZEŻCIE SIĘ PRZED ACTIV INVESTMENT! Traktują pracowników jak śmieci, jak coś nie idzie po ich myśli to wyżywają się na Tobie. Zwalniają pracowników bez podania przyczyny, bez żadnej winy z ich strony po bardzo krótkim okresie czasu. Przełożeni są chamscy i nie mają za grosz kultury osobistej. Naprawdę szczerze odradzam pracę w tej firmie. Ludzie nie dajcie się na brać na ich zapewnienia na rozmowie, w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej.

Zostaw opinię o Activ Investment Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activ Investment Sp. z o.o.